Marek Mareksy Szewczyk

Marek Mareksy Szewczyk creative & art
direction, branding,
advertising, graphic
...

Temat: Sprawy organizacyjne

*marek mareksy szewczyk edytował(a) ten post dnia 22.07.09 o godzinie 00:24
Monika K.

Monika K. senior art
director/graphic
designer

Temat: Sprawy organizacyjne

cbdo

....
Leszek Dariusz S.

Leszek Dariusz S. dojrzałem do zmiany
pracy

Temat: Sprawy organizacyjne

Wreszcie będzie biblioteczka - z Andrzejem Włoszczyńskim jako głównym "księgowym"... :)
Leszek Dariusz S.

Leszek Dariusz S. dojrzałem do zmiany
pracy

Temat: Sprawy organizacyjne

Kolejny moderator - Zbyszek Czapnik. Specjalność - fonty i wszystko co z nimi związane...
Leszek Dariusz S.

Leszek Dariusz S. dojrzałem do zmiany
pracy

Temat: Sprawy organizacyjne

Piotra Sierżęgi przedstawiać nie trzeba - zgodził się odebrać nożyczki bo funkcję moderatora i tak już pełnił. Chciałbym z tego miejsca nieco zaapelować do moderatorów tzw "tematycznych" o nieco większą aktywność - na tym polegał ten układ i jak ktoś zupełnie nie ma czasu tu nic zainicjować to ja pozabieram nożyczki...
Leszek Dariusz S.

Leszek Dariusz S. dojrzałem do zmiany
pracy

Temat: Sprawy organizacyjne

Mam kilka zgłoszeń dotyczących naszego kolegi - Rafała Świątka. Chodzi o link w podpisie. Ja po wielokrotnych odwiedzinach strony Rafała nie mam nic przeciwko ale ponieważ zgłoszeń jest kilka poddaję pod dyskusję...

konto usunięte

Temat: Sprawy organizacyjne

Do czasu reakcji GL, proszę nie niepokoić mnie już tą sprawą, zrobiłem, co do obowiązków moderatora należało.

To taka piękna tragedia...
Leszek Dariusz S.

Leszek Dariusz S. dojrzałem do zmiany
pracy

Temat: Sprawy organizacyjne

Piotrze...daj spokój, ten komentarz mogłeś napisać wieki temu... :)

konto usunięte

Temat: Sprawy organizacyjne

Leszek Dariusz Salomon:
Piotra Sierżęgi przedstawiać nie trzeba - zgodził się odebrać nożyczki bo funkcję moderatora i tak już pełnił. Chciałbym z tego miejsca nieco zaapelować do moderatorów tzw "tematycznych" o nieco większą aktywność - na tym polegał ten układ i jak ktoś zupełnie nie ma czasu tu nic zainicjować to ja pozabieram nożyczki...

Tak przy okazji, ja uprzedzam, ze czasu mam malo i nie moge dorzucac czegos do wątku o historii pisma zbyt często, na przyklad co dwa tygodnie. Moge to robic (i robie) co kilka miesiecy. Prosze o wyrozumialosc.

pozdrawiam
Maria

Następna dyskusja:

Agnieszka - Coaching, spraw...




Wyślij zaproszenie do