Menedżer Projektów, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plAXA - Menedżer Projektów

Światowy lider na rynku ubezpieczeń poszukuje do Wydziału Zarządzania Projektami w Departamencie AXA Way kandydatów na stanowisko:

Menedżer Projektów

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Główne zadania:

  • planowanie i realizacja kluczowych projektów organizacji zgodnie z przyjętą metodyką
  • definiowanie operacyjnych działań następczych
  • kierowanie zespołem projektowym oraz koordynacja działań osób zaangażowanych w realizację projektów
  • analiza jakościowa i ilościowa rynku oraz dostępnych zasobów
  • optymalizacja i monitorowanie działań projektowych
  • udział w programie optymalizacji procesów biznesowych
  • sporządzanie sprawozdań, raportów okresowych i końcowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min 2-letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów z obszarów biznesowych, takich jak: wprowadzanie nowych produktów i usług dla branży finansowej
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów dla branży ubezpieczeniowej
  • minimum 3 projekty zakończone sukcesem
  • doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi oraz dostawcami usług
  • umiejętność przygotowania budżetu i harmonogramu projektu
  • umiejętność koordynowania działań i postępu ich realizacji
  • znajomość metodyki prowadzenia projektów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • dodatkowymi atutami będą:
    • certyfikat Prince2
    • certyfikat Six Sigma Black Belt

Oczekujemy:

  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności zarządzania konfliktem
  • umiejętności prezentacyjnych
  • zdolności interpersonalnych
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • asertywności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin w dynamicznie rozwijającej się firmie – części korporacji międzynarodowej
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie finansów i ubezpieczeń
  • lektoraty językowe

Kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej cv i list motywacyjny z podaniem w tytule wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru referencyjnego w terminie do dnia 15 września 2008r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.