Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Szymon B.:
byłby bezbramkowy remis to tez Wisła by odpadła..


Tak tylko, ze w takiej drużynie za jaką chce uchodzić Wisłą taki bramkarz to porażka
Jacek Piotrowski

Jacek Piotrowski ...teatr mój widzę
ogromny...

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Widzę raczej powodzenie w zwiększeniu siły ofensywnej zespołu. W Wiśle Brożek jakby spał. A przeciez to najlepszy napastnik nie tylko Wisły ale i reprezentacji.
Krzysztof Kroczyński

Krzysztof Kroczyński prezes Zarządu,
Orion Instruments
Polska

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Michał Kiender:
A Wisła Skorży gra taktycznie naprawde średnio. Nawet w lidze, głównym konceptem jest gra długiej piłki na idącego do ataku Marcello, ale to kończy się bałaganem na własnej połowie.

Tyle,ze panie Krzysztofie taktyka Skorży jest delikatnie mowiac wymuszona. Oprocz Brozka nie mamy napastnika...do tego brak kreatywnych rozgrywajacych(teraz kontuzjowany Guła). Co by nie mowiac...te glupie ,dlugie pilki przynoily efekt bo mimo slabej,miernie wygladajacej gry bez stylu( a wlasciwie styl na Brożka:P) potrafilismy sobie stworzyc w lidze i w drugim meczu z Levadia mase sytuacji bramkowych...co z tego jak nie ma komu tych setek wykanczac.
Brożek w formie strzela jednak Boguski,Ćwielong,Małecki to chyba nigdy strzelac sie nie uczyli...Michał Kiender edytował(a) ten post dnia 23.07.09 o godzinie 13:36

Ja wiem, ale przeciez Wisła ma sporo zawodników potrafiących rozegrać piłkę:
Boguski, Małecki, Zieńczuk, Małecki, Łobodziński, Diaz, Jirsak - to gracze potrafiący prowadzić grę. Uważam, że marnuje się Jirsak, grajek naprawde dobry, ale jakos do Wisły niepasujący. Skorża mając niezłych graczy, nie bardzo potrafił zbudować z nich jakiś system gry pozwalajacy na wyjscie spod pressingu, i stąd kocepty, zeby grac długą piłą.
Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Boguski kontuzjowany
Małecki to taka lepsza kopia Patera-jeźdźca bez głowy, co to pobiegnie do przodu, nawet kopni, ale rozgrywanie to raczej nie jego domena
Zieńczuk - jego już chyba nie ma w Wiśle ?
Małecki - dwóch Małeckich mamy w Wiśle ?
Łobodziński - jeden w miarę udany mecz w zeszłym sezonie i wiele wiele idiotycznych niecelnych podań, strat to chyba nie bardzo jednak

Diaz i Iirsak i tyle na dzień dzisiejszy i o ile sie nie myle obaj grali w obu meczach z Levadią
Marcin W.

Marcin W. Menedżer
ds.Operacyjnych TFI
PZU SA

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

...może jedynie Boguski, Jirsak . Na pewno nie Małecki ;)

Krzysztof Kroczyński:
Michał Kiender:
A Wisła Skorży gra taktycznie naprawde średnio. Nawet w lidze, głównym konceptem jest gra długiej piłki na idącego do ataku Marcello, ale to kończy się bałaganem na własnej połowie.

Tyle,ze panie Krzysztofie taktyka Skorży jest delikatnie mowiac wymuszona. Oprocz Brozka nie mamy napastnika...do tego brak kreatywnych rozgrywajacych(teraz kontuzjowany Guła). Co by nie mowiac...te glupie ,dlugie pilki przynoily efekt bo mimo slabej,miernie wygladajacej gry bez stylu( a wlasciwie styl na Brożka:P) potrafilismy sobie stworzyc w lidze i w drugim meczu z Levadia mase sytuacji bramkowych...co z tego jak nie ma komu tych setek wykanczac.
Brożek w formie strzela jednak Boguski,Ćwielong,Małecki to chyba nigdy strzelac sie nie uczyli...Michał Kiender edytował(a) ten post dnia 23.07.09 o godzinie 13:36

Ja wiem, ale przeciez Wisła ma sporo zawodników potrafiących rozegrać piłkę:
Boguski, Małecki, Zieńczuk, Małecki, Łobodziński, Diaz, Jirsak - to gracze potrafiący prowadzić grę. Uważam, że marnuje się Jirsak, grajek naprawde dobry, ale jakos do Wisły niepasujący. Skorża mając niezłych graczy, nie bardzo potrafił zbudować z nich jakiś system gry pozwalajacy na wyjscie spod pressingu, i stąd kocepty, zeby grac długą piłą.
Michał Safaryn

Michał Safaryn Konsultant e-zakupów

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Najsmutniejsze w klęsce Wisły jest to, że taki kibic jak ja oglądający ligę polską łudzi się, że to co dostaje podane w c+ ma jakąś wartość poziom sportowy, Po czym Wisłą przegrywa...kolejny bój o LM. Dla mnie emocje w pucharach się skończyły, i nowy sezon też się zapowiada w szarych odcieniach.

Zgodzę się, że odpadnięciu nie są winne pieniądzę w polskich klubach, bo najlepsi i tak zarabiają ogromne sumy. Tu chodzi o PZPN,działaczy, system szkolenie młodzieży, trenerów, bazę sportową itd..............

szkoda, że znowu nie zobaczymy naszej drużyny w LM może za rok w co wątpie:((((

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Trzeba było wziąć przykład z Broendby, że jednak można ograć estończyków. w pierwszym meczu przegrali u siebie z Florą Tallin ale już w rewanżu na wyjeździe wygrali 4:1
Grzegorz B.

Grzegorz B. copywriter;
ghostwriter

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Witold Świderski:
Ty się napinasz. 3, 4 sezony temu też tak pisałeś ( budowanie drużyny od nowa, ble ble ??? )??? Klasowa drużyna wygrywa ze słabszą nawet jak ta broni sie 11 zawodnikami, jak sie nie umie wyeliminować takiego przeciwnika to przestańmy się podniecać rozgrywkami zwanymi Ligą Mistrzów i tyle. Wyszło gwiazdorstwo wielkich piłkarzy wielkiej Wisły Kraków. Dno totalne, lekcewarzenie przeciwnika....

Heeeh. Ach więc to ja się napinam:) Kolego, gadasz jak zawodowy teoretyk futbolu. Hasełka w stylu: "Klasowa drużyna wygrywa ze słabszą nawet jak ta broni sie 11 zawodnikami" to nawet na lekcji wuefu można usłyszeć.

I naprawdę. Nikt się tu nie napisna tak jak Ty. Mimo iż zapewne jest wśród nas wielu kibiców, których porażka Wisły zabolała bardziej niż Ciebie. Mniemam jednak że Ty jesteś tym popularnym dość rodzajem kibica - krzykacza, który się cieszy gdy drużyna wygrywa, ale niech tylko przegra... Tyleż do powiedzenia a tak mało powiedziane.

Poczytaj co piszą inne chłopaki. Każdy prezentuje jakąś myśl. Ty tylko dobierasz sobie cele do zaatakowania. Zbastuj z tonem, bo strasznie emocjonalnie podchodzisz do sprawy.

Ah. I 3-4 sezony temu niczego takiego nie pisałem. Ja w ogóle umiem pisac od niedawna. A Ty z jakiegoś szczególnego powodu sięgnąłeś w przeszłość? Bo nie widzę związku. Ja owiedziałem tylko, co moim zdaniem Wisełka może obecnie poczynić, by poprawić swoje rezultaty. MOże jedynie zacząć od nowa.

Powtarzam swoją prośbę. Nie napinaj się. Minęły już 3 dni, emocje powinny się już zbliżać do poziomu gruntu.

Bo niby co Twoim zdaniem powinno się zrobić z Wisłą. Rozstrzelać ich na rynku?Grzegorz Brudnik (CCC) edytował(a) ten post dnia 24.07.09 o godzinie 10:32
Grzegorz B.

Grzegorz B. copywriter;
ghostwriter

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Michał Kiender:
http://www.youtube.com/watch?v=ebbuznFCpzA


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhahahahahahahahahahahahaha :D

konto usunięte

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Grzegorz Brudnik (CCC):
Witold Świderski:
Ty się napinasz. 3, 4 sezony temu też tak pisałeś ( budowanie drużyny od nowa, ble ble ??? )??? Klasowa drużyna wygrywa ze słabszą nawet jak ta broni sie 11 zawodnikami, jak sie nie umie wyeliminować takiego przeciwnika to przestańmy się podniecać rozgrywkami zwanymi Ligą Mistrzów i tyle. Wyszło gwiazdorstwo wielkich piłkarzy wielkiej Wisły Kraków. Dno totalne, lekcewarzenie przeciwnika....

Heeeh. Ach więc to ja się napinam:) Kolego, gadasz jak zawodowy teoretyk futbolu. Hasełka w stylu: "Klasowa drużyna wygrywa ze słabszą nawet jak ta broni sie 11 zawodnikami" to nawet na lekcji wuefu można usłyszeć.

I naprawdę. Nikt się tu nie napisna tak jak Ty. Mimo iż zapewne jest wśród nas wielu kibiców, których porażka Wisły zabolała bardziej niż Ciebie. Mniemam jednak że Ty jesteś tym popularnym dość rodzajem kibica - krzykacza, który się cieszy gdy drużyna wygrywa, ale niech tylko przegra... Tyleż do powiedzenia a tak mało powiedziane.

Poczytaj co piszą inne chłopaki. Każdy prezentuje jakąś myśl. Ty tylko dobierasz sobie cele do zaatakowania. Zbastuj z tonem, bo strasznie emocjonalnie podchodzisz do sprawy.

Ah. I 3-4 sezony temu niczego takiego nie pisałem. Ja w ogóle umiem pisac od niedawna. A Ty z jakiegoś szczególnego powodu sięgnąłeś w przeszłość? Bo nie widzę związku. Ja owiedziałem tylko, co moim zdaniem Wisełka może obecnie poczynić, by poprawić swoje rezultaty. MOże jedynie zacząć od nowa.

Powtarzam swoją prośbę. Nie napinaj się. Minęły już 3 dni, emocje powinny się już zbliżać do poziomu gruntu.

Bo niby co Twoim zdaniem powinno się zrobić z Wisłą. Rozstrzelać ich na rynku?Grzegorz Brudnik (CCC) edytował(a) ten post dnia 24.07.09 o godzinie 10:32


Acha, ok. A więc zaintonujmy: nic się nie stało, Wisełko nic się nie stało, nic się nie staaaałooooo, Wisełko nic się nie stałoooo....
Mniemaj sobie co chcesz...
Zaczynać od nowa ??? Czyżbyś był współudziałowscem Wisły na wzór hiszpański że masz prawo sugerować co mają zrobić włodarze klubu ??? Wątpie ;) Pozdrawiam.
Dariusz Dąbrowski

Dariusz Dąbrowski Szukasz inwestora?
Zadzwoń.

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Osoby z otoczenia Bogusława Cupiała twierdzą, że trener Skorża podał się do dymisji. Klub zaprzecza. Mistrz Polski tnie koszty - ma zaoszczędzić 2 miliony euro ...
Rafał Hostyński

Rafał Hostyński Ten od
pozycjonowania

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Klub zaprzecza. Mistrz Polski tnie koszty - ma zaoszczędzić 2 miliony euro ...
Ciekaw jestem ile osób zarobiło na meczu, stawiając grubą kasę na przegrana Wisły?
Czy w przyszłym roku też będzie warto stawiać na przegraną w II rundzie z jakimś zespołem np. z Wysp Owczych?

---
Dzięki temu, że odpadli z 'pucharów', będą mogli 'skupić się na lidze' he he he ;) ;) ;)
Grzegorz B.

Grzegorz B. copywriter;
ghostwriter

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Witold Świderski:
Grzegorz Brudnik (CCC):
Witold Świderski:
Ty się napinasz. 3, 4 sezony temu też tak pisałeś ( budowanie drużyny od nowa, ble ble ??? )??? Klasowa drużyna wygrywa ze słabszą nawet jak ta broni sie 11 zawodnikami, jak sie nie umie wyeliminować takiego przeciwnika to przestańmy się podniecać rozgrywkami zwanymi Ligą Mistrzów i tyle. Wyszło gwiazdorstwo wielkich piłkarzy wielkiej Wisły Kraków. Dno totalne, lekcewarzenie przeciwnika....

Heeeh. Ach więc to ja się napinam:) Kolego, gadasz jak zawodowy teoretyk futbolu. Hasełka w stylu: "Klasowa drużyna wygrywa ze słabszą nawet jak ta broni sie 11 zawodnikami" to nawet na lekcji wuefu można usłyszeć.

I naprawdę. Nikt się tu nie napisna tak jak Ty. Mimo iż zapewne jest wśród nas wielu kibiców, których porażka Wisły zabolała bardziej niż Ciebie. Mniemam jednak że Ty jesteś tym popularnym dość rodzajem kibica - krzykacza, który się cieszy gdy drużyna wygrywa, ale niech tylko przegra... Tyleż do powiedzenia a tak mało powiedziane.

Poczytaj co piszą inne chłopaki. Każdy prezentuje jakąś myśl. Ty tylko dobierasz sobie cele do zaatakowania. Zbastuj z tonem, bo strasznie emocjonalnie podchodzisz do sprawy.

Ah. I 3-4 sezony temu niczego takiego nie pisałem. Ja w ogóle umiem pisac od niedawna. A Ty z jakiegoś szczególnego powodu sięgnąłeś w przeszłość? Bo nie widzę związku. Ja owiedziałem tylko, co moim zdaniem Wisełka może obecnie poczynić, by poprawić swoje rezultaty. MOże jedynie zacząć od nowa.

Powtarzam swoją prośbę. Nie napinaj się. Minęły już 3 dni, emocje powinny się już zbliżać do poziomu gruntu.

Bo niby co Twoim zdaniem powinno się zrobić z Wisłą. Rozstrzelać ich na rynku?Grzegorz Brudnik (CCC) edytował(a) ten post dnia 24.07.09 o godzinie 10:32


Acha, ok. A więc zaintonujmy: nic się nie stało, Wisełko nic się nie stało, nic się nie staaaałooooo, Wisełko nic się nie stałoooo....
Mniemaj sobie co chcesz...
Zaczynać od nowa ??? Czyżbyś był współudziałowscem Wisły na wzór hiszpański że masz prawo sugerować co mają zrobić włodarze klubu ??? Wątpie ;) Pozdrawiam.

No więc co należy zrobić - pytam ponownie? Rozstrzelać? Powiesić? Skoro nie budować od nowa to co? Zostawić jak jest?
Marek Mazurczak

Marek Mazurczak www.wideokrakow.pl

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Grzegorz Brudnik (CCC):
Witold Świderski:
Grzegorz Brudnik (CCC):
Witold Świderski:
Ty się napinasz. 3, 4 sezony temu też tak pisałeś ( budowanie drużyny od nowa, ble ble ??? )??? Klasowa drużyna wygrywa ze słabszą nawet jak ta broni sie 11 zawodnikami, jak sie nie umie wyeliminować takiego przeciwnika to przestańmy się podniecać rozgrywkami zwanymi Ligą Mistrzów i tyle. Wyszło gwiazdorstwo wielkich piłkarzy wielkiej Wisły Kraków. Dno totalne, lekcewarzenie przeciwnika....

Heeeh. Ach więc to ja się napinam:) Kolego, gadasz jak zawodowy teoretyk futbolu. Hasełka w stylu: "Klasowa drużyna wygrywa ze słabszą nawet jak ta broni sie 11 zawodnikami" to nawet na lekcji wuefu można usłyszeć.

I naprawdę. Nikt się tu nie napisna tak jak Ty. Mimo iż zapewne jest wśród nas wielu kibiców, których porażka Wisły zabolała bardziej niż Ciebie. Mniemam jednak że Ty jesteś tym popularnym dość rodzajem kibica - krzykacza, który się cieszy gdy drużyna wygrywa, ale niech tylko przegra... Tyleż do powiedzenia a tak mało powiedziane.

Poczytaj co piszą inne chłopaki. Każdy prezentuje jakąś myśl. Ty tylko dobierasz sobie cele do zaatakowania. Zbastuj z tonem, bo strasznie emocjonalnie podchodzisz do sprawy.

Ah. I 3-4 sezony temu niczego takiego nie pisałem. Ja w ogóle umiem pisac od niedawna. A Ty z jakiegoś szczególnego powodu sięgnąłeś w przeszłość? Bo nie widzę związku. Ja owiedziałem tylko, co moim zdaniem Wisełka może obecnie poczynić, by poprawić swoje rezultaty. MOże jedynie zacząć od nowa.

Powtarzam swoją prośbę. Nie napinaj się. Minęły już 3 dni, emocje powinny się już zbliżać do poziomu gruntu.

Bo niby co Twoim zdaniem powinno się zrobić z Wisłą. Rozstrzelać ich na rynku?Grzegorz Brudnik (CCC) edytował(a) ten post dnia 24.07.09 o godzinie 10:32


Acha, ok. A więc zaintonujmy: nic się nie stało, Wisełko nic się nie stało, nic się nie staaaałooooo, Wisełko nic się nie stałoooo....
Mniemaj sobie co chcesz...
Zaczynać od nowa ??? Czyżbyś był współudziałowscem Wisły na wzór hiszpański że masz prawo sugerować co mają zrobić włodarze klubu ??? Wątpie ;) Pozdrawiam.

No więc co należy zrobić - pytam ponownie? Rozstrzelać? Powiesić? Skoro nie budować od nowa to co? Zostawić jak jest?

hmmm, prawdziwe skarby się ...;)
Piotr D.

Piotr D. Doradca Klienta
Biznesowego

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

nie czytałem żadnych postów w tym wątku, ale fajnie jakby ktoś go zamknął. naprawdę nie ma o czym pisać, pozostaje trzymać kciuki za inne drużyny w Lidze Europejskiej.
Grzegorz B.

Grzegorz B. copywriter;
ghostwriter

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Piotr Deleżuch:
nie czytałem żadnych postów w tym wątku, ale fajnie jakby ktoś go zamknął. naprawdę nie ma o czym pisać, pozostaje trzymać kciuki za inne drużyny w Lidze Europejskiej.


??? Whattafuck?

Jak nie czytałeś to skąd wiesz, że należy go zamknąć? A może tu się toczy jakaś przeistotna dyskusja? Heh.
Piotr D.

Piotr D. Doradca Klienta
Biznesowego

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Grzegorz Brudnik (CCC):
Piotr Deleżuch:
nie czytałem żadnych postów w tym wątku, ale fajnie jakby ktoś go zamknął. naprawdę nie ma o czym pisać, pozostaje trzymać kciuki za inne drużyny w Lidze Europejskiej.


??? Whattafuck?

Jak nie czytałeś to skąd wiesz, że należy go zamknąć? A może tu się toczy jakaś przeistotna dyskusja? Heh.

przecież wnioski z tego blamażu są oczywiste. w dodatku trener Wisły i zawodnicy nie chcą o tym rozmawiać i wolą zapomnieć o tej potyczce. myślę, że większość kibiców także :)lepiej myśleć o tym co będzie, a nie o tym co się stało i w dodatku zesrało.
Krzysztof Kroczyński

Krzysztof Kroczyński prezes Zarządu,
Orion Instruments
Polska

Temat: Wisła Kraków w Lidze Mistrzów

Piotr Deleżuch:
Grzegorz Brudnik (CCC):
Piotr Deleżuch:
nie czytałem żadnych postów w tym wątku, ale fajnie jakby ktoś go zamknął. naprawdę nie ma o czym pisać, pozostaje trzymać kciuki za inne drużyny w Lidze Europejskiej.


??? Whattafuck?

Jak nie czytałeś to skąd wiesz, że należy go zamknąć? A może tu się toczy jakaś przeistotna dyskusja? Heh.

przecież wnioski z tego blamażu są oczywiste. w dodatku trener Wisły i zawodnicy nie chcą o tym rozmawiać i wolą zapomnieć o tej potyczce. myślę, że większość kibiców także :)lepiej myśleć o tym co będzie, a nie o tym co się stało i w dodatku zesrało.

Tak jest. Paczmy w pszyżłoźdź.

Następna dyskusja:

Apoel Nikozja z Trzema Musz...




Wyślij zaproszenie do