Sebastian Jurgiel

Sebastian Jurgiel Tłumacz języka
chińskiego

Temat: Prośba o opinię - kursy pilotów w Warszawie

Waham się między kursami pilotów w Guide Travel, Furnel i BT Orion. W tym pierwszym nawet kiedyś kurs rozpocząłem, ale potem wyjechałem na bardzo długo z kraju i nigdy go nie dokończyłem. Od tego czasu minęło jednak już dziesięć lat i nie wiem, czy coś się zmieniło? Z Furnelem natomiast nie miałem nigdy do czynienia, ale podobnie, jak Guide Travel jest mi po drodze z pracy do domu :))) O BT Orion czytałem sporo pozytywnych opinii, ale chciałbym się jeszcze upewnić.

Temat: Prośba o opinię - kursy pilotów w Warszawie

najbezpieczniej jest zrobić kurs w PTTK.
Marek Pawłowski

Marek Pawłowski Pilot wycieczek,
wykładowca,
dziennikarz
turystyczny

Temat: Prośba o opinię - kursy pilotów w Warszawie

Polecam Biuro Orion, kursy prowadzone od 17 lat, ugruntowana marka, wykladowcy z praktyka i obeznani w samych egzaminach (egzaminatorzy wojewodzcy). Duzy nacisk na praktyke.
Pozdrawiam,
Agnieszka K.

Agnieszka K. awiacyjny
ochroniarz, pilot
wycieczek,
behawiorysta,
międ...

Temat: Prośba o opinię - kursy pilotów w Warszawie

Ja robiłam w Guide Service. Ogólnie uważam, że trzeba wybrać najtańszy, a wszystko i tak wykuć samodzielnie ;)

Temat: Prośba o opinię - kursy pilotów w Warszawie

Marek Pawłowski:
Polecam Biuro Orion, kursy prowadzone od 17 lat, ugruntowana marka, wykladowcy z praktyka i obeznani w samych egzaminach (egzaminatorzy wojewodzcy). Duzy nacisk na praktyke.
Pozdrawiam,

POLECAM GORĄCO BIURO ORION!
Skończyłam tam kurs, bez problemu można przygotować się do egzaminu marszałkowskiego!!!
Fantastyczni wykładowcy :-) indywidualne podejście do każdego uczestnika i bardzo miła obsługa!
Świetna jakość zajęć. Z samych spotkań wynosi się dosyć dużą wiedzę!
Pozdrawiam :o)

Temat: Prośba o opinię - kursy pilotów w Warszawie

egzamin marszałkowski to wielka lipa, to kto ile umie i jakim pilotem będzie wychodzi dopiero w pracy z grupą.
Sebastian Jurgiel

Sebastian Jurgiel Tłumacz języka
chińskiego

Temat: Prośba o opinię - kursy pilotów w Warszawie

Patrycja S.:
egzamin marszałkowski to wielka lipa, to kto ile umie i jakim pilotem będzie wychodzi dopiero w pracy z grupą.

To jasne. Tak samo, jak każdy egzamin - poczynając od "kartkówek" w szkole podstawowej. Mimo to, niestety, zaliczyć je trzeba... :(((
Marek Pawłowski

Marek Pawłowski Pilot wycieczek,
wykładowca,
dziennikarz
turystyczny

Temat: Prośba o opinię - kursy pilotów w Warszawie

Nie zgodze sie z Patrycja, ze wszystko jedno, jaki kurs sie wybierze.
Ja po kursie od razu dostalem pierwsze propozycje wyjazdow - wlasnie od wykladowcow z kursu. Nie zawsze tak jest. Czasem zostawia sie ludzi samym sobie. Na dobrych kursaach tak nie jest. Wiem, bo sam pomagam nalezc prace mlodym pilotom. Co do egzaminu, to rzeczywiscie chodzi o to, aby go zaliczyc.

konto usunięte

Temat: Prośba o opinię - kursy pilotów w Warszawie

Zapraszam na Kurs Pilotów Wycieczek

Szczegóły: http://www.kurspilotow.waw.pl

Zajęcia raz w tygodniu!

kontakt: kurs@tutor.waw.pl lub 601 25 18 56

Temat: Prośba o opinię - kursy pilotów w Warszawie

ja robiłam kurs w goworku - jeszcze tu nikt nie wymieniał, nie jest to może firma szkoleniowa nastawiona na własnie kursy pilotów, mają wiele innych kursów, przez co wiele ludzi się zniechęca, że dużo, to znaczy że nic konkretnego...ale tak nie jest, ja z kursu wyniosłam naprawdę wiele. gdyby nie kurs, nie wiedziałabym jak reagować w wielu sytuacjach, wcześniej zawsze byłam "lwem wycieczkowym" na wyjazdach ze znajomymi, ale to co innego, kiedy jest się w pracy. teraz znieśli egzamin, więc lepiej zdecydować sie na porządny kurs, z którego coś się wyniesie, a moim zdaniem ten kurs taki jest.



Wyślij zaproszenie do