konto usunięte

Temat: Łańcuszek na nodze?

Była / jest dyskusja o tatuażach, to ja w takim razie chciałbym zapytać o inny ozdobnik: łańcuszek na kobiecej nodze, oplatający ją nad kostką.

Czy jest to w dobrym stylu, czy też świadczy o bezguściu nosicielki?

Czy wypada posiadaczce paradować z czymś takim w pracy (zakładając, że nie pracuje w miejscu, wymagającym stroju klasycznie biznesowego)?

Ekstrawagancja, normalność czy tandeta?

Ciekaw jestem Waszych opinii...
Dana K.

Dana K. Kierownik
Sekretariatu, Sąd
Rejonowy

Temat: Łańcuszek na nodze?

Hej Marku, witam :)
Moim zdaniem do pracy taka "ozdoba" wyjątkowo nie pasuje...(oczywiście kiedy mówimy o miejscu pracy wymagającym stroju klasycznie biznesowego), bo jeżeli pani pracuje w najstarszym zawodzie świata, to taki rekwizyt jest nawet pożądany (tak myślę).

Uważam zatem, że miejsce takiego łańcuszka jest poza pracą, na plaży np., i na zgrabnej młodej kostce (kobiecej oczywiście). To tyle moim zdaniem :)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :))
Ewa B.

Ewa B. Menedżer, Getin
Noble Bank S.A.

Temat: Łańcuszek na nodze?

Łańcuszek na nodze to oczywiście kwestia gustu, a o tych się nie dyskutuje.

Natomiast jeżeli chodzi o łańcuszek w pracy, która wymaga formalnego stroju, moim zdaniem odpada, ponieważ formalny strój wymaga noszenia rajstop, tudzież pończoch, a taki łańcuszek zgnieciony pończochą wygląda fatalnie, na rajstopie jeszcze gorzej.

Na plaży - hulaj dusza piekła nie ma :-)
Agnieszka S.

Agnieszka S. architekturka

Temat: Łańcuszek na nodze?

Dana J.:
Hej Marku, witam :)
Moim zdaniem do pracy taka "ozdoba" wyjątkowo nie pasuje...(oczywiście kiedy mówimy o miejscu pracy wymagającym stroju klasycznie biznesowego), bo jeżeli pani pracuje w najstarszym zawodzie świata, to taki rekwizyt jest nawet pożądany (tak myślę).

a co, jeżeli kobieta wykonuje zawód, który nie wymaga stroju biznesowego, a mimo wszystko nie jest prostytutką? ;)))
Elżbieta U.

Elżbieta U. szkolenia
savoir-vivre i
stylizacja, PR,
marketing, reklama

Temat: Łańcuszek na nodze?

jeszcze trwa moda na łańcuszki na kostce?
myślałam, że już dawno odeszła do lamusa....

konto usunięte

Temat: Łańcuszek na nodze?

Dana J.:
Hej Marku, witam :)

Serwus :)
jeżeli pani pracuje w najstarszym zawodzie świata, to taki rekwizyt jest nawet pożądany (tak myślę).

A tego to nie wiedziałem... Nie korzystam z pań reprezentujących tę szczytną i jakże pożyteczną profesję, więc nie miałem okazji zaobserwować.

Natomiast w porze letniej widuję taki atrybut zarówno u dziewcząt, których z racji wieku i wyglądu nie podejrzewałbym o wykonywanie prac agencyjnych, jak i u pań całkiem sobie i owszem dojrzałych...

konto usunięte

Temat: Łańcuszek na nodze?

Elżbieta U.:
jeszcze trwa moda na łańcuszki na kostce?
myślałam, że już dawno odeszła do lamusa....

Moda chyba nie trwa, ale zdarza się jeszcze takie łańcuszki spotkać. Oczywiście nie o tej porze roku, ale wiosna tuż tuż...
Elżbieta U.

Elżbieta U. szkolenia
savoir-vivre i
stylizacja, PR,
marketing, reklama

Temat: Łańcuszek na nodze?

Marek T.:
Elżbieta U.:
jeszcze trwa moda na łańcuszki na kostce?
myślałam, że już dawno odeszła do lamusa....

Moda chyba nie trwa, ale zdarza się jeszcze takie łańcuszki spotkać. Oczywiście nie o tej porze roku, ale wiosna tuż tuż...
poczekamy, zobaczymy......

biznesowo - nie nosimy
prywatnie - jak kto lubi (bądźmy tolerancyjni), na plaży może nawet ładnie wyglądać :)
Krzysztof Piotr Żyliński

Krzysztof Piotr Żyliński
www.rekuperacja-inve
nter.pl

Temat: Łańcuszek na nodze?

Mnie osobiście się bardzo podoba, ale...

http://en.wikipedia.org/wiki/Anklet

a zwłaszcza akapit Sexual connotation

I o ile sie orientuję takie postrzeganie łańcuszka jest zarówno w Polsce jak i na świecie bardzo rozpowszechnione.

konto usunięte

Temat: Łańcuszek na nodze?

Przyznam sie bez bicia....
Bardzo lubie latem nosic cos na kostce (oczywiscie poza praca). Ale najczesciej nie jest to lancuszek, tylko taka fajna plecionka, ktora robia w Dahab przy wejsciu do Blue Hole male egipskie dziewczynki. Te plecionki to taki troche "znak rozpoznawczy" pletwonurkow. Czesc nosi je na przegubie dloni, ja na kostce.

:)))

Temat: Łańcuszek na nodze?

-Lidia K. edytował(a) ten post dnia 08.01.12 o godzinie 14:44

konto usunięte

Temat: Łańcuszek na nodze?

zalezy do jakiego STROJU ten lancusze i - jak wspomnialy juz wczesniej panie - na jakiej NODZE.

A co z pierscionkiem na palcu u nogi?

Bo dla mnie to fajne, ale przy stylu ubierania sie hippisowsko-hinduskim.
Przy eleganckich sandalkach jakos mi sie to GRYZIE ;)

EDIT:
A kolczyk w pepku?

;)Jerzy K. edytował(a) ten post dnia 06.03.08 o godzinie 12:58
Natalia K.

Natalia K. event manager,
freelancer

Temat: Łańcuszek na nodze?

coś nie tak z kolczykami w pępku?^^

gwarantuję, że w biznesowych sytuacjach Pan się z będącymi na widoku nie spotka, Panie Jerzy... :)

konto usunięte

Temat: Łańcuszek na nodze?

A ja tak przewrotnie... Dość często, mimo względnie zakrytego ciała (spódnica zakrywa kolano, dekolt płytki w łódkę, żądnego pępka), miewam różne niechciane przygody z panami. Wystarczy, że ma się chochliki w oczach ;)(łagodna wersja pani Begger). Ten łańcuszek, wielkie szpilki, walące z oddali borsucze pasemka, tatuaz na półbrzucha (no.. tylko zatsanawia to miejsce, gdzie się on rozpoczyna)... a potem zdziwienie, że panowie nas traktują jak mięsko ;).
To trochę tak ironicznie. Takie dodatki, zamiast nas uatrakcyjnić, dodają niepotrzebną metkę, a i zwracają nieporzeebną uwagę osób, których byśmy nie chciały mieć za bliskich znajomych.

Podobnie z pokazywaniem bielizny, tautaży, kolczyków w języku..etc.. Wysyła to czytelny sygnał.

Na koniec.. kiedyś jeden mądry i zacny człowiek powiedział w radiu, że najlepsze kochanki są świadome swojej seksualności i nadmiernie nią nie epatują.

konto usunięte

Temat: Łańcuszek na nodze?

Natalia K.:
coś nie tak z kolczykami w pępku?^^

gwarantuję, że w biznesowych sytuacjach Pan się z będącymi na widoku nie spotka, Panie Jerzy... :)

Wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Pan powiedział, że kiedyś kandydatka pierwszego dnia pracy przyszła z zakolczykowanym pepkiem i w conversach ;), a praca "koncernowa", gdzie dress code to podstawa.
Natalia K.

Natalia K. event manager,
freelancer

Temat: Łańcuszek na nodze?

Są miejsca na ciele gdzie piercing jest mało widoczny i taki zazwyczaj jest robiony nie po to by prowokować ale z własnych pobudek wewnętrznych właściciela;)

konto usunięte

Temat: Łańcuszek na nodze?

Natalia K.:
Są miejsca na ciele gdzie piercing jest mało widoczny i taki zazwyczaj jest robiony nie po to by prowokować ale z własnych pobudek wewnętrznych właściciela;)

No właśnie, zawsze chciałem poznać jakąś nosicielkę piercingu na tych, no... No, na tych dwóch tam... ;-)

Ale mi, psiamać, nie dane i nie dowiem się, czy taka się nie boi, że ktoś w chwili uniesienia pociągnie za kółeczko, ile sił...
Natalia K.

Natalia K. event manager,
freelancer

Temat: Łańcuszek na nodze?

Acha, ta kandydatka rzeczywiście zachowała się jak zbuntowana 15stka:) takiej delikwentki po prostu nie przyjmą do pracy i tyle;)
Joanna Z.

Joanna Z. senior project
manager, mama
Tygrysa

Temat: Łańcuszek na nodze?

Jerzy K.:
zalezy do jakiego STROJU ten lancusze i - jak wspomnialy juz wczesniej panie - na jakiej NODZE.

A co z pierscionkiem na palcu u nogi?

Bo dla mnie to fajne, ale przy stylu ubierania sie hippisowsko-hinduskim.
Przy eleganckich sandalkach jakos mi sie to GRYZIE ;)

EDIT:
A kolczyk w pepku?


Pierścionek na palcu u nogi noszę już parę lat niezaleznie od pory roku i Drogi Jerzy nie gryzł sie z zadnymi butami;)Co Ty najlepiej wygląda w pakiecie z bojówkami i t-shirtem..... heh.... Bransoletkę jak mam taką ochotę........ ale nie do biura.....

konto usunięte

Temat: Łańcuszek na nodze?

Jakby takim złotych łańcuchem kobietę do piekarnika przykuć... Obiad murowany :)



Wyślij zaproszenie do