Anna Maria Z.

Anna Maria Z. Otoczenioumilacz,
skoro mam dobry gust
to mogę się nim
po...

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Witam wszystkie Panie,
Na wstępie zapraszam do postu na forum "Zrób raz inaczej" - mega dawka optymizmu.
Piszę do Was jednak w innej sprawie. Otóż, odpowiedzcie sobie same na poniższe pytania
1. Ile razy zdarzyło mi się coś kupić co leży, czeka na figurę sprzed lat, kupione w pośpiechu, depresji, na złość ... i nigdy nie noszone?
2. Kosmetyk? Zachwalony przez konsultantkę w drogerii ale nie przekonałyście sie do koloru, konsystencji lub zwyczajnie uczulił?
3. Wasze dzieci już biegają, ukladają klocki a szafa zawalona grzechotkami, pluszakami i innymi "wyrośniętymi" przyjaciółmi
4. Mąż? Wy jemu, on Wam - ile takich nietrafionych prezentów z którymi nie wiadomo co zrobić ?
5. Ciuchy, kosmetyki, torebki czy buty. Znudziły się ale jakoś nie po drodze Wam zrobic z tym porządek.

Jeśli powyższe pytania wskazują na konkretne rzeczy w Waszych szafach to zróbcie to teraz. Wyciągnijcie je i czytajcie dalej...

W imieniu naszej grupy chcę z pomocnikami odwiedzić domy samotnych matek - osobiście w Poznaniu - kolezanki w innych miastach.

Chcę Was prosić o przekazanie takich zbędnych nowych/używanych/napoczętych/ rzeczy dla tych kobiet, które bardzo często w pośpiechu uciekały ze złego domu nie mając możliwości zabrania swoich rzeczy. Pomóżmy im znów poczuc się kobieco - w Waszych sukienkach i kosmetykach, ktore i tak zalegają w szafach a dla nich to ogromna radość.

Chcę tę akcję przeprowadzić wspólnie z mediami tak abyście wiedziały, że to dzieje się naprawdę i nikt na tym nie zarabia.

A może Wasze dzieci zrobiłyby kartki świąteczne dla swoich kolegów, których święta będą nieco inne niż w Waszych domach ???

Uwielbiam święta bo wtedy ludzie otwierają się na siebie. Liczę na to i w tym roku.

Jeśli, ktoraś z Was chcialaby się włączyć w akcję osobiście - będę szczęśliwa.

Jeśli macie mozliwość wypromować akcję w dostępnych Wam mediach - to super.

Liczy się każda przyjazna buzia! Roześlijcie to do Waszych znajomych, w końcu nie wszyskie są Supermenkami ale może chcą się przyłączyć?

Pozdrawiam
Ania - asystent św. Mikołaja

konto usunięte

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Świetny pomysł!!!!
Z wielką ochota sie przyłączę - w mojej szafie nie brakuje rzeczy w bardzo dobrym stanie (szczególnie na zimę) do których się nie mieszczę albo mi nie pasują. Mam także ubranka z których mój synek już wyrósł a może innemu maluchowi się przydadzą. Jestem z Warszawy, więc z kim powinnam się skontaktować? aby przekazać rzeczy?
Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym wiec gospodaruję także odrobiną wolnego czasu:) jeśli jakąś pomoc byłaby potrzeba z chęcią będę asystentem asystenta św. Mikołaja
Anna Maria Z.

Anna Maria Z. Otoczenioumilacz,
skoro mam dobry gust
to mogę się nim
po...

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Listę Pomocników dopracujemy myślę, że po weekendzie - kto za co bedzie odpowiedzialny i namiary.
Juz się cieszę na te uśmiechnięte buzie dziewczyn, którym pomożemy !!! YUPI !

kto chętny niech się dopisze
1. Ania Zandecka - Poznań - kontakt 509 744 854 - podjade po rzeczy

konto usunięte

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Aniu z chęcią się przyłącze:) Sama wychowuje swoje pociechy:)(ależ skąd nie narzekam z tego powodu):) i ciuchy po moich dzieciach. Niejednokrotnie się zastanawiam co mam z nimi zrobić. Wiele razy już pomagałam na miarę swoich możliwości:) Mój syn umie i lubi robić kartki świąteczne wiec będzie kontent mogąc coś zrobić. Tak więc jak najbardziej się piszę i zgłaszam do pomocy:)Iwona O. edytował(a) ten post dnia 28.11.07 o godzinie 22:58

konto usunięte

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Anna Maria Z.:
Listę Pomocników dopracujemy myślę, że po weekendzie - kto za co bedzie odpowiedzialny i namiary.
Juz się cieszę na te uśmiechnięte buzie dziewczyn, którym pomożemy !!! YUPI !

kto chętny niech się dopisze
1. Ania Zandecka - Poznań - kontakt 509 744 854 - podjade po rzeczy
2. Anita Maślanka - Warszawa- 664 113 670Anita Maślanka edytował(a) ten post dnia 29.11.07 o godzinie 12:41
Marta K.

Marta K. Realizuje się
każdego dnia

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

ciągle to robię...
Anna  Olszewska-Kryszt ofiak

Anna
Olszewska-Kryszt
ofiak
redaktorka,
dziennikarka,
scenarzystka

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Świetnie :) Czekam na konkrety po weeku :)
Spróbuję puścić info o akcji w tygodniku Przeglad (na babskie jest już za późno - teraz zamykają numery styczniowe).
I oczywiście biegnę "uporządkować" szafę :)

pozdrawiam ciepło

Ania OKA
Anna Malinowska

Anna Malinowska Skuteczność silnia!
Udowodnić?

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

No ja też się dorzucę z moimi "śmieciami". :) Świetna akcja, gratuluję pomysłu:) Tak trzymać!
Informację przekażę dalej mejlem do znajomych, przyjaciół, osób na moich listach dyskusyjnych.Anna Antczak edytował(a) ten post dnia 29.11.07 o godzinie 10:39
Marzanna Jurzysta-Ziętek

Marzanna Jurzysta-Ziętek Dyrektor działu
nieruchomości i
pożyczek w PFH SA

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"


Ja mieszkam pod Wrocławiem, chętnie się przyłączę, moje córeczki pięknie malują, więc też zrobimy kilka kartek - miły gest na święta
Marzanna
694 44 28 34Marzanna Jurzysta-Ziętek edytował(a) ten post dnia 29.11.07 o godzinie 11:15
Joanna Gładkowska

Joanna Gładkowska Hotelarz,
Specjalista ds.
marketingu
hotelowego, Hotel
Co...

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Aniu.
Mam sporą rodzinkę w Poznaniu i wysłałam do nich maila z informacją, numerem do Ciebie i prośbą o "podanie dalej".
Bardzo podoba mi się ten pomysł.
Pozdrawiam :)
Agnieszka Zawisza (Litewka)

Agnieszka Zawisza
(Litewka)
Recruitment &
Employer Branding
Coordinator

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Świetny pomysł!! Już porządkuję szafy i przekazuję informacje dalej:)

Aga Litewka - Kraków - 502 112 687
Katarzyna Fronczewska

Katarzyna Fronczewska Specjalistka ds.
zintegrowanych
systemów klasy ERP,
Coac...

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Świetny pomysł!! Jestem z Wami!
Postaram się w najblizszym czasie skontaktować z koleżanką , która często współpracuje z mediami!
i zaraz rozsyłam wieści do kumpel,żeby zrobiły porządek w szafie :-)

Kasia Fronczewska - Poznań - 691 019 445

konto usunięte

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Chętnie się przyłączę!Mam trochę takich rzeczy, może kogoś uszczęśliwią:) Nie wiem tylko gdzie i kiedy się z nimi zgłosić. Będę wdzięczna z info. Blanka - Poznań, 502321727

konto usunięte

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

i co robimy dalej???
Katarzyna Fronczewska

Katarzyna Fronczewska Specjalistka ds.
zintegrowanych
systemów klasy ERP,
Coac...

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Hej dziewczyny!!
Jeśli chodzi o Poznań, to załatwiłam że informacja o zbiórce może się ukazać w Echu Dnia!
Ania prowadzi tą akcję na całą Polskę i ma pełne ręce roboty, więc mam propozycję jeśli chodzi o Poznań, może wymienimy się mailami i zaczniemy działać na wielkopolskę odciążając ją trochę!?
Koleżanki zebrały już dla mnie jakieś 4 worki i zapowiada się tego więcej, są dziewczyny ode mnie ze studiów które chętnie przyłączyły by się i pojechały na to spotkanie!
Muszę jeszcze dowiedzieć się od Ani czy rozmawiał już z którymś z domów, bo można by jakieś miłe spotkanie przy kawie zorganizować!
Piszcie w takim razie jaki macie pomysł!
Przyznam się szczerze,że mam dużo chętnych osób i dużo uzbieranych już ciuszków tylko samochodu mi brak, więc gdyby któraś z was była pomocna to będę bardzo wdzięczna!
Czekam w takim razie na wasze pomysły i sugestie!

Kasia
fronczewska@yahoo.com

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Witam Was Gorąco
pomysł mi się bardzo podoba
obracam się w Łodzi choć na stałe mieszkam w małej miejscowości oddalonej od Łodzi ok 40 km.
Sama coś przygotuję, ale chciałabym się jakoś przydać robiąc coś jeszcze
niestety nie dysponuję w tej chwili samochodem :(
Pozdro
kontakt do mnie
603 977 766Teresa Rosiak edytował(a) ten post dnia 05.12.07 o godzinie 19:27

konto usunięte

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Cudowny pomysł :) Porozsyłam... popytam... :) (Głównie okolice Rudy Śląskiej, Katowic... ale także okolice Bielska i Żywca...)

Wierzę, że akcja się uda!!

Kontakt do mnie 508304638

Pozdrawiam serdecznie ;)Agnieszka Sobota edytował(a) ten post dnia 06.12.07 o godzinie 20:00
Anna Maria Z.

Anna Maria Z. Otoczenioumilacz,
skoro mam dobry gust
to mogę się nim
po...

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

A ja szukam sponsora, chcialabym dojechać do wszyskich wspomóc i pobyć ale nie mam na to kasy. Moze macie ludzkiego szefa albo jakiegoś sponsora, chętnie skorzystam.

konto usunięte

Temat: Święta - podziel się "śmieciami"

Akcja przednia ,
chętnie się włączę - na terenie Legnicy jestem do dyspozycji

wszelką korespondecje prosze kierować na priv.

PS. Słuchajcie, ale tytuł nie powinien tak brzmieć - może ...Święta podziel się " zbytkiem"?



Wyślij zaproszenie do