Gabor Stanisław Potaczek

Gabor Stanisław Potaczek Student,
Polsko-Japońska
Wyższa Szkoła
Technik
Komputerow...

Temat: MMS

Polecam strone sprzedawcy http://chemicalsltd.com

konto usunięte

Temat: MMS

multimedia messaging service?

Temat: MMS

Witam
Zażywam powyższy preparat już od miesiąca. Czuje się bardzo dobrze. Nie mam żadnych problemów. Najpierw przeczytałem książkę Jima Himble i zacząłem postępować wg opisu.
Pozatym miałem problemy skórne. Chodziłem do dermnatologa, kupowałem specyfiki po 50 zł i to pomagało na 5 dni potem znów wracało. Po kuracji MMS nie mam problemu a co najważniejsze nic nie wraca. Jestem bardz zadowolony z kuracji MMSem.
Buteleczkę zakupiłem na stronie http://mmsmiracle.pl
Bardzo polecam.

konto usunięte

Temat: MMS

"prosty" preparat to może i jest, ale napewno nie "tani"

"KUP TERAZProdukt: PREPARAT MMS 110 ML IMPORT NIEMCY
Producent: LUXUSLINE LTD.
Kategoria: PREPARAT MMS
Cena brutto: 75,00 zł"

Nie jestem w temacie konkretnie tago preparatu ale jak dla mnie to jakieś kolejne amerykańskie nadmuchiwanie baniek. MLM czy coś
Ale jezeli naprawdę działa, to powodzenia.Lech Kurzątkowski edytował(a) ten post dnia 05.08.09 o godzinie 10:14

konto usunięte

Temat: MMS

Panie Lechu, owszem, drogie to nie jest bo taka buteleczka starcza i starcza i starcza :-) Proszę przeczytać książkę, wtedy zobaczy Pan, że nikt tam niczego nie dmucha a także jest instrukcja jak specyfik zrobić sobie samemu w domu. Był to jeden z powodów, dla ktorych postanowiłam spróbować.

Najnowsze wieści z frontu: w ciągu dobry wyleczyłam siebie i dzieci z infekcji, na ktorą dzieci ze szkoły i sąsiedzi dostają antybiotyki za ciężkie pieniądze i chorują już drugi tydzień :-)

Teraz zamierzam zająć się moimi problemami skórnymi i astmą jednego z synów. Napiszę jakie będą rezultaty.

Pozdrawiam.
Marek Jerzyk

Marek Jerzyk nie zawsze pisze co
wiem, ale zawsze
wiem, co pisze :)
__...

Temat: MMS

mms kojarzy mi sie jednoznacznie, tylko i wylacznie z tym, co kolega(?) opisal cztery posty wyzej.
i przypomnialo mi sie powiedzenie: naiwnych nie sieja...
a swoja droga, straszne jest zerowanie na ludzkiej chorobie :-(

konto usunięte

Temat: MMS

Wojciech Zbigniew Piotrowicz:
Grażyna Czajka-Bartosik:
jakoś nie wierzę w naukowe metody zwalczania chorób.
ja mam tylko nadzieje, ze sie Pani przytrafil jakis blad jezykowy.

w leczeniu nowotworow/rakow stosujemy obecnie takie metody:
+ chirurgia
+ radioterapia / brachyterapia
+ chemioterapia / immunoterapia
+ przeszczep komorek macierzystych szpiku kostnego

i mam nadzieje, ze nikomu z chorych nie bedzie Pani proponowac odrzucania naukowych metod zastepujac je swoim szarlatanstwem.

Dodałabym jeszcze jedną metodę (z osobistego doświadczenia):
+ Panu/Pani już dziękujemy! (zabrzmiało to gorzko, ale jest niestety, prawdą...). Ja jakoś przestałam wierzyć w konwencjonalną medycynę. Dodam, że niczego nie odrzuciłam (bo nie było czego). Ale Panu zazdroszczę wiary w naukę (mówię to bez sarkazmu) i nadziei, jaka z niej wypływa. Wszystkiego dobrego!Jowita Dagmara Orkusz edytował(a) ten post dnia 24.09.09 o godzinie 22:17
Ewa Granat

Ewa Granat Bezpieczeństwo ruchu
szynowego,kołowego
oraz pieszych, PK...

Temat: MMS

Witam wszystkich.
CZEGO UNIKNĄĆ:
Nie opieraj sie na opinii drugich osób,sam/a wiesz,co jest najlepsze dla Ciebie.
Niedyskryminuj w tym wypadku: lekarzy(opinia niepozytywna przynosi szkody),naukowców,osób,które chcą pomóc.
Jeżeli uważasz,że wszyscy najlepsi wyjechali,sprawź czy jesteś w błędzie,masz zawsze wybór.
Widzę obecnie,że lekarze skłaniają się w leczeniu do metod bardziej naturalnych.
Nie każdy lekarz ogranicza swa pomoc w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Chcę w prostych słowach poruszyć cztery tematy:
1.Medycyne niekonwencjonalną
2.MMS
3.Psychika.

Zaczynam prozaicznie:jestem mamą czwórki dzieci.
Dwoje z nich to dzieci specjalnej troski.
Troje jest dorosłych.
Ważną sprawą było dla mnie jak pomóc moim pociechą.
Medycyna naturalna,a więc chemia odnosiła marne skutki,przy czym zagrzybiając organizm.
Jedna choroba zaostała zaleczona,następowała druga,która była skutkiem ubocznym np.leczenie antybiotykami(szczególnie grzybica, powstawały nowe:chore nerki,wątroba,żołądek)).
Lekarze praktykując, w tym wypadku na moich bliskich doprowadzili mojego syna do jaskry,początkiem było zapalenie oka u dziecka 1-rocznego.
Następne stwierdzenie to rak oka-wycięcie narządu.
Córka po badaniach w CENTRUM MATKI-Warszawa-diagnoza:genetyczna zaćma oka,drugie oczko oczopląs,astygmatyzm,łuszczyca genetyczna.
Podświadomie wierzyłam,że to pomyłka w przypadku syna,u córki- śledzę postęp medycyny naturalnej i nienaturalnej,techmiki.
Był to XXwiek,80 lata,dostęp do szerszej wiedzy,trzeba było poszukać innej pomocy.

1.MEDYCYNA NIKONWENCJONALNA.
Dzięki ludziom i ich dobrej woli,zostałam powiadomiona,zapisana do Profesora Tołpy,leczył preparatem torfowym.
Już po miesiącu u syna ustępowała apatia(skutkiem obniżenia aktywności psychicznej było wysokie ciśnienie w gałce ocznej).
U córki problemem była też łuszczyca genetyczna,co pozwoliło do minimum zminimalizować powstające rany(diagnoza lekarzy przed badaniami,które wręcz wymusiłam,brzmiała uczulenie).
Postanowiłam,że swoje dzieci bedę leczyć sama,z lekarzy,z którymi współpracowałam i robię to obecnie(wybieram lekarzy w przypadkach,gdzie potrzebuje diagnozy,aż do skutku,tzn.lekarz jest człowiekiem,więc może się mylić,muszą sie potwierdzić dwie takie same opinie).
W przypadku zapalenia: oskrzeli,płuc,uszu,obecnie potzebuje tylko diagnozy.
Gdy chodzi o gardło:angina,angina ropna-medycyną niekonwencjonalna:usuwam przyczynę i stosuję zioła.
Jeżeli porównamy dwie istotne sprawy,potwierdzone badaniami i diagnozami w 99%(nigdy nie ma 100%) na dzień obecny sama myślę jak to się stało-piszę o swoich dzieciach.
Chłopiec urodził się w siódmym miesiącu,z chorobą odzwierzęcą(nie słyszał,natomiast dobrze mówił,nauczyłam synka czytać z ust,współpracowałam z logopedom,psychologiem),tężcem,krzywicą.
W wieku 1.5 roczku przechodził zapalenie spojówek-zła diagnoza,żle leczone oko spowodowało jaskrę.
W wieku 18/19 lat objawy Schizofrenii paranoidalnej.
Na dzień dzisiejszy ważne,że syn żyje,jest pod opieką rodziców,bierze naturalne leki,słyszy(pomimo,że badania wykazują nadal 95%ubytku słuchu),zatrzymany tężec,małe skutki zmian krzywicy,brak cisnienia w oku od kilku lat,ze wzgledu na zmiany w psychice-brak agresji(małe niepokoje),pracujemy nad stanami depresyjnymi ze skutkiem dodatnim.
Córka obecnie ma tylko niewielkie zmiany łuszczycowe,które o tyle pomagają,występując przed przeziębieniem.
Wiemy,że w ograniźmie coś sie będzie dziać,więc zapobiegamy temu.
Dzięki naturalnym ziołą,stan oczu nie pogorszył się.
Drugi synek, ze względu na wysokie ciśnienie,potrzebował zmiany posiłków,otoczenia,wyelminowana przyczyna.
Najmłodsza latorośl na niedoczynność tarczycy(przy czym był wzrost wagi)obecnie korzysta z MMS.

2.MMS.
Wcześniejsze,z przed miesiąca:córcia przy anginie miała gorączkę(z podejrzeniem gorączki reumatycznej),objawy:tzw.łamanie w stawach-dość bolesne,kłopoty z pamiecią.
Nadwaga,która przy stosowaniu diet,ruchu czynnego,była nadal w tym samym miejscu.
W moim przypadku:miałam nadczynność tarczycy z guzkiem ciepłym.Po usunieciu płata tarczycy wraz z guzkiem nastąpiła niedoczynność,wzrost wagi.
Kłopoty z pamiecią,stany depresyjne.
Z niewiadomych powodów dla siebie cofnęłam się do medycyny konwencjonalnej.
Jod,sztuczne witaminy.
Uboczne skutki-kłopoty z jelitami.
Obie byłyśmy ciągle zmęczone,zniechęcone do wszystkiego.
O MMS powiadomiła mnie koleżanka,następnie wiadomości szukałam w internecie.
/Dodatek do wątku-od kilku lat nauczyłam sie słuchać własnej intuicji,jeżeli czuję i wierzę w skutek,działa,gdy występują wątpliwości,nie kapituluję,szukam dalej/
Od miesiąca z córeczką pijemy jod,MMS.
Z powodu tężyczki piję dodatkowo magnes.
Zastosowana dieta działa, zmiejszyło się łaknienie,spadek masy ciała o 5 kg.
Sypiamy tyle ile wymaga nasz organizm,wstając rano wypoczęte.
nasza koncentracja wzrosła.
Dziecko pamięta co było na lekcji,zanika kłopot z nauką.
Sama w pół godziny potrafie nauczyć się tekstu kilku linijkowego na pamięć.
To dopiero miesiąc stosowania MMS/współpracuję z mgr.Wiesławą Tomczak,mgr Wiesławy Tomczak asystenką i spadkobierczyni wiedzy dr Rybczyńskiego.
http://www.dlazdrowia.abc24.pl/default.asp?menu=11

3.Psychika.
Najbardziej złożona część istoty żyjącej.
Człowiek,jako istota rozumna i najbardziej złożona, posiada
psychikę indywidualną- dla każdej jednostki osobowej inną.
Renata Partyka

Renata Partyka polnische
Journalistin

Temat: MMS

Amerykanin, dr George Ashkar, z pochodzenia Ormianin, jest twórcą metody „wchłaniania neutralnej infekcji" - niezwykle prostego i efektywnego sposobu oczyszczenia organizmu z kancerogenów, głównej przyczyny powstawania wszystkich nowotworów i artretyzmu. Naukowiec i autor książki „Cancer Cure" (Lekarstwo na raka).

http://www.ziololecznictwo.bloog.pl/kat,643401,index.html

Temat: MMS

może skoro tak wszystkim zależy na zdrowiu bliźnich a nie na kasie, to niech ktoś opisze jak to mieszać,chwilowo mieszkam w Chicago , kupiłem mms ale nie mam tej książki.Jestem chyba chory na raka płuc, piszę "chyba" bo nie konsultowałem tego z lekarzami bo nie stać mnie tu na pójście do lekarza, ale człowiek spostrzegawczy, interesujący się swoją fizjonomią, czuje jak go coś zżera. Proszę o opis przyrządzania mikstury zaczynając od 1 kropli z jakim i le soku itd.Ktoś tu wrzucił YouTube ale nie wiedzieć czemu już wszystkie filmiki usunięte, czyżby firmy farmaceutyczne się czegoś obawiały?

konto usunięte

Temat: MMS

Renata Partyka:
Amerykanin, dr George Ashkar, z pochodzenia Ormianin, jest twórcą metody „wchłaniania neutralnej infekcji" - niezwykle prostego i efektywnego sposobu oczyszczenia organizmu z kancerogenów, głównej przyczyny powstawania wszystkich nowotworów i artretyzmu. Naukowiec i autor książki „Cancer Cure" (Lekarstwo na raka).

http://www.ziololecznictwo.bloog.pl/kat,643401,index.html
metoda dr Ashkara to najgorsze co moze byc
ale chory chwyta sie wszystkiego..glownie nadzieji
Lidia Zaręba

Lidia Zaręba emerytka,
właścicielka sklepów
odzieżowych

Temat: MMS

aha toznaczy jak jest ktos bardzo ciezko chory, rujnujecie jego system immun najpierw chemiom i innymi sposobami aby go wyleczyc? przy ciezkiej chorobie zabieracie czlowiekowi to co on najwiencej potrzenbuje jego system immun! To jest prawidlowe podejscie do chorych ludzi?

ja sie moge tylko z tego smiac, ja wiem jak system medycyny na tym swiecie funktionuje! Nie mowice ze 90% na raka chorych mimo to po tej proceduze umiera!!! Ludzie ktozy nawet nic nie stosowali przy raku zyjom statistycznie 10 lat dluzej, dziwne nie?

system medyczny tego swiata ludzi klamie i udaje ze pomaga, wszystkie sposoby leczenia som ztym zlonczone ze dalej ludzi oslabiajom i nowe choroby przez te leki powstajom. Leki majom tylko stan poleprzac ale nie wyleczac, choroby przecongac ale nie wyleczac.

Pharma industrie ma przes to miliardy!!! zdrowych ludzi oni nie potrzebujom tylko chorych!!!

sorry moj polski jest nie perfekt ale probuje tak pisac aby kazdy zrozumial.

MMS jest naprawde latwe do zrozumienia i skuteczne, pharmaindustrie bedzie tom wiedze niszczyc bo to dlanich jest zagrozeniem!!!

Ja lecze siebie i wszystkie moje zwiezenta MMS i tez z cziezkich chorub. Duzo mojich znajomych uzywa mms i naprawde som wyleczone cuda.

Musicie jedno wiedziec Pharmaindustrie placi duzo pieniendzy ludziom ktorzy majom w internece zle na temat mms pisac aby ta wiedza sie nie rozniosla. On placom pieniondze aby strony na temat byly zamykane itd. duzo lekarzy napislao kzionszki na temat ale zreguly w niemieckim i angielskim jenzyku, kto pytanie ma moze mi pisac: maddaside@yahoo.com

pozdrawiam
niki

Ryszard Zielinski

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

Temat: MMS

panie zielinski oco panu chodzi "A co z filmem? Hiszpanie ukradli?"

tych filmow ja nie moge oglondac bo som wylonczone

pozdawiam
niki

Temat: MMS

Mam borelioze. Probowałem leczyć ziołami lecz to działało na jakiś czas. Ponieważ pracuję za granicą nie mam jak położyć się do szpitala. Sprawa zaczęła być problematyczna, ponieważ pojawił się lęk wysokości, zawroty głowy, jakieś takie odrealnienie i oderwanie od rzeczywistości, do tego zakwasy w całym ciele takie, że codzienne zakupy ciężko mi było przynieść ze sklepu. Do tego senność, zmęczenie i cały szereg innych dolegliwości.
Zacząłem MMS od dwóch kropli. Nic się nie działo oprócz tego, że zacząłem chodzić jakiś podminowany. Przy czterech kroplach cały dzień bolała mnie prawa strona głowy. Przy pięciu cały dzień mdłości. Przy 6 już spokój. Dzisiaj osiem i czuję się niesamowicie. Wczoraj odkryłem, że nic mnie nie boli. Nie pamiętałem już jak to jest. Brak senności, brak zawrotów głowy. Wróciłem do żywych.
Czy wyleczę tym boreliozę tego nie wiem. Wiem, że chloryn sodu postawił mnie na nogi. Chce się żyć.
Pozdrawiam wszystkich.

Temat: MMS

Zapomiałem dodać. Przy siedmiu kroplach bolały mnie płuca lub oskrzela. Ogólnie górna część klatki piersiowej. No cóż. Palę już chyba 35 lat. I przy okazji MMS chyba nie pomaga na sklerozę.

Temat: MMS

Dzisiaj 9 kropli. Jestem jak na kilku kawach. Naładowany energią. Trzęsą mi się ręce i ciężko usiedzieć w miejscu. Z płuc wykaszlałem już chyba smołę z pierwszego papierosa. Żadnych objawów jelitowych. No cóż nie takie wynalazki się piło. Wzrok nie wraca do normy czyli ręka dalej jest za krótka do czytania.
Pozdrawiam.

Temat: MMS

Dziesięć kropli. 15 minut od spożycia poprawia sie humor. Znowu trzęsą się ręce. Do dwóch godzin od spożycia ciągle się śmieję. Od czasu gdy zaczęła boleć klatka piersiowa wykaszlałem wszystko z płuc. Wyczyściło zatoki. Wraca węch. Czuję zapachy na ulicy. Czuję swoją wodę toaletową.. dożo piję i jeszcze więcej sikam. Chce mi się mięsa. Zaczynają boleć kolana i kostki. Wysypka na łydkach. Chyba wątroba dostała w kość. Samopoczucie ogólne super. Zero zmęczenia czy senności. Jeżeli chloryn sodu nazywają trucizną to ja chciałbym zażyć lekarstwo..
Aleksandra Bocheńska

Aleksandra Bocheńska Własna działalność
tłumaczenia i
warsztaty

Temat: MMS

Panie Pawle,
Przy boreliozie polecałabym najbardziej Protokół 1000 MMS czyli 3 krople co godzinkę przez 8 h.
Chodzi o to, aby utrzymać jak najdłużej wysokie stężenie dwutlenku chloru w organizmie.
Może kilka słów o sobie - w tym roku wyleczyłam kompleksową chorobę , w której żaden lekarz nie potrafił mi pomóc właśnie MMS-em.
Stosowałam kilka tygodni protokół 1000 Plus z DMSO.
Zmiany były zauważalne z dnia na dzień, po prostu jak cud. Kilka antybiotyków, nietrafne leczenia, długie leżenie w łóżku, dziwne diagnozy bez sensownego pomysłu na leczenie a tu specyfik za 60 zł w tydzień postawił mnie na nogi.
Z tym, że jeden tydzień był wyjęty z życia.
Aha, historię leczenie boreliozy też mam za sobą... mam nadzieję skutecznie, bo już nic się nie odzywa. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Następna dyskusja:

MMS leczy raka




Wyślij zaproszenie do