Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Jak w temacie, poszukuje miejsca, gdzie bez zbednego stresu zafunduje mojemu dwuśladowi przeglad techniczny.
Byłabym wdzięczna za jakieś typy, najchętniej w południowej cześci Wrocławia :)
Jacek Z.

Jacek Z. Quality Assurance
Product Engineering

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Pomiedzy wiaduktem kolejowym a stacja Neste na rogu Krzyckiej i Powstancow Sl. jest taka na ktorej rozsadnie podchodza do przegladu. Takie przynajmniej jest moje wrazenie z sierpniowej wizyty.
Rafał Hostyński

Rafał Hostyński Ten od
pozycjonowania

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Trzy wizyty na Prądzyńskiego (boczna od Kościuszki) obok tego jest OPONET, wiec łatwo trafić, bo jest to na terenie starej bazy PKS.

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Jacek Z.:
Pomiedzy wiaduktem kolejowym a stacja Neste na rogu Krzyckiej i Powstancow Sl. jest taka na ktorej rozsadnie podchodza do przegladu. Takie przynajmniej jest moje wrazenie z sierpniowej wizyty.

Dziekuje :) Ma to miejsce jakąś nazwę?
Ja w zasadzie auto mam w porządku ale nie chciałabym, żeby ktoś na siłę doszukiwał się w nim wad :)

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Rafał H.:
Trzy wizyty na Prądzyńskiego (boczna od Kościuszki) obok tego jest OPONET, wiec łatwo trafić, bo jest to na terenie starej bazy PKS.

Za trzecim razem mam nadzieje sie udało ;P

Dziekuje Raf:)
Rafał Hostyński

Rafał Hostyński Ten od
pozycjonowania

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Agnieszka K.:
Za trzecim razem mam nadzieje sie udało ;P
Fakt, nieprecyzyjnie się wyraziłem ;))

dodam zatem

...trzy lata z rzędu ;))

Info dodatkowe. Pracują tam: "bardziej doświadczony" - p.Franciszek oraz "młodszy stażem" p. Tomasz. Obydwoje są równie mili i uprzejmi ;)

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Rafał H.:

dodam zatem

...trzy lata z rzędu ;))

Info dodatkowe. Pracują tam: "bardziej doświadczony" - p.Franciszek oraz "młodszy stażem" p. Tomasz. Obydwoje są równie mili i uprzejmi ;)

to była jak widać nieudana próba żenującego żartu ;) Oczywiście zrozumiałam Twoją jakże jasną wypowiedz :)
Dzieki raz jeszcze :)
Joanna C.

Joanna C. Psychlog, Doradca
Personalny i
Specjalista
ds.Rekrutacji ...

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

byłam tam raz (na PKS)- było dobrze - nawet nie bili jak im pokazałam, że mam już nieważny przegląd :) (od jakichś 2 miesięcy... i sobie tak jeździłam)
jeżeli chodzi o przegląd techniczny - ten do rejestracji - to całkiem sympatycznie wypadł ten tegoroczny w stacji diagnostycznej na metalowców - szybko sprawnie i miło :)

konto usunięte

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

ja ostatnio sprawdzałam autko na na stalowej w pro-motors - było w porządku, szybko, sprawnie i w miłej atmosferze.
pozdrawiam
Jacek Z.

Jacek Z. Quality Assurance
Product Engineering

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Agnieszka K.:
Jacek Z.:
Pomiedzy wiaduktem kolejowym a stacja Neste na rogu Krzyckiej i Powstancow Sl. jest taka na ktorej rozsadnie podchodza do przegladu. Takie przynajmniej jest moje wrazenie z sierpniowej wizyty.

Dziekuje :) Ma to miejsce jakąś nazwę?
Ja w zasadzie auto mam w porządku ale nie chciałabym, żeby ktoś na siłę doszukiwał się w nim wad :)

Posiada :)
http://tubek.pl
Ireneusz Hołowacz

Ireneusz Hołowacz Konsultant SAP HCM,
Dyrektor ds.
Produktów, GAVDI
Polska ...

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Rozumiem, że bardziej chodzi o przegląd do dowodu rejestracyjnego, a nie standardowy przegląd auta?
Jeśli o to pierwsze, to polecam w serwisie Volkswagena przy Pięknej.

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Ireneusz H.:
Rozumiem, że bardziej chodzi o przegląd do dowodu rejestracyjnego, a nie standardowy przegląd auta?
Jeśli o to pierwsze, to polecam w serwisie Volkswagena przy Pięknej.


Dziekuje

..o to pierwsze, bo to drugie mam już za sobą i mam nadzieję, że nikt tam sie ewentualnie nie zdziwi, jesli podjade Oplem :)
Ireneusz Hołowacz

Ireneusz Hołowacz Konsultant SAP HCM,
Dyrektor ds.
Produktów, GAVDI
Polska ...

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Ja akurat byłem tam Fordem.
Całość "operacji" trwała jakieś 20 minut i kosztowała coś ok. 100-120zł. Ale było to już chyba ponad rok temu.
Rafał Hostyński

Rafał Hostyński Ten od
pozycjonowania

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Całość "operacji" trwała jakieś 20 minut i kosztowała coś ok. 100-120zł. Ale było to już chyba ponad rok temu.

Czas usługi wszędzie jest chyba "standardowy".

Koszt jest z "urzędu" i teraz to było 100PLN (98 + 2).
Joanna C.

Joanna C. Psychlog, Doradca
Personalny i
Specjalista
ds.Rekrutacji ...

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

a to 2 to za co?? ja płaciłam chyba mniej niż 100 zł

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

No to Irek chyba przeplaciles. Może z racji obcej marki ;)

Skoro już jesteśmy przy motoryzacji, to miałabym kolejne pytanie do Panów tu obecnych.
Musze zrobić cyt. geometrie kół. Na stacji diagnostycznej raczej tego nie zrobię. Gdzie więc ewentualnie mogłabym?

Z góry i z dołu dziekuję za zaangażowanie w temat:)
Jacek Z.

Jacek Z. Quality Assurance
Product Engineering

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Musze zrobić cyt. geometrie kół. Na stacji diagnostycznej raczej tego nie zrobię. Gdzie więc ewentualnie mogłabym?

Z góry i z dołu dziekuję za zaangażowanie w temat:)

Widze ze podobna "sciezka zdrowia" :)
Warsztat za stacja beznz. Shell przy skrzyżowaniu Ślezna/Weigla (nazwy nie pamietam :)

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Jacek Z.:
Musze zrobić cyt. geometrie kół. Na stacji diagnostycznej raczej tego nie zrobię. Gdzie więc ewentualnie mogłabym?

Z góry i z dołu dziekuję za zaangażowanie w temat:)

Widze ze podobna "sciezka zdrowia" :)
Warsztat za stacja beznz. Shell przy skrzyżowaniu Ślezna/Weigla (nazwy nie pamietam :)

na to wygląda ;)
"Przegląd" jednak mobilizuje do pewnych czynności na ktore prawie nigdy nie ma czasu ;)
Cenowo również da sie przeżyc?
Jacek Z.

Jacek Z. Quality Assurance
Product Engineering

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

Agnieszka K.:
Jacek Z.:
Musze zrobić cyt. geometrie kół. Na stacji diagnostycznej raczej tego nie zrobię. Gdzie więc ewentualnie mogłabym?

Z góry i z dołu dziekuję za zaangażowanie w temat:)

Widze ze podobna "sciezka zdrowia" :)
Warsztat za stacja beznz. Shell przy skrzyżowaniu Ślezna/Weigla (nazwy nie pamietam :)

na to wygląda ;)
"Przegląd" jednak mobilizuje do pewnych czynności na ktore prawie nigdy nie ma czasu ;)
Cenowo również da sie przeżyc?

Nie pamietam ceny ale mam nazwe FLORYN Auto, Slezna 146/148
Rafał Hostyński

Rafał Hostyński Ten od
pozycjonowania

Temat: Przyjazna kierowcy, stacja kontroli pojazdów :)

"Geometria kół" czyli, że z kwadratowych zrobią Ci na nowo okrągłe ;))
ale tak na poważnie, to nie jest coś drogiego choć brzmi całkiem całkiem, za to sprawi, że opony będą się zużywać proporcjonalnie

to tak jak henna brwi - łatwiej zrozumieć, gdy się porówna do czegoś "ludzkiego" ;D



Wyślij zaproszenie do