Anna A.

Anna A. Transport, obsługa
klienta,
administracja. ,

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Piaty-glos-w-ka...

Czarna skrzynka prezydenckiego Tu-154 zarejestrowała w kabinie pilotów dodatkowy, piąty głos - dowiedziała się nieoficjalnie telewizja TVN24.

Zdaniem telewizji, na nagraniu słychać głos osoby, która nie należała do ścisłej załogi samolotu. Nie wiadomo, do kogo głos należy. Informacja nie została oficjalnie potwierdzona.

Ścisła załoga samolotu, przebywająca w kabinie pilotów, to cztery osoby: pilot, drugi pilot, nawigator i mechanik.


Reporterzy stacji RMF FM ustalili ponadto, że czarne skrzynki zarejestrowały włączenie się wszystkich systemów alarmowych w kabinie pilotów. Zdaniem dziennikarzy oznacza to, że pilot powinien dużo wcześniej podjąć próbę poderwania maszyny i nie lądować w Smoleńsku.

Niedługo po katastrofie prezydenckiego samolotu pojawiły się spekulacje, że ktoś mógł wpływać na pilotów, aby ci lądowali na lotnisku w Smoleńsku. Media przypomniały sytuację sprzed kilku lat, gdy prezydent Lech Kaczyński podczas lotu do Gruzji naciskał na pilotów, aby zmienili plany i lądowali bezpośrednio w Tbilisi.

Dotychczas nie są znane przyczyny katastrofy Tu-154 pod Smoleńskiem 10 kwietnia, w której zginęło 96 osób. Na pokładzie byli m.in. prezydent Lech Kaczyński z małżonką, ostatni prezydent na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski i dowódcy wszystkich rodzajów sił zbrojnych.

coraz ciekawiej się robi

konto usunięte

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

Anna Antosiewicz:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Piaty-glos-w-ka...
Ciekawiej? Ktoś rozpuszcza plotki sugerujące, że to niby Kaczyński wydał polecenie pilotowi. Skoro nie wypada go atakować wprost, to czyni się to za pomocą propagandy szeptanej.
Anna A.

Anna A. Transport, obsługa
klienta,
administracja. ,

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

a ktoś napisał, że to Kaczyński????? jest napisane, że to nieoficjalna informacja-

Zdaniem telewizji, na nagraniu słychać głos osoby, która nie należała do ścisłej załogi samolotu.
Ścisła załoga samolotu, przebywająca w kabinie pilotów, to cztery osoby: pilot, drugi pilot, nawigator i mechanik.

Mogła to być któraś ze stwardes, oficer bor lub ktokolwiek inny.

konto usunięte

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

Anna Antosiewicz:
a ktoś napisał, że to Kaczyński????? jest napisane, że to nieoficjalna informacja-

Zdaniem telewizji, na nagraniu słychać głos osoby, która nie należała do ścisłej załogi samolotu.
Ścisła załoga samolotu, przebywająca w kabinie pilotów, to cztery osoby: pilot, drugi pilot, nawigator i mechanik.

Mogła to być któraś ze stwardes, oficer bor lub ktokolwiek inny.
Przecież wiadomo, o kogo ma chodzić.
Anna A.

Anna A. Transport, obsługa
klienta,
administracja. ,

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

ty to powiedziałeś, ja zupełnie o tym nie pomyslałam, to tak jak z tą bzdurną terią strzałów na filmie, jak go pierwszy raz oglądałam to słyszałam co innego, jak obejrzałam drugi raz sugerując się tym co ktoś usłyszał, wychwytywałam nieświadomie to co napisano, choć pierwszy raz wcale tego nie słyszałam.
Anna A.

Anna A. Transport, obsługa
klienta,
administracja. ,

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

http://www.youtube.com/watch?v=0t1w053I5Ck&feature=Pla...

to tak apropos tego piątego głosu.Anna Antosiewicz edytował(a) ten post dnia 05.05.10 o godzinie 12:31
Igor Janicki

Igor Janicki Software maker.
Java, Perl ...

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

Anna Antosiewicz:
ty to powiedziałeś, ja zupełnie o tym nie pomyslałam, to tak jak z tą bzdurną terią strzałów na filmie, jak go pierwszy raz oglądałam to słyszałam co innego, jak obejrzałam drugi raz sugerując się tym co ktoś usłyszał, wychwytywałam nieświadomie to co napisano, choć pierwszy raz wcale tego nie słyszałam.
teoria nie jest całkiem bzdurna, film był badany przez specjalistów i pokazał się oficjalny raport.
Anna A.

Anna A. Transport, obsługa
klienta,
administracja. ,

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

w którym nic nie odkryto bo istnieje drugi film POLSKIEGO operatora pokazujący kim jest człowiek wyskakujący z samolotu- to STRAŻAK- człowiek machający rękami, kolejny strażak układający sobie wąz w rękach- z drugiej strony samolotu mogło to wyglądać jak machanie- ludzie biegający tam- trwała akcja ratownicza- to i służby biegały. Więc jak nie bzdurna jak bzdurna.
Jak dobrze się wsłuchać można usłyszec i te strzały i szłowa ratowników i ten sam charakterystyczny gwizd co na filmie ze strzałami.

http://www.youtube.com/watch?v=ytG5lBVrrXQ&feature=rel...Anna Antosiewicz edytował(a) ten post dnia 05.05.10 o godzinie 12:39

konto usunięte

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

Ten 5 głos ....to głos zapewne Pana Szczygło, który dostał prikaz od Kaczyńskiego heheheh nie ma to jak dobrze przygotowany grunt pod newsa .... i my mamy w to uwierzyć ....Marta Alina Jaworucka edytował(a) ten post dnia 05.05.10 o godzinie 12:35
Anna A.

Anna A. Transport, obsługa
klienta,
administracja. ,

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

zobaczymy czy to wogóle prawda, bo jak narzie jest to niepotwierdzona informacja-jedna z wielu i nie ostatnia.
Anna A.

Anna A. Transport, obsługa
klienta,
administracja. ,

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

dobrze Klich zrobił, czarterując samoloty od lotu cywilni piloci nie podlegają "rozkazom".

konto usunięte

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

Co w Polsce ludzie nie zaczną wymyślać to będzie podane później jako najnowszy news ze skrzynek-proste. Gdyby umieli się powstrzymać od rozpowszechniania takich bzdur to może byśmy wiedzieli na pewno o co chodzi. No ale skoro "incydent Gruziński" na pierwszych stronach polskich gazet i w necie," bo my prezciez nie lubimy Prezydenta i dlaczego na Wawelu ? "...
A potem pretensje ze tak nas traktują, można było się powstrzymać i poczekać z takimi osadami, nawet jeśli ktoś nie popierał Prezydenta.
Anna A.

Anna A. Transport, obsługa
klienta,
administracja. ,

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

Ale pewna grupa ludzi robi wszystko, żeby takie teorie trwały,

konto usunięte

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

Tomasz G.:
Anna Antosiewicz:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Piaty-glos-w-ka...
Ciekawiej? Ktoś rozpuszcza plotki sugerujące, że to niby Kaczyński wydał polecenie pilotowi. Skoro nie wypada go atakować wprost, to czyni się to za pomocą propagandy szeptanej.


Raz już wydawał rozkazy pilotowi, to dlaczego miałby nie zrobić tego po raz drugi? Ale...nie wiadomo nic kto to był, a więc nie ma co spekulować.
Jeśli okaże się, że Lech Kaczyński nalegał na lądowanie w beznadziejnych warunkach to Jarek nie będzie miał lekkiego życia.
Anna A.

Anna A. Transport, obsługa
klienta,
administracja. ,

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

Janusz S.:
Tomasz G.:
Anna Antosiewicz:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Piaty-glos-w-ka...
Ciekawiej? Ktoś rozpuszcza plotki sugerujące, że to niby Kaczyński wydał polecenie pilotowi. Skoro nie wypada go atakować wprost, to czyni się to za pomocą propagandy szeptanej.


Raz już wydawał rozkazy pilotowi, to dlaczego miałby nie zrobić tego po raz drugi? Ale...nie wiadomo nic kto to był, a więc nie ma co spekulować.
Jeśli okaże się, że Lech Kaczyński nalegał na lądowanie w beznadziejnych warunkach to Jarek nie będzie miał lekkiego życia.

Nie tylko Jarek ale i cały PIS

konto usunięte

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

http://kataryna.salon24.pl/
Anna A.

Anna A. Transport, obsługa
klienta,
administracja. ,

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

z tym głosem jest tak samo jak z rzekomymi włamaniami do domów, które ponoć były ale ich nie było.

konto usunięte

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

No nie. Jak ktoś czyta taki syf jak Katarynę, to gratuluję naiwności.
Andrzej O.

Andrzej O. Haters gonna hate,
ainters gonna aint

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

Anna Antosiewicz:
z tym głosem jest tak samo jak z rzekomymi włamaniami do domów, które ponoć były ale ich nie było.
akurat wejścia do domów były. W celu zebrania próbek DNA do identyfikacji. Nie wiem dlaczego próbek DNA poszukiwano w komputerach, natomiast wiem, że krewni, którzy przybyli do Moskwy na identyfikację zwłok byli zapraszanie na pobranie materiału genetycznego do porównań.

No i dziwne jest, ze prokuratura podaje wiadomośc w takiej formie. Więcej - dlaczego media je przekazują w takiej formie. Podczas gdy w kolejnych zdaniach podają, że chodzi o głos kobiecy nie ze ścisłej załogi (czyli piloci, nawigator, mechanik), zapewne stewardessa.
Ewka Kira C.

Ewka Kira C. blogerka do
wynajęcia szuka
miłej redakcji
cyber-girl.net

Temat: Piąty głos w kabinie pilota Tu-154 - do kogo należał?

Janusz S.:

Jeśli okaże się, że Lech Kaczyński nalegał na lądowanie w beznadziejnych warunkach to Jarek nie będzie miał lekkiego życia.

Nie okaże się, spokojna Twoja rozczochrana.
Nawet, jeśli rzeczywiście kazał, to i tak się to nie okaże. Czy raczej nie ukaże. Dało radę załatwić Wawel, da radę załatwić błąd pilota.



Wyślij zaproszenie do