konto usunięte

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

Nie no, wystarczy się dowiedzieć u kogoś mądrzejszego ode mnie, czy coś takiego może wpływać ;).
Paweł Z.

Paweł Z. zdobywam świata
szczyt

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

Marek S.:
Paweł Z.:
(...) a dodatkowo ta firma naciąga klientów, żądając dopłaty 22% do kwoty naprawy, jeśli chce się otrzymać rachunek (pozostawię to bez komentarza).

wynika to z prostej przyczyny... jako osoba prowadząca działalność (tak masz w profilu) powienieneś wiedzieć dlaczego tak jest.
Wiadomo, o co chodzi... Koniec offtopicu ;)

Z drugiej strony mogę polecić ASO Toyoty Romanowski w Kielcach - nigdy nie było żadnych problemów, chociaż zawsze obsługa ograniczała się jedynie do bieżących wymian płynów etc.Paweł Z. edytował(a) ten post dnia 02.03.10 o godzinie 19:40

konto usunięte

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

Paweł Z.:

Wiadomo, o co chodzi... Koniec offtopicu ;)

no to jak wiesz o co chodzi, to Twoj komentarz co miał na celu ?

a co do tematu - to ja też polecam serwis Auto-Jaksa, lepszego serwisu Mazdy nie ma !

konto usunięte

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

Marek S.:
a co do tematu - to ja też polecam serwis Auto-Jaksa, lepszego serwisu Mazdy nie ma !
Nooo, ludzie z Koszalina do Jaksy przyjeżdżają :).
Piotr G.

Piotr G. security management,
internal control &
investigation

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

A co powiecie nt. warsztatu w Krakowie, ul. Wadowicka 8?
Ewentualnie gdzie w Kraku jest dobry( myślący) mechanik do Forda( oprócz ASO oczywiscie:)?
Dominika C.

Dominika C. Główny Specjalista

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

hej, a może ktoś polecić warsztat w Warszawie (okolice) gdzie dobrze zajmą się moją Toyotką :)? Dzięki

konto usunięte

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

POLECAM:

Mazda:
AutoJaksa, Bronisze, ul. Poznańska

Honda:
Q-service (USMotor), Nadarzyn
Andi Trading, Wawa, ul. Parowcowa.

Skoda:
Wawa, ul. Syreny (Wola)

konto usunięte

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

Ja również staram się unikać zakładów i jak najwięcej wymieniam samodzielnie - tym bardziej że w obecnych czasach jest ogromny dostęp do dokumentacji technicznej - jeżeli nie w języku polskim to w angielskim można znaleźć praktycznie wszystko.

O Jaksie słyszałem dużo dobrego, gdy miałem Mazdę, niestety, nie miałem okazji sprawdzić tego osobiście, ze względu na to co napisałem w pierwszym zdanium a po drugie - nie chciała się psuć ;)
Marcin Gołoś

Marcin Gołoś Expect the
unexpected....

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

Czy ktos moze podrzucic jakis kontakt do Jaksy? Znajomy wlasnie kupil Mazde 3 i chcial wrzucic ja na przeglad w Broniszach, ale tam kolejki jak obecnie do el presidente, ale skoro Jaksa tez jest dobry to moze tam bedzie luzniej....

Ja moge polecic Pana Wojtka z Radziejowic k/Mszczonowa. Czlowiek orkiestra i wszelkie naprawy mechaniczne (silnik, zawieszenie) robie u niego. Dostalem kontakt z polecenia i jeszcze nigdy mnie nie zawiodl. Zainteresowanym moge podac kom. Czlowiek ma duze doswiadczenie.

konto usunięte

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

Kontand do jaksy pewnie można znaleźć w wyszukiwarce, albo na forum Mazdy - Mazdaspeed.pl :)

konto usunięte

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

Marcin Gołoś:
Czy ktos moze podrzucic jakis kontakt do Jaksy? Znajomy wlasnie kupil Mazde 3 i chcial wrzucic ja na przeglad w Broniszach, ale tam kolejki jak obecnie do el presidente, ale skoro Jaksa tez jest dobry to moze tam bedzie luzniej....

Ja moge polecic Pana Wojtka z Radziejowic k/Mszczonowa. Czlowiek orkiestra i wszelkie naprawy mechaniczne (silnik, zawieszenie) robie u niego. Dostalem kontakt z polecenia i jeszcze nigdy mnie nie zawiodl. Zainteresowanym moge podac kom. Czlowiek ma duze doswiadczenie.


Jaksa ma bardzo Mazdowy numer telefonu ;) czyli 601 323 626, btw Jaksa jest najlepszy jeśli chodzi o Mazdy (z wyjątkiem silników Wankla, od tego jest inny człowiek)

tylko jakoś nie rozumiem początku Twojej wypowiedzi ? Bo Bronisze to właśnie Jaksa.

konto usunięte

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

Marek S.:
Marcin Gołoś:
Czy ktos moze podrzucic jakis kontakt do Jaksy? Znajomy wlasnie kupil Mazde 3 i chcial wrzucic ja na przeglad w Broniszach, ale tam kolejki jak obecnie do el presidente, ale skoro Jaksa tez jest dobry to moze tam bedzie luzniej....

Ja moge polecic Pana Wojtka z Radziejowic k/Mszczonowa. Czlowiek orkiestra i wszelkie naprawy mechaniczne (silnik, zawieszenie) robie u niego. Dostalem kontakt z polecenia i jeszcze nigdy mnie nie zawiodl. Zainteresowanym moge podac kom. Czlowiek ma duze doswiadczenie.


Jaksa ma bardzo Mazdowy numer telefonu ;) czyli 601 323 626, btw Jaksa jest najlepszy jeśli chodzi o Mazdy (z wyjątkiem silników Wankla, od tego jest inny człowiek)

tylko jakoś nie rozumiem początku Twojej wypowiedzi ? Bo Bronisze to właśnie Jaksa.

http://www.autojaksa.com.pl/

Lepiej dzwonic na stacjonarny do warsztatu. Tam zawsze jest p. Michał, ktory odpowie na wszystkie pytania i umowi termin.
Pan Jarek "Jaksa" nie zawsze jest na miejscu a jego "mazdowski" telefon 601 323 626 jest teraz w Play ... ;-)
Anna K.

Anna K. komunikacja
marketingowa w
motoryzacji

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

BMW, Porsche:
http://bmwserwisporsche.pl

Polecone, sprawdzone.
a.
Dominik K.

Dominik K. Talent Aquisition
Partner

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

A gdzie naprawiać Hyundaia w Krakowie?

tylko nie ASO :D
Asia K.

Asia K. Administracja
Państwowa

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

Powiedzcie proszę, czy koszt naprawy hamulców tył w Skoda Fabia 450 PLN to dużo? Mechanik powiedział, że wymienił szczęki, klocki, płyn i jakieś cylinderki. Zaczęło się od tego, że płyn hamulcowy wyciekał gdzieś z tyłu koła.
A teraz na dodatek mam wrażenie, że hamulec ręczny słabiej trzyma... (hamulce są ok, tzn hamują). Trochę jestem zdegustowana tą kwotą.

Pozdrawiam
A.
Ania M.

Ania M. One step forward,
two steps back

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

to na początek zadzwoń do pierwszego lepszego serwisu powiedz co masz do wymiany i zapytaj ile za to wezmą.
Marcin Chruślak

Marcin Chruślak "Usuń ze swojego
słownika słowo
„problem” i zastąp
słowem...

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

Asia K.:
Powiedzcie proszę, czy koszt naprawy hamulców tył w Skoda Fabia 450 PLN to dużo? Mechanik powiedział, że wymienił szczęki, klocki, płyn i jakieś cylinderki. Zaczęło się od tego, że płyn hamulcowy wyciekał gdzieś z tyłu koła.
A teraz na dodatek mam wrażenie, że hamulec ręczny słabiej trzyma... (hamulce są ok, tzn hamują). Trochę jestem zdegustowana tą kwotą.

Pozdrawiam
A.

Wymiana płynu z płynem to okolice 100 zł wymiana cylinderka to okolice 60-80 zł szt. Więc połowa sumy to robocizna , druga połowa to części. Cena w miarę normalna.
Radził bym zrobić hamulce, żeby się nie okazało, że jak będą potrzebne to się rozczarujemy.....po raz ostatni.Marcin Chruślak edytował(a) ten post dnia 12.07.10 o godzinie 19:57
Asia K.

Asia K. Administracja
Państwowa

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

Anna M.:
to na początek zadzwoń do pierwszego lepszego serwisu powiedz co masz do wymiany i zapytaj ile za to wezmą.

Dzwoniłam, rozbieżność od 350 do 500, dość duża, no chyba, że dla ciebie to nie robi różnicy.
Asia K.

Asia K. Administracja
Państwowa

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

Marcin Chruślak:
Wymiana płynu z płynem to okolice 100 zł wymiana cylinderka to okolice 60-80 zł szt. Więc połowa sumy to robocizna , druga połowa to części. Cena w miarę normalna.
Radził bym zrobić hamulce, żeby się nie okazało, że jak będą potrzebne to się rozczarujemy.....po raz ostatni.Marcin Chruślak edytował(a) ten post dnia 12.07.10 o godzinie 19:57

Dziękuję.
Łukasz Kowalczyk

Łukasz Kowalczyk "Co dla jednych jest
sufitem, dla innych
jest podłogą" Zo...

Temat: POLECANE I NIEPOLECANE WARSZTATY W POLSCE

jeżeli chodzi o francuskie samochody to polecam:
http://www.zumi.p/1964731,Auto_Serwis_Piomech_Piotr_St...

Następna dyskusja:

KOE w Polsce...warto




Wyślij zaproszenie do