konto usunięte

Temat: Praca

Prosze o udzielenie informacji, w jaki sposob mozna szukac pracy zwiazanej z marketingiem w sporcie, bo szukam w internecie i nic takiego nie moge znalezc. za wszelkie udzielone informacje i pomoc bede wdzieczny.pozdrawiam
Arkadiusz Ż.

Arkadiusz Ż. Ekspert ds.
komunikacji i
marketingu, project
manager pro...

Temat: Praca

Rynek pracy w tym obszarze jest póki co tak mały, a chętnych w szybkim tempie przybywa, tak że na ogłoszenia bym zbytnio nie liczył. Jeżeli chciałbyś pracować po stronie sponsora - zrób rozeznanie, jakie firmy sponsorują sport lub prowadzą inne projekty związane ze sportem i uderzaj bezpośrednio do nich. To samo z agencjami marketingu sportowego - jest ich kilka, warto o nie zahaczyć. Jeżeli natomiast chciałbyś pracować po stronie organizacji sportowej - próbowałbym na Twoim miejscu wybrać sobie jakąś, przejść się tam, porozmawiać z ludźmi, może zacząć od jakiejś mniej formalnej współpracy, która z czasem może przerodzić się w stałą współpracę.

Powodzenia!

konto usunięte

Temat: Praca

dokładnie tak.

kontakty, kontakty i jeszcze raz kontakty.

znajomość (także środowiska) w danej dyscypliny jest na pewno atutem.

konto usunięte

Temat: Praca

Trudny temat....:)Bartłomiej Chełmecki edytował(a) ten post dnia 09.09.08 o godzinie 00:42
Jerzy Ciszewski

Jerzy Ciszewski Prezes w Ciszewski
MSL

Temat: Praca

rada kol. żmudzińskiego to chyba najrozsądniejsze spojrzenie na ten problem >> rynek marketingu sportowego w naszym kraju jest póki co nader płytki

trzeba chyba od czegoś małego tak by się po prostu gdzieś za "wszelką cenę" zahaczyć

podejście
Arkadiusz Ż.:
Rynek pracy w tym obszarze jest póki co tak mały, a chętnych w szybkim tempie przybywa, tak że na ogłoszenia bym zbytnio nie liczył. Jeżeli chciałbyś pracować po stronie sponsora - zrób rozeznanie, jakie firmy sponsorują sport lub prowadzą inne projekty związane ze sportem i uderzaj bezpośrednio do nich. To samo z agencjami marketingu sportowego - jest ich kilka, warto o nie zahaczyć. Jeżeli natomiast chciałbyś pracować po stronie organizacji sportowej - próbowałbym na Twoim miejscu wybrać sobie jakąś, przejść się tam, porozmawiać z ludźmi, może zacząć od jakiejś mniej formalnej współpracy, która z czasem może przerodzić się w stałą współpracę.

Powodzenia!
Sebastian B.

Sebastian B. Ludzie mówią:
"chwast", ja mówię:
"roślina, która
rośnie ...

Temat: Praca

Polecam również "inwestycję" w uczestnictwo w konferencji Dni Marketingu Sportowego (DMS). Kopalnia kontaktów :)
Paweł L.

Paweł L. Sprzedaż,
zarządzanie,
marketing,
e-commerce,
skalowanie ...

Temat: Praca

Zgadzam się z Sebastianem, dodatkowo można dowiedzieć sie wielu ciekawych rzeczy, których trudno szukać w Polskiej prasie lub internecie.

ps.
Sebastian pozdrów Zuzę F. ode mnie:)

. > Sebastian Jarosław B.:
Polecam również "inwestycję" w uczestnictwo w konferencji Dni Marketingu Sportowego (DMS). Kopalnia kontaktów :)
Piotr Jakóbik

Piotr Jakóbik Marketing Director,
Sport Evolution

Temat: Praca

A może najpierw praktyki? :)

Zapraszam tutaj po szczegóły: http://sportevolution.pl/node/264
Ewa Bańkowska

Ewa Bańkowska Software Test
Engineer

Temat: Praca

Piotr Jakóbik:
A może najpierw praktyki? :)

Zapraszam tutaj po szczegóły: http://sportevolution.pl/node/264


Szkoda ze tak daleko...

konto usunięte

Temat: Praca

no bez przesady. Teraz to swoje miejsce pobytu dostosowuje się bardziej "pod" miejsce pracy, a nie odwrotnie :)

chyba, że ktoś jest dla siebie szefem :)

oferta praktyk bardzo ciekawa. Szkoda, że nie jestem studentką 2., tudzież 3. roku.

A może jednak uda się przekonać Prezesa do chociażby płatnego stażu, aby pokój w Warszawie móc spokojnie wynająć?? :)

wtedy to ja z Krakowa do Warszawy sprintem :)
Ewa Bańkowska

Ewa Bańkowska Software Test
Engineer

Temat: Praca

Anno,

Nie każdy chce zmieniać miejsce zamieszkania dla pracy. Owszem jeśli nic innego nie stoi Ci na przeszkodzie- można się przeprowadzać nawet to jeśli są to bezpłatne praktyki.
Anna Rolof:
no bez przesady. Teraz to swoje miejsce pobytu dostosowuje się bardziej "pod" miejsce pracy, a nie odwrotnie :)

chyba, że ktoś jest dla siebie szefem :)

oferta praktyk bardzo ciekawa. Szkoda, że nie jestem studentką 2., tudzież 3. roku.

A może jednak uda się przekonać Prezesa do chociażby płatnego stażu, aby pokój w Warszawie móc spokojnie wynająć?? :)

wtedy to ja z Krakowa do Warszawy sprintem :)
Rafał Kostrzynski

Rafał Kostrzynski Referee, England
Basketball

Temat: Praca

Witam wszystkich,

Jestem tegorocznym absowentem Marketingu w Sporcie.

Szukam mozliwosci podjecia pracy w tym kierunku.

Jesli posiada ktos informacje o nadchodzacych ofertach Prosze o kontakt.

Serdecznie pordrawiam :)

Rafal

Temat: Praca

Takie oferty nie pojawiają się często - konkurs na Prezesa Zarządu

http://spr.lublin.pl/aktualnosci/489

konto usunięte

Temat: Praca

Witam serdecznie, pasjonując się szeroko pojętym sportem przeglądam czasem ciekawe ogłoszenia dotyczące stażu czy pracy w branży, bo chyba każdy chciałby, by jego praca pokrywała się z zainteresowaniami. Może przesadzam, jednak nawet na wolontariat podczas ostatniego Maratonu Warszawskiego trudno było się załapać :) a jedyna "oferta" na którą dostałam odpowiedź, to zdalne poszukiwanie sponsorów dla pewnej daleko-ligowej krakowskiej drużyny. Cóż, ani ja specjalistą od branży nie jestem lecz do FC Barcelony troszkę pracy wykonać trzeba. Może zaczęłam poszukiwania od nie tej strony...

konto usunięte

Temat: Praca

Także uważam, że jedyną formą wejścia na rynek pracy w tematyce marketingu sportu jest rozpoczęcie od najniższych szczebelków (wolontariat sportowy, praktyki). Jest to swoista inwestycja w siebie, którą trzeba wykonać.
Piotr Przestrzelski

Piotr Przestrzelski Sports Marketing
Manager w Urban
Communications

Temat: Praca

Witam,

Jestem studentem ostatniego roku zarządzania na UW, specjalizacja marketing.
Poszukuję pracy, praktyk lub stażu w organizacji sportowej lub klubie.
Kocham sport, jestem dyspozycyjny i chętny do zdobywania doświadczenia. Proszę o kontakt.

Temat: Praca

OGŁOSZENIE O KONKURSIE
Rada Nadzorcza „Zagłębie Sosnowiec” Spółka Akcyjna z siedzibą w Sosnowcu
ogłasza konkurs na stanowisko:

Prezesa Zarządu Spółki

1. Kandydaci na stanowisko Prezesa Zarządu winni spełniać następujące kryteria:
– wykształcenie wyższe magisterskie;
– doświadczenie zawodowe w zarządach spółek prawa handlowego lub na kierowniczych stanowiskach pracy;
– pełna zdolność do czynności prawnych;
– korzystanie z pełni praw publicznych;
– obywatelstwo polskie.

2. Od kandydatów na stanowisko Prezesa oczekuje się:
– znajomości zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółek kapitałowych;
– znajomości środowiska sportu hokejowego (zawodniczego, trenerskiego, klubowego itp.);
– doświadczenia w zarządzaniu zespołami ludzkimi nastawionymi na realizację celów;
– wiedzy z zakresu funkcjonowania i finansowania sportu profesjonalnego;
– umiejętności organizacyjnych i zdolności tworzenia zespołów zadaniowych;
– umiejętności wdrażania zmian, nowych rozwiązań i procedur;
– znajomość teoretycznych i praktycznych zagadnień z zakresu sportu hokejowego, w tym przepisów (w szczególności przepisów wydanych przez krajowe władze sportu hokejowego);
– planowania, organizowania pracy podległych pracowników oraz ich motywowania i kontroli w celu właściwego i terminowego wykonywania przydzielonych zadań.

3. Zadania stawiane przed Prezesem Zarządu:
– planowanie możliwości uzyskania przychodów;
– planowanie poziomu kosztów;
– planowanie poziomu dochodów;
– racjonalna gospodarka majątkiem Spółki;
– tworzenie budżetu Spółki i odpowiedzialność za jego realizację;
– współtworzenie i realizacja długofalowej strategii rozwoju Spółki;
– kreowanie pozytywnego obrazu Spółki w otoczeniu;
– pozyskiwanie sponsorów i budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych;
– należyta dbałość o interesy Spółki.

4. Wymagane dokumenty i oświadczenia :
– CV i list motywacyjny;
– kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
– kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy;
– kwestionariusz osobowy;
– oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
– oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych;
– oświadczenie kandydata, iż nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
– oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;
– inne dokumenty potwierdzające wymagania konkursowe.

5. Termin i miejsce składania dokumentów:
W terminie do 8 marca 2013 r. dokumenty należy dostarczyć do sekretariatu Zarządu Spółki na adres:
Rada Nadzorcza „Zagłębie Sosnowiec” S.A., ul. Zamkowa 4, 41-200 Sosnowiec
w zaklejonych kopertach z napisem z dopiskiem na kopercie „Konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu”.
Z wybranymi kandydatami Rada Nadzorcza skontaktuje się w celu uzgodnienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.
Rada Nadzorcza zastrzega sobie jednocześnie prawo w każdym czasie, bez podania przyczyn, zakończyć postępowanie konkursowe bez wyłonienia kandydatów, prawo przedłużenia terminu składania zgłoszeń, bez ponoszenia jakichkolwiek skutków prawnych i finansowych.

http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,30065,konkurs-n...

konto usunięte

Temat: Praca

Konkurs na stanowisko prezesa Zarządu KS "ZKS Unia" Tarnów - piłka nożna, II liga wschodnia:

http://www.zksunia.tarnow.pl/pliki/konkurs-na-prezesa-...



Wyślij zaproszenie do