Agnieszka R.

Agnieszka R. świat gadżetów!

Temat: W czym na bankiet?

Kochani mam ogromną prośbę: niedługo wybieram się na bankiet, a nie bardzo wiem co mam ubrać. Musi być skromnie, elegancko, nie koniecznie strasznie drogo :/ bo nie o to chodzi. Bez zakupów się nie obejdzie, dlatego za nim wybiorę się na polowanie po sklepach proszę o radę. Dodam, że jestem z Poznania więc tylko zakupy w tym mieście wchodzą w rachubę. Jakieś pomysły? Macie sprawdzone marki, sklepy? mam mało czasu w sumie bo tylko tydzień, więc plizzzzzzzzz o rady może być na priva

z góry dziękuję:)
Aga

konto usunięte

Temat: W czym na bankiet?

Niedawno wstawiano ten link, ale że jest dobry, wstawię go jeszcze raz:

http://www.psz.pl/content/view/5782/
Agnieszka R.

Agnieszka R. świat gadżetów!

Temat: W czym na bankiet?

Piotr Truszkowski:
Niedawno wstawiano ten link, ale że jest dobry, wstawię go jeszcze raz:

http://www.psz.pl/content/view/5782/


dzięki ale nie otwiera mi się/?/
Malgorzata Saadani

Malgorzata Saadani Coach ICC, trener,
konsultant
ds.etykiety i
wizerunku (co...

Temat: W czym na bankiet?

jaka jest okazja? jaka jest formula przyjecia (stojace/siedzace, cocktail/obiad bufetowy.....)? o ktorej godzinie sie zaczyna?
Agnieszka R.

Agnieszka R. świat gadżetów!

Temat: W czym na bankiet?

Malgorzata Saadani:
jaka jest okazja? jaka jest formula przyjecia (stojace/siedzace, cocktail/obiad bufetowy.....)? o ktorej godzinie sie zaczyna?


na 18, w hotelu, najpierw prezentacja, potem bankiet, myślę że na stojąco, nie ukrywam że ciuch który kupię chciałabym wykorzystywać częściej niż raz w roku:)
Dorota  Szcześniak-Kosio rek

Dorota
Szcześniak-Kosio
rek
Trener; Doradca
wizerunku i etykiety

Temat: W czym na bankiet?

Wg mnie masz spory wybór, może to być sukienka koktajlowa (kończąca się okolicach kolana), może to być tzw. "mała czarna", którą wielokrotnie jeszcze wykorzystasz. Poroponuję do sukienki nałożyć żakiet lub duży szal. Możesz również zastąpić sukienkę kostiumem ze spódnicą lub spodniami. Jeżeli wybierzesz kostum uniwersalny taki, w którym również pójdziesz do pracy, to na bankiet koniecznie załóż bardziej widoczą (większą niż do pracy) biżuterię czy fantazyjną apszkę, szal. Albo możesz też wybrać kostium koktajlowy, który wykonany jest z delikatniejszej tkaniny często wzorzystej, o intensywnym kolorze oraz ma trochę inny krój (np. duży dekolt, szersze spodnie, fantazyjna spódniaca itp.)

Powodzenia w zakupach, możliwości masz naprawdę dużo!
Agnieszka R.

Agnieszka R. świat gadżetów!

Temat: W czym na bankiet?

dziękuję bardzo:)

konto usunięte

Temat: W czym na bankiet?

"Mała czarna" - i przyda sie na wiele innych okazji. Najlepiej żeby była do kolan, albo ciut za kolano.
I można potem z nią robić wszystko - zmienia się w zależności od bizuterii, szala, żakietu, i tak dalej...

konto usunięte

Temat: W czym na bankiet?

Mala czarna moja fawotyta :) I jeszcze sznurek perel, uwielbiam je. Gladkie wlosy, wyrazniejsza szminka, tusz na rzesach, kapka perfum, zgrabne i niezbyt wysokie pantofelki, najlepiej czarne, moga byc aksamitne lub jedwabne (z tkaniny w kazdym razie ;)) albo skorzane. Jezeli nie perly i nadal stonowany monochromatyczny stroj, to polecam baaardzo strojną jedwabną kolorową apaszkę i ładny detal na dłoni (bransoletka.. kocham granaty, pieknie sie komponuja z wiekszoscia garderoby; zegarek, i obowiazkowo delikatny manikiur na paznokciach).

I to tylko taka mała propozycja. Sprawdzone, zdało egzamin wielokrotnie. :)))

konto usunięte

Temat: W czym na bankiet?

Magdalena C.:
Mala czarna moja fawotyta :) I jeszcze sznurek perel, uwielbiam je. Gladkie wlosy, wyrazniejsza szminka, tusz na rzesach, kapka perfum, zgrabne i niezbyt wysokie pantofelki, najlepiej czarne, moga byc aksamitne lub jedwabne (z tkaniny w kazdym razie ;)) albo skorzane. Jezeli nie perly i nadal stonowany monochromatyczny stroj, to polecam baaardzo strojną jedwabną kolorową apaszkę i ładny detal na dłoni (bransoletka.. kocham granaty, pieknie sie komponuja z wiekszoscia garderoby; zegarek, i obowiazkowo delikatny manikiur na paznokciach).

I to tylko taka mała propozycja. Sprawdzone, zdało egzamin wielokrotnie. :)))

i jest to doskonała propozycja :- )

konto usunięte

Temat: W czym na bankiet?

Albo szeroki, jedwabny szal, kolorowy, zarzucony na ramiona i z przodu przewiazany. Wtedy moga byc nawet pantofle na wyzszym obcasie.
Acha - mala czarna powinna byc bez rekawow.
Malgorzata Saadani

Malgorzata Saadani Coach ICC, trener,
konsultant
ds.etykiety i
wizerunku (co...

Temat: W czym na bankiet?

mysle, ze powyzsze rady sa wyczerpujace. warto tez zwrocic uwage, w jakim charakterze bedziesz tam wystepowac. jesli jest to bankiet biznesowy (a swiadczy o tym fakt prezentacji, ktora poprzedza samo przyjecie), to dodatki powinny byc mniej strojne niz na bal sylwestrowy. czy nalezysz do grona gospodarzy czy gosci? bedac gosciem mozna sobie bowiem pozwolic na wieksza fantazje.
Zycze udanej zabawy!

konto usunięte

Temat: W czym na bankiet?

Malgorzata Saadani:
mysle, ze powyzsze rady sa wyczerpujace. warto tez zwrocic uwage, w jakim charakterze bedziesz tam wystepowac. jesli jest to bankiet biznesowy (a swiadczy o tym fakt prezentacji, ktora poprzedza samo przyjecie), to dodatki powinny byc mniej strojne niz na bal sylwestrowy. czy nalezysz do grona gospodarzy czy gosci? bedac gosciem mozna sobie bowiem pozwolic na wieksza fantazje.
Zycze udanej zabawy!


I tylko dodam.... Jacy ludzi będą obecni na bankiecie: artysci czy reprezentujący twardy biznes... W przypadku bycia gospodarzem, najlepiej wypaść trochę skromniej, ale jakość elementów stroju musi być niezaprzeczalna. Gospodarze maja więcej obowiazków i nie moga dac się skrepowac odziezy ;).

konto usunięte

Temat: W czym na bankiet?

Blanka Dobrowolska:

i jest to doskonała propozycja :- )

Dziekuję za uznanie, Blanko :)
Magdalena L.

Magdalena L. Managerka.com |
Doradca biznesowy i
marketing manager do
...

Temat: W czym na bankiet?

Ja też obstawiam mala czarną lub garnitur ze strojniejszego materiału, obcas i jakis fajny top pod spód. I oczywiście piękny uśmiech:-)

Udanej zabawy!
Agnieszka R.

Agnieszka R. świat gadżetów!

Temat: W czym na bankiet?

dziekuję bardzo za wszystkie rady:)
bedę gościem i będzie to bardziej biznesowe spotkanie, choć w zaproszeniu jest niezywkle mało informacji poza tym dowiedziałam się o tym spotkaniu odrobinę za późno.

pozdrawiam
Aga
Monika P.

Monika P. Grzeczne dziewczynki
idą do nieba,
niegrzeczne idą
gdzie ...

Temat: W czym na bankiet?

To ja wystroiłam się na coś w stylu bankietu wg. tu przytaczanych opisów. Mała czarna za kolano + elegancka koszula, pończochy i klasyczne szpilki. Elegancko i kobieco. Panowie w zdecydowanej większości ubrani byli w garnitury. A panie? Zdarzyły się ubiory typu dżinsy i t-shirt albo byle jaka kiecka i espadryle. Czułam się jak kosmitka. Dodam jeszcze, że owe wydarzenie miało miejsce w Holandii i nawet wiedząc o tym, że Holenderki nie przywiązują dużej wagi do ubioru nie wpadłam na pomysł, że można przyjść w dżinsach na bankiet. No cóż, co kraj to obyczaj...
Maria N.

Maria N. menadżer ds.
kadrowo-administracy
jnych

Temat: W czym na bankiet?

W sumie trochę a propos - czego mam się spodziewać w Austrii?
Najpierw była mowa o firmowym "Christmas dinner", a tu dziś przyszło zaproszenie na "Christmas party" z dopiskiem dress: formal. Mam przygotowaną sukienkę do kolan czarną z lekkim wzorem z brokatu, więc chyba powinna pasować? Natomiast zastanawiam się jak długo takie, organizowane przez austriacką centralę "Christmas party" będzie trwało? Początek o 18...

konto usunięte

Temat: W czym na bankiet?

Maria N.:
W sumie trochę a propos - czego mam się spodziewać w Austrii?
Najpierw była mowa o firmowym "Christmas dinner", a tu dziś przyszło zaproszenie na "Christmas party" z dopiskiem dress: formal. Mam przygotowaną sukienkę do kolan czarną z lekkim wzorem z brokatu, więc chyba powinna pasować? Natomiast zastanawiam się jak długo takie, organizowane przez austriacką centralę "Christmas party" będzie trwało? Początek o 18...


Austriacy są bardziej klasyczni i cokolwiek z wymienionych propozycji załozysz, będzie sukces. Kraje takie jak: Szwecja, Norwegia i Finlandia są rajem bezguścia i mocnego casual look. Nie wybieraj się tam w Sylwestra, bo wsadzą Cię w kapcie i w sukience balowej będziesz sączyć piwo z butelki i oglądać TV.
Austria, Niemcy, Belgia (zwłaszcza francuska), Francja lubią glamour ;). Choć Niemki się staraja, jak mogą, to i tak jakoś śednio im wychodzi, ale intencje się liczą i w bojówkach się nie pojawią.

Sukienka koktajlówka z delikatnym wzorem okej :) Lepiej zrezygnować z ozdób, może tylko jedna, a najlepiej tylko piekny akcent położony na usta. Butki gładkie, marynarka może być wyszukana w fakturze, ale forma oszczędna i blisko ciała, bez żadnych ozdób. I pieknie by Ci było, cudnie wręcz, w upiętych wysoko włosach. Nawet może to byc wysoki luźny koczek z nakręconych włosów (wersja odwazna) lub głaciutki, blisko głowy i najwyżej z dyskretną jednostajna klamrą. :))))
Maria N.

Maria N. menadżer ds.
kadrowo-administracy
jnych

Temat: W czym na bankiet?

A jak długo będą chcieli się bawić??

Następna dyskusja:

O czym rozmawiać?




Wyślij zaproszenie do