konto usunięte

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Jak wam przypadła do gustu nowa kampania Play?
Borewicz, Filemon...i......żubr(??!!)

Ja obiema rękoma głosuje na tak!:)Najlepsza reklama Play od czasów "do trzech to ja mam za darmo".

http://www.youtube.com/watch?v=z-BacC-cZmA

http://www.youtube.com/watch?v=gt844T3BfsM&feature=rel...

http://www.youtube.com/watch?v=wHzHQPngJHs&feature=rel...

Smaczne
Dawid S.

Dawid S. Producent
konstrukcji
reklamowych

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Powiem szczerze - super :-)
Ktoś miał dobry, ba, bardzo dobry pomysł. Najlepszy imho to żubr.
Rafał Hostyński

Rafał Hostyński Ten od
pozycjonowania

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Dawid S.:
Najlepszy imho to żubr.
Hmmm... i tu bym się nie zgodził. O ile znasz głos Borewicza i Filemona, o tyle żubr przemówił pierwszy raz.
Dawid S.

Dawid S. Producent
konstrukcji
reklamowych

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Filemon mi się właśnie przypomniał z dzieciństwa...
Żubra uważam za najlepszego za wspomnienie o piwie - gdzie można chyba pokusić się o stwierdzenie, że widz przez TV się po prostu uśmiechnie i zapamięta. Borewicz.. czy nie wydaje Ci się, że młodsi Klienci mogą nie do końca kojarzyć?
Rafał Hostyński

Rafał Hostyński Ten od
pozycjonowania

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

I chyba właśnie dlatego Borewicz, Filemon i Żubr ;)
Żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Oferta 'na kartę' nie jest skierowana tylko do młodych.

konto usunięte

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Kolejna dobra kampania PLAY :-)
Wojciech Łukowski

Wojciech Łukowski Szukam pomysłu...
Najchętniej
związanego z
Hiszpanią.

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Wczoraj była jeszcze wersja drukowana. W "Metrze" cała pierwsza
strona była po węgiersku. Na drugiej stronie tekst (cytuję z pamięci): "Zdziwiony, że gazeta jest po węgiersku? A my jesteśmy
zdziwieni, że jeszcze nie masz .....".
Swietny pomysł na całą kampanię.Wojciech Łukowski edytował(a) ten post dnia 17.03.09 o godzinie 09:24
Robert P.

Robert P. MULTIAGENT

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Rafał Hostyński:
Dawid S.:
Najlepszy imho to żubr.
Hmmm... i tu bym się nie zgodził. O ile znasz głos Borewicza i Filemona, o tyle żubr przemówił pierwszy raz.


tu sie zgodzę, efekt byłby większy gdyby z żubrem była kopia zamysłu reklamy piwa, obraz, obraz, historia i krótkie wieloznaczne hasło na koniec,

np Zubr szuka smacznej roślinki, rozpościera pyskiem trawę a tam pięćset mrówek targa ulotkę PLAY na ramionach (nawiązanie do Dawno temu w trawie), inna targa starte etc, a na koniec hasło:
DZIWI CIE ZE NIE BYŁO NIC O PIWIE, A NAS DZIWI ZE NIE AMSZ JESZCZE STARTERA PLAY FRESH
Marcin Markowski

Marcin Markowski Born to perform

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Super pomysł :)

Jeśli chodzi o kolejność to:

Borewicz, Żubr, Filemon :)

konto usunięte

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Robert Piątek:
tu sie zgodzę, efekt byłby większy gdyby z żubrem była kopia zamysłu reklamy piwa, obraz, obraz, historia i krótkie wieloznaczne hasło na koniec,

np Zubr szuka smacznej roślinki, rozpościera pyskiem trawę a tam pięćset mrówek targa ulotkę PLAY na ramionach (nawiązanie do Dawno temu w trawie), inna targa starte etc, a na koniec hasło:
DZIWI CIE ZE NIE BYŁO NIC O PIWIE, A NAS DZIWI ZE NIE AMSZ JESZCZE STARTERA PLAY FRESH

To raczej nie jest przypadek. KP sprzedała sam wizerunek, nie tożsamość Żubra. Swoją drogą, szalony cross :)
Dawid S.:
Borewicz.. czy nie wydaje Ci się, że młodsi Klienci mogą nie do końca kojarzyć?

młodsze pokolenie zna porucznika głównie stąd:

http://www.youtube.com/watch?v=vVy4l09Lkcc

konto usunięte

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Mnie się absolutnie nie podoba :-/
subiektywne odczucie jako widza jest takie, ze to rzeźnia, a nie reklama :-) odgrzanie kotleta ;-)
Marcin Markowski

Marcin Markowski Born to perform

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

nigdy nie zrobisz reklamy dopasowanej do wszystkich odbiorców :)
Elżbieta Musiał

Elżbieta Musiał New Business
Director;
PeterWild&Partners

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Marcin Markowski:
Super pomysł :)

Jeśli chodzi o kolejność to:

Borewicz, Żubr, Filemon :)


Że super pomysł to fakt (i chyba pierwszy, który mi się podoba
w przypadku kampanii Play'a), ale przestawiam kolejność:

Żubr, Filemon, Borewicz;)
Damian K.

Damian K. współwłasciciel,
biuro tłumaczeń,
rolnik, hodowca

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Żubr wyszedl najlepiej, i nie mowie tego tylko dlatego ze jestem rolnikiem i milosnikiem żubrów :)
Łukasz K.

Łukasz K. Kocham sieć. Przez
10 godzin dziennie.

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Wg mnie te 15-sekundówki są za krótkie. Najbardziej wciąga widza porucznik Borewicz, bo najpierw angażuje uwagę (że Borewicz i że jakaś akcja), a potem spokojnie przedstawia ofertę. Kot Filemon i Żubr mogliby zostać rozegrani w podobny sposób.

Jeszcze co do Żubra - jestem ciekaw, jak jego kopiowanie i nawiązanie do reklamy piwa wygląda od strony prawnej. Chyba w porządku, skoro zdecydowali się na taki krok.
Marcin Markowski

Marcin Markowski Born to perform

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Łukasz Kąkolecki:
Wg mnie te 15-sekundówki są za krótkie. Najbardziej wciąga widza porucznik Borewicz, bo najpierw angażuje uwagę (że Borewicz i że jakaś akcja), a potem spokojnie przedstawia ofertę. Kot Filemon i Żubr mogliby zostać rozegrani w podobny sposób.

Jeszcze co do Żubra - jestem ciekaw, jak jego kopiowanie i nawiązanie do reklamy piwa wygląda od strony prawnej. Chyba w porządku, skoro zdecydowali się na taki krok.

Myślę, że dogadali się z Żubrem. Nie ryzykowaliby samowolki

konto usunięte

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Wg mnie te 15-sekundówki są za krótkie. Najbardziej wciąga widza porucznik Borewicz, bo najpierw angażuje uwagę (że Borewicz i że jakaś akcja), a potem spokojnie przedstawia ofertę. Kot Filemon i Żubr mogliby zostać rozegrani w podobny sposób.

Jakoś kot Filemon nie kojarzył mi się nigdy z kinem akcji:)

Informacja odnośnie celów i wykonawcy kampanii:

Akcja promocyjna potrwa co najmniej trzy miesiące. Operator liczy w szczególności na pozyskanie użytkowników z grupy wiekowej 20-34 (najlepsza, jeśli chodzi o dochodowość). Kreację przygotowała agencja Change Integrated.
Łukasz K.

Łukasz K. Kocham sieć. Przez
10 godzin dziennie.

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

Tomasz Okulicz:
Jakoś kot Filemon nie kojarzył mi się nigdy z kinem akcji:)

On tam jakieś akcje robił ;-)
Informacja odnośnie celów i wykonawcy kampanii:

Akcja promocyjna potrwa co najmniej trzy miesiące. Operator liczy w szczególności na pozyskanie użytkowników z grupy wiekowej 20-34 (najlepsza, jeśli chodzi o dochodowość). Kreację przygotowała agencja Change Integrated.

Dobrze by było potem dowiedzieć się, czy akcja pozwoliła osiągnąć założone cele i jak dużym sukcesem się okazała.
Dominik Koza

Dominik Koza ogarniacz /
rozwijacz, Hand Made

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

W ramach kampanii wykorzystano również Metro - tłumacząc pierwszą stronę na węgierski, według klucza: zdziwiony? Wysyłano też paczki z ziemniakami. Klucz podobny.


Obrazek


Jeśli ktoś zna kolejne odsłony kampanii, chętnie rozwinę wpis na blogu.Dominik Koza edytował(a) ten post dnia 18.03.09 o godzinie 13:28

konto usunięte

Temat: Zdziwiony, że mówi to Borewicz?

pomysł świetny - wykorzystanie Borewicza i Filemona od razu wzbudzilo we mnie sympatie dla tej kampanii. A ziemniaki tylko podbudowały szacunek dla kreatywności;)

Gratuluje!Anna P. edytował(a) ten post dnia 18.03.09 o godzinie 14:08



Wyślij zaproszenie do