Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Witam wszystkich,


4 kociaki szukaja dobrego domu - sa 3 pregusy i jeden szary.Maja 2 miesiace.
Jedza juz samodzielnie. Korzystaja z kuwety.
Mozliwosc odbioru w Bialymstoku, Warszawie lub Krakowie.

http://picasaweb.google.com/eostaszewska/Kociaki/photo...

Prosze o kontakt na maila.

Pozdrawiam
Krzysztof Szczepankiewicz

Krzysztof Szczepankiewicz Zarządzanie,
doradztwo, kontrola

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Witam wszystkich,
Poszukuję pana młodego dla panny :-)
Rasa - rosyjski niebieski
ecoemu@o2.pl

konto usunięte

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Krzysztof Szczepankiewicz:
Witam wszystkich,
Poszukuję pana młodego dla panny :-)
Rasa - rosyjski niebieski
ecoemu@o2.pl


Nie chcę być okrutna, Krzysztofie, ale my tutaj kotami europejskimi (dachowcami) się głównie zajmujemy szukając im domków - im w tej materii jest najciężej. Rasowych tu raczej nie znajdziesz (ja przynajmniej nie natrafiłam na takie ogłoszenia "rasowców"), tym bardziej, że za nie trzeba słono zapłacić.

Zachęcam do poszukiwań na gratce: http://ale.gratka.pl/kategoria/rosyjskie.html
Magdalena Grzegorzewska

Magdalena Grzegorzewska samozatrudnienie,
dział specjalny
rolnictwa

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Myśle, że Krzysztof nie chce kupić kociaka, tylko szuka kocura, który pokryje jego kotkę. Zamerza mieć kociaki bez rodowodu, ale ...rasowe.Magdalena Grzegorzewska edytował(a) ten post dnia 31.07.08 o godzinie 13:22

konto usunięte

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Magdalena Grzegorzewska:
Myśle, że Krzysztof nie chce kupić kociaka, tylko szuka kocura, który pokryje jego kotkę. Zamerza mieć kociaki bez rodowodu, ale ...rasowe.Magdalena Grzegorzewska edytował(a) ten post dnia 31.07.08 o godzinie 13:22
"rasowe"...
Krzysztofie - jeśli "panna" jest z papierami - to szuka się "pana" w związku. Jeśli nie, - sterylizuje się kotkę :)
Krzysztof Szczepankiewicz

Krzysztof Szczepankiewicz Zarządzanie,
doradztwo, kontrola

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Dzięki za informacje, moja Taszka jest - jak to się mówi- bez paierów :-)

Alicja B.:
Krzysztof Szczepankiewicz:
Witam wszystkich,
Poszukuję pana młodego dla panny :-)
Rasa - rosyjski niebieski
ecoemu@o2.pl


Nie chcę być okrutna, Krzysztofie, ale my tutaj kotami europejskimi (dachowcami) się głównie zajmujemy szukając im domków - im w tej materii jest najciężej. Rasowych tu raczej nie znajdziesz (ja przynajmniej nie natrafiłam na takie ogłoszenia "rasowców"), tym bardziej, że za nie trzeba słono zapłacić.

Zachęcam do poszukiwań na gratce: http://ale.gratka.pl/kategoria/rosyjskie.html
Marta O.

Marta O. kierownik drogerii

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

szukam domu dla dwóch kotków:kocurek i kotka, biało - szare.
Katarzyna D.

Katarzyna D. Fundacja Felis

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Krzysztof Szczepankiewicz:
Dzięki za informacje, moja Taszka jest - jak to się mówi- bez paierów :-)

Kotów bez rodowodów się nie rozmnaża.
Było o tym milion razy.
Weźże się dokształć w tej materii bo obciach...

Chyba ze kręci Cię takie stręczycielstwo...
Krzysztof Szczepankiewicz

Krzysztof Szczepankiewicz Zarządzanie,
doradztwo, kontrola

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Katarzyna Drelich:
Krzysztof Szczepankiewicz:
Dzięki za informacje, moja Taszka jest - jak to się mówi- bez paierów :-)

Kotów bez rodowodów się nie rozmnaża.
Było o tym milion razy.
Weźże się dokształć w tej materii bo obciach...

Chyba ze kręci Cię takie stręczycielstwo...

Po pierwsze proponuję mniej kawy bo zbyt wiele emocji w tym co napisałaś. Po drugie proszę uważnie czytać wypowiedzi. Gdzie ja napisałem, że ja potrzebuję kocura do rozmnażania???????? Czy ktoś mnie zapytał czy wogóle do tego potrzebuję drugiego kota???? Oczywiście NIE, tylko od razu dokształć się, milion razy było, bo obciach... Chyba, że w głowie co niektórym tylko rozmnażanie i wszędzie tylko to widzą, ale od walki z tym są inne zgrupowania tak jak to z Torunia. Tak na marginesie stręczycielstwa - polecam lekturę Kodeksu Karnego co to takiego tak naprawdę jest, zanim się emocjonalnie się głupoty napisze. Doskonale wiem w jakim są położeniu bezpańskie koty i jak ludzie potrafią być bezmyślni i okrutni.
Pozdrawiam wszystkich
Magdalena Grzegorzewska

Magdalena Grzegorzewska samozatrudnienie,
dział specjalny
rolnictwa

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Krzysztof Szczepankiewicz:
Witam wszystkich,
Poszukuję pana młodego dla panny :-)
Rasa - rosyjski niebieski
ecoemu@o2.pl


Czy można zapytać, co oznacza "poszukuję pana młodego dla panny..." czy koteczki mają się trzymać za łapki i patrzeć w niebo???Magdalena Grzegorzewska edytował(a) ten post dnia 04.08.08 o godzinie 11:36
Krzysztof Szczepankiewicz

Krzysztof Szczepankiewicz Zarządzanie,
doradztwo, kontrola

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Magdalena Grzegorzewska:
Krzysztof Szczepankiewicz:
Witam wszystkich,
Poszukuję pana młodego dla panny :-)
Rasa - rosyjski niebieski
ecoemu@o2.pl


Czy można zapytać, co oznacza "poszukuję pana młodego dla panny..." czy koteczki mają się trzymać za łapki i patrzeć w niebo???Magdalena Grzegorzewska edytował(a) ten post dnia 04.08.08 o godzinie 11:36

Jasne, przy lampce wina...
Elżbieta U.

Elżbieta U. szkolenia
savoir-vivre i
stylizacja, PR,
marketing, reklama

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Krzysztof Szczepankiewicz:
Magdalena Grzegorzewska:
Krzysztof Szczepankiewicz:
Witam wszystkich,
Poszukuję pana młodego dla panny :-)
Rasa - rosyjski niebieski
ecoemu@o2.pl


Czy można zapytać, co oznacza "poszukuję pana młodego dla panny..." czy koteczki mają się trzymać za łapki i patrzeć w niebo???Magdalena Grzegorzewska edytował(a) ten post dnia 04.08.08 o godzinie 11:36

Jasne, przy lampce wina...
coś w stylu "Zakochanego kundla".... :)

konto usunięte

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Nowego domu szuka czarno-biała 7-tygodniowa kotka,

zdjecia dostepne na:

http://picasaweb.google.com/mazurek.jo/Kotki

odbior Kotki w Radomiu,

prosze o kontakt na maila: mazurek.jo@gmail.com

Asia
Monika F.

Monika F. Trener
szkoleniowiec,
coach, szczęśliwa
kobieta ;-))

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Monika F.:
UWAGA!!! LUBLIN I OKOLICE

Potrzebna szybka pomoc dla bezdomnego kota:


Obrazek


Siwy ma ok. 2 lat. Jest zdrowym, wykastrowanym kotem, tylko trochę nie chce jeść, bo tęskni za domem. Przez pół roku był w domu u starszej pani, ale pani się odmieniło i go wyrzuciła!
Siwuś jest bardzo smutny i zazdrosny, że inne kotki mają domy.
W tej chwili ma tymczasowy pokój w piwnicy mojej znajomej, ale długo tam nie może być.
Siwy bardzo potrzebuje spokojnego domu i kochającego pana. Na pewno będzie wdzięcznym pupilem, bo to bardzo sympatyczny kocurek.Monika Falkowska edytował(a) ten post dnia 24.06.08 o godzinie 19:49

Siwek znalazł nowy dom ;-))) przygarnęła do bardzo dobra rodzina spod Lublina, mam nadzieję, że będzie mu tam dobrze.
Magda S.

Magda S. Menedżer regionalny

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

szukamy domu dla "budowlanej koteczki" we Wrocławiu. Kociczka jest bardzo przyjazna, lgnie do ludzi. Została odrobaczona. Na budowie grozi jej niebezpieczeństwo, więc szukamy dla niej bezpiecznego schronienia.
maleństwo w całej okazałości

Obrazek


noo prawie całej :)
Anna F.

Anna F. Specjalista ds.
nieruchomości

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Monika F.:

Siwek znalazł nowy dom ;-))) przygarnęła do bardzo dobra rodzina spod Lublina, mam nadzieję, że będzie mu tam dobrze.

Wspaniałe wieści :)
Monika F.

Monika F. Trener
szkoleniowiec,
coach, szczęśliwa
kobieta ;-))

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Anna P.:
Monika F.:

Siwek znalazł nowy dom ;-))) przygarnęła do bardzo dobra rodzina spod Lublina, mam nadzieję, że będzie mu tam dobrze.

Wspaniałe wieści :)

Też się cieszymy ;-))) bo mieszkał ponad miesiąc w pokoju w piwnicy. Pokój urządzony specjalnie dla kotków przez moją znajomą: dywan, kuweta ze świeżym żwirkiem, miseczki z jedzeniem i piciem, i legowisko do spania na starym fotelu. Na wieczór był zamykany w piwnicy, w dzien wypuszczany na dwór, trzymał się cały czas blisko bloku, karmiony i głaskany przeze mnie, moją znajomą i nasze rodziny ;-)).
A teraz mieszka z trzyosobową rodziną (która bardzo lubi koty) w domu, pojechał z nimi chętnie, jakby wiedział, że będzie mu dobrze. Mamy o nim wieści, że na początku był trochę smętny i mało jadł, ale daje się głaskać i z każdym dniem się aklimatyzuje.
Anna T.

Anna T. "Nic dwa razy się
nie zdarza i nie
zdarzy (...)"

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Witam wszystkich :)

Bardzo lubię zwierzęta i z chęcią przygarnełabym kota,
młodzika (do 2 - 3 miesięcy), najlepiej całego czarnego,
ale i koty innej maści wchodzą w grę ;)

Jeśli ktoś coś wie, proszę o namiary.
Lokalizacja - Wrocław
Danuta L.

Danuta L. Business Development
and Marketing
Manager

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Przeklejam z allegro - może w GL Pusia o ujmującej urodzie i pzepięknym spojrzeniu znajdzie swojego człowieka:

http://www.allegro.pl/item415654278__kocieadopcje_umrz...
Pusia to 3-letnia wysterylizowana kotka osierocona przez właścicielkę w kwietniu tego roku. Jest śliczna, filigranowa, oryginalnie umaszczona w kolorze marengo. "Na wierzchu" ciemna z delikatnymi prążkami, "pod spodem" (taki puszek miedzy dłuższymi ciemnymi włosami) i na brzuszku beżowo-szara. Pyszczek jakby umorusany sadzą. Oczy wyraziste zielone.

Lubi pieszczoty i zabawę, ale to ona wybiera czas pieszczot i siadania na kolanach. Nie przepada za noszeniem na rękach. Ma zdecydowany charakter, ale nigdy nie była agresywna. Bez problemu daje obciąć sobie pazurki, oczywiście przez osobę, której ufa. Mało jada. Zdecydowanie woli suchą karmę, ale czasami chętnie zje coś mokrego. Korzysta tylko z kuwety.

Bardzo pilnie szukamy dla koteczki dobrego, kochającego domu. Obecnie Pusia przebywa sama w opuszczonym mieszkaniu w Warszawie, do którego codziennie przyjeżdża tymczasowa opiekunka. Kicia potrzebuje swojego własnego miejsca, swojej własnej podusi i własnego człowieka. Kogoś, kto pogłaskałby ją po główce i powiedział jej, że jest dzielnym kotem.

Jej kocia siostra i jedyna przyjaciółka znalazła już dom. Pusia została całkiem sama. Jest przerażona, smutna, ale nie traci nadziei. Tak jak i my... Prosimy o dom dla niej. Póki w jej oczach nie zgaśnie ostatnia iskierka.

Pusia jest zdrowa. Ma aktualną książeczkę zdrowia.Danuta Laskowska edytował(a) ten post dnia 11.08.08 o godzinie 00:58
Danuta L.

Danuta L. Business Development
and Marketing
Manager

Temat: Kot szuka domu...szukam kotka...

Co prawda ja nie poszukuję kota dla siebie bo mam już dwójkę, ale polecam allegro wszystkim tym, którzy są na etapie poszukiwania kota dla siebie. Jest tam duża ilość potrzebujących koteczków. Na przykład Pusia (która mnie ujęła swoim spojrzeniem), albo taka piękna trikolorka:
http://www.allegro.pl/item414684630_piekna_tricolorka_...

są też czarne kotki z Wrocławia:
http://www.allegro.pl/15998_koty.html?id=15998&shops=&...
http://www.allegro.pl/item408372986_koty_kotki_kocieta...
http://www.allegro.pl/item414513079_cudowny_kotek_mamb...Danuta Laskowska edytował(a) ten post dnia 11.08.08 o godzinie 00:35

Następna dyskusja:

Kot szuka domu




Wyślij zaproszenie do