konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

informacja o XVI finale WOŚP w Karuzeli:

1. Miejsce: klub studencki Karuzela - Warszawa, ul. Konarskiego 85 (w pobliżu Urzędu Gminy Warszawa Bemowo, na terenie studenckiego osiedla Przyjaźń).
2. Planowany start imprezy: godzina 14:00.
3. Wjazd wolny

a koncertują:

14:00 - 14:45 - Asperse
14:45 - 15:30 - Jedenu
15:30 - 16:15 - Rain Of Sorrow
16:15 - 17:00 - Viridian
17:00 - 17:45 - Joy Machine
17:45 - 18:30 - Muerte
18:30 - 19:15 - YokaShin

20:00- "Swiatełko Do Nieba"

20:15 - 21:00 - Stara Lipa
21:00 - 22:15 - RIRLIEL
22:15 - 23:00 - Ola Ost

zapraszam :)


Obrazek
paulina L. edytował(a) ten post dnia 09.01.08 o godzinie 23:14

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

Z przyjemnością NIE dołączę do grona darczyńców. Znam prawdę.

http://www.abcnet.com.pl/?q=node/1411

To tylko część tej prawdy.Ryszard Jakubowski edytował(a) ten post dnia 14.12.07 o godzinie 11:01

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

A ja dołączę, bo znam drugą stronę medalu :)
WOŚP to wielka akcja, która popaga rozwojowi publicznej służby zdrowia i pomaga tym najbardziej potrzebującym - dzieciom!!!

A Pan Panie Ryszardzie potrafi tylko pisać, a gdzie Pana działania?

Mniej pesymizmu na przyszłość!
Pozdrawiam, Małgosia
Adam P.

Adam P. Żyć pasją i tworzyć
- to moje
przeznaczenie!

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

cytat:
Mniej pesymizmu na przyszłość!
Pozdrawiam, Małgosia

AP>a Ciebie zabrakło chyba na moim ostatnim koncercie? :-P

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

Bardzo mi przykro,
Słowo nie dałam rady nigdzie wyjść położyłam się spać w piątek o godzinie 21 po naszym czwartkowym spotkaniu!

Szkoda, że nie grałeś w sobotę...

Ale jeszcze pewnie będę miała okazję zobaczyć Ciebie na żywo!
Następnego koncertu nie przepuszczę obiecuję!

Maugo

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

Bardzo mi przykro,
Słowo nie dałam rady nigdzie wyjść, położyłam się spać w piątek o godzinie 21 po naszym czwartkowym spotkaniu!

Szkoda, że nie grałeś w sobotę...

Ale jeszcze pewnie będę miała okazję zobaczyć Ciebie na żywo!
Następnego koncertu nie przepuszczę obiecuję!

Maugo

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

Małgorzata Sokołowska:
A ja dołączę, bo znam drugą stronę medalu :)
WOŚP to wielka akcja, która popaga rozwojowi publicznej służby zdrowia i pomaga tym najbardziej potrzebującym - dzieciom!!!

Przykro mi, nie wierzę w to. Co z drogiego sprzętu, skoro NIKT go nie obsługuje, bo nie ma rąk do pracy w Służbie zdrowia? To jest działanie spektakularne, obliczone na naiwność nieświadomych rodaków, a nie na rzeczywiste wspieranie służby zdrowia.

A Pan Panie Ryszardzie potrafi tylko pisać, a gdzie Pana działania?

Kto chce, o nich wie. Dwie działające fundacje, które od chwili założenia do dziś utrzymują się z prywatnych pieniędzy i nie korzystają z żadnych dotacji ani nie wyciągają łapy do ludzi po "ofiarę" to mało?

Poza tym słowo jest na razie najpotężniejszą bronią, jaką wynalazł człowiek, przed którą drżą najpotężniejsi tyrani. Pisanie, a zwłaszcza ujawnianie prawdy jest więc o wiele skuteczniejszym działaniem niż największa akcja dobroczynna. Gdyby nie KOMUNISTYCZNE media, dziś pan Owsiak nadal kleiłby swoje witraże w zaciszu maleńkiej firmy rzemieślniczej, co byłoby o wiele korzystniejszym rozwiązaniem, niż to, co on robił do tej pory. czyli - uczył młodych ludzi, że prawo jest po to, żeby się nim nie przejmować. Niczego gorszego zrobić nie mógł.

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

Spędziłam około 2 miesięcy w szpitalu w warszawie, w tym roku!
I z opieki medycznej oraz warunków byłam bardzo zadowolona, więc wiem jak bardzo potrzebna jest pomoc "pospolite ruszenie" całego narodu do współpracy.
Jednorazowa akcja nie zmieni od razu Polskiej Służby Zdrowia, ale ten koncert zagra po raz 16 i po raz kolejny zostanie zakupiony sprzęt do ratowania życia dzieci!
Zwłaszcza dla tych biednych upadających szpitali, na prowincji, gdzie warunki są jeszcze z ubiegłego wieku... A każda reforma powinna być wdrażana stopniowo, a nie na *rachciachciach* jak to u Nas było do tej pory...

Cały czas się uczymy... na błędach, czasem bolesnych.
Dlaczego nie zawrócić kijem wisły, choć raz w roku?

>>Poza tym słowo jest na razie najpotężniejszą bronią, jaką wynalazł człowiek<<

Tak "Na początku było Słowo" Ja zaproszenie do współpracy przyjęłam i na spotkanie do YellowSpring Music & Art pojechałam, gdyby Pan również przyjechał to o Pana działaniach bym się z pewnością dowiedziała :-)

Pozdrawiam Maugo

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

paulina L.:
W związku z nadchodzącą kolejną edycją
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,
w imieniu organizatorów - Yellow Spring Music&art, ul.Jana Kazimierza 1/29, Warszawa
- serdecznie zapraszam do przyłączenia się do WOŚP jako DARCZYŃCA.

Wszelkie rzeczy ofiarowane na aukcję zostaną wylicytowane
w Klubie Karuzela (ul.Konarskiego 85) w Warszawie
w terminie 13 stycznia 2008r.


Kontakt: Robert Puchalski +48 501 546 291, puchal@poczta.onet.pl puchal.ys@gmail.com
Gg: 8330820

Zapraszamy również wolontariuszy do zbierania pieniążków do puszek.

Mam taką prośbę - pisz w tytule postu O JAKIE MIASTO CHODZI, bo tak to musze tu wejsc, i to przeczytac, i tracę cenne 3,5 sekundy, w ciagu których mógłbym np. zarobic 3,5 mln EUR, wprowadzić pokój na świecie, czy nawrócić wszystkich muzułmanów na katolicyzm toruński, ok?

tak tak, to takie złośliwe nawiązanie do Twej wczesniejszej wypowiedzi w innym wątku:)

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

prosze uszanowac nas , ludzie na pewnym poziomie, i nie robić tu durnowatej promocji, bo jak nie to zadzwonię do organizatorów i powiem że pani tu spamuje i zasyfia, albo do administratorów by usunęli. Szacunek dla innych ludzi wymaga żebyśmy się nie zarzucali, tutaj reklamami własnej działanosci. BO jak ja napisze żeby ludzie do mnie jezdzili do grecji, inny kolega zeby czytali jego gazete, a inny zeby kupowali samochody to nam sie tu zrobi syfChristos Arnidis edytował(a) ten post dnia 20.12.07 o godzinie 00:06

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

Christos Arnidis:
prosze uszanowac nas , ludzie na pewnym poziomie, i nie robić tu durnowatej promocji, bo jak nie to zadzwonię do organizatorów i powiem że pani tu spamuje i zasyfia, albo do administratorów by usunęli. Szacunek dla innych ludzi wymaga żebyśmy się nie zarzucali, tutaj reklamami własnej działanosci. BO jak ja napisze żeby ludzie do mnie jezdzili do grecji, inny kolega zeby czytali jego gazete, a inny zeby kupowali samochody to nam sie tu zrobi syfChristos Arnidis edytował(a) ten post dnia 20.12.07 o godzinie 00:06

Spox Christos, ja bym sie tam do Grecji chetnie przejechał, możesz smiało reklamowac i zapraszac :)

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

Christos Arnidis:
prosze uszanowac nas , ludzie na pewnym poziomie, i nie robić tu durnowatej promocji, bo jak nie to zadzwonię do organizatorów i powiem że pani tu spamuje i zasyfia, albo do administratorów by usunęli. Szacunek dla innych ludzi wymaga żebyśmy się nie zarzucali, tutaj reklamami własnej działanosci. BO jak ja napisze żeby ludzie do mnie jezdzili do grecji, inny kolega zeby czytali jego gazete, a inny zeby kupowali samochody to nam sie tu zrobi syfChristos Arnidis edytował(a) ten post dnia 20.12.07 o godzinie 00:06

to nie jest reklama mojej dzialalnosci (prosze sie dobrze wczytac w moj profil, bo chyba go pan nie czytal), bo to robie po godzinach jako wolontariusz. nie jest to spam, tylko post zamieszczony na zyczenie zalozyciela tego forum. Na przyszlosc prosze najpierw dobrze sie zorientowac w sytuacji, zanim pan wyciagnie jakies pochopne wnioski i kogos niesprawiedliwie oskarzy.
ps. prosze zadzwonic do organizatorow. zapewne powiedza panu ze to oni do mnie dzownili ws. umiesczenia tego postu na forum.

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY


Mam taką prośbę - pisz w tytule postu O JAKIE MIASTO CHODZI, bo tak to musze tu wejsc, i to przeczytac, i tracę cenne 3,5 sekundy, w ciagu których mógłbym np. zarobic 3,5 mln EUR, wprowadzić pokój na świecie, czy nawrócić wszystkich muzułmanów na katolicyzm toruński, ok?

tak tak, to takie złośliwe nawiązanie do Twej wczesniejszej wypowiedzi w innym wątku:)

przepraszam, niedopatrzenie...
a skoro juz zlosliwie podchodzimy do sprawy, to chcialam zauwazyc ze napisanie tylu slow po to tylko zeby zwrocic mi uwage, zajelo Ci dokladnie tyle czasu, w ktorym moglbys zarobic 3,5 mln EUR, albo zbawic swiat

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

paulina L.:
a skoro juz zlosliwie podchodzimy do sprawy, to chcialam zauwazyc ze napisanie tylu slow po to tylko zeby zwrocic mi uwage, zajelo Ci dokladnie tyle czasu, w ktorym moglbys zarobic 3,5 mln EUR, albo zbawic swiat

Tak, ale miałem to chwilowo w du... przepraszam, miałem to chwilowo gdzieś :)
Nie spinaj się tak b.t.w., idą w końcu święta, right?

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

Jarosław Grygiel:
paulina L.:
a skoro juz zlosliwie podchodzimy do sprawy, to chcialam zauwazyc ze napisanie tylu slow po to tylko zeby zwrocic mi uwage, zajelo Ci dokladnie tyle czasu, w ktorym moglbys zarobic 3,5 mln EUR, albo zbawic swiat

Tak, ale miałem to chwilowo w du... przepraszam, miałem to chwilowo gdzieś :)
Nie spinaj się tak b.t.w., idą w końcu święta, right?
right

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

paulina L.:
W związku z nadchodzącą kolejną edycją
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,
w imieniu organizatorów - Yellow Spring Music&art, ul.Jana Kazimierza 1/29, Warszawa
- serdecznie zapraszam do przyłączenia się do WOŚP jako DARCZYŃCA.


wiec za to forum dziękujuę, Jak maja mnie oblegać baby z puszkami na kasę albo pracownicy nizszego szczebla, chcący zabłysnąc przed dyrekcją, lub biznesmeni chcący dorobic się na innych dziękuję.
Kiedyś na golden line tego nie było. Na forum showbiznes jeden gosc konczy kazdy wątek rozpaczliwym wołaniem o to zeby go wypromowac i docenić, na forum kraków jakas kobieta usilnie naciąga na jakies kursy dobrego wizerunku, kto sinny usiłuje wmówić że otwarcie knajpy w jakims kinie zminie plan miasta krakowa. Goldenline mialo byc w założeniu klubem dla genletmenów płci obojga. Więc apeluje żeby to uszanowac. Ja przychoidze tu jak do klubu eleganckiego nie jak na rynek w krakowie. Może jestem odosobniony ale nie kupuję dosi, nie fascynuję sie dodą więc pewien poziom przekazu , jarmarczno tandetny mnie odpycha.

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

Christos Arnidis:
paulina L.:
W związku z nadchodzącą kolejną edycją
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,
w imieniu organizatorów - Yellow Spring Music&art, ul.Jana Kazimierza 1/29, Warszawa
- serdecznie zapraszam do przyłączenia się do WOŚP jako DARCZYŃCA.


wiec za to forum dziękujuę, Jak maja mnie oblegać baby z puszkami na kasę albo pracownicy nizszego szczebla, chcący zabłysnąc przed dyrekcją, lub biznesmeni chcący dorobic się na innych dziękuję.
Kiedyś na golden line tego nie było. Na forum showbiznes jeden gosc konczy kazdy wątek rozpaczliwym wołaniem o to zeby go wypromowac i docenić, na forum kraków jakas kobieta usilnie naciąga na jakies kursy dobrego wizerunku, kto sinny usiłuje wmówić że otwarcie knajpy w jakims kinie zminie plan miasta krakowa. Goldenline mialo byc w założeniu klubem dla genletmenów płci obojga. Więc apeluje żeby to uszanowac. Ja przychoidze tu jak do klubu eleganckiego nie jak na rynek w krakowie. Może jestem odosobniony ale nie kupuję dosi, nie fascynuję sie dodą więc pewien poziom przekazu , jarmarczno tandetny mnie odpycha.
bardzo wspulczuje

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

Christos Arnidis:

Goldenline mialo byc w założeniu klubem dla genletmenów płci obojga.

Z całym szacunkiem, ale nic mi o tym nie wiadomo. Hmmm, każdą swoją wypowiedzią staram się zaprzeczać tej odważnej tezie :)

Christos, spoko, przeciez GL to dobre miejsce na lans i bauns, i autopromocję - 45% robi tu tylko to, i Ty chyba troche też. Panna Paulina nie popełniła tu żadnego casus beli z tym swoim nieszczęśnym WOŚP-em. Jak ktos jest anty-WOŚP, to niech po prostu nie daje na to hajsu, right?
Adam P.

Adam P. Żyć pasją i tworzyć
- to moje
przeznaczenie!

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

Był projekt, żeby 13tego grały też zespoły związane z YS... tzn. podałem taki temat wczoraj na spotkaniu u Tonic'a.Adam Pawlowski edytował(a) ten post dnia 21.12.07 o godzinie 22:44

konto usunięte

Temat: WIELKA ORKIESTRA śWIąTECZNEJ POMOCY

Ryszard Jakubowski:
Małgorzata Sokołowska:
A ja dołączę, bo znam drugą stronę medalu :)
WOŚP to wielka akcja, która popaga rozwojowi publicznej służby zdrowia i pomaga tym najbardziej potrzebującym - dzieciom!!!

Przykro mi, nie wierzę w to. Co z drogiego sprzętu, skoro NIKT go nie obsługuje, bo nie ma rąk do pracy w Służbie zdrowia? To jest działanie spektakularne, obliczone na naiwność nieświadomych rodaków, a nie na rzeczywiste wspieranie służby zdrowia.

jak ja kocham ludzi z cyklu "ja wiem lepiej", którzy wypowiadają się na tematy, o których nie mają bladego pojęcia
jako i autor tego paszkwilu, co to przywołany został

z Orkiestrą i Jurkiem współpracuję od lat a gram w niej, wrzucając datki i inkasując czerwone serducho od samego początku
i w Fundacji pracowałem (za bardzo marną, jak na Sztolnycę kasę), bez coż wiem, co i jak

ten drogi sprzęt, co to niby nie ma go kto obsługiwać np. uratował życie córce mojej wieloletniej przyjaciółki, która mieszka w mieścinie liczącej 25 tys. mieszkańców

w temacie "działania spektakularnego, obliczonego na naiwność" proponuję zajrzeć na http://www.wosp.org.pl/medycyna/
i

http://www.wosp.org.pl/fundacja/index.php/18/2]http://www.wosp.org.pl/fundacja/index.php/18/2
a także prześledzić dokładnie
http://www.wosp.org.pl/finaly/

pewnikiem zaro sie pojawi "każdy może wszystko napisać", na co z góry odpowiadam, że rok w rok Fundacja rozlicza się przed MSWiA i zalicza audyt finansowy niezależnej firmy audytorskiej
że o kilkakrotnym nalocie NIKu nie wspomnę

i jakoś zero uchybień w stosunku do statutowo zapisanej działalności wykryto i zero przekrętów finansowych itd.

w temacie rzeczywistego wspierania służby zdrowia proponuję dokładniej przyjrzeć się przesiewowym badaniom słuchu u noworodków oraz programowi infant flow
A Pan Panie Ryszardzie potrafi tylko pisać, a gdzie Pana działania?

Kto chce, o nich wie. Dwie działające fundacje, które od chwili założenia do dziś utrzymują się z prywatnych pieniędzy i nie korzystają z żadnych dotacji ani nie wyciągają łapy do ludzi po "ofiarę" to mało?

teraz ja sobie pozwolę na wybitne chamstwo i złośliwość zarazem: "każdy może wszystko napisać"
a czymże jest utrzymywanie fundacji z prywatnych pieniędzy, jak nie wyciąganiem ręki po datki? znaczy ci prywatni ofiarodawcy doznają nagle iluminacji, gdzie trzeba dać i lecą z kasą?
poza tem jakie dotacje dla Orkiestry?
Orkiestra za wszystko płaci lub płacą jej sponsorzy - mitem jest, że telewizornia leciała tyle lat za friko - jedynie w części, resztę pokrywali sponsorzy
Łudstok realizowany był z ustawowo zapisanego obowiązkowego odpisu na działalność statutową (ale skoro prowadzisz fundacji sztuk dwie, to pewnie o tym wiesz) oraz kasy sponsorów
% od odpisu idą na zakupy sprzętu medycznego
Orkiestra od samego początku leci z kasy darczyńców i po najmniejszych kosztach w Europie - wedle działającej pod egidą unii niezależnej fundacji zajmującej się badaniem działalności fundacji - taki jawor w unijnym wydaniu jakby - tyle, że prowadzący działalność nie tylko informacyjną, ale i - że się tak wyrażę - śledczą
Poza tym słowo jest na razie najpotężniejszą bronią, jaką wynalazł człowiek, przed którą drżą najpotężniejsi tyrani. Pisanie, a zwłaszcza ujawnianie prawdy jest więc o wiele skuteczniejszym działaniem niż największa akcja dobroczynna. Gdyby nie KOMUNISTYCZNE media, dziś pan Owsiak nadal kleiłby swoje witraże w zaciszu maleńkiej firmy rzemieślniczej, co byłoby o wiele korzystniejszym rozwiązaniem, niż to, co on robił do tej pory. czyli - uczył młodych ludzi, że prawo jest po to, żeby się nim nie przejmować. Niczego gorszego zrobić nie mógł.

powtórzę się - jak ja kocham ludzi, którzy wiedzą lepiej
proponuję poszperać, poznać dokładnie historię Orkiestry, dotrzeć do ludzi, którzy ją rozkręcali, dowiedzieć się jak to z tą "pomocą" mediów komunistycznych było i jakim cudem Orkiestra zagrała w telewizoryjnej 2jce

jeśli zaś chodzi o korzyści działalności Jurka, to są one wymierne - sprzętowo i - że się tak wyrażę - psychologicznie
wisz, wielu małolató Jurek wyprostował w temacie ćpania? wisz, jakie oddziaływanie miały Łudstoki? wisz, że sami łudstokowicze ścigali dilerów? wisz, ilu jest wyszkolonych patrolowców-ratowników medycznych?
a jeśli chodzi o przestrzeganie prawa, to jedynym grzechem Jurka na tym polu jest przekraczanie dozwolonej prędkości
(afera ze stoiskiem z okularami to jedno wielkie nieporozumienie - do takiego wniosku doszli zresztą i pokrzywdzony, i Jurek - kiedy już emocje opadły)

łatwo jest kogoś szkalować, jeśli można to robić bezkarnie i jeśli ma się o nim i o tym, co robi zerowe pojęcie
proponuję kopnąć się do Fundacji, Niedźwiedzia 2a, boczna Dominikańskiej, nie w niedzielę 13tego, ale już w czwartek czy piątek i zobaczyć ten młyn, co tam jest i zobaczyć, kto w tym młynie i co robi

ech... głupota i zawiść ludzka nie ma granic



Wyślij zaproszenie do