konto usunięte

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

Moi drodzy,

Proponuję spotkać sie 05.kwietnia w
sobotę o 11 przy Metrze Dworzec Gdański i wyruszyc w kierunku Zegrza.

Osoby, które będą na 100% zadeklarowane, prosze o kontakt na kilka dni przed tym terminem celem wymiany nr telefonów tak na wszelki wypadek.

Chętni:

Ja
Marta Borkowska
Wojciech Bobilewicz
Justyna Sokołowska
Marcin Lipowski
Magda Rymko
Magdalena Osełka
Marcin Gołdyn
A.P.
Mariusz Mendygrał
Kasia K
Konrad Wąs
Dominika Markowska
Monika Mazurkiewicz

Zbieram tez równolegle ekipę z Klubu Wysokich, do jakiego należę, więc może zebrać się nas spora gromadka :)

pozdrawiam,
AniaAnna Maria Trzcińska edytował(a) ten post dnia 25.03.08 o godzinie 22:49
Wojciech B.

Wojciech B. Wolny, szukający

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

Anna Maria Trzcińska:
Moi drodzy,

Zakładam osobny wątek. Proponuje spotkać sie 05.kwietnia w sobotę np o 11 w ustalonym miejscu i wyruszyc w trasę , najlepiej tak 3 godzinki w 1 stronę z fajnym miejscem na postój.

pewne propozycje tras znajduja sie w wątku http://www.goldenline.pl/forum/rower/251596/s/1

Chętni:

Ja
Marta Borkowska
Wojciech Bobilewicz (?)
Justyna Sokołowska

Zbieram tez równolegle ekipę z Klubu Wysokich, do jakiego należę, więc może zebrać się nas spora gromadka :)

Czekam na propozycje i zgłoszenia.

pozdrawiam,
Ania
Może, może, kto wie... Tylko proszę nie pedałować 200 na godzinę! Bo ja już z tych starszych jestem. Ponadto rower mam ot, taki zwykły. Poza tym może ze swoją panią pojadę, choć to będzie oznaczać, że albo będziemy ogonem peletonu, albo peleton będzie jechał 10 na godzinę... ;-))) [cholercia, co za złośliwość, no...]
Marcin Lipowski

Marcin Lipowski
http://www.cyklopedi
a.mazoviamtb.pl/Marc
in_Lipowski_3050 ...

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

ja tez wstepnie jestem zainteresowany.. ale 5 kwietnia to tak odlegla przyszlosc ze ciezko mi zadeklarowac na 100% :D
pozdrawiam
Marta B.

Marta B. S.P.D. doda Ci
skrzydeł

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

Fakt 5 kwiecień to ho ho
Ale do tego czasu zdarzę podreperować swoją marną jak narazie kondycję.
Co najważniejsze zaklepujcie pogodę bo z nią jak widać różnie :-/Marta ". edytował(a) ten post dnia 14.03.08 o godzinie 09:31
Justyna Klimek

Justyna Klimek Account Manager,
MacGraf Agencja
Reklamowo-Poligrafic
zna

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

Oby słonko świeciło, to pojawię się z pewnością:)

konto usunięte

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

chetnie dołacze :) musze tylko przeglad zrobic swojego pojazdu :) ale tez na 100% potwierdze pewnie w ostatnim tygodniu przed wyzej podana data :)
Marcin Lipowski

Marcin Lipowski
http://www.cyklopedi
a.mazoviamtb.pl/Marc
in_Lipowski_3050 ...

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

Jako ze trasa w tym watku zostala zaproponowana przeze mnie, aczkolwie knie roszcze sobie do niej zadnych praw autorskich ;) chcialbym zaproponowac jeszcze trase alternatywna ktora lubie jezdzic także na poludnie od warszawy, tylko ze jest troszke dluzsza, to raczej wycieczka na caly dzien.. ma tylko jeden "punkt krytyczny" przejazd mostem w gorze kalwarii na gruga strone wisly (most bez pobocza trzeba szosa, po ktorej jezdza tiry i inne tego typu samochody.. niby 100m ale dosc nerwowy odcinek.

trasa biegnie kabaty-powsin-wisla (asfaltem jakies 30-40 min) wieksza czesc drogi malo uczeszczana. dalej wjazd na wal wislany, lub droga polna wzdluz walu (mniej trzesie) i jazda prosto az pod gore kalwarie (dopiero jak tam podjechalem zrozumialem dlaczego miejscowosc nazywa sie gora kalwaria :D ) potem przez miasteczko (mozna zjesc obiadek wtedy, nawet calkiem przyzwoita pizzeria jest, fast food a nie zadna wloska, ale raczej zatrucie nie grozi) dalsza trasa to na druga strone i walem spowrotem do warszawy w pewnym momencie sa 2 trasy do wyboru prostsza ok 15km ulica (bodajze warszawska, lub otwocka) dosc szerokie pobocze wiec nie ma problemu, albo sciezkami lesnymi wzdluz tej trasy (nie znam dobrze terenu po prostu jazda na azymut) i potem dojazd do mostu siekierkowskiego i jak komu wygodniej albo dalej na polnoc do domku albo na druga strone i wracamy na sloneczne poludnie (czytać kabaty :D ) a jak oze to juz koniec wycieczki to mozna takze i na jakies male piwko skoczyc do takiej fajnej knajpki (przynajmniej w w lato jest fajna jak sa parasolki) u zbiegu wilanowskiej i dolinki sluzewieckiej ) na male piwko, co podobniez na rozluznienie zmeczonych miesni dobrze robi a jak to mawial Zagloba i na fantazje sarmacka dobrze wplywa..

ps. licze ze inne propozycje na ciekawe wypady sie pojawią, zeby mozna bylo cos ciekawego wybrac

ciao a tutti
Magdalena O.

Magdalena O. Finance Business
Partner,
GlaxoSmithKline

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

ja jestem za, akurat ta trasa biegnie koło mojego domu :D

konto usunięte

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

zaczynam sie stresowac czy ja dam rade wytrzymac kondycyjnie :))
zawsze jezdziłam poprostu przed siebie, nie wiem ile kilometrow zawsze robiłam :)
a teraz ogarnia mnie strach tym bardziej ze w zime sie calkowicie leniłam :)
chyba pojde odkurzyc juz rower :))
Marta B.

Marta B. S.P.D. doda Ci
skrzydeł

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

Tak tak na odkurzanie czas !
Spokojne dasz rade Magda. Ja też się lekko "zapuściłam" kondycyjnie. Niech pogoda będzie łaskawsza to wcześniej pojadę na pierwsze szusy zobaczyć czy nie dostaje zadyszki hehe
Marcin Lipowski

Marcin Lipowski
http://www.cyklopedi
a.mazoviamtb.pl/Marc
in_Lipowski_3050 ...

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

to ma byc wyjazd, a nie rajd.. spokojnie dasz rade.. a jak nie to pomozemy ;)

konto usunięte

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

fajnie :) wezme linke do holowania ;))

konto usunięte

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

Marcin Lipowski:
Jako ze trasa w tym watku zostala zaproponowana przeze mnie, aczkolwie knie roszcze sobie do niej zadnych praw autorskich ;) chcialbym zaproponowac jeszcze trase alternatywna ktora lubie jezdzic także na poludnie od warszawy, tylko ze jest troszke dluzsza, to raczej wycieczka na caly dzien.. ma tylko jeden "punkt krytyczny" przejazd mostem w gorze kalwarii na gruga strone wisly (most bez pobocza trzeba szosa, po ktorej jezdza tiry i inne tego typu samochody.. niby 100m ale dosc nerwowy odcinek.

trasa biegnie kabaty-powsin-wisla (asfaltem jakies 30-40 min) wieksza czesc drogi malo uczeszczana. dalej wjazd na wal wislany, lub droga polna wzdluz walu (mniej trzesie) i jazda prosto az pod gore kalwarie (dopiero jak tam podjechalem zrozumialem dlaczego miejscowosc nazywa sie gora kalwaria :D ) potem przez miasteczko (mozna zjesc obiadek wtedy, nawet calkiem przyzwoita pizzeria jest, fast food a nie zadna wloska, ale raczej zatrucie nie grozi) dalsza trasa to na druga strone i walem spowrotem do warszawy w pewnym momencie sa 2 trasy do wyboru prostsza ok 15km ulica (bodajze warszawska, lub otwocka) dosc szerokie pobocze wiec nie ma problemu, albo sciezkami lesnymi wzdluz tej trasy (nie znam dobrze terenu po prostu jazda na azymut) i potem dojazd do mostu siekierkowskiego i jak komu wygodniej albo dalej na polnoc do domku albo na druga strone i wracamy na sloneczne poludnie (czytać kabaty :D ) a jak oze to juz koniec wycieczki to mozna takze i na jakies male piwko skoczyc do takiej fajnej knajpki (przynajmniej w w lato jest fajna jak sa parasolki) u zbiegu wilanowskiej i dolinki sluzewieckiej ) na male piwko, co podobniez na rozluznienie zmeczonych miesni dobrze robi a jak to mawial Zagloba i na fantazje sarmacka dobrze wplywa..

ps. licze ze inne propozycje na ciekawe wypady sie pojawią, zeby mozna bylo cos ciekawego wybrac

ciao a tutti

Mnie sie podoba, ale obawiam się o innych ochotnikow :)
Jak sie okaze ze wybieramy cos krotszego to proponuje te trase wybrac na kolejny wypad, najlepiej 2 tygodnie pozniej :-)
Marta B.

Marta B. S.P.D. doda Ci
skrzydeł

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

Uważam, że WSZYSCY DADZĄ RADĘ nie jest daleko, a jak się już dojedzie na miejsce widoki rekompensują zmęczenie.

konto usunięte

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

Ja też się piszę na ten mały "rajd".
Jeśli ktoś się zmęczy, zawsze można zrobić przerwę, np na kanapkę :-)

konto usunięte

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

Mam 3cią propozycję trasy od koleżanki Kasi, która rekomenduje by trase do Gory Kalwarii przedluzyc o Czersk - ale to moze na nastepny raz.

A jako pierwszy wypad Żabieniec lub wlasnie propozycja nr 3 -Zegrze.
i co Wy na to?
Marta B.

Marta B. S.P.D. doda Ci
skrzydeł

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

Ja jestem za Czerskiem, bo tak nie byłam.
Zegrze zaliczone...

konto usunięte

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

Czersk jest fajny: nad Wisłą, ruiny zamku, a przede wszystkim nie ma dużego ruchu samochodowego.

konto usunięte

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

zgadzazgadza sie :) ruiny zamku w czersku sa piekne :)) a w maju juz tez kiedys tam byłam i milo wspominam mimo ze byłam chora :))
a na zegrze to ode mnie za blisko ;PP
Marcin Lipowski

Marcin Lipowski
http://www.cyklopedi
a.mazoviamtb.pl/Marc
in_Lipowski_3050 ...

Temat: 05 kwietnia - wypad rowerowy Warszawiaków

do czerska rzeczywiscie mozna trase przedluzyc a z gory kalwarii jedzie sie sciezkami pomiedzy sadami.. jak te wszystkie jablonie kwitna to jest pieknie i jeszcze taki slodki zapach...

Następna dyskusja:

Szukasz towarzystwa na rowe...




Wyślij zaproszenie do