konto usunięte

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Ponieważ jest to ostatni "łikend" wakacji, proponuję uczcić to wspólnym wypadem z Młocin do Roztoki przez Sieraków, Palmiry, "fajną wydmę" i z powrotem.
Renata L.

Renata L. księgowa

Temat: 29-30 . 08 . 2009

cześć Maćku,

ja chętnie sie piszę na taki wyjeździk, znając Ciebie z pewnością się opłaca;)
Renata

konto usunięte

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Będzie miło. Mam nadzieję, że komary już się uspokoiły i nie będzie to szczególnie ciepły dzionek ;-)

W Roztoce jest bar/barek i można zjeść na ciepło, zimno, napić sie tego i owego ;-)

P.S. Wyjazd proponuję zrobić w sobotę ze stacji METRO-MOŚCISKA o godz. 10:00. Czy są jakieś inne propozycje ?
Magdalena Zasada

Magdalena Zasada Specjalista ds.
rekrutacji /
Specjalista ds.
ubezpieczeń\...

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Maciej Chojnacki:
Ponieważ jest to ostatni "łikend" wakacji, proponuję uczcić to wspólnym wypadem z Młocin do Roztoki przez Sieraków, Palmiry, "fajną wydmę" i z powrotem.


O, ja bardzo chętnie się wybiorę, mam nadzieję, że trasa łatwa??

konto usunięte

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Magdalena Z.:
O, ja bardzo chętnie się wybiorę, mam nadzieję, że trasa łatwa??

Magduś, trasa łatwa ale łącznie to będzie ze 60km po lesie. Mapa i szczegóły wkrótce.

konto usunięte

Temat: 29-30 . 08 . 2009

zgłaszam swój akces :)

konto usunięte

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Przemysław K.:
zgłaszam swój akces :)

Przemku - witamy Cię! Niezmierniem radzi z Twojej planowanej obecności :-)

P.S. Czy masz jakieś grubsze kółka na swoją ślicznotkę?

Ktoś na stacji benzynowej mi szybko zrobił mapkę ... .


Obrazek

Młociny -> Izabelin -> Sieraków -> Palmiry -> Truskaw -> Zaborów Leśny -> Ławska Góra -> Dębowa Góra -> Roztoka - 33 km


Obrazek

Roztoka -> ...czerwony szlak... -> Palmiry -> Sieraków -> Dąbrowa Leśna -> Młociny - 28 kmMaciej Chojnacki edytował(a) ten post dnia 21.08.09 o godzinie 13:54

konto usunięte

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Maciej Chojnacki:

P.S. Czy masz jakieś grubsze kółka na swoją ślicznotkę?

aktualnie na stanie grubszych nie posiadam. Na obecnych przemierzałem już piaski kpnu i dałem radę wiec może teraz też źle nie będzie.

konto usunięte

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Ponieważ wschodni KPN nie jest moją domeną, poszukuję kogoś, kto przeprowadzi ekipę z Młocin do Izabelina.
Tomasz M.

Tomasz M. W życiu jak w tańcu
- każdy krok ma
znaczenie, więc
tańcz...

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Maciej Chojnacki:
Ponieważ wschodni KPN nie jest moją domeną, poszukuję kogoś, kto przeprowadzi ekipę z Młocin do Izabelina.
Metrem do Słodowca, a potem Żeromskiego i dalej Wólczyńską i Arkuszową, 3-go Maja do Izabelina, i dalej do Truskawia, gdzie zaczynają się szlaki po KPN-ie.

konto usunięte

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Tomasz M.:
Maciej Chojnacki:
Ponieważ wschodni KPN nie jest moją domeną, poszukuję kogoś, kto przeprowadzi ekipę z Młocin do Izabelina.
Metrem do Słodowca, a potem Żeromskiego i dalej Wólczyńską i Arkuszową, 3-go Maja do Izabelina, i dalej do Truskawia, gdzie zaczynają się szlaki po KPN-ie.

Toż to asfalt... a przecież zaraz za Młocinami jest Lasek Młociński, który ma/niema przebitkę do KPN właściwego na czarny szlak w pobliżu polanki Opaleń. Tamtędy myślałem by pojechać. Nie znam jednak Lasku Młocińskiego i przebitki na KPN.

konto usunięte

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Jak by coś to ja też jestem chętny na ostanio-wakacyjną wyprawę do Kampinosu. Niestety jedyna trasa jaką znam do Izabelina to własnie ta którą podał Tomasz. Ewentualnie spróbuję wieczorem posiedzieć nad mapą i GPSem i coś ogarnąć :)
Aleksandra S.

Aleksandra S. Właściciel, Tłumacz
Aleksandra Sosnowska

Temat: 29-30 . 08 . 2009

bodajże w zeszłym roku kilka razy próbowałam się przebić przez Lasek Młociński do KPN-u, ale z marnym skutkiem. teraz jeżdżę do Kampinosu niebieskim rowerowym: z Młocin (po stronie Lasku Bielańskiego) do Dąbrowy Leśnej - szlak jest dobrze oznaczony. Potem stamtąd można pojechać do Izabelina niebieskim pieszym.

konto usunięte

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Jak byśmy nie jechali damy rade :) Tylko pytanie czy sobota czy niedziela??
Norbert Z.

Norbert Z. Inżynier Materiałowy

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Witam,

to moze i ja sie przyłacze :)

konto usunięte

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Witam Wszystkich!

Poruszono dwie b. ważne sprawy:

1.) Termin

2.) Trasa

Ad.1.) Prognoza pogody COAMPS (84 godz.) od nie pokazuje w sobotę deszczu nad Warszawą i okolicami pomimo wiatru i niskiego pułapu chmur. Pogoda więc zapowiada się na ... ROWEROWĄ i tutaj sugerowanym terminem jest SOBOTA !

Ad.2.) Ola wygrała ;-) Dzięki Olu za podpowiedź. Spenetruję Lasek Młociński niebawem, bo to skandal, by przejazdu nie zrobić tak dobrym "skrótem".
Zatem z Młocin niebieskim do Dąbrowy, stamtąd natomiast (by nie zwiększać dystansu całej wyprawy) czarnym do Sierakowa. Ominiemy w ten sposób Izabelin ale co tam... . Spokojnie i miło popedałujemy na obiad(?) do Roztoki.Maciej Chojnacki edytował(a) ten post dnia 27.08.09 o godzinie 12:59
Marcin Lipowski

Marcin Lipowski
http://www.cyklopedi
a.mazoviamtb.pl/Marc
in_Lipowski_3050 ...

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Maciej Chojnacki:
Zatem z Młocin niebieskim do Dąbrowy, stamtąd natomiast (by nie zwiększać dystansu całej wyprawy) czarnym do Sierakowa. Ominiemy w ten sposób Izabelin ale co tam... . Spokojnie i miło popedałujemy na obiad(?) do Roztoki.

hmm na obiad to polecam knajpę u babć, na samym skaju KPN, na początku czarnego szlaku, szczegolnie polecane placki ziemniaczane (robione z ziemniakow a nie z proszku)

konto usunięte

Temat: 29-30 . 08 . 2009

Witam wsztstkich.
Ja krótko i konkretnie - gdzie dokładnie i o kórej zbiórka? Wiadomo juz konkretnie? :-)
Dawid G.

Dawid G. Szukam ciekawej
pracy

Temat: 29-30 . 08 . 2009

przylaczam sie do pytania Przemka

konto usunięte

Temat: 29-30 . 08 . 2009

START:

SOBOTA (29-08-2009) ze stacji METRO-MŁOCINYo godz. 10:00.


P.S. Jest tam parking typu PARK & DRIVE, więc (chyba będzie gdzie zostawić autka, dla tych, co autem podjadą ;-) Na spóźnialskich nie czekamy... ponad 15 min.Maciej Chojnacki edytował(a) ten post dnia 27.08.09 o godzinie 19:49

Następna dyskusja:

Wypad rowerowy do Czerska 1...




Wyślij zaproszenie do