Michał K.

Michał K. Jakość i
bezpieczeństwo - Key
Account Manager.
Budowa str...

Temat: Wywiad z Michałem Globiszem

Witajcie

Po przeczytaniu poniższego wywiadu z trenerem naszych juniorów po raz kolejny wypada zgodzić się ze stwierdzeniem, że mamy w naszym kraju "piątą kolumnę" w sporcie - NASZYCH KOCHANYCH DZIAŁACZY....

http://www.sport.pl/sport/1,65026,5744352,Michal_Globi...

konto usunięte

Temat: Wywiad z Michałem Globiszem

Michał Kowański:
Witajcie

Po przeczytaniu poniższego wywiadu z trenerem naszych juniorów po raz kolejny wypada zgodzić się ze stwierdzeniem, że mamy w naszym kraju "piątą kolumnę" w sporcie - NASZYCH KOCHANYCH DZIAŁACZY....

http://www.sport.pl/sport/1,65026,5744352,Michal_Globi...

Kiedyś sie zastanawiałem dlaczego koledzy którzy dosyć pozno zaczeli uczęszczać do klubu na treningi nadal grają w piłke i są reprezentntami lepszych drużyn od tych co od malego kopali piłke w klubie a nie na podwórku...i w koncu doczekałem sie odpowiedzi ;)ciekawy wywiad, dzieki za linkaMarcin Wasilewski edytował(a) ten post dnia 29.09.08 o godzinie 14:58
Michał Pytel

Michał Pytel Senior Account
Executive

Temat: Wywiad z Michałem Globiszem

Sam kopałem trochę w klubie jako dzieciak i moje doświadczenia w pełni pokrywają się ze zdaniem Globisza...u nas zawsze było kopnij i biegnij...Michał Pytel edytował(a) ten post dnia 29.09.08 o godzinie 13:54
Michał K.

Michał K. Jakość i
bezpieczeństwo - Key
Account Manager.
Budowa str...

Temat: Wywiad z Michałem Globiszem

No to powinieneś już dawno grac w Premiership bo przecież kiedys na wyspach "kick and run" było podstawową taktyką:-)
Michał Pytel:
Sam kopałem trochę w klubie jako dzieciak i moje doświadczenia w pełni pokrywają się ze zdaniem Globisza...u nas zawsze było kopnij i biegnij...Michał Pytel edytował(a) ten post dnia 29.09.08 o godzinie 13:54
Michał K.

Michał K. Jakość i
bezpieczeństwo - Key
Account Manager.
Budowa str...

Temat: Wywiad z Michałem Globiszem

Tak w ramach uzupełnienia wywiadu z trenerem Globiszem

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,5746416,Niedobitki__...

konto usunięte

Temat: Wywiad z Michałem Globiszem

Michał Kowański:
No to powinieneś już dawno grac w Premiership bo przecież kiedys na wyspach "kick and run" było podstawową taktyką:-)
Michał Pytel:
Sam kopałem trochę w klubie jako dzieciak i moje doświadczenia w pełni pokrywają się ze zdaniem Globisza...u nas zawsze było kopnij i biegnij...Michał Pytel edytował(a) ten post dnia 29.09.08 o godzinie 13:54

no własnie dobrze ze uzyłes slowa "kiedyś". Kiedys to Legia wygrywała z mistrzem Anglii...jakies 10 lat temu
Bartosz Brudek

Bartosz Brudek właściciel,
Bizmedia,
RadioParty,
Klatka.pl

Temat: Wywiad z Michałem Globiszem

Przeczytałem ten tekst i niestety ale w pełni zgadzam się z tym co mówił trener.

Tradycyjnie :D jako młody chłopak chciałem zostać piłkarzem ...
przez rok trenowałem w trampkarzach III ligowej drużyny ale nagle wszystko się rozpadało.
Klub w pewnym momencie nie pozwolił trampkarzom trenować na bocznym klepisku (bo boiskiem to coś nie było) i wysłał nas na boisko w innej dzielnicy 5 km dalej. Dla młodych chłopaków (takich po 10-12 lat) to nie była taka prosta sprawa jeździć samemu autobusem na odległe boisko w innej dzielnicy a wiadomo, że w wielu miastach chłopcy z jednej dzielnicy nie są zbyt mile widziani w innych dzielnicach :D
Wtedy część drużyny się rozpadła. Później nasz trener (który był równocześnie piłkarzem tej III ligowej drużyny), przez m-c nie przychodził na treningi a był w tym czasie wielokrotnie widziany na mieście gdzie ledwo się słaniał na nogach. Wtedy rozpadła się pozostała część drużyny. Tylko kilku chłopaków przetrwało te wszystkie zawirowania i później dwóch z nich grało wiele meczy w Ekstraklasie. A ilu się zmarnowało? hmmmmmm

taka jest polska piłka :(
Michał Pytel

Michał Pytel Senior Account
Executive

Temat: Wywiad z Michałem Globiszem

Marcin Wasilewski:
Michał Kowański:
No to powinieneś już dawno grac w Premiership bo przecież kiedys na wyspach "kick and run" było podstawową taktyką:-)
Michał Pytel:
Sam kopałem trochę w klubie jako dzieciak i moje doświadczenia w pełni pokrywają się ze zdaniem Globisza...u nas zawsze było kopnij i biegnij...Michał Pytel edytował(a) ten post dnia 29.09.08 o godzinie 13:54

no własnie dobrze ze uzyłes slowa "kiedyś". Kiedys to Legia wygrywała z mistrzem Anglii...jakies 10 lat temu

ale był to najsłabszy Mistrz Anglii w ostatnim ćwierćwieczu :-)

konto usunięte

Temat: Wywiad z Michałem Globiszem

Michał Pytel:
Marcin Wasilewski:
Michał Kowański:
No to powinieneś już dawno grac w Premiership bo przecież kiedys na wyspach "kick and run" było podstawową taktyką:-)
Michał Pytel:
Sam kopałem trochę w klubie jako dzieciak i moje doświadczenia w pełni pokrywają się ze zdaniem Globisza...u nas zawsze było kopnij i biegnij...

no własnie dobrze ze uzyłes slowa "kiedyś". Kiedys to Legia wygrywała z mistrzem Anglii...jakies 10 lat temu

ale był to najsłabszy Mistrz Anglii w ostatnim ćwierćwieczu :-)

Ale i tak nie oszukujmy sie liga angielska w latach 90tych nie była tak silna jak teraz grali w niej zazwyczaj tylko "wyspiarze" wyjatkiem był Cantona...ok nie potrzebnie moze zmienilismy temat ;)Marcin Wasilewski edytował(a) ten post dnia 29.09.08 o godzinie 15:25



Wyślij zaproszenie do