Karolina C Dulnik

Karolina C Dulnik Ekspertka w
dziedzinie
komunikacji
wewnętrznej,
interpers...

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

Pod tytułem "Faith, Hope and Fury" ukaże się 27 marca nowy album Pati Yang. Dzieło zwiastuje singiel "Stories From Dogland".
Materiał powstawał w legendarnym londyńskim Air Studios, którego założycielem był sam George Martin - nadworny producent The Beatles.

Na płycie pojawili się wspaniali goście z całego świata: Scott Kinsey - keyboardzista i pianista, protegowany Joe Zawinula, gitarzysta Woodrow Wilson Jackson III, znany ze współpracy z Davidem Holmesem czy Leo Abrahams w utworze "The boy in your eyes". Na płycie pojawi się także Stanisław Soyka - wspaniały muzyk i wrażliwy artysta, który gra na fortepianie w balladzie "Coming Home".

Po raz kolejny za produkcję albumu oraz aranżacje partii skrzypcowych odpowiedzialny jest wieloletni współpracownik Pati - Stephen Hilton. Aranżacjami sekcji dętej zajął się Matt Dunkley - na stałe współpracujący z Craigiem Armstrongiem. Był on również odpowiedzialny za aranżacje i orkiestracje do takich filmów jak chociażby "Moulin Rouge".

Pati Yang wydała dotąd dwa solowe albumy. Ostatni z nich nosił tytuł "Silent Treatment" i ukazał się w 2005 roku.

za megafon.pl

!! Poza tym domagam się reedycji "Jaszczurki"! Albo linka... ;>

konto usunięte

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

czekam z niecierpliwością, wszystko czego dotyka się Pati zamienia się w złoto :)
Karolina C Dulnik

Karolina C Dulnik Ekspertka w
dziedzinie
komunikacji
wewnętrznej,
interpers...

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

Mnie! Niech mnie dotknie! ;))

Beata, absolutnie się z Tobą zgadzam. I też czekam niecierpliwie. Byłaś na Flykiller w HRC?

konto usunięte

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

oj byłam, szalałam pod sceną to utraty tchu :D
Karolina C Dulnik

Karolina C Dulnik Ekspertka w
dziedzinie
komunikacji
wewnętrznej,
interpers...

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

to mogłyśmy się o siebie obijać ;)
była niesamowita! poza wszelkimi standardami!Karolina Dulnik edytował(a) ten post dnia 01.03.09 o godzinie 23:57

konto usunięte

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

całkiem prawdopodobne :] koncert rewelacyjny, mam nadzieję że przy okazji nowej płyty ponownie zawita do stolicy :)

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

Wczoraj Pati miała koncert w Szczecinie;-)

Rewelka!!! Świetne show!

Czekam z niecierpliwościa na płytę.

konto usunięte

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

!zazdrość! ;)
Karolina C Dulnik

Karolina C Dulnik Ekspertka w
dziedzinie
komunikacji
wewnętrznej,
interpers...

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

Nowy klip

http://www.youtube.com/watch?v=i21GFEEZzAQ

A całości na majspejsie można posłuchać.

konto usunięte

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

jutro w Powiększeniu(Nowy Świat 27) o 20:00 rusza party z okazji wydania nowego krążka :)
Koncert plus dj set formacji FlyKKiller w oryginalnym skladzie, wjazd 25 zeta. YAY! przybywam :DDD
Karolina C Dulnik

Karolina C Dulnik Ekspertka w
dziedzinie
komunikacji
wewnętrznej,
interpers...

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

A na koncertowej to już nic nie powiesz, tak?... ;)

Ten album jest bardzo flykillerowy. Mam poczucie, że Pati troszkę w miejscu się zakręciła. Ale może to tylko początkowe wrażenie.

konto usunięte

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

to taki nieoficjalny, premierowy koncert do wiadomości opinii publicznej nie podany.. tylko dla wtajemniczonych ;)
a do albumu wracając, dopiero dwukrotnie przesłuchałam i odczuwam mały spadek formy, ale overall jest dobrze i kilka naprawdę świetnych utworów Pati popełniła na tym krążku :)
Aleksandra Młyńczyk

Aleksandra Młyńczyk Czy chciałbyś być
swoim Klientem?
Pomoc w definicji
wymag...

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

leci właśnie w RAMie :))

konto usunięte

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

a kto to jest ta cała Pati Jang?

konto usunięte

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

człowieku, nie grzesz :>
Karolina C Dulnik

Karolina C Dulnik Ekspertka w
dziedzinie
komunikacji
wewnętrznej,
interpers...

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

Dawid:
Pati Yang (właściwie Patrycja Hilton - po mężu, z domu Grzymałkiewicz) - polska piosenkarka.
Pierwsze osiem lat życia spędziła w trasach koncertowych - razem z mamą i jej ówczesnym partnerem Jankiem Borysewiczem, liderem zespołu Lady Pank. W 1998 r. nagrała i wydała swoją debiutancką płytę Jaszczurka. W trasie promującej płytę uczestniczył zespół Robot. Przez kolejne dwa lata prowadziła audycję autorską w Radiostacji.

A tu jej posłuchasz: http://www.myspace.com/patiyang

konto usunięte

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

Karolina Dulnik:
!! Poza tym domagam się reedycji "Jaszczurki"! Albo linka... ;>

Link nadal potrzebny? ;)
http://peb.pl/inne-utwory/175448-rapidshare-pati-yang-...
Karolina C Dulnik

Karolina C Dulnik Ekspertka w
dziedzinie
komunikacji
wewnętrznej,
interpers...

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

dziękuję, już od jakiegoś czasu się zasłuchuję, ale może np. taki Brykalski skorzysta ;)

konto usunięte

Temat: Nowy album Pati Yang, 27 marca 2009

A ja nie na bieżąco i nie wiedziałam, że będzie nowa płyta, i strasznie się cieszę, trzeba będzie iść pozyskać :DAnita L. edytował(a) ten post dnia 08.04.09 o godzinie 13:20

Następna dyskusja:

nowy album Robbiego William...




Wyślij zaproszenie do