Grzegorz Turniak

Grzegorz Turniak Mentor, mówca,
mingling maven,
networker, moderator
sesji...

Temat: Katowice 25.09 g.18.30 "Renesansowa Kariera" - wykład...

Renesansowa Kariera - Grzegorz Turniak - wykład dla społeczności: Goldenline Katowice, BNI SILESIA i ToastMasters Club Silesia.

25 września 2007
godz.: 18:30 - 20.30
Katowice, Galeria CZAKRAM, Mariacka 20

http://czakram.net/aktywnosci/2007/renesans/

Dotychczasowe modele kariery ograniczały osoby o wszechstronnych zainteresowaniach i były źródłem ich frustracji. Oczekiwano od nich, że się wreszcie ustatkują, dojrzeją, przestaną ciągle zaczynać od nowa.

Podczas wykładu dowiesz się jak:

-wybierać różnorodność zamiast specjalizacji,
-wzrastać i rozwijać się a nie działać wg linearnego planu,
-zdefiniować sukces poprzez wyzwania którym sprostaliśmy a nie szczebel drabiny na który się wspięliśmy,


Jeśli marzy Ci się luksus uwolnienia swoich pasji i talentów to przyjdź aby się dowiedzieć jak budować renesansową karierę i unikać czyhających na Twojej ścieżce pułapek.
Przed i po wykładzie poznajemy się i budujemy sieć kontaktów, weź ze sobą 40 wizytówek.

koszt uczestnictwa:

-osoby zarejestrowane - 20 zł [formularz rejestracyjny http://i.czakram.net/user_lista_rejestracji.php ]
-osoby nie zarejestrowane - 40 zł


zapraszamy także na spotkanie założycielskie Klubu Mówców - Toastmasters Club SILESIA na godzinę 16.30
i spotkanie BNI SILESIA 26.09, Hotel Diament, ul.Dworcowa 9, Katowice http://bnipolska.pl/content/view/149/83/
Joanna Borczak

Joanna Borczak Chief of Marketing
and Medical Congress
Department

Temat: Katowice 25.09 g.18.30 "Renesansowa Kariera" - wykład...

Czekam na Warszawę Panie Grzesiu, bo chyba przegapiłam poprzedni ;-)
Tomasz Dyduch

Tomasz Dyduch otwarty na zmiany...

Temat: Katowice 25.09 g.18.30 "Renesansowa Kariera" - wykład...

... i już po wykładzie ...

Proponuję podzielić się wrażeniami po wykładzie ;)

Dla mnie była to kolejna okazja na poznanie wielu ciekawych osób, co też uczyniłem :) (zasady networking'u są skrupulatnie stosowane przez Grzegorza przy okazji swoich wykładów i ma to sens).
W końcu każdy przychodzi po coś dla siebie, ja przychodzę bardziej z powodu obecności Grzegorza niż przedstawianych przez niego treści, aczkolwiek nie można nic zarzucić metodyce i merytoryce prezentowanych wykładów (ten był kolejnym - już trzecim) z których można wiele zaczerpnąć i wykorzystać przy kierowaniu swoją karierą.
Następne spotkanie z Grzegorzem już wkrótce ... zapraszam wszystkich w imieniu swoim i wykładającego :)
Michał Jan K.

Michał Jan K. Na razie brak

Temat: Katowice 25.09 g.18.30 "Renesansowa Kariera" - wykład...

Ciekawy temat, wiadomo już kiedy następny wykład?

Pozdrawiam
Janek

konto usunięte

Temat: Katowice 25.09 g.18.30 "Renesansowa Kariera" - wykład...

tak jak napisane w temacie powyżej tego :) 23.10.
Klaudia Rosa

Klaudia Rosa Konsultant Biznesu,
Moją zawodową pasją
jest Sprzedaż :-)

Temat: Katowice 25.09 g.18.30 "Renesansowa Kariera" - wykład...

Tomasz D.:
... i już po wykładzie ...

Proponuję podzielić się wrażeniami po wykładzie ;)

Dla mnie była to kolejna okazja na poznanie wielu ciekawych osób, co też uczyniłem :) (zasady networking'u są skrupulatnie stosowane przez Grzegorza przy okazji swoich wykładów i ma to sens).
W końcu każdy przychodzi po coś dla siebie, ja przychodzę bardziej z powodu obecności Grzegorza niż przedstawianych przez niego treści, aczkolwiek nie można nic zarzucić metodyce i merytoryce prezentowanych wykładów (ten był kolejnym - już trzecim) z których można wiele zaczerpnąć i wykorzystać przy kierowaniu swoją karierą.
Następne spotkanie z Grzegorzem już wkrótce ... zapraszam wszystkich w imieniu swoim i wykładającego :)

Witam,

Można wymyślać jak "karczować las" a ja wolę skorzystać z wiedzy i doświadczenia.
Dlaczego? bo lepiej piłą niż siekierą:)

Szczególnie jeżeli Mówca zamiast nudzić, nękąć, męczyć i szerzeć postrach... temat ma opracowany, zamiast nazkazywać zachęca, zamiast krytykować inne racje pozwala eksperymentować, a wszystko to jest zaprawawione kapitalną dawką humoru! :))

"Koniec i bomba kto nie:).. ten...."

Pozdrawiam,

Klaudia :)

P.S. W Dekadencji serwują 70 (słownie siedemdziesiąt) rodzaji herbat.

:)Klaudia Rosa edytował(a) ten post dnia 18.10.07 o godzinie 00:04

Następna dyskusja:

17.09 g. 18.00 wykład Grz...




Wyślij zaproszenie do