Danuta S.

Danuta S. kredyty hipoteczne

Temat: Hotele Paryż

Witajcie,
szukam przyjemnego i niedrogiego hotelu w Paryżu, najchętniej w dzielnicach 1-10 lub 15-18.
Kinga Anna W.

Kinga Anna W. skuteczny manager i
leader, redaktor
naczelna,
właściciel...

Temat: Hotele Paryż

wejdź na stronę Polskiej Akademii Nauk. Trzy lata temu wynajmowali pokoje w swojej paryskiej placówce i cały czas to robią :)
Powodów jest kilka:
1. usytuowanie w pięknej kamienicy położonej
2. między Wieżą a Łukiem;
3. niedrogo - 22 euro od osoby (po namyśle administratorka obniżyła cenę wyjściową o 1 euro - bez negocjacji) w pokoju
4. czteroosobowym z łazienką i WC, z dostępem do
5. kuchni w pełni wyposażonej, nawet w kieliszki do wina i opiekacz do kanapek;
6. w pobliżu piekarnia, cukiernia i sklep spożywczy;
7. klucze do bramy i dostęp całodobowy, ale - uwaga:
8 trzeba się w nocy cicho poruszać po placówce, bo studenci i pracownicy naukowi śpią.
Na stronie znajdziesz numer telefonu. Najlepiej zadzwoń i dopytaj, czy powyższe jest w większości aktualne. Jeśli skorzystasz - daj znać na forum :)
pozdrawiam
Danuta S.

Danuta S. kredyty hipoteczne

Temat: Hotele Paryż

Dziękuję, sprawdzę ;))
Dorota S.

Dorota S. "Yo creo en mi y en
mi manera de decir
lo que pienso, Yo
...

Temat: Hotele Paryż

W Paryżu to sobie robię rezerwację tutaj:

http://www.booking.com/

Na Montmartre nie są drogie, ale to nie ta dzielnica co Ciebie interesuje.

A jeśli chodzi o centrum to nocowałam w hotelu Europe Saint Severin-Paris Notre Dame i było mi dobrze - 2 gwiazdki, cena znośna i miło choć jak zwykle małe pokoje i łazienki, ale to Paryż!
Danuta S.

Danuta S. kredyty hipoteczne

Temat: Hotele Paryż

No własnie, Paryż...
Przecież nie jedzie się tam, żeby spędzać czas w hotelu, ważne żeby było czysto i blisko do miejsc, gdzie można miło spędzić czas. ** na weekend wystarczą ;)
Dorota S.

Dorota S. "Yo creo en mi y en
mi manera de decir
lo que pienso, Yo
...

Temat: Hotele Paryż

Danuta S.:
No własnie, Paryż...
Przecież nie jedzie się tam, żeby spędzać czas w hotelu, ważne żeby było czysto i blisko do miejsc, gdzie można miło spędzić czas. ** na weekend wystarczą ;)

te 2 gwiazdki koło Saint Michele kosztowały więcej niż 2 gwiazdki na Montmart! Ja bym cię zachęcała do tej dzielnicy wbrew pozorom bliskość Placu Pigalle nie była uciążliwa i moim zdaniem to jednak z fajniejszych dzielnic tj. z duchem miejsca, bardzo ją lubię.
Alicja  Wiśniewska-Olsza k

Alicja
Wiśniewska-Olsza
k
Senior Oracle
Developer

Temat: Hotele Paryż

Fantastyczna opcja!
Kingo, jaki standard mają pokoje w tej placówce?
Przede wszystkim - czy jest czysto?
Pani, z którą się skontaktowałam była wyjątkowo małomówna...
Kinga Anna W.:
wejdź na stronę Polskiej Akademii Nauk. Trzy lata temu wynajmowali pokoje w swojej paryskiej placówce i cały czas to robią :)
Powodów jest kilka:
1. usytuowanie w pięknej kamienicy położonej
2. między Wieżą a Łukiem;
3. niedrogo - 22 euro od osoby (po namyśle administratorka obniżyła cenę wyjściową o 1 euro - bez negocjacji) w pokoju
4. czteroosobowym z łazienką i WC, z dostępem do
5. kuchni w pełni wyposażonej, nawet w kieliszki do wina i opiekacz do kanapek;
6. w pobliżu piekarnia, cukiernia i sklep spożywczy;
7. klucze do bramy i dostęp całodobowy, ale - uwaga:
8 trzeba się w nocy cicho poruszać po placówce, bo studenci i pracownicy naukowi śpią.
Na stronie znajdziesz numer telefonu. Najlepiej zadzwoń i dopytaj, czy powyższe jest w większości aktualne. Jeśli skorzystasz - daj znać na forum :)
pozdrawiam
Kinga Anna W.

Kinga Anna W. skuteczny manager i
leader, redaktor
naczelna,
właściciel...

Temat: Hotele Paryż

Alicjo,
trzy lata temu dostałyśmy pokój 4-osobowy z łazienką i toaletą osobno, w łazience umywalka i prysznic. W pokoju cztery łóżka, biała wykrochmalona pościel, czyste kocyki. Ogólnie czysto i schludnie. Nie pamiętam,czy ręczniki miałyśmy własne czy miejscowe; na pewno własne kosmetyki (mydła, szampony).
W kuchni - pełne wyposażenie, także czysto i schludnie - ale to już zależy głównie od użytkowników :) Każdemu pokojowi przypisana jest lodówko-szafka, w której można trzymać swoje śniadaniowo-kolacyjne specjały.
Według mojej oceny - mocne trzy a nawet cztery gwiazdki hostelowo-schroniskowe. Nie liczę stiuków na sufitach, widoku z okna na renesansowe kamienice i magicznej windy... :)
pozdrawiam,
Kinga
Danuta S.

Danuta S. kredyty hipoteczne

Temat: Hotele Paryż

Dziękuję Kinga, już tam dzwoniłam i wygląda na to, że wybierzemy ten nocleg. Wyjeżdżamy na przełomie sierpnia i września, po powrocie na pewno opowiem jak było ;)
Danuta S.

Danuta S. kredyty hipoteczne

Temat: Hotele Paryż

Dziękuję Dorotko,
i proszę w takim razie o bliższe info na temat tych hoteli. Jeśli gdzieś jest sprawdzona baza, warto o tym wiedzieć. A wybierają się również moi znajomi, którzy chętnie popatrzą na te oferty.

Pozdrawiam
Dorota S.

Dorota S. "Yo creo en mi y en
mi manera de decir
lo que pienso, Yo
...

Temat: Hotele Paryż

Danuta S.:
Dziękuję Dorotko,
i proszę w takim razie o bliższe info na temat tych hoteli. Jeśli gdzieś jest sprawdzona baza, warto o tym wiedzieć. A wybierają się również moi znajomi, którzy chętnie popatrzą na te oferty.

Pozdrawiam

w tym booking przy kazdym hotelu sa zdjecia, adres, mapa i komentarze ....
Dorota S.

Dorota S. "Yo creo en mi y en
mi manera de decir
lo que pienso, Yo
...

Temat: Hotele Paryż

Danuta S.:
Dziękuję Dorotko,
i proszę w takim razie o bliższe info na temat tych hoteli. Jeśli gdzieś jest sprawdzona baza, warto o tym wiedzieć. A wybierają się również moi znajomi, którzy chętnie popatrzą na te oferty.

Pozdrawiam

Przypomniałam sobie - mieszkałam blisko stacji metra: Anvers w dzielnicy Montmartre - tam blisko jest pelno hotelikow dwu-gwiazdkowych za 50-70 eur za noc dwojka i blisko Sacre-Couer
Anna Dumaine

Anna Dumaine Estate agent

Temat: Hotele Paryż

Witam!
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony:)
http://annaimmoparis.jimdo.com
Proponuje wynajecie kawalerki w samiutkim sercu 6 dzielnicy Paryza, obok Ogrodow Luxemburskich, by poczuc sie jak prawdziwa paryzanka:)
Pozdrawiam
Anna
Alicja  Wiśniewska-Olsza k

Alicja
Wiśniewska-Olsza
k
Senior Oracle
Developer

Temat: Hotele Paryż

Może kogoś zainteresuje...
60E za pokój 2osobowy bez łazienki (chyba ze zlewem i toaletą, ale nie jestem pewna)
70E za pokój 2osobowy z łazienką.

Niestety, w terminie mojego wyjazdu nie ma wolnych pokoi. Bardzo żałuję, gdyż cena jest wyjątkowo atrakcyjna za taką miejscówkę.
Alicja Wiśniewska:
Fantastyczna opcja!
Kingo, jaki standard mają pokoje w tej placówce?
Przede wszystkim - czy jest czysto?
Pani, z którą się skontaktowałam była wyjątkowo małomówna...
Kinga Anna W.:
wejdź na stronę Polskiej Akademii Nauk. Trzy lata temu wynajmowali pokoje w swojej paryskiej placówce i cały czas to robią :)
Powodów jest kilka:
1. usytuowanie w pięknej kamienicy położonej
2. między Wieżą a Łukiem;
3. niedrogo - 22 euro od osoby (po namyśle administratorka obniżyła cenę wyjściową o 1 euro - bez negocjacji) w pokoju
4. czteroosobowym z łazienką i WC, z dostępem do
5. kuchni w pełni wyposażonej, nawet w kieliszki do wina i opiekacz do kanapek;
6. w pobliżu piekarnia, cukiernia i sklep spożywczy;
7. klucze do bramy i dostęp całodobowy, ale - uwaga:
8 trzeba się w nocy cicho poruszać po placówce, bo studenci i pracownicy naukowi śpią.
Na stronie znajdziesz numer telefonu. Najlepiej zadzwoń i dopytaj, czy powyższe jest w większości aktualne. Jeśli skorzystasz - daj znać na forum :)
pozdrawiam

konto usunięte

Temat: Hotele Paryż

swoją drogą jakie niesamowite róznice są w cenach pomiędzy paryżewem, a francuską tzw. prowincją.

na przykład w burgundii, pokój dwuosobowy b&b (w starym romantycznym, schludnym i czystym, kamiennym domu), oczywiście z łazienka i kuchnią, u winiarza to wydatek rzędu 45-50 euro za noc, natomiast w gite d'etape (pokoje wieloosobowe) to 15 euro za noc. i wszyscy uwielbiają właśnie to miejsce, bo jest dokładnie jak w górskim schronisku (w pełni wyposażona kuchnia , super czyste łazienki itp) w chateau po środku winnic, w samym centrum słynnego cote d'or.

pozdrawiam

a

ps: stosunkowo niedawno powstała nowa siec hoteli ekonomicznych (chyba głównie na przedmieściach miast), nazywa się B&B. osobiście ich nie sprawdziłem, ale słyszałem pozytywne opinie, że są tani i w przyzwoitym standardzieadam stankiewicz edytował(a) ten post dnia 22.06.09 o godzinie 10:32
Danuta S.

Danuta S. kredyty hipoteczne

Temat: Hotele Paryż

Czy to jest sieć tylko we Francji czy działa też w innych krajach?
Dorota S.

Dorota S. "Yo creo en mi y en
mi manera de decir
lo que pienso, Yo
...

Temat: Hotele Paryż

Danuta S.:
Czy to jest sieć tylko we Francji czy działa też w innych krajach?

Samochodem na prowicji korzystałam z sieci Formula 1, tanio i czysto, ale nie wiem czy to istnieje dalej bo bylam tam samochodem kilka lat temu

konto usunięte

Temat: Hotele Paryż

Danuta S.:
Czy to jest sieć tylko we Francji czy działa też w innych krajach?

nie wiem, znam dobrze francję.

ale chyba mają swoja stronę web, więc łatwo sprawdzić
Danuta S.

Danuta S. kredyty hipoteczne

Temat: Hotele Paryż

Jasne, sprawdzę ;)
Magda Dojs

Magda Dojs sales manager

Temat: Hotele Paryż

WITAM
PROPONUJE TANIE KWATERY TYLKO 15 EURO
ICH ADRES TO mledrevo@hotmail.com
pozdrawiam
Danuta S.:
Witajcie,
szukam przyjemnego i niedrogiego hotelu w Paryżu, najchętniej w dzielnicach 1-10 lub 15-18.

Następna dyskusja:

Hotele w Maroku - Agadir




Wyślij zaproszenie do