Joanna M.

Joanna M. HR Generalist

Temat: Porządne rękawice

Chce kupić mojemu Hannemu rękawice na motor. Pies zjadł mu te w których dotychczas jeździł i teraz zostały mu tylko letnie.
A w związku z tym, że ma być to prezent jego radzić się nie zamierzam. Niestety nie wiem w jakich jeździł do tej pory bo nie zostało po nich śladu...
poradzicie??

konto usunięte

Temat: Porządne rękawice

Joanna M.:
Chce kupić mojemu Hannemu rękawice na motor. Pies zjadł mu te w których dotychczas jeździł i teraz zostały mu tylko letnie.
A w związku z tym, że ma być to prezent jego radzić się nie zamierzam. Niestety nie wiem w jakich jeździł do tej pory bo nie zostało po nich śladu...
poradzicie??
no zalezy jak jezdzil - czy sportowo czy turystycznie - bo mozna polecic rekawiczki turystyczne oddychajace, albo pełne kolorów, kevlarów i innych cudów sportowe np. AlpineStars czy Berik'a :)

konto usunięte

Temat: Porządne rękawice

Niezłe są też Uvexy. Ale rzeczywiście najpierw trzeba wiedzieć do jakich celów mają służyć :-)
Joanna M.

Joanna M. HR Generalist

Temat: Porządne rękawice

Zdecydowanie turystycznie. I raczej nie chodzi tu o ręlawice gadżeciarkie tylko takie funkcjonale. Takie, które przydadzą się, gdy jedzie się w kilkaset kilometrową trasę.

konto usunięte

Temat: Porządne rękawice

ja mam takie uvexy ze skóry z polarem w środku, z wentylacją - test zdały :D

konto usunięte

Temat: Porządne rękawice

Czesc,

polecam goraco Alpinestars'a.
Model... ja uzywam SP2.
Bardzo solidne. Rewelacyjnie wygodne i bezpieczne.
Swietnie wykonane. Nie spruja sie i nie przetra po jednym sezonie.
No i ten dizajn :) Mnie sie podoba i zakupu nie zaluje.

zdrow
M
Jaroslav O.

Jaroslav O. Specjalista ds
sprzedazy

Temat: Porządne rękawice

Jak mile,
tez bym chcial, zeby ktosz mi kupil rekawice,
jednak na pewno bym niechcial dostac rekawice, ktore tanie niebeda, i moga niepasowac.
Jak kupowalem ostatnie, to zmierzylem chyba z 20 modeli,
wiec..........
zabierz haniego go sklepu i ufunduj ktore sobie dobierze :):)
bo rozmiarowky to sie trzymac niemozes, i z wymiana pozniej problem.
Zbigniew Dolecki

Zbigniew Dolecki Referent ds.
Eksportu, Aesculap
Chifa Sp. z o. o.

Temat: Porządne rękawice

Witam,

Mam podobne 'upodobania' jak Jaroslav - bylem dwa razy w Niemczech, mierzylem, testowalem i mimo wielu roznych modeli, marek nic nie podchodzilo (jezdze XJ, typowy turysta).
W koncu znalazlem i ostatecznie kupil mi je kolega :D (nie, nie w prezencie) juz bez mierzenia.
A dorwalem sobie skorzane rekawice FLM'a, z tym ze to sa rekawice letnie - na zime sie nie nadaja.

Podpisuje sie pod rada Jaroslav'a - zabierz go i niech sam wybierze.
Jesli nie w pierwszym sklepie, to w 10, a jesli trzeba to i 30 ;)

BTW - ze Strzelec Krajeńskich do GW daleko nie ma, a poza tym do Berlina mozna podskoczyc do Polo lub Louis'a a takze innych sklepow :)

Powodzenia :)

Podobne tematy


Następna dyskusja:

Skórzane rękawice...




Wyślij zaproszenie do