konto usunięte

Temat: NLP na podkarpaciu

Jak w temacie. Jesli ktos z was jest trenerem lub ma jakies informacje na temat gdzie i kiedy odbywac sie beda szkolenia NLP prosze o umieszczenie takiego info tutaj :) pozdrowionka dla kazdego kto to czyta :P
Sylwia Jaroszek

Sylwia Jaroszek www. control-tax.pl

Temat: NLP na podkarpaciu

Przychylam sie do tej prośby :)

Dzieki Maćku za pozdro :)

Słonecznych dni dla wszystkich!

konto usunięte

Temat: NLP na podkarpaciu

Może czas zorganizować? Hmm?
Małgorzata K.

Małgorzata K. wiceprezes, Tabor
Dębica Sp. z o.o.

Temat: NLP na podkarpaciu

Zajrzyjcie tutaj. Bardzo ciekawa stronka.

http://www.technikinlp.pl/nlp-geneza.php

Pozdrawiam

konto usunięte

Temat: NLP na podkarpaciu

w imieniu wszystkich dziekuje za adres.... jednak troszke taki off-topic poscik Małgosiu ;) oczywiscie publikacji jest duzo info w necie tez.... ale ja tak czy siak uwazam to za czysta teorie ktora pasuje podeprzec praktyka ;) caly czas slysz eo szkoleniach w wawie w Krk i innych miastach... ale w Rzeszowie albo okolicy... Ni chuchu.... :P jakby ktos mial info jakies to wlasnie poto zalozylem ten temat :D oczywiscie mozna jechac do wawki i innych.. ale nei zawsze pozwala na to czas... pozdrowionka again i do uslyszenia drogie panie :D a tak off-topic kurcze narazie jestem rodzynkiem tutaj i wcale nie narzekam :] bo towarzystwo mam fajne :]
Sylwia Jaroszek

Sylwia Jaroszek www. control-tax.pl

Temat: NLP na podkarpaciu

Natalia K.:Może czas zorganizować? Hmm?


Popieram Twój pomysł Natalio

Pozdrawiam
Krzysiek Tańcula

Krzysiek Tańcula Złapię Ci okazje na
rozgłos przez
real-time marketing

Temat: NLP na podkarpaciu

jedyne co mogę podrzucić:
http://www.tworzydlo.pl/pl/szkolenia_warsztaty/

ale to nie szkolenia cykliczne typu "zapisz się w dogodnym terminie"

do Maćka:
Może zaproponujemy to (w Mielcu) jakiemuś CKP lub Wektorowi?

Przesłuchaj w końcu to, co wysłałem Ci na maila (A. Buczny)
jak odpiszesz i spytasz to Ci odpisze co mam w mp3
pozdr

konto usunięte

Temat: NLP na podkarpaciu

jest to dobry pomysl :)


Maciek Zawistowski edytował(a) ten post dnia 26.02.07 o godzinie 09:13

Temat: NLP na podkarpaciu

...Ten post został edytowany przez Autora dnia 19.11.17 o godzinie 13:00
Grzegorz Paweł L.

Grzegorz Paweł L. Specjalista, Krajowy
Ośrodek Wsparcia
Rolnictwa

Temat: NLP na podkarpaciu

A duże może być zainteresowanie? Myślałem kiedyś o tym, bo znam paru trenerów, ale rozeszło się na dobrych chęciach.

Temat: NLP na podkarpaciu

...Ten post został edytowany przez Autora dnia 19.11.17 o godzinie 13:14
Paweł P.

Paweł P. Życie to nic innego
jak bezprecedensowa
okazja do nauki, ...

Temat: NLP na podkarpaciu

Maciek Zawistowski:
Jak w temacie. Jesli ktos z was jest trenerem lub ma jakies informacje na temat gdzie i kiedy odbywac sie beda szkolenia NLP prosze o umieszczenie takiego info tutaj :) pozdrowionka dla kazdego kto to czyta :P

Witam!

Odpowiadając na pytanie odnośnie NLP i ew. szkoleń otwartych, to bazując na dość dobrze (chyba) rozeznanym przeze mnie lokalnym rynku szkoleń i trenerów mogę stwierdzić, że raczej "kuso" z tematem neurolingwistycznego programowania. Zostaje chyba tylko zorganizowanie grupy, zabezpieczsenie czasu i miejsca oraz zaproszenie odpowiedniego moderatora NLP.
Wiem, że to specjalnie nic konkretnego do tematu nie wnosi, ale... trenersko zajmuje mnie zupełnie coś innego!

Pozdrawiam Wszystkich i wielu serdeczności
Krzysiek Tańcula

Krzysiek Tańcula Złapię Ci okazje na
rozgłos przez
real-time marketing

Temat: NLP na podkarpaciu

skoro temat wrócił, to we wrześniu będzie MyślećJakMilionerzy - przy tej okazji może któryś z prelegentów da rade coś zorganizować?
do tego jednak potrzebna jest ekipa - Maćku działaj ;-D

konto usunięte

Temat: NLP na podkarpaciu

:)
podkarpacie pod wzgledem szkolen jest ubogie - niestety

konto usunięte

Temat: NLP na podkarpaciu

z drugiej strony patrząc, bogactwo szkoleń jest tam gdzie jest na nie zapotrzebowanie

konto usunięte

Temat: NLP na podkarpaciu

tzn ze na podkarpaciu nie ma takiego ?

konto usunięte

Temat: NLP na podkarpaciu

Myślę, że warto byłoby coś zorganizować w Rzeszowie. Zapotrzebowanie na pewno jest, tylko niektórzy jeszcze nie wiedzą, że mają taką potrzebę ;)

Pozdrawiam
Aga

Temat: NLP na podkarpaciu

Agnieszka K.:
Myślę, że warto byłoby coś zorganizować w Rzeszowie. Zapotrzebowanie na pewno jest, tylko niektórzy jeszcze nie wiedzą, że mają taką potrzebę ;)

Pozdrawiam
Aga
Dobrze powiedziane!
Paweł P.

Paweł P. Życie to nic innego
jak bezprecedensowa
okazja do nauki, ...

Temat: NLP na podkarpaciu

Agnieszka K.:
Myślę, że warto byłoby coś zorganizować w Rzeszowie. Zapotrzebowanie na pewno jest, tylko niektórzy jeszcze nie wiedzą, że mają taką potrzebę ;)

Pozdrawiam
Aga

W takim razie zapraszam chętnych i zainteresowanych do deklarowania chęci na forum...
prowadzę firmę szkoleniową i chociaż sam nie jestem specem od NLP to przy sprzyjających okolicznościach... Kto wie, można zorganizować szkolenie zaprosić mastera NLP i...?
Gustaw Lasek

Gustaw Lasek Właściciel,
SERVITIUM

Temat: NLP na podkarpaciu

Ruszyła strona http://czerwonyszlak.pl oraz seria darmowych szkoleń stacjonarnych na których m.in.: NLP Rzeszów, Rozwój osobisty, Psychologia sukcesu itp.

Następna dyskusja:

Szkolenie NLP




Wyślij zaproszenie do