Michał Pabian

Michał Pabian właściciel, Agencja
Nieruchomości

Temat: KONKURS NA NAZWĘ PORTALU PFRN

Ostatnio przeglądałem stronę PFRN i natknąłem się na komunikat w sprawie ich nowego projektu.



"Wprowadzamy do Internetu nową jakość - pierwszą w Polsce witrynę, na której wizualizowane będą profesjonalne oferty z lokalnych systemów MLS z całej Polski. Obecnie rozpoczęły się testy, które trwać będą ok. 2 miesiące. Po testach planowane jest uruchomienie portalu."

źródło http://www.pfrn.pl/page/763

Jak myślicie jaką nazwe powinna miec domena, aby kojarzyła się z
systemem MLS lub ofertami pośredników, czyli z zawartości portalu?

Pozdrawiam
MPMichał Pabian edytował(a) ten post dnia 17.07.09 o godzinie 17:19
Monika Perczyńska

Monika Perczyńska freelancer, Agencja
Reklamowa

Temat: KONKURS NA NAZWĘ PORTALU PFRN

Tak na pierwszy i drugi, i kolejne rzuty okiem to wydaje się, że najbardziej odpowiednią jest np. mls.pl mlspolska.pl lub emls.pl.

Z drugiej strony dziwi mnie nagroda, którą PFRN wyznaczył dla autora. "Pomysłodawca otrzyma NAGRODĘ w postaci 1 miesięcznego bezpłatnego baneru reklamowego na stronie portalu PFRN."

Biorąc pod uwage planowane zyski z takiego przedsięwzięcia na poziomie setek tysiecy złotych, to nagroda tej wielkości jest co najmniej dziwna, jak nie śmieszna.

Po drugie, kto za tak małe pieniądze odda prawa do kury która będzie znosić przez lata złote jaja.

To takie moje uwagi.

konto usunięte

Temat: KONKURS NA NAZWĘ PORTALU PFRN

Konkurs , konkursem a nagrody które przewidziano za tak poważny wysiłek intelektualny ( do tego jeszcze podczas wakacji)są ............
Kasia Mickiewicz

Kasia Mickiewicz Student, Uniwersytet
Gdański

Temat: KONKURS NA NAZWĘ PORTALU PFRN

Wiecie coś na temat wyników konkursu, bo na stronie nic nie ma?
Kasia Mickiewicz

Kasia Mickiewicz Student, Uniwersytet
Gdański

Temat: KONKURS NA NAZWĘ PORTALU PFRN

Dostałam od PFRN maila

"Portal będzie funkcjonował pod nazwa - FAGORA.PL, przy okazji dziękujemy tym wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie na nazwę portalu."

Żenada, sami napierw nazwali portal testowy roboczą nazwą FAGORA, by następnie przeprowadzić konkurs, w którym wybrali nazwe FAGORA.

Ciekawe, że potrzebny był konkurs, by wybrać własną nazwę.

Żenada

Bardzo interesuje mnie, czy słowo "fagora" nie narusza praw do zastrzeżonego znaku towarowego AGORA.



Wyślij zaproszenie do