konto usunięte

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

Dobry wieczór,

ciekawa jestem Waszej opinii dot. kobiety w krawacie ...?
wypada, nie wypada, pasuje, nie pasuje ...

niektórzy mężczyźni twierdzą ponoć, iż krawat odbiera kobiecie kobiecość i delikatność ...

jakie jest Wasze zdanie?

konto usunięte

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

o przepraszam !!!!! :)

temat przez pomyłkę pojawił się nie na tym forum, co należy ;-)

* EDIT: 24.01.2008 ;-)) *

temat powinien był ulec skasowaniu (jest już na "dress code", ale widzę, że topic się rozwinął, więc niechaj pozostanie ;)Anna J. edytował(a) ten post dnia 24.01.08 o godzinie 17:51

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

Anna J.:
o przepraszam !!!!! :)

temat przez pomyłkę pojawił się nie na tym forum, co należy ;-)
ulegnie wkrótce skasowaniu ;)
niezależnie od tego czy zostanie skasowany czy nie... ;)

Ja tam nie mam przeciwwskazań ku temu - by nosiły kobiety krawaty... jednak wszystko zalezy od tego "do czego go noszą" i "jak!" ... ;)

Osobiście widziałem już kobiety w krawatach.. i jedne potrafiły użyć go dla podkreślenia własnej kobiecości.. a inne ;) nie :)

Ot i cała filozofia :)
Jacek R.

Jacek R. UK Branch Manager at
SMT Software

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

fajny krawat fajnie noszony i w odpowienim kontekście jest potwornie sexy...

konto usunięte

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

Chodziłam czasem w krawatach na studiach.
Na egzaminie z pozytywizmu na mój widok pani doktor automatycznie zapytała o "Emancypantki". Takie małe sterowanie egzaminatorem ;)
Wyszłam z piątką.
Dymitr G.

Dymitr G. Internet

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

Leszek N.:
Osobiście widziałem już kobiety w krawatach.. i jedne potrafiły użyć go dla podkreślenia własnej kobiecości.. a inne ;) nie :)

Swiete slowa.
Elżbieta U.

Elżbieta U. szkolenia
savoir-vivre i
stylizacja, PR,
marketing, reklama

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

krawat dla kobiet - bardzo proszę :)
byle stosownie dobrany :)

konto usunięte

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

temat sie powtarza w innej grupie ...

moim zdaniem - TAK zdecydowanie kobieta wygląda w krawacie interesująco.
A widok kobiety w krawacie, garniturze i szpilkach to już w ogóle jest obłęd emocji i zmysłów.
Natalia K.

Natalia K. event manager,
freelancer

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

nie mam nic przeciwko. Sama posiadam jedwabne, ręcznie malowane(!) cudo i nie ma mowy przy jego noszeniu o odbieraniu kobiecości, szczególnie, że jego kolor dominujący to róż;););)

gdy łączę go z klasyczną koszulą i spódnicą do kolana w czerni nie ma człowieka, od którego nie usłyszałabym komplementu:) trochę szaleństwa z klasyką robi wrażenie.

pozdrawiam!

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

Bardzo lubię ubrać czasem krawat i kobieta w krawacie podoba mi się również. Jednak większość męskich krawatów jest dla mnie za dluga a i w wzory nie powalają na kolana;) Może przy okazji tego tematu któraś z Pań moglaby podpowiedzieć, gdzie można dostać damskie krawaty?

konto usunięte

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

przyznam, iż lubię czasem założyć krawat, a jeżeli już, to jedwabny i w jednym kolorze, np. brązowy lub czarny i dobrze się w tym czuję.

I jeżeli już krawat, to zapewne do spodni lub ewentualnie do dłuższej, wąskiej spódnicy, np. za kolano.Anna J. edytował(a) ten post dnia 24.01.08 o godzinie 17:54

konto usunięte

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

krawat, koszula plus spodnie- świetne połączenie!
Jacek Synowiec

Jacek Synowiec zainteresowania:
e-commerce,
e-biznes, marketing
internetowy

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

Jak zwykle pojawia się pytanie kiedy, na jaką okazję?

Kobieta może zawsze używać elementów ze strojów Panów, z tym że w przypadku kobiet są one jednak z reguły bardziej delikatne ...

Zresztą większość ubiorów męskich ma swoje odpowiedniki w wydaniu damskim ... (nie odwrotnie).
Anna G.

Anna G. Common Sense

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

Pierwszy krawat kupiłam sobie w wieku 10 lat. Następnych kilka uszyłam skracając spódnice ;). Teraz nosze tylko w ubraniowym zestawieniu bieli, czerni i czerwieni do aksamitnego plaszcza z futrzanym kołnierzem. Bardzo to lubię :).

konto usunięte

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

taki krawat przyciąga wzrok do biustu - czy taki miał być cel damskiego krawata? ;)

konto usunięte

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

czasem nosiłam... zamiast paska do spodni, i wiązałam na biodrze na duży, luźny węzeł :)))

konto usunięte

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

bardzo cieszą mnie wasze opinie:-) Sama noszę jedwabne krawaty do klasycznej spódnicy do kolan i krótkiej marynarki. Odbiór społeczeństwa? Baaardzo pozytywny:-)

konto usunięte

Temat: kobieta w krawacie ? ;-)

Daniel Białek:
taki krawat przyciąga wzrok do biustu - czy taki miał być cel damskiego krawata? ;)

Mhm.. a faceci zakładają krawat dlatego żeby im wskazywał rozporek. Taka pomoc dla pań pod tytułem "skąd dokąd kierować powłóczyste spojrzenia".

Gdzie nie spojrzeć, wszędzie bezeceństwa, panie..

Następna dyskusja:

kobieta po męsku?




Wyślij zaproszenie do