Grzegorz B.

Grzegorz B. copywriter;
ghostwriter

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Wątek do komentowania bieżących rozgrywek naszej Ekstraklasy.

konto usunięte

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Jak co tydzień czytam sobie Piłkę Nożną, to artykuły nt Ekstraklasy omijam, sam nie wiem, czemu:))

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Już chciałem Cie Grzesiek straszyć i ścigać za zamknięcie mojego wątku, no ale ponoć mod ma zawsze racje:))))
Grzegorz B.

Grzegorz B. copywriter;
ghostwriter

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Krzysztof Sasin:
Już chciałem Cie Grzesiek straszyć i ścigać za zamknięcie mojego wątku, no ale ponoć mod ma zawsze racje:))))

No z kibicamu Legii to ja nie zadzieram. Zwłaszcza, że mieszkam w Warszawie:D

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Natchnęło mnie coś takiego

Kiedy do LM awansował Debreczyn, to trochę uszczypliwie pisano, że maja budżet na poziomie Polonii Bytom, tym czasem u nas ta właśnie Polonia Bytom jest niespodziewanie w czołówce tabeli. I jej mecze ogląda się całkiem przyjemnie.

Ciekawe czy mały klub konsekwentnie prowadzony i budowany ma szanse na to by otrzeć nosa potentatom.
Skoro w takiej Rumunii Unirea Urziceni z miasta mającego 21 tys mieszkańców potrafiła zdystansować potentatów to może i u nas jest to możliwe
Grzegorz B.

Grzegorz B. copywriter;
ghostwriter

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Krzysztof Sasin:
Natchnęło mnie coś takiego

Kiedy do LM awansował Debreczyn, to trochę uszczypliwie pisano, że maja budżet na poziomie Polonii Bytom, tym czasem u nas ta właśnie Polonia Bytom jest niespodziewanie w czołówce tabeli. I jej mecze ogląda się całkiem przyjemnie.

Ciekawe czy mały klub konsekwentnie prowadzony i budowany ma szanse na to by otrzeć nosa potentatom.
Skoro w takiej Rumunii Unirea Urziceni z miasta mającego 21 tys mieszkańców potrafiła zdystansować potentatów to może i u nas jest to możliwe

Podobnież w Rosji. Kazań ma wprawdzie 1.100.000 mieszkańców, ale gdzie mu tam do ogromnej, 10-milionowej Moskwy, czy Petersburga liczącego więcej mieszkańców niż dwie Warszawy.Grzegorz Brudnik edytował(a) ten post dnia 22.09.09 o godzinie 11:09

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

U nas nie wiele brakowało by maleńki Grodzisk Wlkp był mistrzem.
Owszem moim zdaniem na dłuższą metę to się nie kalkuluje kiedy na stadion przyjdzie ze 2-3 tys kibiców.
Ale taka odmiana by się przydała

konto usunięte

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

U nas też były takie przebłyski jak chociażby przygoda Groclinu w pucharze UEFA, kto wie co by dalej było gdyby Drzymała zatrzymał najlepszych zawodników i dalej rozwijał zespół i infrastrukturę.

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Drzymale trochę przeszkadzało, ze jednak w małym mieście nie może liczyć na wielką widownie, zresztą tam zarówno Groclin jak i Amica padli trochę ofiara Lecha.
Ale taka Polonia Bytom czemu nie. Nudne już staje się czytanie o tym,że faworytem jest Wisła i potem mimo iż ta gra bez jajec, przeciętnie to i tak wygrywa.
Fajnie byłoby jak takie kluby jak Bytom, Piast, Lechia mocniej zaistniały w lidze.Krzysztof Sasin edytował(a) ten post dnia 22.09.09 o godzinie 11:14
Grzegorz B.

Grzegorz B. copywriter;
ghostwriter

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

A swoją drogą... Bardzo jestem ciekaw, jaki wpływ na tak doskonałą postawę klubu z Urziceni miał nasz stary dobry znajomek Dan. Błaszczykowski na niego narzekał, ale może to jednak Rumun miał rację?

konto usunięte

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Grzegorz Brudnik:
A swoją drogą... Bardzo jestem ciekaw, jaki wpływ na tak doskonałą postawę klubu z Urziceni miał nasz stary dobry znajomek Dan. Błaszczykowski na niego narzekał, ale może to jednak Rumun miał rację?
zgadzam się, wystarczy porównać, jak Kuba wyglądał w Wiśle, a jak teraz

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Grzegorz Brudnik:
A swoją drogą... Bardzo jestem ciekaw, jaki wpływ na tak doskonałą postawę klubu z Urziceni miał nasz stary dobry znajomek Dan. Błaszczykowski na niego narzekał, ale może to jednak Rumun miał rację?


Dan przejął Urziceni kiedy był beniaminkiem. Sam decydował o transferach mimo iż klubu nie stać na wielkie zakupy. I po trzech latach ciężkiej pracy zdobyli tytuł i graja w LM.

Wiśle nie udało mu się chyba z tego powodu, że takiego Błaszczykowskiego mierzył ta sama miara a on raczej woli lżejsze treningi a poza tym nasi piłkarze nie lubią ciężko pracować. Chyba tylko Kryszał nie narzekał ale on miał za sobą prace z Magathem.

Nie mniej na razie ciekawie w Polonii wygląda prace Szatałowa. Ciekawe co będzie dalej
Grzegorz B.

Grzegorz B. copywriter;
ghostwriter

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Krzysztof Sasin:
Grzegorz Brudnik:
A swoją drogą... Bardzo jestem ciekaw, jaki wpływ na tak doskonałą postawę klubu z Urziceni miał nasz stary dobry znajomek Dan. Błaszczykowski na niego narzekał, ale może to jednak Rumun miał rację?


Dan przejął Urziceni kiedy był beniaminkiem. Sam decydował o transferach mimo iż klubu nie stać na wielkie zakupy. I po trzech latach ciężkiej pracy zdobyli tytuł i graja w LM.

Wiśle nie udało mu się chyba z tego powodu, że takiego Błaszczykowskiego mierzył ta sama miara a on raczej woli lżejsze treningi a poza tym nasi piłkarze nie lubią ciężko pracować. Chyba tylko Kryszał nie narzekał ale on miał za sobą prace z Magathem.

Nie mniej na razie ciekawie w Polonii wygląda prace Szatałowa. Ciekawe co będzie dalej

Przyznac trzeba, że na tę chwilę Polonia B. jest największą niespodzianką w lidze. A tak źle się o niej mówiło - zwłaszcza w kontekscie kłopotów z bramkarzami. Ale sciągnięcie Skaby było genialnym posunięciem. Zobaczymy jak długo chłopakom starczy pary. Kibice z Bytomia się pewnie stęsknili, bo ostatnio takich radości to im dostarczały chyba Bobry z 15 lat temu :]

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

jak powiedział prezes w wywiadzie dla PS maja docelowo mieć w 2012r. stadion na 15tys.
Jak tak dalej będą grali to nie będzie kłopotu by go zapełnić
Michał Safaryn

Michał Safaryn Konsultant e-zakupów

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Poziom w tym roku naszej kochanej ekstraklasy diametralnie się obniżył

- nie ma nas w pucharach
= do ligi wracają z zagranicy "wielkie gwiazdy" (np: Edson, Madej, Vukovic, MIjajalovic)
- z całym szacunkiem dla Polonii Bytom i Ruchu ale ich wysokie miejsca w tabeli to tylko wynik spadku fromy Lecha Wisły Legii o Polonii W. szkoda pisać jak tak dalej klub będzie prowadzony to dobrobytu im nie wróże
- Bełchatów i Śląsk rozczarowują
- brak znaczących transferów w skali całej ligi
- gdzie te talenty??? Małecki ok! ale to za mało.....
- frekwencja an stadionach bez zmian, stadiony przypominają place budów

Czy to nie jest odpowiedni moment aby Rząd przegonił PZPN??? UEFA nas wykluczy z pucharów etc ale nas i tak tam nie ma. Na sukces EURO2012 już nie liczę, dlatego zniszczmy coś aby można zbudować drużynę na 2016-2020 rok....

http://koniecpzpn.pl

konto usunięte

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Zapomniałeś o największym "wielkim gwiazdorze" - Marcin Mięciel wrócił do Legii!!! Teraz wszyscy czekają kiedy z przewrotki załaduje.

> Michał Safaryn:
Poziom w tym roku naszej kochanej ekstraklasy diametralnie się obniżył

- nie ma nas w pucharach
= do ligi wracają z zagranicy "wielkie gwiazdy" (np: Edson, Madej, Vukovic, MIjajalovic)
- z całym szacunkiem dla Polonii Bytom i Ruchu ale ich wysokie miejsca w tabeli to tylko wynik spadku fromy Lecha Wisły Legii o Polonii W. szkoda pisać jak tak dalej klub będzie prowadzony to dobrobytu im nie wróże
- Bełchatów i Śląsk rozczarowują
- brak znaczących transferów w skali całej ligi
- gdzie te talenty??? Małecki ok! ale to za mało.....
- frekwencja an stadionach bez zmian, stadiony przypominają place budów

Czy to nie jest odpowiedni moment aby Rząd przegonił PZPN??? UEFA nas wykluczy z pucharów etc ale nas i tak tam nie ma. Na sukces EURO2012 już nie liczę, dlatego zniszczmy coś aby można zbudować drużynę na 2016-2020 rok....

http://koniecpzpn.pl

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Przemek Zdanowicz:
Zapomniałeś o największym "wielkim gwiazdorze" - Marcin Mięciel wrócił do Legii!!! Teraz wszyscy czekają kiedy z przewrotki załaduje.


etam poczekaj.
w przerwie zimowej powróci Włodar.
To będzie duet
Michał Safaryn

Michał Safaryn Konsultant e-zakupów

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Tak cała piłkarska polska czeka na tego gola, aby ogłośić, że mistrz powrócił i zbawi "L".

konto usunięte

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Włodar - przypomnijcie mi jego pseudonim - z tego co pamiętam zabawny był chyba. "Nędza" czy jakoś tak. Wszyscy będziemy się smiać jak ten duet + Jurka Dudka u Majewskiego w kadrze zobaczymy.
Krzysztof Sasin:
Przemek Zdanowicz:
Zapomniałeś o największym "wielkim gwiazdorze" - Marcin Mięciel wrócił do Legii!!! Teraz wszyscy czekają kiedy z przewrotki załaduje.


etam poczekaj.
w przerwie zimowej powróci Włodar.
To będzie duetPrzemek Zdanowicz edytował(a) ten post dnia 22.09.09 o godzinie 13:40

Temat: EKSTRAKLASA 2009/2010

Tak Nędza & Gelboy. Będą klękały narody:))))))))

Następna dyskusja:

TYPERSI 2009/2010 - SPRAWY ...




Wyślij zaproszenie do