Sebastian Marciniak

Sebastian Marciniak Graphic Designer

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Witam wszystkich,

Chciałem zadać wam pytanie odnośnie moderowania na grupie Photoshop. Czy uważacie że jest potrzebne? Czy spotykacie się z wypowiedziami, które was urażają czy są użytkownicy którzy obrażają innych.

Poruszyłem ten temat bo jestem ciekawy waszego zdania na ten temat. Czy macie jakieś propozycje, sugestie? Czy nadać prawa moderatora kilku osobom, czy nie ma potrzeby. Jak uważacie, czekam na ciekawe i inspirujące wypowiedzi.

Z góry dziękuje za poświęcony czas :)

pozdrawiam
Sebastian

konto usunięte

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Sebastian Marciniak:

Moderowanie zawsze jest potrzebne. Może być spokojnie, aż któregoś dnia znajdzie się jakiś ...... ktoś ;) kto narobi smrodu z byle powodu...

albo ktoś kto użyje słowa COREL i masz wojnę gotową ;)
Łukasz J.

Łukasz J. Senior Software Test
Engineer

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Ja uważam ze to narazie zbedne. Kazda odpowiedz obrazliwa, o niskim poziomie kultury itp, bedzie ganion i jest ganiona przez wszystkich zainteresowanych w danym temaciu. Gdzie jak gdzie ale uwazam ze akurat na Goldenine ludzie sa dorosli nie tylko fizycznie ale i umysłowo.
Łukasz Łazarecki

Łukasz Łazarecki Współwłaściciel Big
Daddy's Creations
S.C.

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Mam dość nieprzyjemne doświadczenia z jednym z tutejszych moderatorów, ale uważam, że nie należy rezygnować z moderacji. Wiadomo, że jest potrzebny ktoś, kto będzie zajmował się grupą, jednak zastanowiłbym się nad zmianą obecnego składu moderatorskiej ekipy.

konto usunięte

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Łukasz Łazarecki:
Mam dość nieprzyjemne doświadczenia z jednym z tutejszych moderatorów,

Intrygujące stwierdzenie, gdy weźmie się pod uwagę fakt,
że na tej grupie NIE MA moderatorów...
Łukasz Łazarecki

Łukasz Łazarecki Współwłaściciel Big
Daddy's Creations
S.C.

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Krzysztof B.:
Łukasz Łazarecki:
Mam dość nieprzyjemne doświadczenia z jednym z tutejszych moderatorów,

Intrygujące stwierdzenie, gdy weźmie się pod uwagę fakt,
że na tej grupie NIE MA moderatorów...

Po czym wnosisz? :)

edit:
Heh, dopiero uważnie przeczytałem wypowiedź Sebastiana :P ale z tego co wiem, to był tu przynajmniej jeden moderator.Łukasz Łazarecki edytował(a) ten post dnia 12.12.08 o godzinie 22:20
Sebastian Marciniak

Sebastian Marciniak Graphic Designer

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Faktycznie był jeden moderator, ale doszedłem do wniosku że na razie jego moderowanie nic wartościowego nie wniosło, więc zabrałem mu prawo moderowania.

konto usunięte

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Sebastian Marciniak:
ale doszedłem do wniosku że na razie jego moderowanie nic wartościowego nie wniosło, więc zabrałem mu prawo moderowania.

Więc po co pytasz o zdanie bywalców grupy,
skoro I TAK robisz PO SWOJEMU?
Łukasz Łazarecki

Łukasz Łazarecki Współwłaściciel Big
Daddy's Creations
S.C.

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Krzysztof B.:
Sebastian Marciniak:
ale doszedłem do wniosku że na razie jego moderowanie nic wartościowego nie wniosło, więc zabrałem mu prawo moderowania.

Więc po co pytasz o zdanie bywalców grupy,
skoro I TAK robisz PO SWOJEMU?

Jeśli chodzi o sytuację z tym konkretnym moderatorem, to Sebastian pytał grupowiczów związanych z tą konkretną sprawą, tylko nie publicznie.
Sebastian Marciniak

Sebastian Marciniak Graphic Designer

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Krzysztof B.:
Sebastian Marciniak:
ale doszedłem do wniosku że na razie jego moderowanie nic wartościowego nie wniosło, więc zabrałem mu prawo moderowania.

Więc po co pytasz o zdanie bywalców grupy,
skoro I TAK robisz PO SWOJEMU?

Przeczytaj uważnie to co napisałem "... doszedłem do wniosku ... że ... jego moderowanie ..." i wtedy mnie atakuj :) zreszta nie rozumiem twojej irytacji jakobym robił TYLKO po swojemu. Odebrałem jednemu człowiekowi prawa moderowania i utworzyłem wątek z zapytaniem czy wogóle warto wprowadzać moderowanie. Czy to źle ??

konto usunięte

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Sebastian Marciniak:
Czy to źle ??
Twoje pytanie świadczy jedynie o tym, że bardzo rzadko bywasz na grupie i nie widzisz jak ona wygląda.

Sytuacji z mianowanym moderatorem nie będę komentował bo miałem przyjemność obserwować ją w czasie rzeczywistym i jedyne co mogę rzec to oby jak najmniej takich właścicieli grup jak Ty.
Łukasz Łazarecki

Łukasz Łazarecki Współwłaściciel Big
Daddy's Creations
S.C.

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Krzysztof B.:
Sebastian Marciniak:
Czy to źle ??
Twoje pytanie świadczy jedynie o tym, że bardzo rzadko bywasz na grupie i nie widzisz jak ona wygląda.

Sytuacji z mianowanym moderatorem nie będę komentował bo miałem przyjemność obserwować ją w czasie rzeczywistym i jedyne co mogę rzec to oby jak najmniej takich właścicieli grup jak Ty.

... i jak najwięcej takich grupowiczów jak Ty, Krzyśku :) Nie wiem czy obserwowałeś cokolwiek, bo jeszcze kilka postów wyżej wyrażasz swoje zaskoczenie faktem, że na grupie w ogóle byli jacyś moderatorzy.

konto usunięte

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Łukasz Łazarecki:
... i jak najwięcej takich grupowiczów jak Ty, Krzyśku
Ja tu tylko zaglądam przechodząc.
Nie wiem czy obserwowałeś cokolwiek,

Hint: "NIE MA" odnosi się do czasu teraźniejszego.
Sebastian Marciniak

Sebastian Marciniak Graphic Designer

Temat: Moderowania na grupie Photoshop

Dziękuje Łukaszu że tak ładnie o mnie myślisz :) Masz racje w ogóle nie bywam na forum :) Zresztą wiesz chyba o mnie wszystko :) skoro wiesz czy wchodzę na grupę czy nie :) skoro sam piszesz że zaglądasz tu przechodząc :) natomiast po zaobserwowaniu zdarzenia "w czasie rzeczywistym" z moderatorem stwierdzasz że oby mniej takich właścicieli grup jak ja :) dziękuje ci za dobre słowa :)

Następna dyskusja:

Adobe Photoshop CS2 vs. Vista




Wyślij zaproszenie do