Martyna Gressel

Martyna Gressel M jak Marketing

Temat: Bangkok

Witajcie,
jak najtaniej doleciec do Bagkoku na pocz. sierpnia? Miejsce wylotu Polska, Austria, Niemcy.

Dzieki z gory!!!!

konto usunięte

Temat: Bangkok

Martyna Sawicka:
Witajcie,
jak najtaniej doleciec do Bagkoku na pocz. sierpnia? Miejsce wylotu Polska, Austria, Niemcy.

Dzieki z gory!!!!
2125 PLN z Niemiec to minimalna stawka.
Cena uzależniona od dostępności miejsc w danych datach.Michał K. edytował(a) ten post dnia 20.01.10 o godzinie 17:38
Martyna Gressel

Martyna Gressel M jak Marketing

Temat: Bangkok

To jest dobra cena dla mnie, w jakis sposob tego szukac? Jakie miasto wylotu?

konto usunięte

Temat: Bangkok

Martyna Sawicka:
To jest dobra cena dla mnie, w jakis sposob tego szukac? Jakie miasto wylotu?
Czy jest Ci zupełnie obojętnie w jakich datach i na jak długo w sierpniu?
Piotr P.

Piotr P. Centrum Zapewnienia
Jakości i Wsparcia
Infrastrukturalneg..
.

Temat: Bangkok

emirates.com mozna trawic za 410 euro np z frankfurtu (flug.de)
Michał Z.

Michał Z. Trader walutowy,
szkoleniaforex.com

Temat: Bangkok

Piotr P.:
emirates.com mozna trawic za 410 euro np z frankfurtu (flug.de)


Tylko że do Frankfurtu trzeba dojechać a jest ot konkretny kawałek.

Loty do BKK z PL znajdziesz poniżej 2000 PLN. Jak sie postarasz ot nawet poniżej 1800 PLN

konto usunięte

Temat: Bangkok

zerknij na oferty Finnair i Aerosvit - moim zdaniem mają najlepsze ceny.
Marzena L.

Marzena L. Assistente Executiva
de Diretoria
Bilíngüe

Temat: Bangkok

Zerknij na http://evaair.com
Loty sa z Londynu, Wiednia lub Amsterdamu.
Aga Z.

Aga Z. N I nieruchomości

Temat: Bangkok

Aerosvit miało ostatnio fajną promocję na loty z Kijowa do BKK za ok. 1.500 zł.
http://www.aerosvit.ua/eng/spec_prop/8545.html

Ja leciałam w listopadzie Lufthansą z WAW przez Frankfurt do BKK - ok. 2.400 zł.Aga Z. edytował(a) ten post dnia 01.02.10 o godzinie 11:22

konto usunięte

Temat: Bangkok

Sat, 7. Aug
11:00 - 15:00 Warsaw F.Chopin - Bangkok Intl
Aeroflot Russian Airlines
1 stop (16:20)

Sun, 22. Aug
10:00 - 17:05 Bangkok Intl - Warsaw F.Chopin
Aeroflot Russian Airlines
1 stop (16:15)

1871 PLN
latest priceAdam C. edytował(a) ten post dnia 04.02.10 o godzinie 16:26

konto usunięte

Temat: Bangkok

Air Berlin z Berlina

Berlin - Tegel Bangkok Sa 21.08.2010 € 289 »
Berlin - Tegel Bangkok Mo 23.08.2010 € 289 »
Berlin - Tegel Bangkok Do 26.08.2010 € 289 »
Berlin - Tegel Bangkok Sa 28.08.2010 € 289 »
Berlin - Tegel Bangkok Mo 30.08.2010 € 289 »
Berlin - Tegel Bangkok Do 12.08.2010 € 319 »
Berlin - Tegel Bangkok Mo 16.08.2010 € 319 »
Berlin - Tegel Bangkok Do 19.08.2010 € 319 »
Berlin - Tegel Bangkok So 22.08.2010 € 334 »
Berlin - Tegel Bangkok Do 05.08.2010 € 349 »
Berlin - Tegel Bangkok Sa 07.08.2010 € 349 »
Berlin - Tegel Bangkok Mo 09.08.2010 € 349 »
Berlin - Tegel Bangkok Sa 14.08.2010 € 349 »
Berlin - Tegel Bangkok Fr 20.08.2010 € 364 »
Berlin - Tegel Bangkok Di 24.08.2010 € 364 »
Berlin - Tegel Bangkok Mi 25.08.2010 € 364 »
Berlin - Tegel Bangkok Fr 27.08.2010 € 364 »
Berlin - Tegel Bangkok So 29.08.2010 € 364 »
Berlin - Tegel Bangkok Di 31.08.2010 € 364 »
Berlin - Tegel Bangkok Mi 11.08.2010 € 394 »
Berlin - Tegel Bangkok Fr 13.08.2010 € 394 »
Berlin - Tegel Bangkok Di 17.08.2010 € 394 »
Berlin - Tegel Bangkok Mi 18.08.2010 € 394
Marta B.

Marta B. studentka studiów
zaocznych na
Akademii im. Leona
Koźmińs...

Temat: Bangkok

polecam Aeroflot !
kupilam bilety w listopadzie na wylot w lutym - 1600zl w obie strony
Marta B.

Marta B. studentka studiów
zaocznych na
Akademii im. Leona
Koźmińs...

Temat: Bangkok

sprawdzac ich regularnie poniewaz wskakuje dobra oferta na kilka dni co jakis czas :)
Barbara Szymczak

Barbara Szymczak Creative Product
Manager,
Quisma/GroupM

Temat: Bangkok

Z Warszawy lot taki znalazłaś ?

konto usunięte

Temat: Bangkok

Marta Baczyńska:
polecam Aeroflot !
kupilam bilety w listopadzie na wylot w lutym - 1600zl w obie strony


ostatnio naczytałem się o standardach panujących w Aeroflocie, ma ktoś doświadczenia z tą linią na dłuższych trasach?
Michał Z.

Michał Z. Trader walutowy,
szkoleniaforex.com

Temat: Bangkok

Maciej T.:
ostatnio naczytałem się o standardach panujących w Aeroflocie, ma ktoś doświadczenia z tą linią na dłuższych trasach?

Ostaniami czasy na kierunek Azjatycki to głównie ta linią latam, standard może nie to co Cathay Pacific, ale jest ok, Swoje 4 litery bez problemu można przewieś i jak na ironie nietylko jedne z najtańszych linii na te kierunki to jeszcze najkrócej czasowo.

Ps. Jedzenie mi totalnie nie podchodzi w tych liniach.

Najlepiej traktować samolot jak autobus, żeby tyłek dowiózł na miejsce w całości i w miarę normalnych warunkach. Jak chcesz wyższy standard to już inne linie i oczywiście inna cena ( choć nie zawsze )

Ja polecam jak ktoś chce w miarę taniego lotu.

konto usunięte

Temat: Bangkok

Michał Z.:
Maciej T.:
ostatnio naczytałem się o standardach panujących w Aeroflocie, ma ktoś doświadczenia z tą linią na dłuższych trasach?

Ostaniami czasy na kierunek Azjatycki to głównie ta linią latam, standard może nie to co Cathay Pacific, ale jest ok, Swoje 4 litery bez problemu można przewieś i jak na ironie nietylko jedne z najtańszych linii na te kierunki to jeszcze najkrócej czasowo.

Ps. Jedzenie mi totalnie nie podchodzi w tych liniach.

Najlepiej traktować samolot jak autobus, żeby tyłek dowiózł na miejsce w całości i w miarę normalnych warunkach. Jak chcesz wyższy standard to już inne linie i oczywiście inna cena ( choć nie zawsze )

Ja polecam jak ktoś chce w miarę taniego lotu.


Czytaj na temat Aeroflot

Marcin L. 2009-12-16 19:49 Leciałem na trasie SXF-SVO-DEL. Korzystny stosunek ceny do bezpieczeństwa jakie oferuje "rosyjska aerokompania". Z berlin do moskwy stosunkowo nowy, czysty A320, obsługa młoda i miła. Posiłek prawdziwie wschodni - mięso z musztardą, chleb, itp. Miękkie lądowanie. Szybka odprawa przy transit desk (byliśmy jedyni) i 2,5 godziny oczekiwania na następny lot. 767 do delhi już nieco starszy samolot ale lot całkiem miły. W drodze powrotnej tylko 1H20 min. na przesiadkę na SVO - bez problemu i bagaż nawet się nie zgubił :) Polecam średnio wymagającym

Niestety trzeba się liczyć z opóźnieniami. 20 minut opóźnienia przy starcie w moskwie skutkowało 45 minutami opóźnienia w delhi i utratę przesiadki na Air India. Na szczęcie hindusi przebookowali bilety na późniejszy lot. Zabrakło kurczaka dla wszystkich :)

marecki 2009-10-18 22:23 Loty WAW-SVO; SVO-WAW: punktualne, przyzwoity serwis pokładowy (zimny ale smaczny posiłek: śniadanie: wędliny, ser, pomidor, pieczywo, deser; obiad: stek na zimno, wędliny, deser + napoje); wygodne samoloty (A321; A320), uprzejma załoga.

Niewygodny transfer na SVO na loty krajowe; jest wprawdzie bezpłatny autobus ale dość rzadko kursuje; brak deklarownego przez przewoźnika szybkiego transferu między SVO 2 i 1; brak możliwości nadania bagażu i odprawy na loty w kombinacji międzynarodowy - krajowy.

marecki 2009-10-18 22:33Loty krajowe: SVO-IRK; IRK-SVO: punktualne, bardzo dobry serwis, smaczne posiłki: ciepła kolacja/śniadanie: wędliny, sałatka z łososia, sery, do wyboru dwa dania: mieso (baranina, kurczak) lub ryba (łosoś z krewetkami), deser; kilkukrotny serwis z napojami, przekąski na słodko w trakcie lotu. Bardzo uprzejma, kompetentna załoga. Wygodne skórzane fotele w klasie ekonomicznej (A320), koc, poduszka.

Mało przyjemny terminal krajowy - SVO1 (od 1 listopada SU zaczyna stopniowo przenosić rejsy krajowe na Terminal D).

Waldemar Weihs 2009-10-01 21:07 Siatka połączeń w Rosji i krajach WNP. Naliczanie dużo mil za przeloty w programie Aeroflot Bonus.

Bardzo niemiła obsługa personelu. Spóźnienia.

Rafal M. 2009-09-13 18:12 - Cena. Za lot z Warszawy przez Moskwę do Bangkoku zapłaciłem niecałe 1700 zł. - nieźli piloci - Lot z WAW do SVO Airbusem - całkiem niezły

- jedzenie co najwyżej średnie - brak alkoholu ! Za małe wino żądali 4 Euro ! - obsługa nijaka - nieładne stewardessy - brak monitorów i centrum rozrywki (IŁ92) - Szeremietewo 2 (SVO) jako hub to masakra ODRADZAM

LH2220 2009-08-28 22:09 a sa jakies? lecialem raz kilka lat temu, do jedzenia byla salatka z kalarepy! :))) acha i byly soki BILL DON :))))

samolot trzeszczal bardziej niz ikarus :)))) nawet jesli teraz jest lepiej to wiecej nie polece Aeroflotem, czesto latam do Rosji, tylko Star Alliance :)


Mateusz W. 2009-08-13 22:16 Miesiac i pol i pare dni temu: WAW-SVO-HAN i powrot: Z WAW do SVO to chociaz byly pare mlode stewar ale reszta tak +50 lat, Jedzenie bardzo dobre.

nie zbyt mily personel i pasazerow to kompletnie gdzies maja, wiekszosc czasu to je nie widzialem w samolocie... SVO TRAGEDIA zwlaszcza na drodze powrotnej, Transit check-in desk bylo TYLKO 4 !!! normalnie musi buc z jakies 7, 4 dla okolo 200 przesiadajacych i takze kolejni pasazerowie B767 to bedzie 400/4, strasznie dluga kolejka, nie mily lotniskowy personel, Kontrola paszportowa: raz sprawdzaja raz nie, taka glupia babka sprawdzala ludzi i nie skonczyla wszystkich spraw. i tak nagle sobie poszla a ludzie tak stali z 30 minut, dobrze ze bylem przed nimi.

kroovi 2009-07-13 21:46 Tanio

Obsługa kiepska, niemiła, stare i brzydkie stewardesy. Lecialem do Shanghaju i w drodze powrotnej okazalo sie, ze dali nam bilety na zajete miejsca. Obsluga wielka laske nam robila, ze nam znalezli miejsce, a poniewaz znalezli oddzielnie (a bilety mielismy razem), to musielismy walczyc by jednak tak pokombinowali, bysmy razem usiedli. Godzine to trwalo, ale sie udalo. Natomiast ruscy pasazerowie (totalnie chamscy, bo nikt nie chcial sie zamienic siedzeniami, choc byly identyczne tylko kilka rzedow dalej!!) i obsluga lotniska w Moskwie to jakas masakra :/
loty SVO-FRU oraz TAS-SVO (sierpień-wrzesień 2008) + bardzo przyzwoite A321 ze skórą (chyba), czyste, zadbane, itp + bardzo smaczne jedzenie - juz wspominane ryby lub kurczak + nieograniczone napoje bezalkoholowe (alkoholowe nie interesowały mnie) - zabawne, jak pasażerowie byli zdziwieni, gdy poprosiłem o dolewkę + w zasadzie punktualnie, żadnych problemów z bagażem, itp

- w zasadzie nie ma, chociaz kapitan/załoga mogla być bardziej komunikatywna i poinformować, dlaczego przez niemal 30 minut po starcie z SVO lecimy znacznie poniżej przelotowej, światła od pasow zapięte i zero informacji. Ale przy całokształcie to drobiazg

konto usunięte

Temat: Bangkok

dzięki, natknąłem się już na te komentarze, sałatka z kalarepy rządzi :>
Przemysław M.

Przemysław M. Experienced Unix
admin with strong
financial background

Temat: Bangkok

Hmmm. Tak czytam, czytam i nie wierzę.
To "koc i poduszka" to jakiś luksus w samolocie?
A jak przeczytałem o IŁ-96, to jakoś w ogóle mi się odechciało latać :-)

konto usunięte

Temat: Bangkok

Przemysław M.:
Hmmm. Tak czytam, czytam i nie wierzę.
To "koc i poduszka" to jakiś luksus w samolocie?
A jak przeczytałem o IŁ-96, to jakoś w ogóle mi się odechciało latać :-)

IŁy już nie latają...na tasie SVO-BKK lata Airbus A333Adam C. edytował(a) ten post dnia 16.02.10 o godzinie 00:23

Następna dyskusja:

Austrian: Bombaj, Pekin, To...




Wyślij zaproszenie do