Robert Langer

Robert Langer CEO @ Langer Group

Temat: Nietypowa kampania

Witam.

Tylko tutaj premiera nietypowej w Polsce kampanii.

Jesteśmy Agencją Interaktywną specjalizującą się w reklamie i kreowaniu wizerunku firm w internecie.
Konkurujemy poprzez jakość i cenę, co sprawia, że zaufało Nam już wiele firm.


Nasza oferta jest ważna tylko do końca lutego 2010 r. i polega na tym, że:

1. Określacie nam co chcecie ze swojej oferty /produkty, usługi i inne/ reklamować w internecie,
2. My jako Agencja opracowujemy dla Was strategię działań reklamowych w internecie,
3. Następnie Wy określacie cenę jaką jesteście skłonni nam zapłacić za zlecenie realizacji powyższych działań.


Zapewne macie pytania więc jesteśmy do Waszej dyspozycji...

Zapraszam na naszą stronę http://FreeGroup.pl


--
Pozdrawiam

Robert Wróbel
Dyrektor Zarządzający

FreeGroup
eMarketing Agency

ul. Kamińskiego 30/12
90-220 Łódź

Tel.: /42/ 236.76.29
GSM.: 503.103.503
Skype.: R_Wrobel
Anna Patrycy Porucznik

Anna Patrycy
Porucznik
odp. za marketing,
Skandia Zycie TU SA

Temat: Nietypowa kampania

Powiem tak. Zaciekawiła mnie informacja, więc weszłamna stronę www. Niestety, nie zachęca ona do współpracy. Nic nie mówi o firmie i jej mozliwościach. Layout zrobiony chyba dla Agencji a nie klientów. Mało user friendly.
Paweł Gontarek

Paweł Gontarek Wiedza jest bezcenna
...

Temat: Nietypowa kampania

Pod Operą nie działa. kiepska optymalizacja.
Robert Langer

Robert Langer CEO @ Langer Group

Temat: Nietypowa kampania

Witam.

Cieszę się, że oferta wzbudziła takie zainteresowanie.
Dziękuję za wszystkie maile i wiadomości.

Odpowiadając:

Anno.
Dziękuję za opinię ale niestety na świecie nie powstała strona, która wszystkim się podoba. Każda ma inny cel do spełnienia.
Z danych statystycznych wiadomo, że taki element jak opis firmy nie jest głównym elementem który przyciąga uwagę. Skupiamy się raczej na ofercie i właśnie na to położyliśmy nacisk. Nie jesteśmy przewrażliwieni na swoim punkcie aby pisać elaboraty. O sobie czytają głównie Ci, którzy to piszą oraz Ci o których to jest napisane.
Ja kupując ubezpieczenie szukam na stronie informacji o warunkach ubezpieczenia a nie interesują mnie tzw. fajerwerki.
Zobacz np. stronę Tomka, który zakładał tę grupę. Pełen minimalizm ale funkcjonalny.

BTW.
Wpisując w Google "ubezpieczenia na zycie" nie ma na pierwszych dwóch stronach żadnej informacji o Twojej firmie.
Wnioski pozostawiam Tobie.

Pawle.
Nie siedzę w Twoim komputerze i nie wiem dlaczego się nie otwiera. Wymagany jest jedynie Adobe Flash Player 9 lub wyższy. Testowaliśmy na różnym sprzęcie i nie było problemów ale dziękuję za informację.

Pozdrawiam.
R.

konto usunięte

Temat: Nietypowa kampania

U mnie na Firefoxie strona też niestety nie działa tak więc Robercie to chyba problem po Waszej stronie ...

Edit : coś zaskoczyło ale strasznie "stuka"Piotr Wasiński edytował(a) ten post dnia 12.01.10 o godzinie 14:26

konto usunięte

Temat: Nietypowa kampania

Anna Patrycy Porucznik:
Powiem tak. Zaciekawiła mnie informacja, więc weszłamna stronę www. Niestety, nie zachęca ona do współpracy. Nic nie mówi o firmie i jej mozliwościach. Layout zrobiony chyba dla Agencji a nie klientów. Mało user friendly.

nie no strona pełen profesjonalizm
http://prezi.com rulezzz !!!

konto usunięte

Temat: Nietypowa kampania

strona działa

może nie każdy umie ją "obsłużyć"

niemniej, nie lubię tego typu stron,
to tak btw

co do samej oferty, ciekawa
i jak najbardziej na czasie.

Powodzenia.
Edyta S.

Edyta S. Realizacja własnych
marzeń - moja własna
firma

Temat: Nietypowa kampania

Pomysł naprawdę ciekawy, jakkolwiek warty dopracowania. Niestety pojawiają się problemy również u mnie przy korzystaniu z Firefox co może zniechęcić do dalszego przeglądania.

Sama oferta? Bardzo ciekawa i pewnie znajdzie wielu odbiorców

Powodzenia

konto usunięte

Temat: Nietypowa kampania

Robert Wróbel:
Wpisując w Google "ubezpieczenia na zycie" nie ma na pierwszych dwóch stronach żadnej informacji o Twojej firmie.
Wnioski pozostawiam Tobie.

a ja wpisując w google "agencja interaktywna" nie widze informacji o twojej firmie nawet na 10 pierwszych stronach.

bezczelność ludzi z GL piszących takie oferty sięgnęła już szczytów
Robert Langer

Robert Langer CEO @ Langer Group

Temat: Nietypowa kampania

Edyto.
Dziękuję za miłe słowa i informację, sprawdzimy jeszcze raz.

Grzegorz.
Przepraszam ale czy ja Ci coś zrobiłem, że mnie obrażasz ?

Więcej optymizmu dla innych a zapewniam Cie, że to wróci do Ciebie.

Nie mam czasu na ping-pong, który stosujesz ale sprawdź w Google "grafik krakow"...

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych.
R.

konto usunięte

Temat: Nietypowa kampania

Robert Wróbel:
Edyto.
Dziękuję za miłe słowa i informację, sprawdzimy jeszcze raz.

Grzegorz.
Przepraszam ale czy ja Ci coś zrobiłem, że mnie obrażasz ?

Więcej optymizmu dla innych a zapewniam Cie, że to wróci do Ciebie.

Nie mam czasu na ping-pong, który stosujesz ale sprawdź w Google "grafik krakow"...

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych.
R.

Robercie mnie osobiście nic nie zrobiłes, nie mam też zamiaru cie obrażać natomiast jako człowiek "z branży" mam prawo wskazać niestosowne zachowanie z twojej strony wobec potencjalnych klientów. Metody jakie stosujesz (niewiem czy umyślnie czy nie) dawno przestały być aktualne. Więcej szczerości, uczciwości i powagi dla innych a zapewniam że to wróci do ciebie...
Robert Langer

Robert Langer CEO @ Langer Group

Temat: Nietypowa kampania

Grzegorzu.

Cieszę się, że przyznajesz, że Tobie osobiście nic nie zrobiłem stąd moje zdziwienie co do Twojej postawy.
Doceniam Twoją troskę o innych ale może niech Ci inni się wypowiedzą czy czują się urażeni moim jak to nazywasz "niestosownym zachowaniem". Cieszę się, że się uczysz dobroci.

Albercik, to działa /jak było w jednym filmie/.

Życzę Ci wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam.
R.Robert Wróbel edytował(a) ten post dnia 12.01.10 o godzinie 20:06

konto usunięte

Temat: Nietypowa kampania

Robert Wróbel:
Albercik, to działa /jak było w jednym filmie/.

więc potrzebuje kampanii adwords przez 3 miesiące na 50 słów kluczowych w TOP1, a ile jestem skłonny ci za to zapłacić....
hmmmmmmmm.. 50 zł może być ???

konto usunięte

Temat: Nietypowa kampania

Robert Wróbel:
Nie mam czasu na ping-pong, który stosujesz ale sprawdź w Google "grafik krakow"...

a kto powiedział, że chcę się reklamować w google? Nie interesują mnie maile typu potrzebuję strony do 200 zł albo logo za stówkę
Tomasz Cieśluk

Tomasz Cieśluk Współwłaściciel
ANAVO Sp. j. /
Manager IT

Temat: Nietypowa kampania

Anna Patrycy Porucznik:
Powiem tak. Zaciekawiła mnie informacja, więc weszłamna stronę www. Niestety, nie zachęca ona do współpracy. Nic nie mówi o firmie i jej mozliwościach. Layout zrobiony chyba dla Agencji a nie klientów. Mało user friendly.


Całkowicie zgadzam się z Anną, strona nowoczesna, pięknie się otwiera ale totalnie brak na niej przejrzystości. Robercie widzę że masz problem z konstruktywną krytyką a posty ludzi nie mają na celu atakować Ciebie tylko pomóc Wam. Szukając informacji w internecie pierwsze 20 sekund mówi mi czy dana strona mnie zainteresuje czy nie. Niestety Wasza mnie osobiście nie zatrzymała. A chyba taka jest idea ?
Robert Langer

Robert Langer CEO @ Langer Group

Temat: Nietypowa kampania

Grzegorz:
Warunki poważnej współpracy omawiam na priv.

Tomasz:
Już dawno nauczyłem się odróżniać konstruktywną krytykę od zakompleksionego krytykanctwa. Za pierwsze dziękuję i się nad tym pochylam a na drugie sobie nie pozwalam.

Pozdrawiam.
R.

konto usunięte

Temat: Nietypowa kampania

jak można poważnie traktować tego typu oferty?
"super promocja kup samochód swoich marzeń. Wybierasz sobie marke, model, rocznik, silnik, wyposażenie i co tam jeszcze chcesz. Ja ci przywożę taki samochód pod dom zostawiam kluczyki i dokumenty a ty mówisz ile jesteś skłonny mi za to auto zapłacić"

prawda że brzmi profesjonalnie ???. I to pisze dorosły gość z doświadczeniem i wyższym wykształceniem od którego oczekiwałoby się więcej powagi.

Ja przynajmniej jak przygotowuje ofertę dla klienta to piszę wprost co będzie ile kosztować i basta. Podoba się to dobrze, nie to trudno. Przynajmniej klient ma wszystko klarownie przedstawione i nie staram się go przekonać że może dostać mercedesa w cenie malucha.

Robercie jeśli znasz się na adwordsie i reklamie w internecie to napisz to wprost że szukasz dodatkowych zleceń. Bo z agencją interaktywną to nie masz nic wspólnego i dobrze o tym wiesz...

Nie chcę już wspominać o twojej "stronie", którą jak otwierasz to pierwsze co się pokazuję to logo firmy która jest autorem szablonu który wykorzystałeś i to w dodatku w darmowej wersji. A na marginesie przy zakupie licencji na ten szablon znak wodny ten firmy jest usuwany. Kosztuje to 59$, niewiele, naprawdę polecam zainwestować. Przynajmniej zwykły "smiertelnik" nie będzie wiedział ze wykorzystałes gotowca...

AAA i przed swiętami drogi kolega zaśmieca kilkaset grup "niezapomnianymi życzeniami" czy jakoś tak i ukrywa pod tym link do swojej strony. Zasłaniając się oczywiście szczerością, dobrocią itp itd

I czy to nie jest kpina i bezczelność ????

I potem tacy ludzie piszą że chcą kreować wizerunek firm w internecie. To ja dziękuje za taki wizerunek
Robert Langer

Robert Langer CEO @ Langer Group

Temat: Nietypowa kampania

Grzegorz vel "Waleczne Serce".

Życie mnie nauczyło, że są różni ludzie. Jedni idą do przodu z pozytywnym nastawieniem a inni się cofają bo wiecznie walczą nie wiadomo w imię jakiego celu. Może celem jest kopanie kreatywnych.

Wolę pierwsze nastawienie, na drugie szkoda energii i czasu.

Pomimo wszystko cieszę się, że moja osoba zmobilizowała Cie do tego aby czegoś się dowiedzieć. Poznałeś np. prezi - dodam tylko, że nie są to szablony jak twierdzisz.

Natomiast teraz proponuję abyś skierował energię na swoją stronę http://alpaca-studio.pl bo faktycznie linijki favicon.gif, favicon.ico pokazują tylko rozpacz pod każdym względem.
Jak chcesz to mogę podesłać Ci planszę i to za darmo.

Pozdrawiam.
R.

konto usunięte

Temat: Nietypowa kampania

Robert Wróbel:
Tylko tutaj premiera nietypowej w Polsce kampanii.

Jesteśmy Agencją Interaktywną specjalizującą się w reklamie i kreowaniu wizerunku firm w internecie.
Konkurujemy poprzez jakość i cenę, co sprawia, że zaufało Nam już wiele firm.
Jeśli siebie, jako specjaliści, reklamujecie i swój wizerunek kreujecie, jak na podanej stronie, co nie chce być otworzona i to jest wzór konkurencyjnej jakości, który ma przyciągnąć klientelę, to -w rzeczy samej- nietypowa kampania.
Mnie odrzuciło, ale chciałem wrażeniami podzielić się z grupowiczami.
---
pozdr.czes;-)
Robert Langer

Robert Langer CEO @ Langer Group

Temat: Nietypowa kampania

Witaj Czesławie.

Miło Cie słyszeć ponownie.
Trochę minęło czasu od sierpnia 2007 kiedy pogadaliśmy sobie na priv o metodach dezynfekcji wody w aquaparku fala.

Pozdrawiam.
R.

BTW.
Strona się otwiera.
Musisz mieć tylko zainstalowany Adobe Flash Playera 9 lub nowszy.



Wyślij zaproszenie do