Magdalena Ross

Magdalena Ross Kierownik Działu
Personalnego,
Control Process
Trade

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Czesc,
ciekawa jestem Waszych podpowiedzi dotyczących lokali w Rynku, które nadawałyby sie na imprezę firmową - na około 30 osób. Dobrze, żeby było miejsce "do pogadania".
Bardzo będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi!
Marcin Bajorek

Marcin Bajorek Controlling,
j.norweski

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

http://taawa.pl
Karolina K.

Karolina K. BPM _ Heineken

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

boogie woogie(czy jak to sie obecnie nazywa)
4 pokoje
pauza (np dol)
Magdalena S.

Magdalena S. Specjalista ds.
Projektów
Przemysłowych, VALEO
Autosystem...

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Współorganizuję imprezę integracyjną na 35 osób w Jazz Club Kamienna w kolejny piątek... i zapowiada się świetnie. Bilard, bowling, piłkarzyki, darty, dj, karaoke, catering....itp. Knajpa jest duża jak na 30 osób. Miejsce i do tańczenia i do pogadania. Może niej jest to w rynku, ale 15-20 minut na nogach od rynku. Polecam. Słyszałam dobre opnie. Ale polecano mi też Stalowe magnolie, albo El sol...ale Kamienna się wybiła w wyborze wyżej, nie przez lokalizację ale przez to, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

http://www.kamienna.krakow.pl/

Pozdrawiam i życzę owocnych łowów i szalonej imprezy;)
!!!
Magdalena Ross

Magdalena Ross Kierownik Działu
Personalnego,
Control Process
Trade

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Bardzo, bardzo Wam dziękuję. Przy całej tej organizacji, która spadła trochę na mnie jak grom z jasnego (ale tak pozytywnie, nie narzekam, nie narzekam:) uświadomiłam sobie, że ostatni raz w klubie w Krakowie byłam w jakichś odległych czasach... Chyba czas to zmienić. Może w weekend porobię trochę wizji lokalnych z miejsc, które polecacie. Madziu, daj koniecznie znaki, jak Kamienna, co? gdzieś mi się już obiła po uszach;), a z tego, co piszesz, zapowiada się ciekawie

pozdrawiam ciepło

Ps. Karolina, podniosłaś mnie na duszy. Pauzę i Boogie kojarzę jeszcze z "moich czasów":)) fajnie, że istnieją. Tam pójdę w pierwszej kolejności. A co! :)

konto usunięte

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Pani Magdo... jaki grom z jasnego nieba....???????
Magdalena Ross

Magdalena Ross Kierownik Działu
Personalnego,
Control Process
Trade

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Marcin Bajorek:
http://taawa.pl
Marcin, a byłeś tam już na jakimś takim spotkaniu bardziej "firmowym"? Bo tak ze strony to bardziej wyglądają na klub typu "prozac", bardziej na imprezy prywatne. Co myslisz?
Magdalena Ross

Magdalena Ross Kierownik Działu
Personalnego,
Control Process
Trade

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Dorota P.:
Pani Magdo... jaki grom z jasnego nieba....???????
E, nie, tak tylko:) troche się drocze, ale przyznam, że sie wkręciłam:) Chociaż prezesi sie odezwali i chcą przyjechać, więc mam troche "stresa":)

konto usunięte

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Będzie doooobrze.... damy radę... nawet tym... przyjezdnym,
z tego co wiem to nie gryzą....
Magdalena Ross

Magdalena Ross Kierownik Działu
Personalnego,
Control Process
Trade

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Dorota P.:
Będzie doooobrze.... damy radę... nawet tym... przyjezdnym,
z tego co wiem to nie gryzą....
Pani Doroto, ale jakbym nie wróciła we środę do pracy, to prosze wysłać paru chłopaków w okolice Kamiennej i Pauzy, dobrze? Bo ta wizja lokalna to, wie Pani, różnie może być:))

konto usunięte

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

hehehehe..... niczym zaginiona w akcji...
Piotr Placek

Piotr Placek Przedstawiciel
Techniczno-
Handlowy,

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Magda jeśli nie dasz rady dojechać w środę wyślemy grupę pościgową za Tobą :)

konto usunięte

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

no właśnie o to mnie prosiła... jakby co... to mam namiary...
:))))
Magdalena Ross

Magdalena Ross Kierownik Działu
Personalnego,
Control Process
Trade

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

jestem, jestem!!! :)) udało się:))
Magdalena Ross

Magdalena Ross Kierownik Działu
Personalnego,
Control Process
Trade

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Witajcie,
jestem po pierwszych "wizjach lokalnych" miejsc w Krakowie, które nadawałyby się na imprezę firmową. Pomyślałam, że opisze swoje wrażenia, może komuś-kiedyś będą takie info potrzebne.
Od razu napiszę, że w naszej imprezie weźmie udział ok. 30 osób, wszystkich pracowników jednej ze spółek. Z tego też wynika, że grupa będzie dość zróżnicowana: i pod względem wiekowym, płciowym (choć więcej panów!), gustów muzycznych i knajpowych. Szukam więc czegoś "neutralnego", więc niektóre miejsca, które odwiedziłam po prostu do naszej imprezy się nie nadają, choć dla innych mogą być ok. Poza tym szukałam/szukam też lokalu, w którym można byłoby wyłączyć część lub jedną salę do naszego tylko użytkowania.
I co?
zaskoczyło mnie to dość mocno, ale zdaje się, że nie jest lekko. Póki co "obskoczyłam" tylko okolice Rynku (dziś idę na Kazimierz) i o to moje opinie (subiektywne, jak to opinie;)
1. Kamienna 17 - fajne miejsce, ale dość "studenckie"; nadaje się na wypad ze znajomymi, ale prezesi firmy chyba nie najlepiej tam by się czuli. Sporo "rozrywek" - jest bilard, darts'y, kręgle. Te ostatnie jednak do końca stycznia niemal są zarezerwowane, pozostają pojedyncze tory o dziwnych czasem godzinach. WAZNE! to jednak dość daleko od Rynku, przy Hali Sportowej Politechniki. Jak się zna miejsce - łatwo trafić. Dla grupy osób może być ciężko.
Aha, bardzo fajna obsługa, a pan Maciej (menadżer) bardzo sympatyczny i myślę, że dobrze ułożyłaby się współpraca
(być może nie powinnam pisać w trybie przypuszczającym, bo.. cóż, czytajcie dalej)
2. Klub Kijów - eleganckie wnętrze, mocno "clubbingowe", myślę, że może być dośc drogo; w naszym przypadku odpadło, bo nie ma jak wydzielić sali - wszystko na jednej przestrzeni
3. Cztery pokoje na Gołębiej - miłe miejsce na wypad ze znajomymi, szczególnie z przyjaciółką na pogaduchy; dla nas za małe (znowu: nie ma jak wydzielić - bar jest w ostatniej salce, w pozostałych nie ma)
4. Boom Bar Rush - klub taneczny; nie wiem, jak jest późnym wieczorem/w nocy (byłam ok.20), ale myślę, że może być sporo młodych ludzi, gł. studentów (może niżej wiekowo?); dotarło do mnie sporo niepochlebnych opinii na temat tego lokalu, ale sama nie stwierdziłam np. niemiłej obsługi. Sala jest jedna fajna - taka za firankami, są dwie-trzy duże loże, akurat na 30 osób. Do tego cena wynajmu nie jest duża. Ale też raczej nie zdecydujemy się - szukamy bardziej 'spokojnego' miejsca.
5. OFFICYNA - w Pałacu pod Baranami; już nie pamiętam kto mi polecał, ale na miejscu okazało się, że to raczej restautracja; gdzieś słyszałam o mało "zorientowanej" obsłudze (znowu: nie wiem); jest tylko jedna sala - więc: odpada:(
(w tym miejscu mojej wycieczki po Rynku zaczęłam już podupadać na duchu)
6. Zajrzałam też do PIWNICY POD BARANAMI - uff.. miałam taki pomysł, że może fajnie by było, "klimatyczne" bardzo miejsce, nawet bez występów, nawet salka idealna, ale.. cóż, podupadło miejsce mocno jeśli chodzi o standard, połamane krzesła, odrapane ściany (a może tak ma być?), a dziś przez telefon pan mi powiedział, że oni (cyt) "takimi rzeczami się nie zajmują" (chodziło o ew. wynajem). Więc niestety
7.SHOWTIME - piętrowy klub, bardzo fajny wystrój, trochę "sypialniany" przy wejściu, elegancki w środku. Bardzo nam pasował (jest kilka mniejszych salek - np. na piętrze), ale tu odstraszyła nas cena. Nie wiem, czy jest taka praktyka podawania publicznego cen, więc może zachowam dla siebie (jesli ktos jest ciekawy, piszcie na priva). Co do ceny jeszcze, to muszę koniecznie wyjaśnić, że "cena wynajmu" to pewnego rodzaju kaucja. Za tą kwotę uczestnicy imprezy piją, jedzą, lulki palą.. A że ceny ogólne napojów róznych są z tych wyższych półek, to nie ma obawy - szybko osiągnie się poziom kaucji:)

To może tyle na teraz. Ciąg dalszy (jeśli macie ochotę i uważacie, że tego typu informacje są przydatne) nastąpi.

pozdrawiam ciepło
Piotr A.

Piotr A. Solution provider

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

a może spróbuj

Swing, ul. Bożego Ciała
Ładnie, miło, dodatkowo mają jedzenie.

Lizard King, ul. Św. Tomasza
Ładnie, z klasą, oddzielna "salka na piętrze", niestety "oddzielność" niepełna. (Nie)stety często koncerty i wtedy głośno.

Baraka, Plac Nowy
Na piętrze spora przestrzeń w dwóch salach + oddzielny bar.
Magdalena Ross

Magdalena Ross Kierownik Działu
Personalnego,
Control Process
Trade

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Dzięki, Piotr!
Lizard sprawdziłam - faktycznie, dość głośny; na imprezę dla nas nie bardzo, za to chyba wybiorę się w najbliższym czasie ze znajomymi na koncert:)
Sprawdzę chyba jeszcze Swing - kurcze, szkoda, że wczoraj nie przeczytałam Twojego posta, bo właśnie na Kazimierzu byłam..

A propos Kazimierza - jakoś wczoraj więcej tam miałam szczęścia:)
Odwiedziłam m. in.:
1. taawa - fajna sala dla Vipów (oddzielna, z "osobistą" kelnerką, z ekranami, cool), ale raczej nie dla nas: zbyt clubbingowo (muzyka house'owa), drogo, chyba trochę "lansowo"
2. Nova resto bar - miłe miejsce, bardzo ciepły wystrój, chyba niezłe jedzenie; niestety, tu nie było wolnych terminów; nie wiem też, jak wyglądałoby miejsce, które mieliby dla nas "wydzielić" - stały tam dość mało "mobilne" loże, raczej w układzie mało sprzyjającym integracji; ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne
3. Ulica Krokodyli - bardzo klimatyczna knajpka, typowo "kazimierzowska", na dole (w piwnicy) jest dancefloor i właśnie tam miałaby być salka (naprzeciwko) do wynajęcia; z tego też powodu nie zdecydowaliśmy się: będzie na pewno głośno, może też gorąco; aha - wynajem dołu raczej tylko w piątek i sobotę, bo tylko w tych dniach jest tam muzyka (wtedy przychodzi dj)
4. Alchemia - cóż, nie trzeba zbyt dużo pisać, każdy wie, jak jest:) teraz wynajmem zajmuje się p. Kaja (niegdyś barmanka Alchemii), odbyliśmy bardzo fajną, konkretną rozmowę - niestety, nie zdecydujemy się, bo sala do wynajęcia (kuchnia, na końcu) mieści max 20 osób, inne sale są przechodnie i raczej w grę wchodziłoby wynajęcie kilku stolików, nie: całego pomieszczenia
5. Stajnia - to był dobry strzał; mają idealną na nasze potrzeby salę; wystrój rustykalny, bardzo ciepły - taka "kuchnia babci", ale jednocześnie dość wysoki standard (w sensie: raczej nie ma połamanych krzeseł, jak to często w takich miejscach bywa); myślę, że byłaby tam fajna, mniej formalna zabawa (we czwartki muzyka l.60-tych i 70-tych). Niestety, mają potworne obłożenie:( przyszły czwartek jest zajęty, ale zastanawiam się nad zmianą terminu imprezy. Aha, bardzo sprzyjające ceny.
6. Le Skandale - nowy lokal. Niezbyt dużo mogę napisać, bo.. nie wiem właśnie. Miłe wnętrze, ceny niezbyt wysokie, ale.. no właśnie, nie wiem: klimatu nie ma jeszcze? Trochę mały tak w ogóle.
7. BuenaVista
I to, słuchajcie, moje osobiste odkrycie. Bomba. Nie wiem, czy się uda tam zrobić imprezę, ale ochotę mam sporą. We czwartki mają muzykę na żywo (kubańskie rytmy), choć wczoraj (czwartek) odwołali:( mam nadzieje, że to wyjątek i za tydzień będzie ostra zabawa:) Jest sala na 30, 40 osób, której wystrój jest raczej restauracyjny, ale mam nadzieję, że uda się zaaranżować w bardziej "klubowe" wnętrze. Ceny są dość przystępne i mają tapas - ciepłe przekąski, które mogą być miłą alternatywą dla paluszków i chipsów.
A tak w ogóle - to wczoraj piłam najlepsze mojito w życiu (a trochę ich już wypiłam, nawet w Madrycie nie było tak dobre)
Polecam!

A jak już się na coś zdecydujemy i imprezę zorganizujemy, to napisze krótką (obiecuję!) notkę.

Pozdrawiam ciepło
Piotr A.

Piotr A. Solution provider

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Taaaak, Buena Vista ma pierwszorzędne drinki.

konto usunięte

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Magda.... ja Cię baaaardzo proszę
Ty już przestań testować te knajpy :)))))))))))))))))))
Magdalena Ross

Magdalena Ross Kierownik Działu
Personalnego,
Control Process
Trade

Temat: impreza firmowa (integracyjna) w Krakowie w okolicach Rynku

Uff.. już chyba koniec tego dobrego..:) piszę "chyba", bo ostatecznie nie podjęliśmy jeszcze decyzji. Czekam z niecierpliwością na decyzję prezesa... oby, oby.. bo, kurczaki, to testowanie knajp na zdrowiu mi się odbije...;)

Następna dyskusja:

Firmowa impreza integracyjn...




Wyślij zaproszenie do