konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

Anna A.:

Tak jak myślałem, po sprawdzeniu koneksji, Igorek, jak w poprzednim wypadku, dzwoni po koleżankach - żal

A Pani Dyrektor lepiej przysłużyłoby się zapoznanie się z materiałem dowodowym, inaczej to tylko brak bezstronności, nie wypada :(

Swoją drogą, Twój kumpel obraził tu moją dziewczynę i dwie kobiety - kompromitujesz się broniąc w taki niewybredny sposób takiego buca - stara prawda, że solidarność jajników nie istnieje! ;)

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

mareksy m.:
Joanna N.:
A Szanowna Pani Dyrektor, przeczytała cały wątek, żeby zabierać głos?

No coś Ty, nawet Tobie to zajęło więcej czasu, choć jesteś dobra w czytaniu ze zrozumieniem, widocznie Igorek chowa się teraz za plecami koleżanki - z resztą drugi raz już - mużczina! :D

No tak. Tylko, że ja nie miałam potrzeby "zaistnienia" w tym wątku:)

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

Joanna N.:
No tak. Tylko, że ja nie miałam potrzeby "zaistnienia" w tym wątku:)

Fakt :D

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

Mareksy konkretny jest w mowie i postawie. Rozumiem, że nie każdemu musi się to podobać, ale przynajmniej jak mężczyzna potrafi się zachować. Nie ujawniał by "żołnierskich słów" od innego faceta z listu prywatnego.
Mareksy nie będzie siedział cicho, jak ktoś naśmiewa się z niego, choć go nie zna, z jego zawodowych kompetencji, o których nie ma pojęcia, albo drwi z imienia bliskiej mu osoby. Ludzie, są granice, nawet tutaj:-)Gość nie ma nic do powiedzenia od siebie tylko zaczepia i obraża innych.

Jakbym siedziała obok Igorka i on by w towarzystwie swoim tekstem poleciał, to ode mnie dostał by po swoich plastikowych ząbkach i to byłby dopiero show, chociaż nie biznes.

Dziewczyny, bądźcie czujne, tu fanki Igorka chcą się mu podlizać, może je zatrudni.

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

mareksy m.:
Swoją drogą, Twój kumpel obraził tu moją dziewczynę i dwie kobiety - kompromitujesz się broniąc w taki niewybredny sposób takiego buca - stara prawda, że solidarność jajników nie istnieje! ;)

Zagalopowałem się, istnieje, ale wśród kobiet! Tylko wśród nich! :D

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

Anna A.:
MM - nie zamierzam nic pisać do Ciebie na prive bo po co?!!!
Ja nie mam problemu z odwagą cywilną!
I śmieszy mnie twoja złośliwość - Igor miał rację - buractwem zajeżdża!

Ps. Joanno - masz problem z akceptacją stanowisk? Po co te "szanowności"?

Z szacunku w przeciwieństwie do Ciebie Anno.
Ja jeszcze nikomu nie rzuciłam w twarz obelgami, co też Ty sama uczyniłaś własnie, powołując się na "rację" Igora.
Szkoda, że tak pochopnie wyciągasz wnioski. Szkoda, że powołujesz się na odwagę cywilną. Gdybyś ją miała, to nie poruszyłabyś kwestii korespondencji prywatnej..Joanna Nowaczkiewicz edytował(a) ten post dnia 21.08.07 o godzinie 12:47

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

Joanna N.:
Szkoda, że tak pochopnie wyciągasz wnioski. Szkoda, że powołujesz się na odwagę cywilną. Gdybyś ją miała, to nie poruszyłabyś kwestii korespondencji prywatnej

Bo widzisz Joanno, dziewczyna ma wianek na głowie i pewnie to samo w główce uroczej - mózg dziewiczy, nieskalany nie tylko myśla twórcza, ale i myśleniem skojarzeniowym :(
Nie to odwaga cywilna, co mówi o niej definicja, tylko to, co wg Dziewczyny z Wiankiem na Głowie odwagą jest :D!
A wyciąganie brudów i korespondencji i podsłuchów wg niej jest :D (sic!) - ot i mamy takie społeczeństwo pełne ignorków, co jak nie ma argumentów, to gumkę od majtek pokaże :D
Anna Adamiak

Anna Adamiak Oxy Group PR &
Events, OXY
Management

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

Nie jestem niczyim fanem! Ludzie - czy wy nie potraficie czytać?
Napisałam wyraźnie co mi się nie podoba! - Nie podoba mi się jak ktoś komuś grozi! Nie zauważyłam w tyj dyskusji aby Igor groził MM a on mu tak! Czy to jest ok.? Nie oceniam reszty dialogu pomiędzy nimi! Jaki by on nie był - coś takiego co napisał MM - to dla mnie jakieś dno!
I tyle w tej sprawie!

Ps. I jeśli ktoś zamierza wypowiedzieć sie pod moją wypowiedzią - proszę o odpowiedź TAK MASZ RACJE albo NIE MASZ.
A nie coś co nijak się ma do tego co napisałam wcześniej.

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

W tym wszystkim Igor nam się zgubił, zauważyliście?

Igorku?! Mama zawołała z piaskownicy na zupkę?! :D
Anna Adamiak

Anna Adamiak Oxy Group PR &
Events, OXY
Management

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

mareksy m.:
Joanna N.:
Szkoda, że tak pochopnie wyciągasz wnioski. Szkoda, że powołujesz się na odwagę cywilną. Gdybyś ją miała, to nie poruszyłabyś kwestii korespondencji prywatnej

Bo widzisz Joanno, dziewczyna ma wianek na głowie i pewnie to samo w główce uroczej - mózg dziewiczy, nieskalany nie tylko myśla twórcza, ale i myśleniem skojarzeniowym :(
Nie to odwaga cywilna, co mówi o niej definicja, tylko to, co wg Dziewczyny z Wiankiem na Głowie odwagą jest :D!
A wyciąganie brudów i korespondencji i podsłuchów wg niej jest :D (sic!) - ot i mamy takie społeczeństwo pełne ignorków, co jak nie ma argumentów, to gumkę od majtek pokaże :D

MM - brak Ci argumentów? Musisz teraz z wiankiem wyjeżdżać? I czy to nie jest nazwijmy to buractwem i prostactwem przesiąknięte? Oceniasz ludzi po wyglądzie?! Hmmm współczuję!

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

Anna A.:
Nie jestem niczyim fanem! Ludzie - czy wy nie potraficie czytać?
Napisałam wyraźnie co mi się nie podoba! - Nie podoba mi się jak ktoś komuś grozi! Nie zauważyłam w tyj dyskusji aby Igor groził MM a on mu tak! Czy to jest ok.? Nie oceniam reszty dialogu pomiędzy nimi! Jaki by on nie był - coś takiego co napisał MM - to dla mnie jakieś dno!
I tyle w tej sprawie!

Ps. I jeśli ktoś zamierza wypowiedzieć sie pod moją wypowiedzią - proszę o odpowiedź TAK MASZ RACJE albo NIE MASZ.
A nie coś co nijak się ma do tego co napisałam wcześniej.

Wystarczy, że oceniłaś Igora nieczysta grę pt: pokazanie na forum korespondencji priv. To nie jest uczciwe zważywszy, że gdyby Igor nie ujawniłby korespondencji to w ogóle nie udzieliłabyś głosu. Milcz kobieto i nie denerwuj mnie chęcią zaistnienia po jednym poście.

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

Anna A.:
mareksy m.:
Joanna N.:
Szkoda, że tak pochopnie wyciągasz wnioski. Szkoda, że powołujesz się na odwagę cywilną. Gdybyś ją miała, to nie poruszyłabyś kwestii korespondencji prywatnej

Bo widzisz Joanno, dziewczyna ma wianek na głowie i pewnie to samo w główce uroczej - mózg dziewiczy, nieskalany nie tylko myśla twórcza, ale i myśleniem skojarzeniowym :(
Nie to odwaga cywilna, co mówi o niej definicja, tylko to, co wg Dziewczyny z Wiankiem na Głowie odwagą jest :D!
A wyciąganie brudów i korespondencji i podsłuchów wg niej jest :D (sic!) - ot i mamy takie społeczeństwo pełne ignorków, co jak nie ma argumentów, to gumkę od majtek pokaże :D

MM - brak Ci argumentów? Musisz teraz z wiankiem wyjeżdżać? I czy to nie jest nazwijmy to buractwem i prostactwem przesiąknięte? Oceniasz ludzi po wyglądzie?! Hmmm współczuję!

Po jakim wyglądzie? Marek stwierdził fakt.

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

Joanna N.:
Milcz kobieto i nie denerwuj mnie chęcią zaistnienia po jednym poście.

...bo jej wianek spadnie? ;) Daj jej spokój już - widzisz, że oślepiona jest błyskiem ząbków jej idola :D i przestała myśleć, a idola nie widać :D
Anna Adamiak

Anna Adamiak Oxy Group PR &
Events, OXY
Management

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

Joanna N.:
Anna A.:
Nie jestem niczyim fanem! Ludzie - czy wy nie potraficie czytać?
Napisałam wyraźnie co mi się nie podoba! - Nie podoba mi się jak ktoś komuś grozi! Nie zauważyłam w tyj dyskusji aby Igor groził MM a on mu tak! Czy to jest ok.? Nie oceniam reszty
dialogu pomiędzy nimi! Jaki by on nie był - coś takiego co napisał MM - to dla mnie jakieś dno!
I tyle w tej sprawie!

Ps. I jeśli ktoś zamierza wypowiedzieć sie pod moją wypowiedzią - proszę o odpowiedź TAK MASZ RACJE albo NIE MASZ.
A nie coś co nijak się ma do tego co napisałam wcześniej.

Wystarczy, że oceniłaś Igora nieczysta grę pt: pokazanie na forum korespondencji priv. To nie jest uczciwe zważywszy, że gdyby Igor nie ujawniłby korespondencji to w ogóle nie udzieliłabyś głosu. Milcz kobieto i nie denerwuj mnie chęcią zaistnienia po jednym poście.

Łał...Joanno... nie wiem o jakich chęciach mówisz... skąd ta ocena? Widocznie jesteś z tych kobiet, które kręci przemoc... widać to nawet po słowach "milcz" no no... gratuluję!
Anna Adamiak

Anna Adamiak Oxy Group PR &
Events, OXY
Management

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

mareksy m.:
Joanna N.:
Milcz kobieto i nie denerwuj mnie chęcią zaistnienia po jednym poście.

...bo jej wianek spadnie? ;) Daj jej spokój już - widzisz, że oślepiona jest błyskiem ząbków jej idola :D i przestała myśleć, a idola nie widać :D

Oślepiona? Chyba o sobie mówisz? Wiem Joanna to twoje dziewczę i niech tak zostanie, pasujecie do siebie jak ulał:-)

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

a bohatera rzeczywiście wcięło:) może ma burze mózgu?

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

Anna A.:
Joanna N.:
Anna A.:
Nie jestem niczyim fanem! Ludzie - czy wy nie potraficie czytać?
Napisałam wyraźnie co mi się nie podoba! - Nie podoba mi się jak ktoś komuś grozi! Nie zauważyłam w tyj dyskusji aby Igor groził MM a on mu tak! Czy to jest ok.? Nie oceniam reszty
dialogu pomiędzy nimi! Jaki by on nie był - coś takiego co napisał MM - to dla mnie jakieś dno!
I tyle w tej sprawie!

Ps. I jeśli ktoś zamierza wypowiedzieć sie pod moją wypowiedzią - proszę o odpowiedź TAK MASZ RACJE albo NIE MASZ.
A nie coś co nijak się ma do tego co napisałam wcześniej.

Wystarczy, że oceniłaś Igora nieczysta grę pt: pokazanie na forum korespondencji priv. To nie jest uczciwe zważywszy, że gdyby Igor nie ujawniłby korespondencji to w ogóle nie udzieliłabyś głosu. Milcz kobieto i nie denerwuj mnie chęcią zaistnienia po jednym poście.

Łał...Joanno... nie wiem o jakich chęciach mówisz... skąd ta ocena? Widocznie jesteś z tych kobiet, które kręci przemoc... widać to nawet po słowach "milcz" no no... gratuluję!

Przemoc nie ma tutaj nic do rzeczy Aniu. I przynajmniej mam ODWAGĘ CYWILNĄ wyrazić to co na serio myślę.

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

Anna A.:
mareksy m.:
Joanna N.:
Milcz kobieto i nie denerwuj mnie chęcią zaistnienia po jednym poście.

...bo jej wianek spadnie? ;) Daj jej spokój już - widzisz, że oślepiona jest błyskiem ząbków jej idola :D i przestała myśleć, a idola nie widać :D

Oślepiona? Chyba o sobie mówisz? Wiem Joanna to twoje dziewczę i niech tak zostanie, pasujecie do siebie jak ulał:-)

Nic nie wiesz.

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

Joanna N.:
a bohatera rzeczywiście wcięło:) może ma burze mózgu?
albo hormonów? :)
A najpewniej ma gonitwę myśli, głupio mu, bo czarno na białym widać, że tematu o łykaniu spermy nie zrozumiał i wojnę zaczął :D, ciekawe kiedy to zrozumie Świtezianka ;)??

Szkoda tylko, ze przez takie głąby umarło fajne forum - nie pierwszy raz z resztą

konto usunięte

Temat: Bez pettingu nie wygrasz castingu

mareksy m.:
Joanna N.:
a bohatera rzeczywiście wcięło:) może ma burze mózgu?
albo hormonów? :)
A najpewniej ma gonitwę myśli, głupio mu, bo czarno na białym widać, że tematu o łykaniu spermy nie zrozumiał i wojnę zaczął :D, ciekawe kiedy to zrozumie Świtezianka ;)??

Szkoda tylko, ze przez takie głąby umarło fajne forum - nie pierwszy raz z resztą
:DDDDDDDDDDD
Błyskotliwy jaki...



Wyślij zaproszenie do