Temat: Cień Wiatru

Czytał ktoś : "Cień Wiatru" - jeżeli tak, czekam na opinie.

Pozdrawiam.

konto usunięte

Temat: Cień Wiatru

Czytał.
Przereklamowane bardzo, moim skromnym zdaniem.
Na biblionetce niejaka mazalova się pastwi o tu --> http://www.biblionetka.pl/ks.asp?id=36307 i ja się pod nią obiema ręcyma podpisuję.

konto usunięte

Temat: Cień Wiatru

Po pierwsze dramatycznie nudne
po drugie nieznośnie patetyczne
po trzecie okrutnie przewidywalne (500 stron - zero zaskoczeń)
po czwarte - można przeczytać w wolny weekend, jesli się nie ma niczego ciekawszego pod ręką.
Szymon Sułecki

Szymon Sułecki dr nauk
humanistycznych -
klasztorne zbiory
specjalne (ar...

Temat: Cień Wiatru

hmm - poczekam z opinią...
ja jeszcze męczę Cień, a że czytam tylko przed zaśnięciem to jeszcze mi zejdzie. Zazdroszczę tym, którzy maja czas połknąć książkę przez weekend

konto usunięte

Temat: Cień Wiatru

Jedna z lepszych ksiazek jakie czytalam w tym roku: tajemnicza, melancholijna ale napewno nie nudna. Ja czytalam z zapartym tchem na wakacjach, potem dalam kolezance i musialam sama zwiedzac bo tak sie wciagnela...:-)
Polecam!

konto usunięte

Temat: Cień Wiatru

mnie również się podobała; warto pzreczytać, aby wyrobić sobie własną opinię, gdyż jest to książka, która albo się podoba, albo wręcz przeciwnie - nie ma tutaj opinii wyważonych;

Temat: Cień Wiatru

Polecam:)

konto usunięte

Temat: Cień Wiatru

Anita Urszula L.:
Czytał.
Przereklamowane bardzo, moim skromnym zdaniem.
Na biblionetce niejaka mazalova się pastwi o tu --> http://www.biblionetka.pl/ks.asp?id=36307 i ja się pod nią obiema ręcyma podpisuję.

Popieram
Marta S.

Marta S. RWE Stoen Operator

Temat: Cień Wiatru

Małgorzata Berny:
mnie również się podobała; warto pzreczytać, aby wyrobić sobie własną opinię, gdyż jest to książka, która albo się podoba, albo wręcz przeciwnie - nie ma tutaj opinii wyważonych;

poobne mam zdanie :)

konto usunięte

Temat: Cień Wiatru

Mi się podobała. Czy się podoba czy nie, to już rzecz gustu a jak wiadomo de gustibus non est disputandum :)))Małgorzata Matyszkiewicz edytował(a) ten post dnia 05.12.07 o godzinie 08:43
Jarek Kamiński

Jarek Kamiński radca prawny

Temat: Cień Wiatru

Ja też w końcu zasiadłem do tej książki, ponieważ masa moich znajomuych przeczytała i zachywacała się tą książk, ja muszę przyznać, że książka za bardzo mnie nie wciągnęłą (co prawda nadal ją czytam). Jestem na 400 stronie i jeszcze troche zostało, ale tak żeby wracać z pracy i pierwsza rzecz co robić to siadać od razu do tej książki to niekoniecznie
Grzegorz T.

Grzegorz T. SNAFU. Szara
eminencja ;)

Temat: Cień Wiatru

Przezytałem ją rok temu. Miałem szczęscie, ksiązka weszła na rynek zupełna nowośc zero opinii o niej. I moim zdnaiem to jedna z najlepszych pozycji jakie ostatnio czytałem. I klimat Barcelony, i postacie i nawet nieco "telenowelowata" intryga mnie nie przeraziły. Ta całośc była mroczna i duszna jak przystało na klimaty hiszpańkie- namiętnośc i mrok...nieodłączna para bohaterów.
Agata M.

Agata M. yes, I can! -
copywriter/mediator/
PR - freelancer

Temat: Cień Wiatru

mnie również się podobała.Polecam :)

konto usunięte

Temat: Cień Wiatru

Grzegorz Talaśka:
Przezytałem ją rok temu. Miałem szczęscie, ksiązka weszła na rynek zupełna nowośc zero opinii o niej. I moim zdnaiem to jedna z najlepszych pozycji jakie ostatnio czytałem. I klimat Barcelony, i postacie i nawet nieco "telenowelowata" intryga mnie nie przeraziły. Ta całośc była mroczna i duszna jak przystało na klimaty hiszpańkie- namiętnośc i mrok...nieodłączna para bohaterów.

popieram. Też czytałam jako świeżynkę i przepadłam. Tak samo mój mąż, potem teściowie i tata :-) wszyscy zadowoleni. Narracja, klimat... nie często mam okazję czytać takie książki. Polecam.
Agnieszka Rybnik

Agnieszka Rybnik Młodszy Analityk ds.
Wdrożeń Klientów

Temat: Cień Wiatru

Mam mieszane odczuia. Z jednej strony czytało się miło, łatwo i przyjemnie. Dobra rozrywka dla zabieganych, pomimo że objętościowo zabieganych może odstraszyć. Owszem książka nie jest pozbawiona swoistego uroku, jadnak czegoś tu brakowało. Chcialoby się aby było tu troszkę więcej podróży w głąb tajemnic, więcej dreszczyku przebiegającego po plecach. Tego właśnie zabraklo. A może to moje zabieganie nie pozwoliło mi tego odczuć?
Agnieszka Rybnik

Agnieszka Rybnik Młodszy Analityk ds.
Wdrożeń Klientów

Temat: Cień Wiatru

Grzegorz Talaśka:
Przezytałem ją rok temu. Miałem szczęscie, ksiązka weszła na rynek zupełna nowośc zero opinii o niej. I moim zdnaiem to jedna z najlepszych pozycji jakie ostatnio czytałem. I klimat Barcelony, i postacie i nawet nieco "telenowelowata" intryga mnie nie przeraziły. Ta całośc była mroczna i duszna jak przystało na klimaty hiszpańkie- namiętnośc i mrok...nieodłączna para bohaterów.

Co do klimatu Barcelony, to TAK, klimat był. Do tego fantastyczny klimat. Co do mroczności to trochę sobie na tych stronach pobywała. Pomimo moich dość mieszanych odczuć co do tej powieści, to chyba jenak poleciłabym ją innym:) Niech sami sobie wyrobią opinię.

konto usunięte

Temat: Cień Wiatru

Przede wszystkim książka jest naprawdę dobrze napisana. Bardzo mi się podobał styl autora i wyłaniający się z książki opis Barcelony... Generalnie bardzo pozytywnie oceniam książkę
Małgorzata K.

Małgorzata K. Konsultant SAP BW

Temat: Cień Wiatru

Bardzo mi sie podobała.
Grzegorz T.

Grzegorz T. SNAFU. Szara
eminencja ;)

Temat: Cień Wiatru

Agnieszka Rybnik:
Grzegorz Talaśka:
Przezytałem ją rok temu. Miałem szczęscie, ksiązka weszła na rynek zupełna nowośc zero opinii o niej. I moim zdnaiem to jedna z najlepszych pozycji jakie ostatnio czytałem. I klimat Barcelony, i postacie i nawet nieco "telenowelowata" intryga mnie nie przeraziły. Ta całośc była mroczna i duszna jak przystało na klimaty hiszpańkie- namiętnośc i mrok...nieodłączna para bohaterów.

Co do klimatu Barcelony, to TAK, klimat był. Do tego fantastyczny klimat. Co do mroczności to trochę sobie na tych stronach pobywała. Pomimo moich dość mieszanych odczuć co do tej powieści, to chyba jenak poleciłabym ją innym:) Niech sami sobie wyrobią opinię.
Poleciłem ją kilku osobom plus rodzinie nikt się nie skrażył każdy chwalił....ale w sumie rzecz gustu jak zawsze nie?cemtarz ksiązek.....chciałbym tam trafić.....

konto usunięte

Temat: Cień Wiatru

Grzegorz Talaśka:
cemtarz ksiązek.....chciałbym tam trafić.....

Koniecznie... może kiedyś się uda trafić na taki cmentarz? :-)Agnieszka Kawula-Kubiak edytował(a) ten post dnia 05.12.07 o godzinie 12:31

Następna dyskusja:

Cień na Rynku?




Wyślij zaproszenie do