konto usunięte

Temat: Sensacyjna końcówka roku 2008 i nudny sezon 2009?!?!

Nie mogłem wprost uwierzyć:

Subaru wycofuje się z WRC!!!

Suzuki zawiesza program WRC



Obrazek

konto usunięte

Temat: Sensacyjna końcówka roku 2008 i nudny sezon 2009?!?!

Eh... jakoś mi się wszystkiego odechciało. Szlag trafił Subaru, szlag trafił klasę WRC. Niedługo bedą jeździły w ramach oszczędności same dziewięćsetki z zaciagnietym recznym. Do dupy...

konto usunięte

Temat: Sensacyjna końcówka roku 2008 i nudny sezon 2009?!?!

Jarosław B.:
Do dupy...

Bardzo łagodnie to powiedziałeś... Szkoda, szkoda po trzykroć szkoda... Teraz zastanawiam się czy warto wybrać się na Rajd Polski? Liczyłem na prawdziwy rajdowy cyrk, a tu się okazuje, że kicha w szmacie. >:(

konto usunięte

Temat: Sensacyjna końcówka roku 2008 i nudny sezon 2009?!?!

O tym samym pomyślałem. Liczyłem że Rajd Polski takim torcikiem z wisienką w mizerii naszych imprez. Później info, że żegnamy się z klasą WRC. Ok, powiedziałem - należy zrobic godne pożegnanie. Ale teraz to przegięcie. Ty bardziej że chciałem swoją kobietę po raz pierwszy wziąść na rajd, jako że od kiedy zobaczyła Subaru jest nim zauroczona (bynajmniej nie najnowszym ;)). No i się porobiło...

konto usunięte

Temat: Sensacyjna końcówka roku 2008 i nudny sezon 2009?!?!

kryzys dotyka wszystkich...

jak sie wycofuja z WRC to niech chociaz szybko wprowadzaja silne S2000, bedzie taniej i wieksza szansa na ogladanie prawdziwej rywalizacji szerszego grona...

konto usunięte

Temat: Sensacyjna końcówka roku 2008 i nudny sezon 2009?!?!

Dominika Gąsiewska:
kryzys dotyka wszystkich...

Peugeot przejmie Hondę i wróci do F1?

To chyba tylko pretekst - jedni są w kryzysie, a inni nie.. Subaru od kilku sezonów znacząco odstaje od czołówki, sądzę, że Kierownictwo było już wystarczająco rozczarowane ciągłymi porażkami, awariami, etc. Nawet zmiana modelu niewiele pomogła.
Bartosz Igor Kowalski

Bartosz Igor Kowalski Senior Account
Manager

Temat: Sensacyjna końcówka roku 2008 i nudny sezon 2009?!?!

dla mnie też WRC bez Subaru to jakaś abstrakcja, ale przypomnę sytuację jak wycofywał się Citrtoen i Peugeot, wtedy też grzmiało na forach. Cytryna jednak wróciła, Subaru też planuje powrót w 2010 więc nie ma co sie stresować za wczasu. Wierzę w dobrą formę MŚ.

konto usunięte

Temat: Sensacyjna końcówka roku 2008 i nudny sezon 2009?!?!

Szkoda mi tylko chłopaków z Subaru, szczególnie Petera - zawsze mu kibicowałem niezależnie od tego czy szło dobrze czy źle.

konto usunięte

Temat: Sensacyjna końcówka roku 2008 i nudny sezon 2009?!?!

http://www.rajdy.v10.pl/Co,dalej,z,Subaru,i,Solbergiem...

konto usunięte

Temat: Sensacyjna końcówka roku 2008 i nudny sezon 2009?!?!

Kryzys to pretekst... Rzekomo Scirocco zostaje dopuszczone do S2000 pomimo swojej szerokości, a projekt ma przejąć nie kto inny jak Prodrive...

konto usunięte

Temat: Sensacyjna końcówka roku 2008 i nudny sezon 2009?!?!

Potwierdzają się moje złe przeczucia. Solberga nie będzie na rajdzie Irlandii. Atkinson wystartuje za kierownicą C4 WRC, ale póki co jest pewny tylko ten jeden występ.

http://www.rajdy.v10.pl/Solberg,nie,wystartuje,w,Irlan...

http://www.rajdy.v10.pl/Citroen,tworzy,drugi,zespol,At...

Następna dyskusja:

WRC/IRC/RSMP - sezon 2009




Wyślij zaproszenie do