Piotr Trybalski

Piotr Trybalski Fotografia - Książki
- Ppodróże

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Witajcie,

już w piątek, 14 marca rusza 5. edycja krakowskiej imprezy.

PIĄTEK: od 19.00 do 6. rano Nocny Maraton Filmowy, a w nim m.in: utrzymany w stylu "Baraki" film "Powaqqatsi" i kilkanaście innych filmów o podróżowaniu

SOBOTA: pokazy zdjęć (nurkowanie na wrakach, Australia, Afryka) i spotkania z podróżnikami w tym "Smak Gór" Ryszarda Pawłowskiego

NIEDZIELA: pokazy zdjęć (śladem zaćmień Słońca, Etiopia, Gruzja, Azerbejdżan) i spotkania z podróżnikami w tym: Starodawny tybetański rytuał "Rozbicia kamienia na brzuchu" - Marka Kalmusa

Szczegóły: http://3zywioly.onet.pl

Zapraszam!

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Radość wielka:-)
Komu do tej pory nie było dane uczestniczyć - niech nie przegapi!Żałować nie będzie, ale liczyć się trzeba z zaostrzeniem apetytu na podróżowanie:-). Ja przegapiłam tylko I-szy...
Brawa dla Piotrka i Marka! Wytrwałosci i energi:-)
M.

konto usunięte

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

pozwolę sobie przekleić te informację an grupie gory :)).
Dominika Dąbrowska

Dominika Dąbrowska Personal Real Estate
Agent | Home
Branding |
Inspiracja i...

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

jako moderator na "technicznych" wakacjach zachęcam do umieszczenia tego ogłoszenia na grupie Kraków http://www.goldenline.pl/grupa/krakow
Piotr K.

Piotr K. Operator myszki
drugiego stopnia

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Szkoda, ze dwie fajne imprezy podroznicze odbywaja sie niemal w tym samym czasie, co utrudnia wizyte na obu spotkaniach (procz Trzech Zywiolow mam na mysli Kolosy, na ktore wybieram sie w najblizszy czwartek).Piotr K. edytował(a) ten post dnia 04.03.08 o godzinie 11:38

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Piotr K.:
Szkoda, ze dwie fajne imprezy podroznicze odbywaja sie niemal w tym samym czasie, co utrudnia wizyte na obu spotkaniach (procz Trzech Zywiolow mam na mysli Kolosy, na ktore wybieram sie w najblizszy czwartek).Piotr K. edytował(a) ten post dnia 04.03.08 o godzinie 11:38
Piotr - moze warto iść za ciosem i zrobić sobie podróżniczy maraton :> Tu NAPRAWDĘ WARTO:-)
Andrzej Budnik

Andrzej Budnik linencjonowany pilot
dronów UAV, pilot
wycieczek
incentiv...

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Jak to prawie w tym samym czasie? Przecież są weekend po weekendzie.
3 Żywioły bardzo fajne - byłem dwa razy i bardzo polecam!
Piotr K.

Piotr K. Operator myszki
drugiego stopnia

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Andrzej Budnik:
Jak to prawie w tym samym czasie? Przecież są weekend po weekendzie.

Jakby nie patrzec zwrot "weekend po weekendzie" mozna podciagnac pod okreslenie "prawie w tym samym czasie" :)

Jednak niezupelnie chodzi tu o weekend, bo na Kolosy wyjade albo jutro, albo w czwartek, wiec juz musze wziac 2-3 dni urlopu. Na 3 Zywioly tez musialbym brac urlop. Nie mieszkam ani w Krakowie, ani w Gdynii, do obu miast mam ponad 300 km, wiec nie jest to wypad, jak dla "lokalesow" :)
Poza tym fajnie jest dawkowac sobie takie przyjemnosci co jakis czas, a nie w jednym momencie.
Piotr K.

Piotr K. Operator myszki
drugiego stopnia

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Marta Pałus:
Piotr - moze warto iść za ciosem i zrobić sobie podróżniczy maraton :> Tu NAPRAWDĘ WARTO:-)

Ze warto - nie mam watpliwosci :) Niestety obowiazki moga nie pozwolic na taka rozpuste ;)
Wojciech B.

Wojciech B. Wolny, szukający

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Piotr K.:
Marta Pałus:
Piotr - moze warto iść za ciosem i zrobić sobie podróżniczy maraton :> Tu NAPRAWDĘ WARTO:-)

Ze warto - nie mam watpliwosci :) Niestety obowiazki moga nie pozwolic na taka rozpuste ;)
No szkoda, że muszę siedzieć w Wawce... Ale z drugiej strony i tak mój apetyty na jeżdżenie/podróże/tramping/globtroting nie maleje, więc nic się nie stanie, jak nie pojadę... ;-))

A co do Kolosów to mam mieszane odczucia...
Piotr K.

Piotr K. Operator myszki
drugiego stopnia

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Wojciech B.:
A co do Kolosów to mam mieszane odczucia...

A ja nie, bylem w zeszlym roku, spotkalem sporo starych znajomych, poznalem cala mase fajnych ludzi, byl to naprawde bardzo milo spedzony czas, tylko snu troche malo ;)))
Wojciech B.

Wojciech B. Wolny, szukający

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Piotr K.:
Wojciech B.:
A co do Kolosów to mam mieszane odczucia...

A ja nie, bylem w zeszlym roku, spotkalem sporo starych znajomych, poznalem cala mase fajnych ludzi, byl to naprawde bardzo milo spedzony czas, tylko snu troche malo ;)))
Nie chodzi mi o samą imprezę, która jest na pewno fajna i dobrze zorganizowana. Chodzi mi raczej o same Kolosy. A raczej - o osiągniecia, za które je się przyznaje (z wyjątkiem jednej kategorii).

konto usunięte

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Piotr Trybalski:
PIĄTEK: od 19.00 do 6. rano Nocny Maraton Filmowy, a w nim m.in: utrzymany w stylu "Baraki" film "Powaqqatsi"

Błąd, i to gruby. To nie "Powaqqatsi" jest w stylu "Baraki", tylko "Baraka" w stylu "Powaqqatsi". Dowód: "Powaqqatsi" powstał w roku 1988, "Baraka" - w 1992. A dziesięć lat przed "Baraką" był "Koyaanisqatsi".

Dobrze byłoby poprawić ów błąd również na reklamowanej stronie.

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Tomasz L.:
Piotr Trybalski:
PIĄTEK: od 19.00 do 6. rano Nocny Maraton Filmowy, a w nim m.in: utrzymany w stylu "Baraki" film "Powaqqatsi"

Błąd, i to gruby. To nie "Powaqqatsi" jest w stylu "Baraki", tylko "Baraka" w stylu "Powaqqatsi". Dowód: "Powaqqatsi" powstał w roku 1988, "Baraka" - w 1992. A dziesięć lat przed "Baraką" był "Koyaanisqatsi".

Dobrze byłoby poprawić ów błąd również na reklamowanej stronie.
Tomku,nie czuję się upoważniona,ale myślę,że Piotr T.odwołał się do zeszłorocznego festiwalu, na którym prezentowana była właśnie "Baraka" i spotkała się z dużym uznaniem - zarówno tych którzy widzieli ją po raz pierwszy,jak i całej reszty.
BTW sama mam ją płytce i uważam,że to wspaniałe lekarstwo dla wszystkich pracoholików.Tych dwóch przez Ciebie wymienionych nie znam - a pewnie szkoda ...
Serdeczności
M.
Piotr K.

Piotr K. Operator myszki
drugiego stopnia

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Marta Pałus:
Tych dwóch przez Ciebie wymienionych nie znam - a pewnie szkoda ...

Koyaanisqatsi to klasyka, polecam.

A'propos maratonu i mojej uwagi odnosnie koncentarcji w tym samym czasie imprez podrozniczych - znalazlem jeszcze takie informacje:

6-9 marca - Festiwal Slajdow Podrozniczych (Katowice)
1-9 marca - Przeglad Filmow Gorskich (Warszawa)

Czy trwa jakas walka o widza-podroznika? :)
Piotr Trybalski

Piotr Trybalski Fotografia - Książki
- Ppodróże

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Tomasz L.:
Piotr Trybalski:
PIĄTEK: od 19.00 do 6. rano Nocny Maraton Filmowy, a w nim m.in: utrzymany w stylu "Baraki" film "Powaqqatsi"

Błąd, i to gruby. To nie "Powaqqatsi" jest w stylu "Baraki", tylko "Baraka" w stylu "Powaqqatsi". Dowód: "Powaqqatsi" powstał w roku 1988, "Baraka" - w 1992. A dziesięć lat przed "Baraką" był "Koyaanisqatsi".

Dobrze byłoby poprawić ów błąd również na reklamowanej stronie.
nie sugeruje, że PQ było wzorowane na Barace. Jasne, że trylogia w dwóch pierwszych częściach była wcześniej. Ot, ludzie widzieli Barakę a PQ jest w tej konwencji.

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Piotr K.:
Marta Pałus:
Tych dwóch przez Ciebie wymienionych nie znam - a pewnie szkoda ...

Koyaanisqatsi to klasyka, polecam.

A'propos maratonu i mojej uwagi odnosnie koncentarcji w tym samym czasie imprez podrozniczych - znalazlem jeszcze takie informacje:

6-9 marca - Festiwal Slajdow Podrozniczych (Katowice)
1-9 marca - Przeglad Filmow Gorskich (Warszawa)

Czy trwa jakas walka o widza-podroznika? :)
Piotrek
Myślę ,że to dowód na to,że ludzie w różnych zakątkach naszej malutkiej Polski mają niezaspokojony apetyt na tego typu imprezy.Ale masz rację, super byłoby móc sobie pozwolić na bycie przynajmniej w większości z nich bez uszczerbku na obowiązkach dorosłego człowieka:-).

M

konto usunięte

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

A ja nadal nie wiem o jaki budynek chodzi - Galeria Centrum bud.B, to chyba nie ta na Rynku?
Krakusy nie wiedzą :p Może ktoś podpowie?

p.

konto usunięte

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Piotr Wanat:
A ja nadal nie wiem o jaki budynek chodzi - Galeria Centrum bud.B, to chyba nie ta na Rynku?
Krakusy nie wiedzą :p Może ktoś podpowie?

p.


Hmmm, chyba wszystkie imprezy odbywają się w Nowohuckim Centrum Kultury, więc to pewnie gdzieś tam

konto usunięte

Temat: Zapraszam na Festiwal Podróżników Trzy Żywioły

Piotr Trybalski:
Witajcie,

już w piątek, 14 marca rusza 5. edycja krakowskiej imprezy.

PIĄTEK: od 19.00 do 6. rano Nocny Maraton Filmowy, a w nim m.in: utrzymany w stylu "Baraki" film "Powaqqatsi" i kilkanaście innych filmów o podróżowaniu

SOBOTA: pokazy zdjęć (nurkowanie na wrakach, Australia, Afryka) i spotkania z podróżnikami w tym "Smak Gór" Ryszarda Pawłowskiego

NIEDZIELA: pokazy zdjęć (śladem zaćmień Słońca, Etiopia, Gruzja, Azerbejdżan) i spotkania z podróżnikami w tym: Starodawny tybetański rytuał "Rozbicia kamienia na brzuchu" - Marka Kalmusa

Szczegóły: http://3zywioly.onet.pl

Zapraszam!

Super sprawa Piotrek!
Szkoda tylko, że pokrywa się z Targami Wiatr & Woda w Warszawie co nieumożliwia mi przyjazd :(
Udanej zabawy wszystkim wybierającym się do Krakowa



Wyślij zaproszenie do