Agnieszka Wolska

Agnieszka Wolska ING Bank Śląski SA,
Menedżer Produktu

Temat: gdy zginie kot

Czy zginął Wam kiedyś kot? Co wtedy robić? jak szukać?

konto usunięte

Temat: gdy zginie kot

mnie się zdarzyło. mój kot jest nie wychodzący, ale kilka razy się przesmyknął jak ktoś wchodził i wyszedł z domu. Najdłużej to go prawie dobę nie było... Jedno zawsze mi się sprawdzało - nie odchodził daleko od domu, za każdym razem znajdowałam go gdzieś koło mojego bloku, schowanego w jakimś zakamarku. Kot nie przyzwyczajony do wychodzenia nie będzie zwiedzał za wiele, bo będzie na to po prostu zbyt wystraszony. Mnie raz pomogła też sąsiadka, która go zauważyła pod balkonem. Warto dać znać ludziom, że zwierzak zginął, jakieś ogłoszenie można powiesić
powodzenia
Agnieszka Wolska

Agnieszka Wolska ING Bank Śląski SA,
Menedżer Produktu

Temat: gdy zginie kot

nasz Franek jest wychodzącym kotem, który zawsze trzymał sie raczej domu. Nie ma go od wczoraj od południa. Ma ok. 7 miesięcy.

konto usunięte

Temat: gdy zginie kot

Przerabiałam z dobrym i złym zakończeniem. Ostatnio mój kot zniknął na dwie doby. Znalazł się sam, ale byłam w schronisku i miałam już przygotowane kartki z ogłoszeniem do rozwieszenia. Warto odwiedzić najbliższego weterynarza - jeśli ktoś znalazł Twojego kota mógł z nim iść do lecznicy, a nawet zostawić tam ogłoszenie. Im szybciej podejmiesz wszelkie działania tym większe szanse na jego znalezienie. Nie musiało się stać nic złego - nie trać nadziei.

konto usunięte

Temat: gdy zginie kot

Agnieszka Wolska (.:
nasz Franek jest wychodzącym kotem, który zawsze trzymał sie raczej domu. Nie ma go od wczoraj od południa. Ma ok. 7 miesięcy.
Jak jest wychodzący to sprawa wygląda gorzej, bo mógł dalej odejść... choć pogoda raczej nie sprzyja wędrówkom... Pozostaje szukać lub czekać. Mam nadzieję, że się znajdzie, trzymam kciuki...

konto usunięte

Temat: gdy zginie kot

Z tego, co wiem, zagubione koty niewychodzące szuka się nawołując, nad ranem (bo jest wtedy najciszej), stukając puszką z karmą. Najczęściej siedzą przerażone gdzieś blisko domu.

Jeśli Franek jest wychodzący, a niedajboże niekastrowany, to pewnie po prostu poszedł na baby. Niestety, jak napisała Agata, mógł się za potrzebą oddalić sporo - no i niestety, mogło mu się sporo przydarzyć...

Szukaj, pytaj, obiecaj okolicznym dzieciakom, pijaczkom, menelom nagrodę za znalezienie kota. W lecznicach i lokalnych schroniskach zostaw wiadomosć z namiarem na siebie.

[Właśnie dlatego nie potrafiłabym mieć wychodzącego kota :( ]
Nina Wojtyra

Nina Wojtyra specjalistka
żywienia dzieci,
psychodietetyczka,
dietetyczka

Temat: gdy zginie kot

Ja tam nie wiem. Mam koty wychodzące i nie zauważyłam, żeby się je nawoływało inaczej niż niewychodzące ;-). Też kiciamy, kusimy jedzeniem. Koty są niezależne, mądre i zaradne, Franek da sobie radę. Jeśli mieszkasz w spokojnej okolicy, to wątpię też żeby wpakował sie komuś pod koła, czy pod kij. Znajdzie się. Moje też zawsze wracają ;-)
Agnieszka Wolska

Agnieszka Wolska ING Bank Śląski SA,
Menedżer Produktu

Temat: gdy zginie kot

Dzięki za wszystkie rady, wypróbowaliśmy wszystko i nic.Czekamy i tęsknimy.Robimy wczesnoranne wycieczki po okolicy, powiesiliśmy ogłoszenia.Razem z nami tęskni Zośka(ta czarna). Chodzi za nami jak pies gdy szukamy Franka, a dzisiaj w nocy siedziała w oknie i pomiaukiwała cichutko. Nino, wielkie dzięki znowu zaczęłam wierzyć że kocurek wróci tak jak i wracają Twoje.

Obrazek
Agnieszka M.

Agnieszka M. specjalista i
doradca ds. reklamy
Internetowej,
psycholog...

Temat: gdy zginie kot

Moi rodzice też mieli koteczkę wychodzącą... mieszkają na wsi, na samym końcu nieruchliwej ulicy, przy lesie. Kotka wychodziła, nawet kilka dni spędzała poza domem... Aż kiedyś nie wróciła:(
Zaczęliśmy jej szukać. Znaleźliśmy tylko jej rozszarpane zwłoki:(((
Po dochodzeniu wyszło, że ktoś widział jak pies sąsiadów ją zagryzł...:(

Więcej nie odważyłabym sie mieć wychodzącego kota... Raz taki widok mi wystarczy:(
Seweryn Karkula

Seweryn Karkula koordynator ds
operacyjnych Bytom
S.A.

Temat: gdy zginie kot

moja sąsiadka odnalazl swojego kocurka po trzech tygodniach. Przez przypadek został zamkniety w piwnicy kamienicy, która stoi kilka ulic od naszej. tym razem wszystko zakończyło sie szczesliwie, natomiast przy okazji dowiedzielismy sie, ze za rozklejanie ogłoszen moze czekac sad grodzki.

wszystkim poszukujacym zycze powodzenia

moj gustav jest niewychodzacy

konto usunięte

Temat: gdy zginie kot

Przyłączam się do uwag, że skoro 7 miesięcy i niekastrowany to pewnie poszedł na baby.
Niestety kocur jest w stanie przejść dość daleko i wyprawa może się kończyć tragicznie.
Koty wychodzące- w tym kocury powinny być bezwzględnie kastrowane.
Mirosław C.

Mirosław C. Fundusze UE

Temat: gdy zginie kot

oj już 6 dzień nie ma mojego Thinkiego :( kotek wychodzący, sic! niekastrowany, ok. 7 miesięcy, nigdy na dłużej niż 2 godziny nie wychodził, miał wszystkie luksusy i przepadł jak kamień w wodę :( straszne :(

Po jakim czasie wróci jak mu się "baby" znudzą?
Agnieszka Wolska

Agnieszka Wolska ING Bank Śląski SA,
Menedżer Produktu

Temat: gdy zginie kot

Mój Franek niestety do dzisiaj nie wrócił. To już dwa tygodnie. Przeczesaliśmy całą okolicę, powiesiliśmy ogłoszenia, poprosiliśmy o czujność najbliższego weterynarza i nic. Nadal jednak wierzymy, że wróci.
Anna K.

Anna K. Student, Wyższa
Szkoła Działalności
Gospodarczej w
Warszawie

Temat: gdy zginie kot

Moja kotka jakiś czas temu wyszła z domu;) i nie było jej 14 godzin.Odchodziłam od zmysłow...porozwieszałam ogłoszenia i latałam po ulicy wołając ją.Następnego dnia znalazłam ją pod oknem;)Była zmarznięta, wystraszona i głodna.W domciu załatwiła się, najadła i poszła spac;)Ale od tamtej pory boi sie podchodzic do okna....
Mirosław C.

Mirosław C. Fundusze UE

Temat: gdy zginie kot

Przepadł... Przepadł... już straciłem rachubę ile dni go nie ma :(
Paweł Magura-Duliński

Paweł Magura-Duliński prezes/właściciel,
Magoora sp. z o.o. w
Krakowie

Temat: gdy zginie kot

Nawet mnie nie straszcie, bo mnie ciarki przechodzą. Moja kota jest absolutnie wychodząca, bywało że dobę gdzieś zabradziażyła ale zawsze wracała...

Normalny wychodzący kot, nawet wywieziony parę kilometrów od domu, potrafi wrócić. Kot się sam z siebie nie zgubi. Żeby się zgubił to musi się coś wydarzyć...

Pomijając jakąś tragedię, to na przykład moja kota uwielbia wsiadać do otwartych samochodów. Wywieziona gdzieś daleko na pewno nie wróci :(((
Monika A.

Monika A. Marketing
Communication
Academy

Temat: gdy zginie kot

Coraz bardziej tylko upewniam się w swojej decyzji, żeby nie wypuszczać kotów na dwór...
To straszne... tak czekać i się zastanawiać czy wróci :(
Joanna Wojtko

Joanna Wojtko pedagog,
korespondent, bajarz

Temat: gdy zginie kot

I stało się... Także Frida/Fidella wyszła z domu i nie wróciła... Osiedle rozklejone, pełne zaangażowanie u wielu mieszkańców. Bardzo miłe słowa o kotce (bo jako wychodząca była znana i lubiana), w domu smutno i płaczliwie

WRóCIłA! Cała i zdrowa, głodna za trzech. SuperJoanna Wojtko edytował(a) ten post dnia 21.11.07 o godzinie 07:52

konto usunięte

Temat: gdy zginie kot

nasza Lukrecja wyskoczyła z okna (2 piętro). Znalazłem ją po godzinie pod jednym z samochodów... niestety w towarzystwie drugiego kota... podejrzewam, że kocura... Ciekawe co z tego będzie
Anna F.

Anna F. Specjalista ds.
nieruchomości

Temat: gdy zginie kot

Jarosław Rutowicz:
nasza Lukrecja wyskoczyła z okna (2 piętro). Znalazłem ją po godzinie pod jednym z samochodów... niestety w towarzystwie drugiego kota... podejrzewam, że kocura... Ciekawe co z tego będzie

Nie czekaj co będzie tylko ja szybko wysterylizuj. Okna tez nie zaszkodzi zabezpieczyć gustowna siatką lub moskitierą.

Następna dyskusja:

Gdy kot rozrabia ponad miar...




Wyślij zaproszenie do