konto usunięte

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Paweł Żebrowski:

A używasz HSCSD? :)

Oczywiście... w Katowicach... w Krakowie... tzn. zasięg nie zawsze jest... no ale używam używam :P

konto usunięte

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

o_O a telefon masz jeszcze analogowy centertela czy już się przesiadłeś na GSM? ;)Michał S. edytował(a) ten post dnia 26.12.07 o godzinie 19:35

konto usunięte

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Michał S.:
o_O a telefon masz jeszcze analogowy centertela czy już się przesiadłeś na GSM? ;)Michał S. edytował(a) ten post dnia 26.12.07 o godzinie 19:35

Hmm z tego co się orientuję, to ten mój MDA Vario I obsługuje sieci GSM ^^ ;)

konto usunięte

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

to tak bardziej bezpośrednio, bo chyba wszystkich nas zaciekawiłeś - czemu używasz HSCSD? i to w aglomeracjach, gdzie masz do dyspozycji HSDPA, Edge czy nawet od biedy standardowy GPRS? :)

i druga sprawa, w jaki sposób, skoro Vario nie obsługuje tego standardu nawet w wersji I ? :)Michał S. edytował(a) ten post dnia 26.12.07 o godzinie 20:21

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

O ile mi wiadomo, to HSCSD nigdy nie bylo popularne w Polsce.
Jest na swiecie kilka krajow, gdzie za tym szaleja, ale to inna historia...

A propos tematu.
Uzywam Asusa MyPal636N. Ma wszystko czego potrzebuje. Brakuje tylko modulu GSM :( Bateria rewelacyjna!

konto usunięte

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Michał S.:
to tak bardziej bezpośrednio, bo chyba wszystkich nas zaciekawiłeś - czemu używasz HSCSD? i to w aglomeracjach, gdzie masz do dyspozycji HSDPA, Edge czy nawet od biedy standardowy GPRS? :)

i druga sprawa, w jaki sposób, skoro Vario nie obsługuje tego standardu nawet w wersji I ? :)Michał S. edytował(a) ten post dnia 26.12.07 o godzinie 20:21

Już wszystko po kolei wyjaśniam ;)
Po prostu to forma żartu ;)... oczywiście, że w takich miastach jak np. Katowice korzystam 3G i 3,5G... chociaż teraz przerzuciłem się na telefon tylko z EDGE (ze względu na PPC, a na lepszy funduszy zabrakło, od czegoś trzeba zacząć ;)).

A co do Vario I, to odniosłem się do niego, po Twoim pytaniu "czy już się przesiadłeś na GSM? ;)".

Pozdrawiam :P

konto usunięte

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

uf, bo już się przestraszyłem :D
Paweł Żebrowski

Paweł Żebrowski Specjalista ds.
Transferu
Technologii

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Na początku pomyślałem że HSCSD pomyliło Ci się z HSDPA :)

konto usunięte

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Paweł Żebrowski:
Na początku pomyślałem że HSCSD pomyliło Ci się z HSDPA :)

He He to by było wręcz niemożliwe, bo na moim byłym SmartPhonie na boku obudowy był duży napis "HSDPA" :P...

Więc spokojnie spokojnie ;)
Adam Stolarzewicz

Adam Stolarzewicz Executive Coach,
Akredytowany
Superwizor Coachingu
(akred...

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Łukαsz Z.:
Sebastian K.:
nie wydaje się Wam że plastikowe cudeńka Eten nie powinny być wymieniane w tym temacie ??
M700 jest typu "wszystkomający" ;) Design i jakoś wykonania to
kwestia gustu bądź kompromisu między tym co w środku a na zewnątrz.
Przyznaję rację Sebastianowi - faktycznie z ostatnich modeli Etena serie X i M obudowy x500, x500+, x600 oraz x650 - są wykonane bardzo dobrze. x500 wykorzystuję od 15 listopada 2006 r. r (14 miesiąc) i życzyłbym sobie, aby wszystkie pda tak wyglądały po 14-tu miesiącach (a palmtopów używam od 2000 roku).
Modele serii M faktycznie są dość "plastikowe" i ich design pozostawia sporo do życzenia. Nie miałem w ręku x800 - więc o niej niewiele powiem.

Gdy kupowałem pół roku temu Asusa P535 zastanawiałem się wtedy nad M700 i pod każdym względem siadał przy ASUSie.
czyli pod jakimi konkretnie ? Mnie się P535 też podoba tylko ma
zasadniczy brak którego już raczej nigdy nie będę chciał doświadczać ;) -> brak klawiatury sprzętowej ;)
Seria X wydaje się bardziej dopracowana ( design, materiały
)jednak czy to jest TOP ?? niektóre parametry i funkcje nie
przebijają urzadzeń z pierwszej połowy 2007.
Bo to sprzęt z pierwszej połowy 2007 ;)
a dokładnie nawet z końca roku 2006 (sic!)

Łukasz dlaczego "czyste" bez GSM? - jak wypas to wypas :)
Bo każdy "z GSM" przebije każdego "bez" właśnie tym że GSM ma.
Eliminuje to z "konkurencji" wiele ciekawych urządzeń ;)
Choć jak wątek pokazał wrzucajmy tutaj co wg nas najlepsze ;)
Popieram - przecież nie chodzi o to, abyśmy nosili przy sobie każde z urządzeń z osobna.

Ale żeby nie było tak słodko przy Etenach - wadą większości modeli jest mały RAM - zazwyczaj 64 MB (8-setki mają już 128 MB).

Przy okazji wszystkiego najlepszego w 2008 roku - ciekawe jakie nowinki PDA-owe na przyniesie :)
Paweł S.

Paweł S. Grupa PM, PRINCE2(R)
approved trainer,
Project Manager -
...

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Ostatni tydzień spędziłem na poszukiwaniu PDA. Mojego pierwszego w życiu zresztą, więc doświadczenie zerowe. Fora dyskusyjne, rankingi, strony producentów, w sumie długie godziny w sieci. Warunki brzegowe (uszeregowane wg ważności):
- GPS
- GSM
- WiFi
- jakość wykonania i trwałość
- Intuicyjność obsługi
- Obsługa kart pamięci 8GB i więcej
- Mały rozmiar
- Aparat
Cena mniej istotna, choć przy podejmowaniu decyzji wzięta pod uwagę

Nabyłem HTC Touch Cruise. Jest naprawdę wszystkomający (GPS, GSM, WiFi, karta 8GB), przynajmniej jak na moje potrzeby a interfejs touch cube jest po prostu rewelacyjny.
Zastanawiałem się nad Kaiserem, ale jest większy i cięższy przz klawiaturę, któej nie potrzebuję. Rozważałem ASUS-y i Goldfishe. Te ostatnie przypominały bardziej plastikowe zabawki niż narzędzie pracy, dlatego odpadły. Przez chwilę zastanawiałem się nad Mio, ale przez bardzo krótką chwilę.

Proszę potraktować moją opinię jako bardzo subiektywną :-)
Grzegorz B.

Grzegorz B. Dyrektor Operacyjny

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Ja miałem już dwa Asusy A636N (kazdy lądował w serwisie po kilku dniach-problem z rozkalibrowywaniem sie ekranu), kolejny Asus A639 (ten sam problem). Pozniej bardzo dobrze wspominam uzywanie prawie rok czasu F-S N560. Super wyświetlacz, szybki procesor, żadnych problemów z gps'em. Jedyny mankamanet to bateria, na gpsie-3h.
Teraz mam HTC Kaiser i to jest to co Wam polecam jako mój nr 1:)

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Jarek Szczepański:
Nokia N810 Internet Tablet - dużymi krokami zbliża się do ideału :)

osiagnie ten stan, jak pojawi sie wiecej ciekawych aplikacji...

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Agnieszka Świątecka:
Jarek Szczepański:
Nokia N810 Internet Tablet - dużymi krokami zbliża się do ideału :)

osiagnie ten stan, jak pojawi sie wiecej ciekawych aplikacji...

I dorzuca modul GSM
Mialem poprzednika - N800 i bardzo podobal mi sie... wyswietlacz :D

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Piotr Giermasinski:

I dorzuca modul GSM

mnie akurat na tym nie zalezy
to jest internet tablet
telefon juz mam ;)
Mialem poprzednika - N800 i bardzo podobal mi sie... wyswietlacz :D

fajny wyswietlacz dobra rzecz :)
Maciej Artur Jankowski

Maciej Artur Jankowski Pomagam ludziom
zrozumieć
technologie

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Glosuje za poprzednikiem - HTC CRISE
Mam Trinity (swoja droga tez niezly wypas, jak sie zainstaluje WM6 z dobrym softem), ale Panowie i Panie - wylukalem cos supercool:
SonyEricsson Experia X1 - DLA MNIE BOMBA!

o tu: http://news.ecoustics.com/bbs/messages/10381/447000.html

konto usunięte

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

To ja dodam coś nowszego: HTC Diamond

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

A ja z moim Kaiserem się nie rozstaje :) minus w/g mnie to brak hosta usb oraz kiepskie navi do drugiej ręki zakupię xperie X1 od SE.

konto usunięte

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Daniel K.:
A ja z moim Kaiserem się nie rozstaje :) minus w/g mnie to brak hosta usb oraz kiepskie navi do drugiej ręki zakupię xperie X1 od SE.

No cóż Danielu, urządzenia typ X w jednym mają niestety swoje wady. Ja już je dawno rozdzieliłem: oddzielnie "komórka" (HTC Hermes), a oddzielnie nawigacja (Acer N35). Ktoś powie, że po co tyle "gratów" mieć przy sobie? A no dla pełnego komfortu i pełnej ich funkcjonalności.
Sebastian K.

Sebastian K. IT Analyst - Metric
Team, Orange Polska

Temat: Najbardziej "wypasiony" PPC na rynku

Tomasz Wypych:
Ja już je dawno rozdzieliłem: oddzielnie "komórka" (HTC Hermes), a oddzielnie nawigacja (Acer N35). Ktoś powie, że po co tyle "gratów" mieć przy sobie? A no dla pełnego komfortu i pełnej ich funkcjonalności.

Tomku a ja zdemontowałem radio fabryczne w samochodzie i wożę amplituner :)
Pisanie o tym jak zastąpić jedno urządzenie tuzinem lepszych jest bez sensu w temacie "Najbardziej wypasiony..." :)

co do modelu Diamond to zgadzam się z Tobą że warto o nim wspomnieć

Następna dyskusja:

Interfejs IPhone na PPC




Wyślij zaproszenie do