Tomasz Kowalski

Tomasz Kowalski 3Flow Activ -
przygotowania
sportowe

Temat: Multisklep

Witam mam pytanie czy na magento można zrobić multisklep, tak aby można było założyć kilka sklepów? i aby każdy by mógł być zarządzany osobno
Maciej Wilamowski

Maciej Wilamowski http://wacom.com.pl

Temat: Multisklep

Jest opcja multisklep, ale magazyn i PA jest jedno, Chyba bez bólu nie da się tego zrobić
Piotr Baranowski

Piotr Baranowski Rozwiązuje problemy,
poprawiam świat,
chłonę wiedzę i
prz...

Temat: Multisklep

Zdaje sie ze Magento umarlo ;-)
Szymon Gregorczyk

Szymon Gregorczyk Developerem jestem
programistyczno-webo
wym

Temat: Multisklep

Mysle ze chyba o to wlasnie chodzi w multisklepie aby panel (PA?) byl tylko jeden. Odnosnie magazynu to przeciez mozna skorzystac z filtra nad lista produktow i wyswietlic tylko te ze sklepu A lub B. Nie jestem pewien bo sie nie bawilem multisklepem jeszcze ale pewnie mozna tez administratorow tylko do wybranych sklepow potworzyc tak by adminA mial dostep do sklepu A, a adminB do sklepu B. Byla przedtem dostepna wersja demo z multisklepem, powinna nadal gdzies byc.

Magento w znaczeniu platformy czy grupy na gl? Platforma z tego co widac to ma sie dobrze (1.4a wczoraj wyszlo), moze tylko Varien koncentruje sie troche bardziej na wersji komercyjnej. Nie mam ostatnio czasu by to sledzic na biezaco. A grupa - tu po prostu jest tak cicho. :-)

Temat: Multisklep

Piotr Baranowski:
Zdaje sie ze Magento umarlo ;-)

Jeśli umarło to tylko polskie wsparcie. Ktoś się zgapił i domena yento.pl przechwycona od jakiegoś czasu. Magento ma się natomiast całkiem nieźle rzekłbym.

Zawartość forum z yento.pl uratowana, tymczasowo pod magentoforum.plPrzemysław B. edytował(a) ten post dnia 21.11.09 o godzinie 16:45



Wyślij zaproszenie do