Image Specialist / Specjalista ds. wizerunku graficznego, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plARBOmedia - Image Specialist / Specjalista ds. wizerunku graficznego

Oferta archiwalna

ARBOmedia

ARBOmedia AG to europejska grupa zajmująca się sprzedażą mediów oraz wykonawstwem w zakresie reklamy i sponsoringu. Firma powstała w Monachium w 1987’ i obecnie posiada 7 oddziałów – w Niemczech, Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Turcji i Rosji. W ramach polskiego oddziału ARBOmedia funkcjonują osobne podmioty odpowiedzialne za poszczególne media.

Dział AMBIENT odpowiada za niestandardowe rozwiązania w zakresie OUTDOOR, INDOOR i INTERACTIVE Media.

Image Specialist / Specjalista ds. wizerunku graficznego

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wykonywanie projektów graficznych; projektowanie materiałów reklamowych ATL i BTL z nastawieniem na Ambient; przygotowanie materiałów do druku – ulotki, plakaty, foldery; przygotowanie identyfikacji wizerunkowej firm/marek; tworzenie animacji flash oraz w przypadku projektów wideo za przygotowywanie dokumentacji video oraz tworzenie filmów na potrzeby kampanii realizowanych przez ARBOmedia Polska.

Wymagania:

Oferujemy:

Zmotywowane i spełniające wymagania osoby prosimy o przesłanie CV (wraz ze zdjęciem) oraz listu motywacyjnego z tematem Image Specialist.

Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".