konto usunięte

Temat: NIE POLECAM

tu opisujemy wszystkich których nie polecamy, korzystając z prawa do swobody wypowiedzi i mówienia polecam lub nie polecam

można opisać casus tak by inni wiedzieli

postów NIE USUWAM no chyba, że zainteresowany naśle na mnie komornika (z czym i tak pewnie dam sobie rade;))

konto usunięte

Temat: NIE POLECAM

jestem, i teraz w końcu chyba we właściwy miejscu. tylko jak mam ująć w kilku słowach to wszystko co się działo w przeciągu ostatnich 3 tygodni?

konto usunięte

Temat: NIE POLECAM

wpisać nazwę
wylistować zarzuty
opisać straty

konto usunięte

Temat: NIE POLECAM

czy za opisanie w internecie nieuczciwej firmy (na co mam właśnie ochotę) nie ma konsekwencji prawnych (w sumie to jakaś paranoja, że firma, która mnie oszukała mniej się obawia niż osoba oszukana...)

konto usunięte

Temat: NIE POLECAM

czy za opisanie w internecie nieuczciwej firmy (na co mam właśnie ochotę) nie ma konsekwencji prawnych (w sumie to jakaś paranoja, że firma, która mnie oszukała mniej się obawia niż osoba oszukana...)

Jeśli dopuścisz się pomówienia i nie będziesz w stanie udowodnić swoich racji to możesz spodziewać się procesu o naruszenie dóbr osobistych.
pozdrawiam
tecon.plRobert Gniezdzia edytował(a) ten post dnia 05.09.10 o godzinie 19:01
Artur P.

Artur P. Doradca podatkowy,
PwC

Temat: NIE POLECAM

Agnieszka Juś:
czy za opisanie w internecie nieuczciwej firmy (na co mam właśnie ochotę) nie ma konsekwencji prawnych (w sumie to jakaś paranoja, że firma, która mnie oszukała mniej się obawia niż osoba oszukana...)

nie ma zadnych konsekwencji, jesli pisze sie prawde

ja opisywalem bardzo szeroko moje perypetie z warsztatem samochodowym, grozili procesem sadowym o znieslawienie, w koncu to ja ich podalem do sadu i wygralem

pozdr

konto usunięte

Temat: NIE POLECAM

witam po dłuuuugiej przerwie
więc i moja sprawa ląduje na vokandzie
to smutny koniec tej historii
1) mam dach-ładny i prosty jak chciałam
2)mam Ukraińców pod opieką (na głowie z wszystkimi kłopotami i wszystkimi troskami o ich rodziny)
3) mam fakturę o niemal 100% przekraczającą tą którą uzgodniliśmy
to wszystko. Jestem teraz chora bo przy takiej pogozie po prostu marzłam bo domu nie dało się ogrzać i przekroczyłam magiczną granicę- teraz mam skierowanie do szpitala...
Joanna P.

Joanna P. Marketing & PR
Manager

Temat: NIE POLECAM

No to ja przestrzegam.
Jeśli firma wzięła pieniądze za źle wykonaną robotę to jedyne co mogę zrobić to przestrzec innych.
Nazwa firmy: PHU ŁUKASZ LASZCZYK
Do remontu było mieszkanie, remont miał trwać 4 tygodnie.
Efekt: remont trwał prawie 10 tygodni
I wielkie rozczarowanie:
Lista:
1.nie polecam do układania podłogi drewnianej (cała poklejona klejem, wmawiane mi było że to smugi od brudu albo, że deski były obklejone od nowości)
2.nie polecam do montażu urządzeń sanitarnych (groche 5 w 1 straciło dzieki ekipie swoją piątą funkcję),
3.zostawili mi wielką dziurę (tak z 10 x 20 cm) w ścianie pod umywalką
4.kabina obsadzona tragicznie
5.niektóych rzeczy za które zapłaciliśmy nie zrobili (np. 2-krotne pomalowanie ścian)
6.inne zrobili nie pytając nas o zdanie (np. zamontowali baterię prysznicową i słuchawkę gdzie chcieli, na moje nieszczęście nie tam gdzie ja chciałam)
7.fugi w glazurze mają rozpiętość od 1,5 mm do 2 cm
8. drzwi obsadzone tak, że się nie zamykają
A na koniec firma PHU LUkasz Laszczyk miała pretensję, że nie jesteśmy zadowoleni z ich pracy i zgłaszamy reklamację.
Rzeczywiście firma nie najdroższa, ale za dużo mnie kosztowała nerwów, czasu, i za dużo poprawek po nich. Niektóre rzeczy nie do naprawienia.
Wielkieeee rozczarownaie:/Joanna Brodowska edytował(a) ten post dnia 14.10.10 o godzinie 23:18
Mariusz Lipinski

Mariusz Lipinski Nowe Wyzwania !

Temat: NIE POLECAM

Witajcie! To może ten topik przykleić na stałe???

konto usunięte

Temat: NIE POLECAM

Joanna Brodowska:
No to ja przestrzegam.
Jeśli firma wzięła pieniądze za źle wykonaną robotę to jedyne co mogę zrobić to przestrzec innych.
Nazwa firmy: PHU ŁUKASZ LASZCZYK
Do remontu było mieszkanie, remont miał trwać 4 tygodnie.
Efekt: remont trwał prawie 10 tygodni
Myślałam, że fachowcy a tu niestety cóż za rozczarowanie:
Lista:
1.nie polecam do układania podłogi drewnianej (cała poklejona klejem, wmawiane mi było że to smugi od brudu albo, że deski były obklejone od nowości)
2.nie polecam do montażu urządzeń sanitarnych (groche 5 w 1 straciło dzieki ekipie swoją piątą funkcję),
3.zostawili mi wielką dziurę (tak z 10 x 20 cm) w ścianie pod umywalką
4.kabina obsadzona tragicznie
5.niektóych rzeczy za które zapłaciliśmy nie zrobili (np. 2-krotne pomalowanie ścian)
6.inne zrobili nie pytając nas o zdanie (np. zamontowali baterię prysznicową i słuchawkę gdzie chcieli, na moje nieszczęście nie tam gdzie ja chciałam)
7.fugi w glazurze mają rozpiętość od 1,5 mm do 2 cm
8. drzwi obsadzone tak, że się nie zamykają
A na koniec PHU LUkasz Laszczyk miał pretensję, że nie jesteśmy zadowoleni z jego pracy i zgłaszamy reklamację.
Rzeczywiście firma nie najdroższa, ale za dużo mnie kosztowała nerwów, czasu, i za dużo poprawek po nich. Niektóre rzeczy nie do naprawienia.
Wielkieeee rozczarownaie:/

Asiu, prześlij mi fotki tych fug, bo oczą nie wierzę...

t.wlodarczyk@RaumEvolution.plTomasz Włodarczyk edytował(a) ten post dnia 05.09.10 o godzinie 23:21
Joanna P.

Joanna P. Marketing & PR
Manager

Temat: NIE POLECAM

No to dziś zrobię fotki i prześlę chętnym.
Tylko dla ścisłości nie jedna fuga ma od 1,5 mm do 2 cm tylko po całej łazience jest różnie. W jednym miejscu 1,5 mm w innym 0,5 cm, itd. itd.

konto usunięte

Temat: NIE POLECAM

MARIUSZ LIPINSKI:
Witajcie! To może ten topik przykleić na stałe???
zgodnie z życzeniem
pozdrawiam
Roland S.

Roland S.
https://forumdieta.p
l/

Temat: NIE POLECAM

Pani Joanno też proszę o zdjęcia oraz to co w poście z zakresem prac chętnie obejrzę ;P

mail: roland.saad@interdes.pl
Michał Wąsowicz

Michał Wąsowicz www.arangeria.com -
własna pracownia
architektury

Temat: NIE POLECAM

a mogę też prosić fotki - też ciężko mi uwierzyć, że tak się da...

arangeria@arangeria.com

Też mam kilka firm, których nie polecam - pracowali krótko jako podwykonawcy i narobili tylko problemów.

Tak na marginesie to powiem, że dopóki coś nie zostanie udowodnione przed sądem to jest pomówieniem, więc jeśli się nie ma wyroku sądowego stwierdzającego, że coś rzeczywiście miało miejsce to nie powinno się o tym pisać gdziekolwiek jeśli się nie chce mieć sprawy o zniesławienie itp.. Oczywiście łatwo jest udowodnić z reguły (o ile jest to prawdą) złe położenie płytek, czy krzywe ściany, trudniej już pijaństwo ekipy lub ich nierzetelność, ale nie każdemu chce się latać po sądach aby udowodnić to, że ma się rację, za to nierzetelni "fachowcy" bardzo często lubią straszyć i męczyć o to, że będą nas ciągać po sądach za to co napisaliśmy na forum. Słyszałem kiedyś o sytuacji gdzie ekipa przyszła, spiep.... robotę, zaliczka była, umowa była na większą kwotę, więc po tym jak właściciel ich wyrzucił firma żądała pozostałych pieniędzy i złożyła pozew w tej sprawie. Nie wiem jak się to skończyło, ale kilka wycieczek do sądu na pewno to zajęło.

konto usunięte

Temat: NIE POLECAM

A to dziwna sprawa, ja mialem bardzo pozytywne doswiadczenia z tą firma. Cos mam wrazenie, ze wziely tu góre jakies animozje osobiste lub wyzlosliwanie sie...

Joanna Brodowska:
No to ja przestrzegam.
Jeśli firma wzięła pieniądze za źle wykonaną robotę to jedyne co mogę zrobić to przestrzec innych.
Nazwa firmy: PHU ŁUKASZ LASZCZYK
Do remontu było mieszkanie, remont miał trwać 4 tygodnie.
Efekt: remont trwał prawie 10 tygodni
Myślałam, że fachowcy a tu niestety cóż za rozczarowanie:
Lista:
1.nie polecam do układania podłogi drewnianej (cała poklejona klejem, wmawiane mi było że to smugi od brudu albo, że deski były obklejone od nowości)
2.nie polecam do montażu urządzeń sanitarnych (groche 5 w 1 straciło dzieki ekipie swoją piątą funkcję),
3.zostawili mi wielką dziurę (tak z 10 x 20 cm) w ścianie pod umywalką
4.kabina obsadzona tragicznie
5.niektóych rzeczy za które zapłaciliśmy nie zrobili (np. 2-krotne pomalowanie ścian)
6.inne zrobili nie pytając nas o zdanie (np. zamontowali baterię prysznicową i słuchawkę gdzie chcieli, na moje nieszczęście nie tam gdzie ja chciałam)
7.fugi w glazurze mają rozpiętość od 1,5 mm do 2 cm
8. drzwi obsadzone tak, że się nie zamykają
A na koniec PHU LUkasz Laszczyk miał pretensję, że nie jesteśmy zadowoleni z jego pracy i zgłaszamy reklamację.
Rzeczywiście firma nie najdroższa, ale za dużo mnie kosztowała nerwów, czasu, i za dużo poprawek po nich. Niektóre rzeczy nie do naprawienia.
Wielkieeee rozczarownaie:/
Joanna P.

Joanna P. Marketing & PR
Manager

Temat: NIE POLECAM

No to ciesze sie, że pan miał pozytywne doswiadczenia z tą firmą. A co do przypuszczeń o emocjach byciu złośliwym to proszę mi wierzyć, że jestem daleka od tego. I chyba nie miałabym po co kłamać? Bo jaki miałabym cel w udawaniu niezadowolonej klientki? Zresztą gdybym nie miała dowodów i dokumentacji to nigdy nie zdecydowałabym się publicznie o przygodach z ekipą mówić.
PozdrawiamJoanna Brodowska edytował(a) ten post dnia 14.10.10 o godzinie 23:13

konto usunięte

Temat: NIE POLECAM

nadal watpie
nawet amator nie polozy glazury z fugą rozjezdzającą sie do 2 cm, tym bardziej ze u mnie fuga jest idealnie rowna. czasami przerost oczekiwan w stosunku do remontowanego lokalu, albo oszczednosc na materialach moga byc zrodlem frustracji. a poza tym nie od dzis wiadomo ze ekipy nalezy pilnowac, a jak nam sie cos nie podoba to wstrzymac sie z odbiorem lokalu do czasu usuniecia ewentualnych niedorobek, nawet na koszt wykonawcy. jak ma sie dobra wole i checi zawsze mozna dojsc do konsensusu, ale trzeba chciec, latwiej jednak krytykowac i sie wyzlosliwiac

Joanna Brodowska:
No to ciesze sie, że pan miał pozytywne doswiadczenia z tą firmą. A co do przypuszczeń o emocjach byciu złośliwym to proszę mi wierzyć, że jestem daleka od tego. I chyba nie miałabym po co kłamać? Bo jaki miałabym cel w udawaniu niezadowolonej klientki? Zresztą gdybym nie miała dowodów i dokumentacji to nigdy nie zdecydowałabym się publicznie o przygodach z ekipą mówić.
PozdrawiamJoanna Brodowska edytował(a) ten post dnia 14.10.10 o godzinie 23:13
Joanna P.

Joanna P. Marketing & PR
Manager

Temat: NIE POLECAM

Wie pan co panie Wojciechu nic już na to nie poradze, że pan będzie wątpił w moje słowa. No i cóż fakty sa takie, że ja mam na dowód istnienie tych fug których nie zmienie i musze na to codzienie patrzeć, a pan tylko swoje wątpliwości.
Zastanawia mnie tylko jedno, że jakbym napisała pozytywną opinie, emocjonalną włącznie z komentarzem, że pracownicy to super ludzie to pewnie pan by mi nie zarzucał kłamstwa i nie miał nic przeciwko osobistym odniesieniom.
A jak już się pojawi ostrzeżenie albo negatywna opinia to jest ona, według pana, jedynie złośliwością.
Polecam przejrzenie różnych forum o treści "nie polecam". Mnogosć wpisów świadczy o czym? O tym, że Polacy to złośliwy naród?
A odnośnie pana komentarza, że "nie od dziś wiadomo że ekipy należy pilnować" no to się panu dziwie. Bo ja wychodze z założenia, że ludzie którzy zawodowo zajmują się remontem zrobią wszystko tak, jakby sami chcieli mieć zrobione. I nie zakładam z góry, że jak wpuszam ekipę to ona wykona coś źle.Joanna Brodowska edytował(a) ten post dnia 16.10.10 o godzinie 10:41
Dariusz Migalski

Dariusz Migalski cast away.....

Temat: NIE POLECAM

witam..
założenie, ze ekipę trzeba pilnować ... niestety się sprawdza.. ale to jest NIESTETY...
to swoiste przyzwolenie na partaczenie, bo jak "złapiemy" to nasza wygrana... jak nie... to ich...
to jakaś paranaoja... Na szczęście chyba coraz więcej jest ekip, które pracują w taki sposób jak powiedziała Joanna a moze to ja mam do takich szczęście. Praca ma być zrobiona tak, jak mówi sztuka budowlana i projekt...
I złośliwość nie ma tutaj nic do rzeczy.
ale to tylko moje zdanie

konto usunięte

Temat: NIE POLECAM

alez oczywiscie ze nasza narodowa checha jest sklonnosc do narzekania, wygorowane oczekiwania w zamian za male pieniadze, zrzedliwosc, malkontenctwo itd...
ale dzisiaj wzajemne zlosliwosci, jezyk nienawisci, obrzucanie sie blotem jest tak powszechne ze nie budzi sprzeciwu, niestety. Dlatego pozwolilem sobie skomentowac Pani post, bo jego ton, tresc i charakter nosza cechy, z którymi sie nie godze i ktore sa mi dalekie. to tyle
Pozdrawiam

Joanna Brodowska:
Wie pan co panie Wojciechu nic już na to nie poradze, że pan będzie wątpił w moje słowa. No i cóż fakty sa takie, że ja mam na dowód istnienie tych fug których nie zmienie i musze na to codzienie patrzeć, a pan tylko swoje wątpliwości.
Zastanawia mnie tylko jedno, że jakbym napisała pozytywną opinie, emocjonalną włącznie z komentarzem, że pracownicy to super ludzie to pewnie pan by mi nie zarzucał kłamstwa i nie miał nic przeciwko osobistym odniesieniom.
A jak już się pojawi ostrzeżenie albo negatywna opinia to jest ona, według pana, jedynie złośliwością.
Polecam przejrzenie różnych forum o treści "nie polecam". Mnogosć wpisów świadczy o czym? O tym, że Polacy to złośliwy naród?
A odnośnie pana komentarza, że "nie od dziś wiadomo że ekipy należy pilnować" no to się panu dziwie. Bo ja wychodze z założenia, że ludzie którzy zawodowo zajmują się remontem zrobią wszystko tak, jakby sami chcieli mieć zrobione. I nie zakładam z góry, że jak wpuszam ekipę to ona wykona coś źle.Joanna Brodowska edytował(a) ten post dnia 16.10.10 o godzinie 10:41

Następna dyskusja:

POLECAM FIRMĘ / FACHOWCA




Wyślij zaproszenie do