Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Pogoda na jutro wg ICM, dość wiarygodnie tam prognozują:

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=...

konto usunięte

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Paweł Ossoliński:
Pogoda na jutro wg ICM, dość wiarygodnie tam prognozują:

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=...〈=pl&cname=Warszawa

Na new.meteo.pl nigdy nie podawajcie linka bezpośredniego, bo zawiera znacznik czasu. Teraz już jest uaktualniona prognoza, jeszcze gorsza :(

Sprawdźcie z http://new.meteo.pl/

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Święta racja Artur.
A prognoza niestety kiepska :(
Artur Hacia:
Paweł Ossoliński:
Pogoda na jutro wg ICM, dość wiarygodnie tam prognozują:

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=...〈=pl&cname=Warszawa

Na new.meteo.pl nigdy nie podawajcie linka bezpośredniego, bo zawiera znacznik czasu. Teraz już jest uaktualniona prognoza, jeszcze gorsza :(

Sprawdźcie z http://new.meteo.pl/

konto usunięte

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Fuckin hell;/
Łukasz K.

Łukasz K. Senior Event
Creations Manager,
Ticketmaster Polska

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

czyli że nie jedziemy ?

konto usunięte

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

No ja właśnie nie wiem, czy mimo wszystko nie jechać gdziekolwiek. Nienawidzę się nastawić na coś, a potem rezygnować.
Łukasz K.

Łukasz K. Senior Event
Creations Manager,
Ticketmaster Polska

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Można jakąś krótszą zamiennie zrobić ;) i może raczej na 11, bo wpadłem z jednej imprezym zmieniam strój i lecę na drugą ;)

konto usunięte

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Ja też się nastawiłem, plecak spakowany, rower przesmarowany. Jeszcze ściągnąłem ludzi od siebie z firmy. Ale w taką pogodę to nigdzie nie da się pojechać. Trzeba będzie przeżyć to następnego weekendu.

[Edit] Grupa hardcorów zastanawia się czy nie jechać mimo pogody. Trzeba się zastanowić.Artur Hacia edytował(a) ten post dnia 18.07.09 o godzinie 21:42
Łukasz K.

Łukasz K. Senior Event
Creations Manager,
Ticketmaster Polska

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Może zobaczmy rano jak to będzie wyglądało ;)

konto usunięte

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Łukasz K.:
Może zobaczmy rano jak to będzie wyglądało ;)

Wiele osób jest za tym, żeby jeśli rano nie będzie oberwania chmury to jednak jechać. Tylko jak się teraz zmówić, bo wątek wyjazdu jest prowadzony na raz na 3 grupach w GL i na Gronie.

Umawiamy się na kontakt na tym wątku jutro koło 8:00 ??

konto usunięte

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Artur Hacia:
Ja też się nastawiłem, plecak spakowany, rower przesmarowany. Jeszcze ściągnąłem ludzi od siebie z firmy. Ale w taką pogodę to nigdzie nie da się pojechać. Trzeba będzie przeżyć to następnego weekendu.

[Edit] Grupa hardcorów zastanawia się czy nie jechać mimo pogody. Trzeba się zastanowić.Artur Hacia edytował(a) ten post dnia 18.07.09 o godzinie 21:42


No ja jestem "za" :)

konto usunięte

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Nawet sobie dzis zrobilam szlaban na picie sobotnie, zeby byc w formie, nawet pojechalam dzis bez opaski na kolanie, żeby zobaczyc czy dam rade...aaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!....<smutas jak nie wyjdzie>

konto usunięte

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Daria Kopicera:
Nawet sobie dzis zrobilam szlaban na picie sobotnie, zeby byc w formie, nawet pojechalam dzis bez opaski na kolanie, żeby zobaczyc czy dam rade...aaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!....<smutas jak
> nie wyjdzie>

Na Gronie zebrało się już kilka osób które jadą mimo pogody (no chyba, że naprawdę będzie solidnie padało.

konto usunięte

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Nie pamiętam hasla i loginu do mojego "Grona";/ Jak bedzie ulewa- wiadomo, e bez sensu, ale jak ma tylko padac troche - czemu nie.
Michał Janiszewski

Michał Janiszewski "You met me at a
very strange time in
my life."

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Nie jadę ale swoje 3 grosze dorzucę :P.

Co do prognoz pogody na New.Meteo.pl - kiedyś naprawdę wiarygodna pogoda, ale ostatnio przy tych zmianach raczej mało wiarygodna. Szczególnie jak na Warszawę pokazuję średnie opady, a w praktyce okazuję się że w jednych dzielnicach ledwo pokropi, a inne pozalewane (przykład z piątku).

Jak będzie rano pogoda to śmiało ruszajcie, jak popada po drodze to się nic nie stanie (z cukru w końcu nie jesteśmy :D), no chyba że ktoś delikates na pogodę. Natomiast jak się okaże że przez cały dzień będzie słońce prażyło tylko każdy będzie sobie w brodę pluł że się jednak nie zebrał ;).
Dawid G.

Dawid G. Szukam ciekawej
pracy

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

przychylam sie do opini Michala. Szkoda, ze zmienilem plany i bede w w-wie popoludniu:(
Jak będzie rano pogoda to śmiało ruszajcie, jak popada po drodze to się nic nie stanie (z cukru w końcu nie jesteśmy :D), no chyba że ktoś delikates na pogodę. Natomiast jak się okaże że przez cały dzień będzie słońce prażyło tylko każdy będzie sobie w brodę pluł że się jednak nie zebrał ;).

konto usunięte

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Obym tylko się obudziła...na tą 8am
Dawid G.

Dawid G. Szukam ciekawej
pracy

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Daria Kopicera:
Obym tylko się obudziła...na tą 8am
moge pomoc;p
Michał Janiszewski

Michał Janiszewski "You met me at a
very strange time in
my life."

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

ja też :P pewnie i tak będę od 6 na nogach, chyba że padnę w samochodzie :P

konto usunięte

Temat: Wypad rowerowy do Czerska 19-07-2009

Ok...to pomóżcie ranne ptaszki :)

Następna dyskusja:

17 . 10 . 2009 - Warszawski...




Wyślij zaproszenie do