Michał Zwoliński

Michał Zwoliński vojo w języku
esperanto to droga
:)

Temat: VOLVO- my love ;-)

Dziś zapaliła mi się pierwsza kontrolka :(

... rezerwy. ;)

konto usunięte

Temat: VOLVO- my love ;-)

Michał Zwoliński:
Dziś zapaliła mi się pierwsza kontrolka :(

... rezerwy. ;)


Malo jezdzisz ;)
Michał Zwoliński

Michał Zwoliński vojo w języku
esperanto to droga
:)

Temat: VOLVO- my love ;-)

Dopiero tydzień i już 1100km :P A kupiłem mocny bo przecież "tyle co ja jeżdżę, tylko te 15tyś rocznie" :P. Wysiadać się nie chce :) Jeździłem same trasy i teraz wjechałem do miasta i co skrzyżowanie średnia rośnie o 0.1l

konto usunięte

Temat: VOLVO- my love ;-)

V50 jest mniejsze ale wydaje się od V70 bardziej zgrabne i ma lepszy stosunek mocy do masy w wersjach nie paliwo żernych
Michał Zwoliński

Michał Zwoliński vojo w języku
esperanto to droga
:)

Temat: VOLVO- my love ;-)

Jak budowali moją v70, to v50 może mieli w planach :) 98r.

konto usunięte

Temat: VOLVO- my love ;-)

V50 wpadło mi w oko na przy spacerze z dzieckiem na sąsiedniej ulicy - potem trochę poczytałem i stąd moje zainteresowanie. Szukałem również są używane po rozsądnej cenie choć z silnikiem 2.0 beznzyna 145KM jest w Polsce nienwiele....
Michał Zwoliński

Michał Zwoliński vojo w języku
esperanto to droga
:)

Temat: VOLVO- my love ;-)

Szczerze to jeśli chodzi o Volvo to V50 z nowych modeli podoba mi się naj. 70 po 2000r. jakoś do mnie nie przemawia a ostatnia generacja już najmniej.
Mateusz B.

Mateusz B. Szef Serwisu
Jungheinrich
O./Poznań

Temat: VOLVO- my love ;-)

E no poprzednie V70 fajne jest.. Sąsiad ma czarnego D5 w beżowych skórkach.. Miałem okazję jechać i miła taczka :) Nowe S80 za każdym razem gdy je prowadzę mówi do mnie bardziej, a ostatnio jak jechałem nowiutkim S60 to stwierdziłem, że w zasadzie wszystko mi w nim odpowiada.. Fajna auta, ale nie kupiłbym :P
Marcin Ż.

Marcin Ż. Masterlease

Temat: VOLVO- my love ;-)

Ceny nowych też są teraz okazjonalne. I mają promocyjny leasing :)))))) Zapraszam po szczeg. na prv

konto usunięte

Temat: VOLVO- my love ;-)

Mają okazjonalne ceny bo dla wielu to nie jest ten sam prestiż co Audi, Mercedes czy BMW ale mimo wszystko dal mnie Volvo jest fajniejsze od tych trzech marek 100x i nie tylko z tego powodu, że się mniej w oczy rzucają. Następne będzie XC jeśli nie zdecyduje się na Subaru
Piotr G.

Piotr G. security management,
internal control &
investigation

Temat: VOLVO- my love ;-)

Michał Zwoliński:
Tak na zachętę :) FOTOMichał Zwoliński edytował(a) ten post dnia 07.10.08 o godzinie 13:10


eeeehhh te detale, diabeł tkwi w szczególach a te są tu bez zarzutu:)
Kiedys na pewno znowu kupie volvo:)

Następna dyskusja:

Volvo v70




Wyślij zaproszenie do