konto usunięte

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

Wierzyć się nie chce!
Poj...ny kraj! Poj...e prawo!
Aż żyć się odechciewa w tym burdelu!

To już nie pierwszy przypadek, że ofiara staje się wg naszego ustawodawstwa przestępcą!
SZOK!

I jak tu człowiek ma walczyć o swoje?
Poprostu wyć się chce!

Dlaczego nie jesteśmy bezpieczni w tym chorym kraju? Dlaczego porządnych, normalnych ludzi i ich własności się nie chroni?

SICK!
Katarzyna T.

Katarzyna T. I’m on the earth to
make a star-like
diamond rise from
th...

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

Halo halo! Proszę państwa, proszę się nie unosić emocjami!
Dopóki nie ma wyroku skazującego jest tzw domniemanie niewinności!
Postawcie się po drugiej stronie barykady: spotykacie na parkingu CH znajomego, który ma nowy sprzęt, o którym marzyliście i daje Wam się karnąć. Robicie dwa kółka, oddajecie sprzęt, umawiacie się na piwo i każdy z Was rusza w swoją stronę. Drugiego dnia budzicie się i na dzień dobry dowiadujecie, że Wasz rzekomy znajomy umieścił Wasze foto (z owego parkingu) w necie i podpisał je ZŁODZIEJ, bo sobie przypomniał o przykrości, którą mu wyrządziliście w dzieciństwie. Co Wy na to?

P.S. Również uważam, że złodziejom należy ucinać ręce.Katarzyna S. edytował(a) ten post dnia 17.07.08 o godzinie 11:09
Mikołaj Eksztejn

Mikołaj Eksztejn Sr Interactive MPB,
ZenithOptimedia
Group

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

Chyba żartujesz....

konto usunięte

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

(...)ciach
daje Wam się garnąć. Robicie dwa kółka, oddajecie sprzęt, umawiacie się na piwo i każdy z Was rusza w swoją stronę. Drugiego dnia budzicie się i na dzień dobry dowiadujecie, że Wasz rzekomy znajomy umieścił Wasze foto (z owego parkingu)
(...)ciach

Czasami tak jest, ze czlowiek pojawia sie w niewlasciwym miejscu w niewlasciwym czasie.
W takim przypadku zadzwonil bym do goscia, ktory szuka sprzeta i wyjasnil bym sprawe podajac namiar na swojego dobrego kolege, ktory dal mi sie karnac na moim ulubionym moto.
To po pierwsze primo.
Po drugie primo sprawe w sadzie bym z powodztwa cywilnego zrobil, za straty jakiekolwiek w zwiazku z nieprawdziwym oskarzeniem mnie o zlodziejstwo i tyle.

Sprawa zamknieta.
Pieprzenie w bambus i usprawiesliwianie zlodzieja bo jest domniemanie niewinnosci, gdzie widac go jak jedzie na moim moto i jednoczesnie moj kolega potwierdza, ze go widzial jak odjezdza to jest jakies chore myslenie...

To nawet nie jest chore, to jest poje...ane...

Sory ale sie wkurzylem.

pzdr
MK
Katarzyna T.

Katarzyna T. I’m on the earth to
make a star-like
diamond rise from
th...

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

Michał K.:
(...)ciach
Pieprzenie w bambus i usprawiesliwianie zlodzieja bo jest domniemanie niewinnosci, gdzie widac go jak jedzie na moim moto i jednoczesnie moj kolega potwierdza, ze go widzial jak odjezdza to jest jakies chore myslenie...

To nawet nie jest chore, to jest poje...ane...

Sory ale sie wkurzylem.

pzdr
MK
Michał, nikt nikogo nie usprawiedliwia. Ja piszę z perspektywy osoby, która zna sytuację tylko z ogłoszenia w allegro. Nie można każdego nazywać złodziejem. Myślę, że wszystko byłoby bardziej czytelne, gdyby właściciel skradzionej R1 w ogłoszeniu zawarł informację w rodzaju "szukam kolesia w związku z kradzieżą" (wszyscy wiedzieliby o co chodzi).

Wracając do tematu. Mam nadzieję, że moto się znajdzie i koleś odpowie za swoje czyny.

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

Złodziejom ucinać ręce przy samej dupie. Chociaż prędzej złodzieja zrozumiem (w sumie taki ma zawód), niż kogoś kto niszczy czy to 020 czy to auta. Takich to bym na pal wbijał :///

konto usunięte

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

Michał, nikt nikogo nie usprawiedliwia. Ja piszę z perspektywy
osoby, która zna sytuację tylko z ogłoszenia w allegro.
(...)ciach

Tak, wiem. Mam nadzieje, ze Cie nie urazilem, bo za ostro pojechalem.
Caly problem tkwi w tym, ze w danej sytuacji okradziony nie stawia sie w sytuacji tego kogos, kogo ma na zdjeciu ze skradziona wlasnie rzecza. Zostalem okradziony i mam kolesia na zdjeciu. Dla mnie jest zlodziejem. Jesli nie jest, poniose konsekwencje. A robienie halasu, ze co bedzie jak koles nie jest zlodziejem... Niech sie zglosi do okradzionego i tyle. Jesli okradziony sie pomylil, poniesie konsekwencje swojej pomylki.
Za swoje czyny trzeba ponosic konsekwencje i tak jest w zyciu i kazdy inteligentny czlowiek to wie.
I z innej beczki.
Dotyczy konsekwencji :)
Wiecie, ze przejscie na czerwonym swietle to 250PLN mandatu? :)
Bez widelek, bez zadnych tam ceregieli. 250PLN na twarz.
Na moto mnie nie zmandatowali nigdy (odpukac) a wczoraj dorwali mnie jak na pustej ulicy przeszedlem na czerwonym... Na szczescie pan policjant okazal sie wrazliwym czlowiekiem i dostalem mandat za przebieganie przez przejscie dla pieszych w wysokosci 50PLN.

:)

pzdr
MK
Dariusz M.

Dariusz M. Kadra zarządzająca

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

Warto zwrócić uwagę co napisała pani rzecznik GIODO - wystarczyło napisać "osoba na zdjęciu jest poszukiwana W ZWIĄZKU Z KRADZIEŻĄ" - wszyscy wiedza o co chodzi a przyczepić się nie ma do czego.
PS: obcinać :D
Jakub S.

Jakub S. dziennikarz

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

Dariusz M.:
Warto zwrócić uwagę co napisała pani rzecznik GIODO - wystarczyło napisać "osoba na zdjęciu jest poszukiwana W ZWIĄZKU Z KRADZIEŻĄ" - wszyscy wiedza o co chodzi a przyczepić się nie ma do czego.
PS: obcinać :D

Byłem w sądach na wielu procesach i raczej nie sądzę, by jakikolwiek sędzia skazał osobe, która nazwała kolesia ze zdjęcia złodziejem. taki proces byłby możliwy, jeśli sie nie myle, tylko z prywatnego aktu oskarżenia (art.212) lub pozwu cywilnego. A zasada jest taka, że sąd cywilny czeka na rozstrzygnięcie sprawy w sądzie karnym (w tym wypadku - sprawy o kradzież). Wyrok skazujący jest dla sądu cywilnego wiążący.

konto usunięte

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

jakub S.:
Dariusz M.:
Warto zwrócić uwagę co napisała pani rzecznik GIODO - wystarczyło napisać "osoba na zdjęciu jest poszukiwana W ZWIĄZKU Z KRADZIEŻĄ" - wszyscy wiedza o co chodzi a przyczepić się nie ma do czego.
PS: obcinać :D

Byłem w sądach na wielu procesach i raczej nie sądzę, by jakikolwiek sędzia skazał osobe, która nazwała kolesia ze zdjęcia złodziejem. taki proces byłby możliwy, jeśli sie nie myle, tylko z prywatnego aktu oskarżenia (art.212) lub pozwu cywilnego. A zasada jest taka, że sąd cywilny czeka na rozstrzygnięcie sprawy w sądzie karnym (w tym wypadku - sprawy o kradzież). Wyrok skazujący jest dla sądu cywilnego wiążący.


a tu taka 'perelka' ;)
powalił mnie sam nagłówek, a co dopiero reszta...:

"Ogórek: Kto kradnie motocykl, nie jest złodziejem"
http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/ogorek;k...

konto usunięte

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

Jarosław Waśkiewicz:
jakub S.:
Dariusz M.:
Warto zwrócić uwagę co napisała pani rzecznik GIODO - wystarczyło napisać "osoba na zdjęciu jest poszukiwana W ZWIĄZKU Z KRADZIEŻĄ" - wszyscy wiedza o co chodzi a przyczepić się nie ma do czego.
PS: obcinać :D

Byłem w sądach na wielu procesach i raczej nie sądzę, by jakikolwiek sędzia skazał osobe, która nazwała kolesia ze zdjęcia złodziejem. taki proces byłby możliwy, jeśli sie nie myle, tylko z prywatnego aktu oskarżenia (art.212) lub pozwu cywilnego. A zasada jest taka, że sąd cywilny czeka na rozstrzygnięcie sprawy w sądzie karnym (w tym wypadku - sprawy o kradzież). Wyrok skazujący jest dla sądu cywilnego wiążący.


a tu taka 'perelka' ;)
powalił mnie sam nagłówek, a co dopiero reszta...:

"Ogórek: Kto kradnie motocykl, nie jest złodziejem"
http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/ogorek;k...
przeczytałem...
masakra jakaś - paranoja w tym kraju panuje, to może od razu zacznijmy przepraszać złodzieji ?
Katarzyna T.

Katarzyna T. I’m on the earth to
make a star-like
diamond rise from
th...

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

no dobra, ale moto już się znalazło?

konto usunięte

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

Katarzyna S.:
no dobra, ale moto już się znalazło?
e_E, niestety niespecjalnie...
Danuta K.

Danuta K. Dyrektor
ds.fianansowo-księgo
wych Pexim Sp. z
o.o.

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

Niestety - nie ma szans na odnalezienie. Nie nalezy mieć złudzeń.
Jaromir W.

Jaromir W. CIO, SAPowiec, PM
[EWO]

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

A jednak ponoć moto się znalazło.. razem z tym co je "pozyczył".
Moto do kasacji, koleś leży połamany w szpitalu w Holandii pod bacznym nadzorem służb mundurowych... ;)

więcej: http://forum.motocyklistow.pl/skradziona-R1-z-Blue-Cit...
Katarzyna T.

Katarzyna T. I’m on the earth to
make a star-like
diamond rise from
th...

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

Czy tylko mi link nie działa?

Nie żebym komuś źle życzyła: dobrze mu tak :) może już nie siądzie na nieswoim sprzęcie

konto usunięte

Temat: Warszawa - skradziono R1 - zdjecei - moze ktos zna zlodzieja

Mi link działa, ale żeby zobaczyć temat musisz być zarejestrowana na forum motocyklistów.

Następna dyskusja:

skradziono motocykle - potr...




Wyślij zaproszenie do