Jacek K.

Jacek K. Systems Engineer

Temat: Jaką masz drużynę?

Hej! Tak na dobry początek. Ja dopiero jestem w VI lidze, gram drugi sezon.

http://online.sokker.org/glowna.php?teamID=37996
Grzegorz Ukleja

Grzegorz Ukleja Sollers Consulting -
Manager

Temat: Jaką masz drużynę?

http://online.sokker.org/glowna.php?teamID=24475
Dopiero zaczynam :). Widzę, że awansowałeś do V. Gratulacje :).
Ja póki co zainwestowałem w bardzo dobrych trenerów i szukam tanich dobrych piłkarzy.
Jacek K.

Jacek K. Systems Engineer

Temat: Jaką masz drużynę?

Dzięki. Niestety mam dziś rewanż o V ligę i chyba nie wygram:) Fajne masz logo
Grzegorz Ukleja

Grzegorz Ukleja Sollers Consulting -
Manager

Temat: Jaką masz drużynę?

Jacek K.:
Dzięki. Niestety mam dziś rewanż o V ligę i chyba nie wygram:) Fajne masz logo

Dzięki :). Niezła społeczność się zbudowała wokół sokkera. Widzę, że niektórzy maniacy naprawdę tym żyją. Mogliby troszkę menedżerską stronę rozwinąć - transfery, kontrakty. Ale ogólnie super pomysł mieli. Mogliby też nad grafiką popracować.
Sprawdzę wieczorem jak twój baraż :). Ja też gram o VI ligę. Powodzenia.
Jacek K.

Jacek K. Systems Engineer

Temat: Jaką masz drużynę?

Eh jestem jeszcze za słaby na VI. Czasami jednak lepiej jest zostać w tej samej lidze, zbudować zespół i awansować w następnej, bo ze słabą drużyną będzie dużo porażek, mniejsze wpływy itd. Więc nie narzekam. A Ty miałeś za mało czasu na budowę zespołu no i przegrałeś z botem. W tydzień raczej nic się nie da sensownego zrobić...
Jest jeszcze gierka: http://hattrick.org. Jest o wiele bardziej rozbudowana, ale wolę sokker, bo tutaj mozna obejrzeć mecz na żywo. A tam są tylko suche dane i streszczenie meczu.
Grzegorz Ukleja

Grzegorz Ukleja Sollers Consulting -
Manager

Temat: Jaką masz drużynę?

Jacek K.:
Eh jestem jeszcze za słaby na VI. Czasami jednak lepiej jest zostać w tej samej lidze, zbudować zespół i awansować w następnej, bo ze słabą drużyną będzie dużo porażek, mniejsze wpływy itd. Więc nie narzekam. A Ty miałeś za mało czasu na budowę zespołu no i przegrałeś z botem. W tydzień raczej nic się nie da sensownego zrobić...
Jest jeszcze gierka: http://hattrick.org. Jest o wiele bardziej rozbudowana, ale wolę sokker, bo tutaj mozna obejrzeć mecz na żywo. A tam są tylko suche dane i streszczenie meczu.

Zostanę przy sokkerze :). Za dużo czasu by to wszystko zabierało, no i faktycznie te meczyki to fajna sprawa. Muszę się załapać do jakiejś ligi towarzyskiej :)
Jacek K.

Jacek K. Systems Engineer

Temat: Jaką masz drużynę?

Ja gram od momentu, gdy pracuję w aktualnej firmie. Wciągnęli mnie do niej ludzie z tej firmy i gram w naszej towarzyskiej lidze :)

Temat: Jaką masz drużynę?

Witam wszystkich. Jestem zalogowany na tej stronce od dziś i jak narazie mi się podoba:) Gram również w SK. Zachęcam do odwiedzenia mojej druzyny i wymianie doświadczeń już na sk. Moja drużyna: Buraki z Ćwikłowa ( jak będę w 1 lidze zmienię nazwę)
Pozdrawiam

http://online.sokker.org/index.phpWojciech Filipiak edytował(a) ten post dnia 25.07.07 o godzinie 21:42
Robert Ł.

Robert Ł. Administrator
aplikacji, KB SA

Temat: Jaką masz drużynę?

Proponuję pogadanki robić na innym temacie, a ten zostawić w celu przedstawiania nowych członków.

Witajcie!

Sokker user: Albor
Sokker team: Albo Baty

http://online.sokker.org/glowna.php?teamID=37264

Liga VI.0024

Drugi sezon w SK, gram od 16.03.2007
W pierwszym sezonie 1 miejsce w lidze Klasa A.0723
W drugim... na razie komplet zwycięstw

Pozdrawiam!
Adam Janczewski

Adam Janczewski Product Manager /
BI-Unit Vice-Manager
@ DomData AG

Temat: Jaką masz drużynę?

Siema!!

User: Adamihno
Team: Samebajery

online.sokker.org/glowna.php?teamID=25927

Krótka historia:
Początek niezły - 2 awanse z rzędu z VI do V i później z V do IV.55 ligi, gdzie pograłem chyba 2 sezony i spadłem do V ligi spowrotem. Później był szybki bezpośredni awans do IV.08 ligi, gdzie jako beniaminek zdobyłem majstra!! W tym sezonie mistrzostwo obroniłem, dzięki czemu znów pojawia się szansa awansu w barażu...
Liga IV.08 to jedna z najbardziej wyrównanych lig w SK... Przez długi okres 6 zespołów walczyło wyrównanie o mistrza!!

Pozdrawiam i wszystkim w najbliższą niedzielę powodzenia życzę!!

konto usunięte

Temat: Jaką masz drużynę?

Witam

Oto moja drużyna : online.sokker.org/?lang=pl
Team : SKL Gucio
Gram od 2008 roku , obecnie VI liga - nowy sezon to target na wyjscie z grupy do V ligi :)
Robert Ł.

Robert Ł. Administrator
aplikacji, KB SA

Temat: Jaką masz drużynę?

Dawno tu nie zaglądałem.
Nowi się pojawili, ale nadal nikt nie pisze.
Może coś się rozrusza?

konto usunięte

Temat: Jaką masz drużynę?

Witam

Nadal w VI lidzie, i nic sie nie zapowiada na awans!
Mam problem z taktyka nie moge ulozyc swoich grajkow, ciagle czegos brakuje. Gram 4-5-1, obrona jakos daje rade, midy to jedna wielka kopanina :D atak musi podciagnac technike.
Co tydzien modyfikacje w taktyce - rezultat mierny :(
Jacek K.

Jacek K. Systems Engineer

Temat: Jaką masz drużynę?

Myślę, że silnik preferuje ustawienia z 2-3 napadami. Jeden napad to mniejsze prawdopodobieństwo strzelenia bramki. To raz. Im większe rozgrywanie, tym mniej kopaniny i wpływa to bardzo na lepszy rezultat. Jeśli masz obronę szybszą od napadów przeciwnika, to wysuń ich bardziej do przodu. Im dalej od pola karnego rozgrywa się mecz, tym mniejsza szansa na utratę bramki.
Robert Ł.

Robert Ł. Administrator
aplikacji, KB SA

Temat: Jaką masz drużynę?

Dobrze Jacuś pisze.
Ale może ten temat wartoby rozwinąć na wątku dotyczącym taktyki.
Ja gram wysoką obroną, ale ciągle w VI lidze :(

konto usunięte

Temat: Jaką masz drużynę?

Witam.
http://online.sokker.org/?lang=pl 'Naprzód Ujazd'

Gram w tego menagera od 12.2007,tak więc już troche czasu.Niestety bez większych sukcesów.Na dzień dzisiejszy VI liga. Często kombinowałem z różnymi taktykami,zmieniałem plan treningu co sezon,wymieniając jednocześnie cały skład. Obecnie gram jednym atakowym i trójką w lini obrony,cała siła drużyny to pomoc,którą trenuje.Chłopaki (MIDy) mają duże perspektywy przed sobą,sprzedam w wieku 24l za 15-20mln/szt.
Pozdrawiam.
Jacek K.

Jacek K. Systems Engineer

Temat: Jaką masz drużynę?

Często widziałem, że drużyny z tylko jednym zawodnikiem na napadzie często zaliczają faila. Albor nawet chyba tak kiedyś grał i mu właśnie nie szło.

konto usunięte

Temat: Jaką masz drużynę?

Klucz do sukcesu to w miare 'solidna' obrona w przypadku każdej taktyki.Ja gram drógi sezon z jednym napadem i idzie dobrze (1miejsce w zeszłym sezonie,obecnie drugie).Natomiast jedyny napastnik musi posiadać dość wysokie skile,zwłaszcza w technice,oprócz tego pomoc powinna zapewniać dużą ilość piłek do napastnika.
-Trudna taktyka jeśli nie stać kogoś na 'dobrego' napastnika i pomoc od której wszystko zależy.Ogólnie mówiąc,to nie polecam takiej taktyki.Tomasz J. edytował(a) ten post dnia 26.03.10 o godzinie 15:04
Robert Ł.

Robert Ł. Administrator
aplikacji, KB SA

Temat: Jaką masz drużynę?

Jacek K.:
Często widziałem, że drużyny z tylko jednym zawodnikiem na napadzie często zaliczają faila. Albor nawet chyba tak kiedyś grał i mu właśnie nie szło.

Nie, Jacy!
Nigdy nie grałem jednym napadem!

Od zawsze gram 4-4-2
pomocą ustawioną romboidalnie z ofensywnym i defensywnym pomocnikiem
W zależności od potrzeb defenswyny gra jako DEF lub jako MID
a ofensywny jako ATT albo MID.

Oczkiem w głowie jest obroną,
którą gram bardzo wysoko, łapiąc rywali na spalone.
Ostatnio idzie mi lepiej niż dobrze.
Jacek K.

Jacek K. Systems Engineer

Temat: Jaką masz drużynę?

Musiało mi się pomylić chyba z kimś innym.



Wyślij zaproszenie do