Mariusz O.

Mariusz O. Główny specjalista
d/s BHP Inspektor
PPOŻ

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

Nasza Kochana Suczka podczas naszej nieobecność chyba chciała wzorem Pani przesadzać kwiaty... jak widać nawet "nawóz" zorganizowała...


Obrazek


Obrazek


.
.
.
.
.
A co wasze Pieski potrafią? ;)

Zapraszam do rozwinięcia tematu :D
.
.
.
.
a to dumna sprawczyni powyższego :D:D:D

Obrazek
Mariusz O. edytował(a) ten post dnia 23.03.09 o godzinie 21:46

konto usunięte

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

Suczka się postarała. Czy ona nie jest w psiej linii potomkiem Picassa?
Nie mam zdjęć z miejsc przestępstwa a bywało różnie, gorzej też bywało.
Moim suczkom obecnie najlepiej wychodzi puszczanie bąków (czasem mokrych tzw. kleksów) i głośne bekanie.
Materialnych zniszczeń prócz skażenia powietrza i brudzenia sporadycznie ścian, firanki bądź zasłony, przy której leżą nie odnotowuję hmmm

...sorry ze detale :)Justyna Kwaśniewska edytował(a) ten post dnia 23.03.09 o godzinie 20:13

konto usunięte

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

O matko kochana jaki HARDCORE...
No mój taki sprytny nie jest :)
Justyna S.

Justyna S. Wyszłam za mąż i nie
wracam :D

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

hehe witam wszystkich :)
Ja swoją znajdę mam dopiero 4 dzień ( ok 8 miesięczna suka labradora) dziś została pierwszy raz na 8 h sama. Straty nawet niewielkie- zdjezona jedna moja baletka ( i tak były już do wyrzucenia :P ) i posmakowała trochę pasty do butów...ale widac nie podeszła smakowo za mocno- resztę zostawiła na łóżku...inne buty zostawiła, na łózku nie spała...nie było tak źle :P

konto usunięte

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

Zdjęcia nie posiadam, ale moja suczka w wieku szczenięcym nadjadła / obskrobała mi obcas od kozaka.

Suczka elegantka, albowiem rasy yorkshire terrier, dlatego (tak wydedukowało moje dziecię) nie czepiła się kapci z Tesco tylko kozaków za ciężką kasę, których w dodatku szukałam parę miesięcy.

Tak wiem, wyciągnęłam wnioski - jak się ma szczeniaka zostawianie butów w zasięgu uzębienia to tak jakby je włożyć do psiej miski.

Teraz Mariska jest dorosłą psicą i większych strat nie czyni. Najczęściej rozrabia wyciągając z kosza z brudną bielizną skarpetki i roznosząc po całym domu. Czystych nie uznaje ;)

konto usunięte

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

Ech, kilka par rękawiczek skórzanych, buty (zawsze po jednym z pary), portfel z kasa w środku, pilot od TV - żołądek mojej Nory był mało wybredny.
Ale zaskoczyła mnie dopiero, gdy zaczęła odkręcać słoiki - z miodem, z dżemem itp.Alicja Zuzanna K. edytował(a) ten post dnia 24.03.09 o godzinie 14:58
Błażej Kazienko

Błażej Kazienko Girlj.pl - Jeansy
dla kobiet

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

suczka teściowej z nerwów ze ja zostawiła sam a domu zjadła wszystkie kaktusy - nie było krwi, pies zupełnie zdrowy
Mariusz O.

Mariusz O. Główny specjalista
d/s BHP Inspektor
PPOŻ

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

Błażej Kazienko:
suczka teściowej z nerwów ze ja zostawiła sam a domu zjadła wszystkie kaktusy - nie było krwi, pies zupełnie zdrowy

Widocznie suczki to lubią :D Perwersyjne bestie :D:D:D

Kilka tygodni temu moja Raja też załatwiła wszystkie kaktusy z parapetu...
Ewa A.

Ewa A. art director, V&P

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

niech pomysle
Tymon (sw. pamieci seter angielski) "wykupał" moje nowe sandaly razem z metelowymi sprzączkami. Raz zezarł mi polowe mojej pensji z portfelem. Połknal w calosci mydlo atlantic (za dolary) z owczesnego Pewexsu :).W okresie bozonarodzeniowym popadal w depresje i trzesawke widzac karpie w wannie. A generalnie najlepszy byl pies na swiecie i bardzo za nim tesknie.
Mela (wyzlica weimarska)nie widzi co pisze bo lezy w innym pokoju
Teeez ja kocham tez :)Ewa Andrychiewicz edytował(a) ten post dnia 28.03.09 o godzinie 15:17
Marta L.

Marta L. radca prawny

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

Moja suczka (1,5 roku) zjadła ok pół opakowania Ibupromu. Skończyło się na tygodniowej kroplówce. Teraz "tylko" lubi podgryzać kołdry, koce itp. luzik ;)

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

Moja jest mistrzynią w "podrapię ścianę bedzie ładniej" i to po kapitalnym remoncie:)))przygotowuje się rownież do roli ogrodnika wyżerając ziemię i roznosząc ją po całym pokoju z mężowskich wychuchanych dracen:)))poza tym pijus straszny:nawet woda z Ajaxem jest oki, najbardziej cytrusowa:))))))

konto usunięte

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

Ja mam dwie suczki i obydwie jakieś takie dziwne. Jedna uwielbia piwo i orzeszki, chipsami też nie pogardzi,poza tym ma milion dziwnych psich fobii (np. boi się balonów i jeszcze innych rzeczy, których inne psy się nie boją), zwariować można. Druga natomiast to oszołom do potęgi, wszędzie jej pełno i wszystko psuje. Zeżarła mi ostatnio ukochane buty, a córce książkę. Ciągle wskakuje do wanny, więc mam pewnie najczęściej mytą wannę w promieniu miliona kilometrów, bo średnio 5 razy dziennie muszę ją myć z psich łap:)). A tak na marginesie to kocham je obie bardzo i nie oddałabym nikomu:)( chyba że za nową wannę;))
Gosia Regulska

Gosia Regulska BETI TRAVEL
betitravel.com.pl,
właściciel

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

Moja poprzedni psiak (bokserka Ajsza) osiągnęła szczyty...po tym jak wygryzła na półokrągło drzwi do łazienki (słabe widać były, bo parę zaledwie godzin wystarczyło)- wyniosła wszystkie kosmetyki, jaki znalazły się w zasiągu zebów i łap , wyniosła do pokoju i tam w spokoju, na dywannie, porozrgyzała, sprawdzając zawartość :-))
No cóż, zdolne było psisko, skoro jako 3 miesięczny szczeniak zerwała okap w kuchni ( pojęcia nie mam jak to zrobiła!!! )
Ale to była moja najcudowniejsza sunia pod słońcem....Odkąd zaczęła chodzić ze mną do pracy- jak ręka odjął -pracowicie przesypiała cały dzień :-))Gosia Regulska edytował(a) ten post dnia 14.04.09 o godzinie 22:59

konto usunięte

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

Ewa Gałuszka:
Ja mam dwie suczki i obydwie jakieś takie dziwne. Jedna uwielbia piwo i orzeszki, chipsami też nie pogardzi,poza tym ma milion dziwnych psich fobii (np. boi się balonów i jeszcze innych rzeczy, których inne psy się nie boją), zwariować można. Druga natomiast to oszołom do potęgi, wszędzie jej pełno i wszystko psuje. Zeżarła mi ostatnio ukochane buty, a córce książkę. Ciągle wskakuje do wanny, więc mam pewnie najczęściej mytą wannę w promieniu miliona kilometrów, bo średnio 5 razy dziennie muszę ją myć z psich łap:)). A tak na marginesie to kocham je obie bardzo i nie oddałabym nikomu:)( chyba że za nową wannę;))

A propos zeżartej książki. Marisa kiedyś zjadła mojej córce kartkówkę, temat dotyczył krajów europejskich. Do dziś uśmiech mi się błąka po twarzy gdy przypominam sobie jak Młoda zadzwoniła do mnie skarżąc się na psa: "Maaamooo, a Marisa zeżarła mi Włochy, Słowację i Rumunię!" :)

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

tez nie mam zdjec :(
moja sunia tak sobie "wytresowala" mojego tate , ze gdy on wchodzi do domu siada przed nim i co chwile zerka na lodowke gdy ten np zdejmuje buty , po czym podnosi lapke i macha nia w strone lodowki...... a co na to tato? rzecz jasna zawsze daje cos psu z lodówki.
Brat ją tak nauczyl ze na słowo LODÓWKA Salsa siada przed lodowka i czeka az ktos jej cos z niej da.

Ale najlepsza jest jak jedzie pociagiem, nie ma sily aby odciagnac jej od okna - jest w stanie ( nie , ze jej na to pozwalaam) wskoczyc na półeczkę pod oknem! Jej próby są zawsze nie udane i od razu smutna minka na mordce ;)

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

Nie o moje obecny psiak Kenzo (schroniskowiec jest z nami od roku) gdy zostawał sam w domu to wyjmował wszystkie sznurówki z butów ale żadna nie jest pogryziona. Tylko przy zmianie butów już się kilka razy zdziwiłam.
Robert K.

Robert K. experienced manager
(CIO, COO), always
open for new,
exci...

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

moja suczka (tosainu) ostatnio wygryzla gustowne kolko w dywanie :)
Łukasz Szerenos

Łukasz Szerenos Alexander Mann
Solutions

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

a mój piesek umie zjeść rybę i wypluć ości !

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

Ale te wasze psiaki kochane, uśmiałam się co nie miara. Moja potrafi bardzo głośno bekać a jak jej tłumaczę, że to niekulturalne i nie wypada ( często to robi w obecności innych ) to chowa pyszczek między łapy :-)
Judyta W.

Judyta W. Asystent Działu
Promocji, SKK
Systemy Kodów
Kreskowych SA...

Temat: Co potrafi Wasz PIES:) Zdjęcia i historie...

Moja TARA -terier walijski(już za Tęczowym mostem) była bardzo pomocna podczas odkurzania ;P Szczotka od odkurzacza wraz z plastikowymi rurami były wymieniane kilka razy, zgryzione doszczętnie. Nauczyła się nawet otwierać szafkę, w której przebywał POTWÓR-ODKURZACZ, oczywiście robiła to podczas naszej nieobecności.

Dodatkowo kilka par kapci, zawsze po jednym !!! Szczególnie jak wracaliśmy do domku i Tata biegał po całym domu mówiąc "oddawaj kapcie" :P

Wspomnienia odżyły :)Judyta W. edytował(a) ten post dnia 28.04.09 o godzinie 09:49



Wyślij zaproszenie do