Damian Kamiński

Damian Kamiński Zamieniam informacje
w wiedzę ...

Temat: Wynagrodzenia zaczynają pojawiać się w ofertach pracy …

Jak widać wreszcie coś drgnęło w bardzo uciążliwej kwestii jaką był brak informacji o wynagrodzeniu, w ofertach pracy.

Zapraszam do lektury artykułu Pensja z ogłoszenia oraz do dyskusji …

konto usunięte

Temat: Wynagrodzenia zaczynają pojawiać się w ofertach pracy …

Bardzo mnie to cieszy.

W okresie, gdy przebywałam za granicą i podjęłam tam pracę, szłam pewnie do pracy, gdyż wiedziałam jakie są widełki płacowe, co pozwoliło mi uniknąć wielu nieporozumień.

Ponieważ w dalszym ciągu emigracja zarobkowa się u nas prężnie rozwija uważam, że doskonałym rozwiązaniem jest zamieszczanie informacji o wynagrodzeniu. To pozwala zrekrutować nam osoby faktycznie zainteresowane naszą ofertą pracy, a dodatkowo oszczędza czas, który musielibyśmy poświęcić na żmudne poszukiwania, jakby się później okazało osób niekoniecznie zainteresowanych naszą propozycją finansową.

Popieram, jak najbardziej popieram.

konto usunięte

Temat: Wynagrodzenia zaczynają pojawiać się w ofertach pracy …

Brawo nareszcie- dość już miałem pytań kadrowca lub pracodawcy w stylu: Ile Pan by chciał zarabiać? Ja to bym chciał 10 tysięcy. Pytanie ile pracodawca może zaoferować.

konto usunięte

Temat: Wynagrodzenia zaczynają pojawiać się w ofertach pracy …

Podając wyngrodzenia pracodawca skraca sobie etap rekrutacji,a potencjalny kandydat na pracownika wie na jaką pensję może liczyć.
Gdyby każdy pracodawca tak postępował podając przynajmniej widełki od... do..., można by było uniknąć sytuacji jakie zdarzają się obecnie,kandydat w ostatniej rundzie negocjacji dowiaduje się na jakie wynagrodzenie może liczyć i rezygnuje.

Następna dyskusja:

Wynagrodzenia w ofertach pr...




Wyślij zaproszenie do