Darek Korotusz

Darek Korotusz Doradca Klienta
Zamożnego Aquarius
mBank

Temat: PZPN znowu robi swoje

aż wkońcu UEFA zawiesi nas do wyjaśnienia wszystkich spraw...chociaż tam też sama korupcja jest - co widać w dystrybucji biletów na EURO2008 np.... bez komentarza
Wit Nirski

Wit Nirski Trudny w obsłudze

Temat: PZPN znowu robi swoje

Z mojej perspektywy - nasz rząd źle to rozgrywa. Negocjować trzeba z UEFĄ a nie z polskim środkowiskiem. Tylko w ten sposób coś można osiągnąć, inaczej UEFA zawsze będzie bronić swojej niezależności. Tu nie chodzi o obronę Listkiewicza czy PZPN, tu chodzi o obronę własnych interesów.
Łukasz K.

Łukasz K. Analysis, Investment

Temat: PZPN znowu robi swoje

Moim zdaniem najlepszym kandydatem na prezesa PZPN jest Zdzisław Kręcina :)

Jak coś trzeba będzie załatwić dla polskiej piłki nożnej to pokręci coś, pokręci i załatwi wszystko, prawda? :)

A kto według Was jest "idealnym" kandydatem? :)
Dariusz Dąbrowski

Dariusz Dąbrowski Szukasz inwestora?
Zadzwoń.

Temat: PZPN znowu robi swoje

PiS i SLD wspólnie zarzucają Platformie, że prowadzi polityczną akcję przeciw PZPN, "jak za komuny". Tak przedstawiciele obu partii oceniają działania skarbówki, która domaga się zwrotu kilkunastu mln zł od związku.

konto usunięte

Temat: PZPN znowu robi swoje

Tak dla przypomnienia to w 2006 roku za rządów PIS-u wszczęto postępowanie skarbowe w celu wyjaśnienia nieprawidłowości w PZPN-ie.Za SLD PZPN i korupcja kwitła aż miło...Teraz PO coś próbuje zrobić i atak polityczny nowych sojuszników w Sejmie. Jednak wątpię by PZPN przestał funkcjonować z powodu braku niezapłaconego podatku. Niech wygra rudy- otworzy biuro kibica:).
Michał H.

Michał H. Aby do czegoś dojść,
trzeba wyruszyć w
drogę

Temat: PZPN znowu robi swoje

W jednym czasie z wyborami na prezesa PZPNu zbiegły się:
- zawieszenie przez Drzewieckiego zarządu PZPN-u,
- zarzuty prokuratorskie dla p.Kręciny za niegospodarność z przed kilku lat,
- skarbówka domaga się zaległości podatkowych,

Przypadkowa zbieżność? Zaznaczam, że nie jestem przeciwnikiem PO.

konto usunięte

Temat: PZPN znowu robi swoje

Michał H.:
W jednym czasie z wyborami na prezesa PZPNu zbiegły się:
- zawieszenie przez Drzewieckiego zarządu PZPN-u,
- zarzuty prokuratorskie dla p.Kręciny za niegospodarność z przed kilku lat,
- skarbówka domaga się zaległości podatkowych,

Przypadkowa zbieżność? Zaznaczam, że nie jestem przeciwnikiem PO.
Nie ma przypadków tyle czy to źle? Sens jest wyciągnąć działa tuż przed wyborami, po wyborach na nic wpływu nie będzie się miało. Jeśli ta skoordynowana akcja pomoże wygrać Bońkowi to jestem za.Artur B. edytował(a) ten post dnia 25.10.08 o godzinie 23:29
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: PZPN znowu robi swoje

Michał H.:
W jednym czasie z wyborami na prezesa PZPNu zbiegły się:
- zawieszenie przez Drzewieckiego zarządu PZPN-u,
- zarzuty prokuratorskie dla p.Kręciny za niegospodarność z przed kilku lat,
- skarbówka domaga się zaległości podatkowych,

Przypadkowa zbieżność? Zaznaczam, że nie jestem przeciwnikiem PO.
No i co z tego? Tylko troche dymu będzie. I więcej nic.
Michał H.

Michał H. Aby do czegoś dojść,
trzeba wyruszyć w
drogę

Temat: PZPN znowu robi swoje

Artur B.:
Michał H.:
W jednym czasie z wyborami na prezesa PZPNu zbiegły się:
- zawieszenie przez Drzewieckiego zarządu PZPN-u,
- zarzuty prokuratorskie dla p.Kręciny za niegospodarność z przed kilku lat,
- skarbówka domaga się zaległości podatkowych,

Przypadkowa zbieżność? Zaznaczam, że nie jestem przeciwnikiem PO.
Nie ma przypadków tyle czy to źle? Sens jest wyciągnąć działa tuż przed wyborami, po wyborach na nic wpływu nie będzie się miało. Jeśli ta skoordynowana akcja pomoże wygrać Bońkowi to jestem za.Artur B. edytował(a) ten post dnia 25.10.08 o godzinie 23:29

Bońkowi nic nie pomoże. Nawet jego matecznik, czyli Widzew Łódź zagłosuje na Tomasza Jagodzińskiego.

Chodzi mi o to, że nie podobało się takie ręczne sterowanie na zapotrzebowanie polityków za czasów PIS. A teraz podoba?
Jakaś conajmniej niekonsekwencja w tym jest.
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: PZPN znowu robi swoje

Niestety polityka w sporcie tez odgrywa dużą rolę. Nie wdajac się a sympatie polityczne, to tzreba stwiedzić, ze o korupcji tak naprawde, zaczeto mówić i coś robic, za czasów PIS. I nie ma sensu dywagowanie o jakimś recznym czy innym sterowaniu służbami zwalczajacymi korupcję, bo nie o to chodzi. Prawdą jest, gdy ktoś sie lepiej intersuje poodbnymi sprawami, to korupcja w piłce nozenje kwitla za czasów PRL w najlepsze, potem były lata dziewiećdziesiate i ci sami ludzie z czasów PRL zaistnieli w futbolu. Więc nic sie nie zmieniło. Można powiedzieć, ze rok 2005 byl niejako pzrełomem, ale jak wielkim to sie dopiero okaże. I jakeś dywagowanie że rzad PIS to be , a PO ok lub odwrotnie to zabawa w piłke na pastwisku po którym niedawno chodziły krowy.

konto usunięte

Temat: PZPN znowu robi swoje

Michał H.:
Artur B.:
Michał H.:
W jednym czasie z wyborami na prezesa PZPNu zbiegły się:
- zawieszenie przez Drzewieckiego zarządu PZPN-u,
- zarzuty prokuratorskie dla p.Kręciny za niegospodarność z przed kilku lat,
- skarbówka domaga się zaległości podatkowych,

Przypadkowa zbieżność? Zaznaczam, że nie jestem przeciwnikiem PO.
Nie ma przypadków tyle czy to źle? Sens jest wyciągnąć działa tuż przed wyborami, po wyborach na nic wpływu nie będzie się miało. Jeśli ta skoordynowana akcja pomoże wygrać Bońkowi to jestem za.

Bońkowi nic nie pomoże. Nawet jego matecznik, czyli Widzew Łódź zagłosuje na Tomasza Jagodzińskiego.

Chodzi mi o to, że nie podobało się takie ręczne sterowanie na zapotrzebowanie polityków za czasów PIS. A teraz podoba?
Jakaś conajmniej niekonsekwencja w tym jest.
Walczyć z korupcją należy za wszelką cenę.PZPN łamie prawo, śmieje się wszystkim w oczy i nikt nie może tego zmienić. Lata mijały i nic się nie zmieniało, trzeba zagrać równie ostro jak gra przeciwnik bo inaczej nigdy nic się nie zmieni.
Jeśli wygra Lato to jest to początek końca, bez jakiejś pomocy Boniek nie ma żadnych szans i taka jest prawda bolesna.Artur B. edytował(a) ten post dnia 26.10.08 o godzinie 13:11
Michał H.

Michał H. Aby do czegoś dojść,
trzeba wyruszyć w
drogę

Temat: PZPN znowu robi swoje

Artur B.:

Walczyć z korupcją należy za wszelką cenę.PZPN łamie prawo, śmieje się wszystkim w oczy i nikt nie może tego zmienić. Lata mijały i nic się nie zmieniało, trzeba zagrać równie ostro jak gra przeciwnik bo inaczej nigdy nic się nie zmieni.
Jeśli wygra Lato to jest to początek końca, bez jakiejś pomocy Boniek nie ma żadnych szans i taka jest prawda bolesna.Artur B. edytował(a) ten post dnia 26.10.08 o godzinie 13:11

Ja bym jednak pozostał przy środkach dozwolonych prawem. Wielu ludzi trzymało stronę ministrów Dębskiego i Lipca, a okazało się że są bardziej umoczeni od samego PZPNu.
Poza tym, to że większość kradnie - nie oznacza że wszyscy kradną, i można na wszelki wypadek wszystkich aresztować. Trzeba udowodnić winy - i tego bym się trzymał. Choć nie dziwi mnie fakt, że wszyscy chcą najszybciej i wszystkimi mozliwymi środkami zakończyć ta sprawę.

konto usunięte

Temat: PZPN znowu robi swoje

Ale kto tu łamie prawo oprócz PZPN-u? To że skarbówka robi swoje i wszczyna śledztwo? Czy to że wrocławska prokuratura zaczyna przesłuchania w sprawie korupcji?
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: PZPN znowu robi swoje

Artur B.:
Ale kto tu łamie prawo oprócz PZPN-u? To że skarbówka robi swoje i wszczyna śledztwo? Czy to że wrocławska prokuratura zaczyna przesłuchania w sprawie korupcji?
No jak kto? Próbował chyba minister wprowadzajac kuratora. Chyba jest jakas niezależnosc PZPN od władzy. Jeszcze tego by brakowało, zeby jakis polityk parti rzadzącewj lub opozycyjnej zostal prezesem. Byłoby jeszcze wieksze szambo

konto usunięte

Temat: PZPN znowu robi swoje

Jacek Piotrowski:
Artur B.:
Ale kto tu łamie prawo oprócz PZPN-u? To że skarbówka robi swoje i wszczyna śledztwo? Czy to że wrocławska prokuratura zaczyna przesłuchania w sprawie korupcji?
No jak kto? Próbował chyba minister wprowadzajac kuratora. Chyba jest jakas niezależnosc PZPN od władzy. Jeszcze tego by brakowało, zeby jakis polityk parti rzadzącewj lub opozycyjnej zostal prezesem. Byłoby jeszcze wieksze szambo
Prawa nie złamał.Boniek to nie polityk lewej czy też prawej strony. Niestety i tak wygra ktoś z tej dwójki Kręcina-Lato.Artur B. edytował(a) ten post dnia 26.10.08 o godzinie 21:46
Krzysztof Kroczyński

Krzysztof Kroczyński prezes Zarządu,
Orion Instruments
Polska

Temat: PZPN znowu robi swoje

Artur B.:
Jacek Piotrowski:
Artur B.:
Ale kto tu łamie prawo oprócz PZPN-u? To że skarbówka robi swoje i wszczyna śledztwo? Czy to że wrocławska prokuratura zaczyna przesłuchania w sprawie korupcji?
No jak kto? Próbował chyba minister wprowadzajac kuratora. Chyba jest jakas niezależnosc PZPN od władzy. Jeszcze tego by brakowało, zeby jakis polityk parti rzadzącewj lub opozycyjnej zostal prezesem. Byłoby jeszcze wieksze szambo
Prawa nie złamał.Boniek to nie polityk lewej czy też prawej strony. Niestety i tak wygra ktoś z tej dwójki Kręcina-Lato.Artur B. edytował(a) ten post dnia 26.10.08 o godzinie 21:46

Boniek to człowiek Drzewieckiego.
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: PZPN znowu robi swoje

Na razie minister naraził sie na smiesznosc. I na jego śmieszne działania chyba juz poszlo trochę publicznje kasy
Michał H.

Michał H. Aby do czegoś dojść,
trzeba wyruszyć w
drogę

Temat: PZPN znowu robi swoje

Nie bardzo rozumiem tych zachwytów ogólno społecznych nad kandydaturą Z.Bońka. Mówimy przecież, o byłym wice-prezesie PZPN-u i byłym selekcjonerze naszej kadry. Skoro wówczas nie zbawił naszej piłki - a w zasadzie zrezygnował z kandydowania i poparł M.Listkiewicza za co dostał stanowisko wiceprezesa - to dlaczego teraz miałby ją zbawić?
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: PZPN znowu robi swoje

a są zachwyty nad kandydatura Bońka? Jest ich czterech i byc może on jest najbardziej strawny dla wielu kibiców. Wybór trudny
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: PZPN znowu robi swoje

Dzisiaj PZPN wydał oświadczenie, ze sprawę 18 mln zł, zaległego pOdatku VAT, miał wyjasnic do końca października. Więc jeszcze kilka dni zostało. Jezeli to prawda, no to...

Następna dyskusja:

PZPN i co dalej?




Wyślij zaproszenie do