konto usunięte

Temat: Salto del Angel

...chciałabym zobaczyć : ) np. ze śmigłowca! ; )
Tomasz K.

Tomasz K. Marketing Manager,
Heineken
International

Temat: Salto del Angel

Właśnie wróciłem z Wenezueli. Wodospad rzeczywiscie cudny. Smiglowców nie ma, jest mozliwosc polatania nad nim małym, 5-osobowym samolotem.
Ale polecam raczej wyprawe łodziami do stóp wodospadu i kąpliel w wodzie, która właśnie spadła.... ;-)

konto usunięte

Temat: Salto del Angel

...w takim razie interesuje mnie temperatura wody pod wodospadem ;)
Tomasz K.

Tomasz K. Marketing Manager,
Heineken
International

Temat: Salto del Angel

idealna ;-)
wystarczająco ciepła, żeby się zanurzyć nie płosząc krzykiem spacerujących obok jaszczurek
wystarczająco zimna, żeby schłodzić się po godzinnej spinaczce do stóp wodospadu
polecam :)
dac Ci namiar na pilota od 5-osobowej Cesny?

konto usunięte

Temat: Salto del Angel

Bardzo chętnie :)
...w tym roku już mam zaplanowane wakacje, ale może w przyszłym przyda się :)
Tomasz K.

Tomasz K. Marketing Manager,
Heineken
International

Temat: Salto del Angel

zgubiłem :(
ale to nie problem, małe samoloty czekają na lotnisku na każdego chętnego ;-)
na hasło "jestem z Polski, tak jak papież Juan Pablo II" masz szansę na zniżkę ;-)
a byłaś już gdzieś w ameryce południowej? bo ja myślę o następnym kraju i szukam rekomendacji ...

konto usunięte

Temat: Salto del Angel

...nie ruszam się z Europy :)
Tomasz K.

Tomasz K. Marketing Manager,
Heineken
International

Temat: Salto del Angel

No a w Europie co jest dla Ciebie takie naj naj naj........???
Monika R.

Monika R. Tagua Arte

Temat: Salto del Angel

Polecam piękny Ekwador, w którym mieszkałam przez 2 lata, i który znam chyba lepiej niż naszą kochaną ziemię ojczystą. Dżungla, Andy, wybrzeże, wyspy Galapagos no i indianie z krwi i kości. Ekwadorczycy wprost uwielbiają przybyszów z zagranicy, zwłaszcza Europejczyków. jeśli cię interesuje, to daj znać. chętnie dam ci jakieś wskazówki.
Pozdrawiam!

konto usunięte

Temat: Salto del Angel

Byłem, widziałem ....
Polecam też Jaskinię Humbolta. W zyciu nie widziałem tyle robactwa w jednym miejscu. Tylko w ciemnosciach nie róbcie zdjęć z lampą bo ..... Brrrrr.
Bardzo popularne sa wyprawy w deltę Orinoko. Niesamowity spływ łodziami, żerowiska piranii - SUPER !!!
Andrzej Budnik

Andrzej Budnik linencjonowany pilot
dronów UAV, pilot
wycieczek
incentiv...

Temat: Salto del Angel

Bylem, widzialem, jestem pod niesamowitym wrazeniem i wszystkim polecam. Fotorelacja z Salto del Angel oraz relacja tekstowa z Canaima

Pozdrowienia dla milosnikow Ameryki Lacinskiej wprost z Peru :)Andrzej Budnik edytował(a) ten post dnia 26.12.07 o godzinie 15:27
Izabela K.

Izabela K. Dyrektor ds
Efektywności
Operacyjnej / Head
of Operationa...

Temat: Salto del Angel

Tomasz K.:
zgubiłem :(
ale to nie problem, małe samoloty czekają na lotnisku na każdego chętnego ;-)
na hasło "jestem z Polski, tak jak papież Juan Pablo II" masz szansę na zniżkę ;-)
a byłaś już gdzieś w ameryce południowej? bo ja myślę o następnym kraju i szukam rekomendacji ...

Jesli nadal szukasz rekomendacji..post wszakze z maja;).. to polecam Peru i Boliwie, z niesamowita wyprawa na pustynie Atacama. Dla mnie jak dotad jedno z najpieknijeszych miejsc na ziemi: wulkany na granicy z Chile, gejzery, laguny, rozowe flemingi, slone jezioro z wyspa kaktusow na srodku. Przestrzen i krajobrazy "powalajace";). Gdybys byl zainteresowany - moge podrzucic trase wyprawy i jakies fotki.
Rafał Żurmanowicz

Rafał Żurmanowicz Web Design, Grafika,
Fotografia

Temat: Salto del Angel

Ile kosztuje wynajecie takiego samolociku i czy ma on otwarte okna (kwesta fotografowania z góry). Czy jest opcja żeby wylądować na górze albo zorganizować wspinaczkę na górę? Widziałem sporo skoków spadachronowych ze szczytu wodospadu więc spodziewam się, że opcja helikoptera jest możliwa, trzeba się tylko dowiedzieć gdzie i jak. Wybieram się w 2008.
Tomasz K.

Tomasz K. Marketing Manager,
Heineken
International

Temat: Salto del Angel

Hej Iza,

Dzięki za rekomendacje. Miedzy czasie sie poukładało, ze moim kolejnym kraje AmPd jest Argentyna, z któraj właśnie piszę tą wiadomość. W przyszłym roku być może będę wybierał się ponownie, myślę chyba o Peru. Zgłoszę się wtedy po szczegóły
pozdrawiam
tomek
Izabela K.:
Tomasz K.:
zgubiłem :(
ale to nie problem, małe samoloty czekają na lotnisku na każdego chętnego ;-)
na hasło "jestem z Polski, tak jak papież Juan Pablo II" masz szansę na zniżkę ;-)
a byłaś już gdzieś w ameryce południowej? bo ja myślę o następnym kraju i szukam rekomendacji ...

Jesli nadal szukasz rekomendacji..post wszakze z maja;).. to polecam Peru i Boliwie, z niesamowita wyprawa na pustynie Atacama. Dla mnie jak dotad jedno z najpieknijeszych miejsc na ziemi: wulkany na granicy z Chile, gejzery, laguny, rozowe flemingi, slone jezioro z wyspa kaktusow na srodku. Przestrzen i krajobrazy "powalajace";). Gdybys byl zainteresowany - moge podrzucic trase wyprawy i jakies fotki.
Tomasz K.

Tomasz K. Marketing Manager,
Heineken
International

Temat: Salto del Angel

Rafał Żurmanowicz:
Ile kosztuje wynajecie takiego samolociku i czy ma on otwarte okna (kwesta fotografowania z góry). Czy jest opcja żeby wylądować na górze albo zorganizować wspinaczkę na górę? Widziałem sporo skoków spadachronowych ze szczytu wodospadu więc spodziewam się, że opcja helikoptera jest możliwa, trzeba się tylko dowiedzieć gdzie i jak. Wybieram się w 2008.
Rafał,
Ja byłem 3dniową, pakietową wycieczką z samolotem, łodziami, spaniem na kempingu i jedzeniem za chyba około 200 USD.
To co piszesz pewnie jest możliwe, ale nie standardowo dostępne, więc proponuję pisać maila do jakiegoś lokalnego biura. Polecam to, które jest wymienione i najbardziej rekomendowane przez Lonely Planet. Niestety nie pamiętam teraz nazwy, mieści sie w Ciudad Bolivar.
pozdrawiam
Izabela K.

Izabela K. Dyrektor ds
Efektywności
Operacyjnej / Head
of Operationa...

Temat: Salto del Angel

Tomasz K.:
Hej Iza,

Dzięki za rekomendacje. Miedzy czasie sie poukładało, ze moim kolejnym kraje AmPd jest Argentyna, z któraj właśnie piszę tą wiadomość. W przyszłym roku być może będę wybierał się ponownie, myślę chyba o Peru. Zgłoszę się wtedy po szczegóły
pozdrawiam
tomek


Zazdroszcze nie tylko samej Argentyny, ale rowniez stekow i pogody;). Do uslyszenia:)Izabela K. edytował(a) ten post dnia 16.12.07 o godzinie 22:54
Andrzej Budnik

Andrzej Budnik linencjonowany pilot
dronów UAV, pilot
wycieczek
incentiv...

Temat: Salto del Angel

Tomasz K.:
Polecam to, które jest wymienione i najbardziej rekomendowane przez Lonely Planet. Niestety nie pamiętam teraz nazwy, mieści sie w Ciudad Bolivar.

Chodzi Ci pewnie o Sapito Tours - to jest agencja, ale na prawde profesjonalna. My wlasnie z niej wybralismy sie na Salto Angel. Zaplacilismy troche mniej niz 200 usd,ale to bylo poza sezonem,wiec wszedzie taniej...Andrzej Budnik edytował(a) ten post dnia 26.12.07 o godzinie 15:22
Andrzej Budnik

Andrzej Budnik linencjonowany pilot
dronów UAV, pilot
wycieczek
incentiv...

Temat: Salto del Angel

Poniżej link do strony touroperatora, który organizował cały nasz wyjazd do Salto del Angel:
http://www.bernaltours.com/ - za standardowa wycieczke z dwoma noclegami/3 dni nie płaćcie więcej niż 200 usd. Przy dobrym targowaniu można zejść nawet do 180 :)
Rafał Żurmanowicz

Rafał Żurmanowicz Web Design, Grafika,
Fotografia

Temat: Salto del Angel

Chcemy pojechać w lipcu. z tego co wiem to pora deszczowa wiec nie wiem czy to jest dobry pomysł. Mamy jakieś 3 tygodnie. Czy może lepiej zmienić termin na jakiś inny? Kto żyw niech się wypowiada :)
Eliza Elis Szymaniak

Eliza Elis Szymaniak Pilotuję i
oprowadzam :)

Temat: Salto del Angel

Jest to dopiero początek pory deszczowej, więc z pogodą nie powinno być problemu. A dzięki temu, że jest to pora deszczowa, to będzie fajnie widać wodospad, bo będzie więcej wody nim spadało.

Weź tylko pod uwagę, że jest to sezon turystyczny, a co za tym idzie: ceny skaczą w górę, jest dużo turystów, program wycieczek bywa okrojony.

Następna dyskusja:

Hiszpania / Costa Del Sol -...




Wyślij zaproszenie do