Temat: Ponegocjujmy

Szukam kreatywnego specjalisty, który zrobiłby dla nas nową, solidną stronę, lepszą od http://m-selection.pl w zamian za późniejszą współpraceŁukasz Kacprowicz edytował(a) ten post dnia 21.01.09 o godzinie 22:44
Mariusz Leonik

Mariusz Leonik Key Account Manager
P&G Professional

Temat: Ponegocjujmy

Rozumiem że chodzi o wolontariat czyli pracę za free;)
Michał Żmich

Michał Żmich Specjalista ds
reklamy

Temat: Ponegocjujmy

Możemy rozpocząć negocjacje, dlaczego nie.
Jaka jest stawka wyjściowa?

A na marginesie - tego typu zapytań jest bardzo dużo, nie tylko tutaj. I tak sobie pomyślałem, że może przejdę się do salonów samochodowych, marka nie jest ważna i pogadam. Chciałbym otworzyć firmę kurierską, ale nie wiem czy mi wypali biznes. Może dadzą mi na początek ze 100 dostawczaków, a jak się uda, to im zapłacę.
Tomasz Kacała

Tomasz Kacała E-Learning /
Internet /
Multimedia

Temat: Ponegocjujmy

W ofercie na stronie masz projektowanie stron www, czyżby niekreatywne, skoro szukasz kreatywnego?

konto usunięte

Temat: Ponegocjujmy

Master of Selection to nie strefa nie zrealizowanego jeszcze pomysłu. To realna firma która aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu klientów zmuszona jest zmienić całkowicie swoją stronę internetową. Niestety nie posiada ona pieniędzy na rozbudowę dlatego propozycja współpracy wzamian za stworzenie dynamicznej strony na dłuższą metę może okazać się strzałem w dziesiątkę.
Michał Żmich

Michał Żmich Specjalista ds
reklamy

Temat: Ponegocjujmy

Szymon Kamiński:
Master of Selection to nie strefa nie zrealizowanego jeszcze pomysłu. To realna firma która aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu klientów zmuszona jest zmienić całkowicie swoją stronę internetową. Niestety nie posiada ona pieniędzy na rozbudowę dlatego propozycja współpracy wzamian za stworzenie dynamicznej strony na dłuższą metę może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Taaa, dla firmy, bo dla wykonawcy to raczej nie sądzę.
Chociaż może ktoś potrzebuje takiej realizacji, aby rozbudować sobie portfolio.
Przepraszam, ale wg mnie to znowu szukanie leszcza...
Osobiście to wstyd mi byłoby startować z taką propozycją, ale jak tam kto sobie chce.

konto usunięte

Temat: Ponegocjujmy

Oto korzyści jakie może osiągnąć osoba która zgłosi się do współpracy
W dobie ciągłego braku czasu firma Master od Selection wychodzi na przeciw społeczeństwu chcącemu nabyć określony produkt lub usługę nie mając na to czasu lub nie znając się na tym. Przedmiotem działania jest przedstawienie klientowi propozycji danego produktu lub usługi pod względem jego ceny oraz jakości. Klient nie mając wiedzy i czasu może za naszym pośrednictwem znaleźć zdrowym kosztem optymalne rozwiązanie.
Osoby które pomogą stworzyć serwis za niewielką sumę będą mogły w przypadku potwierdzenia swojej doskonałej jakości w stosunku do ceny zostać partnerem polecanym przez Master of Selection dla klientów szukających specjalistów w tym przypadku z zakresu programowania i tworzenia stron internetowych.
Michał Żmich

Michał Żmich Specjalista ds
reklamy

Temat: Ponegocjujmy

Powodzenia zatem... dla obu stron :)

konto usunięte

Temat: Ponegocjujmy

Michał Żmich:
Szymon Kamiński:
Master of Selection to nie strefa nie zrealizowanego jeszcze pomysłu. To realna firma która aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu klientów zmuszona jest zmienić całkowicie swoją stronę internetową. Niestety nie posiada ona pieniędzy na rozbudowę dlatego propozycja współpracy wzamian za stworzenie dynamicznej strony na dłuższą metę może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Taaa, dla firmy, bo dla wykonawcy to raczej nie sądzę.
Chociaż może ktoś potrzebuje takiej realizacji, aby rozbudować sobie portfolio.
Przepraszam, ale wg mnie to znowu szukanie leszcza...
Osobiście to wstyd mi byłoby startować z taką propozycją, ale jak tam kto sobie chce.

konto usunięte

Temat: Ponegocjujmy

Michał Żmich:
Powodzenia zatem... dla obu stron :)
No i przedstawiłem dlaczego warto podjąć współpracę. Wzamian za pomoc stajesz się polecaną osobą. Zauważ że w grę wchodzą umowy o wartości powyżej 4000 zł a Master Of Selection wykonała już kilkadziesiąt takich zleceń. Nie wiem czy na codzień otrzymujesz zlecenia powyżej tej stawki. Współpraca z MofS na pewno by Ci to umożliwiła.

konto usunięte

Temat: Ponegocjujmy

Dla tych którzy nadal nie rozumieją o co chodzi wyjaśniam jeszcze bardziej po ludzku krok po kroku jak miałoby się to odbywać.
1. Tworzysz nam stronę
2. Stajesz się naszym wykonawcą
3. Zajmujemy się zleceniami powyżej 4 tys. zł zatem osoby które zgłoszą się o wybranie odpowiedniej oferty z zakresu programowania i tworzenia stron otrzymują Waszą (oczywiście musicie potwierdzić jakość i cenę).
4. Obydwie strony są zadowolone.

konto usunięte

Temat: Ponegocjujmy

Wszelkie pytania proszę kierować do autora wątku.

konto usunięte

Temat: Ponegocjujmy

A biedny programista musi później za darmo z siebie żyły wyprówać , aby zawsze i pod wszystkimi przeglądarkami działało super itd. itp. Wolontariat to może i dobry jest, ale bardziej jak chodzi o umierające dzieci, a nie firme, której nie stac. Mnie się nikt nie pyta czy mnie stać czy może za darmo pomieszkam sobie 2-3 lata;)
Każda praca powinna być doceniana finansowo (no chyba, że ktoś pieniędzy nie chce, to nic na siłę;))
Dawid Szczepaniec

Dawid Szczepaniec właściciel gr4.pl

Temat: Ponegocjujmy

hehehehehehehe:D rozjechałeś mnie hasłem o 4k zł...

tyle trzepiecie kasy, a nie stać Was na zakupienie strony..? sorry ale coś mi chyba umknęło :D
Szymon Kosok

Szymon Kosok Właściciel,
Webrevolution.pl

Temat: Ponegocjujmy

Mnie jedno zastanawia... :D Ponoć mieliście już kilkadziesiat zleceń za 4 000 zł... to co? Przepiliście kasę, że teraz szukacie wolontariatu do stworzenia strony? :D Dobre. :D

konto usunięte

Temat: Ponegocjujmy

Dawid Szczepaniec:
tyle trzepiecie kasy, a nie stać Was na zakupienie strony..? sorry ale coś mi chyba umknęło :D
Umknęło Ci. Wejdź na stronę http://m-selection.pl to dowiesz się że To nie my "trzepiemy" taką kasę Tylko Ty współpracując z nami!

konto usunięte

Temat: Ponegocjujmy

Szymon Kosok:
Ponoć mieliście już kilkadziesiat zleceń za 4 000 zł... to co? Przepiliście kasę, że teraz szukacie wolontariatu do stworzenia strony?
Jeszcze raz powtarzam: przyjmujemy zamówienia klientów na produkty, usługi czy informacje o wartości powyżej 4 tys. Nie jesteśmy ich wykonawcami tylko wyszukujemy najlepsze oferty następnie klient wybiera która mu odpowiada a my zajmujemy się procesem wykonania i finalizacji. USŁUGA JEST ZA DARMO. My jedynie dogadujemy się z wybranymi przez klienta wykonawcami odnośnie naszej prowizji która wynosi obecnie ok 5%.
Rafał Hostyński

Rafał Hostyński Ten od
pozycjonowania

Temat: Ponegocjujmy

Szymonie Kamiński, to może ja zapytam inaczej.

Skoro:
- przyjmujecie zlecenia za minimum 4K [czyli i większe]
- mieliście już kilkadziesiąt realizacji [prowizja do kasy firmy]
- firma jest w inkubatorze [minimalne opłaty miesięczne w odniesieniu do Dz.Gosp.]

a nie potrafiliście odłożyć nic na realizację projektu strony?

Znaczy się - kłopoty z zarządzaniem finansami?

--
Ciekaw jestem jak szybko autor wątku skasuje swój profil?
Sławek Wójcik

Sławek Wójcik Jeśli masz temat do
omówienia,
zapraszam. 10 lat
zajmuję ...

Temat: Ponegocjujmy

Hmmm Całkiem ciekawy PR uskuteczniacie w swojej firmie.

1. Według sloganu w logo, wiecie czego potrzebuje, zanim założę konto - to po co ma zakładać to konto? Ślijcie do mnie maila od razu.

2. Składacie ofertę wykonania strony, a nie macie na to kasy :-) Osobiście sporo projektów realizujemy - za kasę i za free (empatia) - ale dawno nie widziałem takiej bajki :-) Najpierw niby trzepiecie kasę, potem się okazuje że tylko 5% z niej, a tak w ogóle to ile?:-)

3. Strona rzeczywiście tragiczna biorąc pod uwagę firmę działania. Samo działanie ciekawe, znajdujecie oferty, dajecie klientowi najlepsze.. wszystko okej. Tylko warto by było pamiętać, że PR to nie tylko Pranie Ręczne..

4. Daaaajcie spokój ;-)

konto usunięte

Temat: Ponegocjujmy

Do tej pory firma nie zarobiła nawet złotówki, ponieważ wykonywaliśmy usługi za darmo bez uzyskiwania prowizji od wykonawców. Działanie to miało na celu zbadanie poziomu zainteresowania naszą ofertą. Widząc ogromne zapotrzebowanie w tej dziedzinie, obecnie zarówno strona internetowa jak i kadra ekspertów musi zostać w szybkim tempie dostosowana do coraz większej ilości nowych i stałych klientów. W tym momencie zaczynają się problemy finansowe. Obecnie priorytetem jest stworzenie nowej strony internetowej. Jednak brak środków skutecznie blokuje rozpoczęcie działalności na szeroką skalę. Dlatego wysuwamy propozycję współpracy wzamian za stworzenie profesionalnej strony. Miesięczne wydatki wynoszą ponad 200 zł które ponosimy z własnej kieszeni. Mam nadzieję że znajdziemy chętnych do współpracy ponieważ nasza oferta jest innowacją na rynku i przez wielu ekspertów oceniana jest jako świetny pomysł na biznes.



Wyślij zaproszenie do