Łukasz M.

Łukasz M. IT Business Analyst,
Shell Polska sp. z
o.o.

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

26 maja w sobote o godz. 9:30 pod kolumna zygmunta rozpoczyna sie akcja "Kierowco patrz w lusterka". Akcja przygotowywana jest od kilku tygodniu. ale w zwiazku z tragicznym wydarzeniem z 22.05.2007 ( http://ww6.tvp.pl/5321,20070522501733.strona )zostanie prawdopodobnie polaczona z czarnym marszem.

Pozdrawiam
Lukasz
Katarzyna J.

Katarzyna J. freelancer

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

więcej informacji:
http://forum.scigacz.pl/post-78967.htmlKatarzyna Jurkiewicz edytował(a) ten post dnia 25.05.07 o godzinie 11:00
Katarzyna J.

Katarzyna J. freelancer

Bartłomiej Maksyśko

Bartłomiej Maksyśko Członek Zarządu /
CFO / Partner @
Retail Partner
Polska w...

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

W Trojmiescie tez sie odbędzie

http://www.moto3miasto.pl/viewtopic.php?t=1479

Pozdrawiam
Bartek

konto usunięte

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

Pięknie :o)) Trzymam kciuki za ta akcje w 3city a w Wawie uzyje paluszków do manetek :o)

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

a nie widziałem Cię dzisiaj:)))))

i dodam że liczyłem na wiecej osób , oby telewizje dobrze nagłosniły temat.

Swoja droga jak wracałem na Puławskiej , Vectra zrobila mi dokładnie to przeciw czemu protestowaliśmy.
Katarzyna J.

Katarzyna J. freelancer

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

A ja - jeśli się nie mylę - widziałam Anię :)
Katarzyna J.

Katarzyna J. freelancer

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

jedna z relacji telewizyjnych (innych nie widziałam):
http://ww2.tvp.pl/6723,20070526503577.strona
(migawka z akcji jest w 7. minucie "kuriera")
taka informacja w mediach na pewno nam nie pomoże.

dziennikarze z uporem maniaka przedstawiają motocyklistów jako szaleńców i "dawców organów".
wiem, wiem - pan sierżant sztabowy wspomniał o "grupie młodych ludzi", która jeździ w sposób nieodpowiedzialny.
pani redaktor nie pokusiła się jednak o komentarz, że nie wszyscy motocykliści to samobójcy, a wśród kierowców samochodów, także można spotkać szaleńców (ew. osoby, które nie respektują podstawowych przepisów o ruchu drogowym lub są po prostu kiepskimi kierowcami. ostatnio widziałam panią prowadząca samochód z zamkniętym lewym lusterkiem. co oznacza, ze kobieta nie zwróciła na to uwagi, ponieważ nie korzysta z bocznych lusterek i patrzy tylko przed siebie. jak taki kierowca ma zobaczyć motocyklistę???).
w świadomości widza został utrwalony wizerunek motocyklisty - wariata, który ginie na własne życzenie.
dwie godziny po zakończeniu akcji jechałam trasą toruńską (samochodem). na odcinku kilku kilometrów spotkałam pięciu szaleńców w samochodach i żadnego na motocyklu (jeden z kierowców "czterech kółek" prawie mnie staranował).

potrzebna jest szeroko zakrojona i długofalowa kampania społeczna w największych miastach w Polsce. kampania skierowana do społeczeństwa i ... dziennikarzy.

nie wierzę, że po obejrzeniu tego materiału, jakikolwiek kierowca samochodu postanowił częściej zerkać w lusterka...

konto usunięte

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

ja się pytam, skąd te misie z tvp3 wytrzasnęli tego "kierowcę", który swoim doświadczeniem i ogarnięciem poparł wypowiedź o motocyklistach co to mu "przeszkadzajOM bo jeżdżOM za szyPko" - żenada :/
Artur T.

Artur T. Szef produktu

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

Artur C.:
ja się pytam, skąd te misie z tvp3 wytrzasnęli tego "kierowcę", który swoim doświadczeniem i ogarnięciem poparł wypowiedź o motocyklistach co to mu "przeszkadzajOM bo jeżdżOM za szyPko" - żenada :/
Tak .. tez to widzialem. Facet miał niezwykle mocne argumenty..hahaha

konto usunięte

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

artur t.:

Tak .. tez to widzialem. Facet miał niezwykle mocne argumenty..hahaha

To byłoby śmieszne, gdyby nie było tak przerażające...

konto usunięte

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

Katarzyna J.:
jedna z relacji telewizyjnych (innych nie widziałam):
http://ww2.tvp.pl/6723,20070526503577.strona
(migawka z akcji jest w 7. minucie "kuriera")
taka informacja w mediach na pewno nam nie pomoże.

dziennikarze z uporem maniaka przedstawiają motocyklistów jako szaleńców i "dawców organów".
wiem, wiem - pan sierżant sztabowy wspomniał o "grupie młodych ludzi", która jeździ w sposób nieodpowiedzialny.
pani redaktor nie pokusiła się jednak o komentarz, że nie wszyscy motocykliści to samobójcy, a wśród kierowców samochodów, także można spotkać szaleńców (ew. osoby, które nie respektują podstawowych przepisów o ruchu drogowym lub są po prostu kiepskimi kierowcami. ostatnio widziałam panią prowadząca samochód z zamkniętym lewym lusterkiem. co oznacza, ze kobieta nie zwróciła na to uwagi, ponieważ nie korzysta z bocznych lusterek i patrzy tylko przed siebie. jak taki kierowca ma zobaczyć motocyklistę???).
w świadomości widza został utrwalony wizerunek motocyklisty - wariata, który ginie na własne życzenie.
dwie godziny po zakończeniu akcji jechałam trasą toruńską (samochodem). na odcinku kilku kilometrów spotkałam pięciu szaleńców w samochodach i żadnego na motocyklu (jeden z kierowców "czterech kółek" prawie mnie staranował).

potrzebna jest szeroko zakrojona i długofalowa kampania społeczna w największych miastach w Polsce. kampania skierowana do społeczeństwa i ... dziennikarzy.

nie wierzę, że po obejrzeniu tego materiału, jakikolwiek kierowca samochodu postanowił częściej zerkać w lusterka...


W sobote byłem w Wawie katamaranem, ale widziałem kolumne bike'ów. Respect! Robi wrażenie:)

Niestety jest tak, że chociaż sam jeżdżę motocyklem (Intruder M800) czasem myśle o niektórych motocyklistach "debile". Bo jak tak nie myśleć, kiedy jedziesz z rodziną a rozpędzony facet na R1, wylatuje w zakręcie na twój pas, zmuszając Cię do ucieczki na pobocze...

Musimy pamiętać, że ludzie zazwyczaj pamietają przypadki ekstremalnee i złe. Dlatego zawsze zauważają i zapamiętują motocyklistów, a najbardziej tych, którzy wywineli jakiś numer.

Wśród na jest kilku gości, którzy jeżdżą na gumie przed przedszkolem, a później wpadają na latarnię, bo nie potrafią użyc przeciwskretu w zakrecie. I takich zapamiętuje przeciętny człowiek. Szkoda.

Z innej beczki: Jakieś 3 tygodnie temu staliśmy z kumplem na rynku w Jędzrzejowie, dopalając fajke przed ruszeniem w dalszą drogę. W tym czasie w sklepie obok, babka dostała ataku padaczki, i upadła na podłogę. Właścicielka sklepu wybiegła na zewnątrz wołając o pomoc. Rynek pełen ludzi, co się okazało:
- tylko 2 "bandytów" motocyklistów ruszyło na pomoc
- tylko my znalismuy numer na pogotowie
- tylko my wiedzieliśmy coś o pierwszej pomocy

No comments
Michał Mierzejewski

Michał Mierzejewski Global Account
Director - CEE Area

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

Ten materiał wygląda tu już troszkę lepiej ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ceWnIxeLriQ

konto usunięte

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

Michał M.:
Ten materiał wygląda tu już troszkę lepiej ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ceWnIxeLriQ


szkoda ze zrobil go kumpel rowerzysto-prawie-motocyklista a nie TV

a co dyskusji wyzej - nie bylo mnie.. zla jestem ale siła wyzsza :o(

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

miałem okazje posiedzieć na policyjnym BMW 1200 GT po cywilu tzn bez oznaczeń.

Jeżdzą nim bez munduru , więc łatwo wpaść.
Tak więc jak zobaczycie granatowego GT z kuframi , powoli trzeba...
Łukasz M.

Łukasz M. IT Business Analyst,
Shell Polska sp. z
o.o.

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

KRZYSZTOF B.:
miałem okazje posiedzieć na policyjnym BMW 1200 GT po cywilu tzn bez oznaczeń.

Jeżdzą nim bez munduru , więc łatwo wpaść.
Tak więc jak zobaczycie granatowego GT z kuframi , powoli trzeba...

Krzysztof, wydaje mi sie, ze kierujacy BMW ma mundur tylko inny niz pozostali funkcjonariusze:).

pozdr
Lukasz

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

granatowy sweter , bez oznaczeń
Łukasz M.

Łukasz M. IT Business Analyst,
Shell Polska sp. z
o.o.

Temat: PROTEST, CZARNY MARSZ -WARSZAWA

Ale ma sluzbowy pas z pistoletemi kajdankami:)Łukasz Młodawski edytował(a) ten post dnia 28.05.07 o godzinie 16:53

Następna dyskusja:

Potrzebny Prawnik (Warszawa...




Wyślij zaproszenie do