konto usunięte

Temat: Dentysta

Witam,
czy ktos moglby mi polecic dobry gabinet dentystyczny w Krakowie?
Pozdrawiam.
Łukasz K.

Łukasz K. powrot do biegania

Temat: Dentysta

pani Skotnicka na nowej hucie, niedaleko placu centralnego:)
rewelacja:)na pewno da sie ja znalezc w necie:)
Karolina K.

Karolina K. BPM _ Heineken

Temat: Dentysta

"W" Nowej Hucie
"W" mieszkaniu

kurcze poprawna polszczyzna...

a co do stomatologa Pani Samborska - prawie przy kombinacie

konto usunięte

Temat: Dentysta

a ja tam wolę Instytut UJ przy Kleparzu, ulica Montelupich. Lekki problem z rejestracją po raz pierwszy, bo trzeba wcześnie wstać, ale service 1-sza klasa :]
Monika R.

Monika R. Product Owner, Ocado
Technology

Temat: Dentysta

hej, poczytaj niegdysiejszą dyskusję:

http://www.goldenline.pl/forum/krakow/205188/s/1#3246953

powodzenia!

Temat: Dentysta

Polecam indexmedica.pl

konto usunięte

Temat: Dentysta

Ewelina G.:
czy ktos moglby mi polecic dobry gabinet dentystyczny w Krakowie?

Od lat niezmiennie korzystam z Eurodentu i dobrzy są.
Adam O.

Adam O. przejmuję władzę nad
światem

Temat: Dentysta

Grzegorz Janoszka:
Od lat niezmiennie korzystam z Eurodentu i dobrzy są.

a ja już nie korzystam. Jeden dentysta zaszpachlowal mi tam zęba który powinien być kanałowo leczony. Wytrzymałem w bólu 2 dni. Inna kobieta która tam pracuje za glowe się złapała gdy zobaczyła co palant zrobił. Tak się skończyła przygoda z eurodentem.

Polecam za to centrum zdrowego uśmiechu na ruczaju. Zapytaj google o adres.
Anna Godek

Anna Godek Project Accountant

Temat: Dentysta

Polecam dr Ewe Lewandowska, ma swoj gabinet na Wroclawskiej. Jest dobra a co sie da, zapisuje na NFZ.

Temat: Dentysta

bardzo polecam "Vitadent" ul. Dietla. chodze tam od dłuższego czasu.---rewelacja

konto usunięte

Temat: Dentysta

Dziekuje wam baaardzoo za podpowiedzi :-).
Mam jeszcze pytanie: czy w klinikach, ktore polecacie macie jakiegos ulubionego stomatologa?
Nie chcialabym trafic tak feralnie jak Adam (wspolczuje!)

konto usunięte

Temat: Dentysta

polecam http://agmadent.pl

Temat: Dentysta

Polecam studentow UJ tanie plomby ok 25 zl, bylem rok temu zalozylem 3 narazie lux nic nie boli wszystko sie ladnie trzyma. Ich budyneczek znajduje sie zaraz kolo więzienia na Montelupich, dokladny adres: Instytut Stomatologii UJ CM. 31-155 Kraków, ul.Montelupich 4
na parterze sie trzeba zarejestrowac a potem to juz pytajcie sie pani w recepcji, ja bylem u studentow 3 roku. Kolega tam zakladal plomby jakies 2-3 lata temu i tez nie narzeka.

konto usunięte

Temat: Dentysta

Ja polecam gabinety,prywatnie mojej ciotki, na ulicy Orzechowej i na Wicherkiewicza.
Najnowsze sprzęty i miła obsługa.
Wiecej na http://dentystyka.pl
Joanna K.

Joanna K. FA Team Leader, IBM
BTO Business
Consulting Services
Sp. ...

Temat: Dentysta

Witaj Ewelinko,
My sie chyba znamy, prawda? :)))
Pewnie od kwietnia znalazłaś już dobrego stomatologa. Nie mniej jednak nie omieszkam polecić mojego dentysty, który leczy mnie od małego, chyba od 7 roku życia. Nazywa się Bogdan Kamiński i przyjmuje w centrum Krakowa, na ulicy Łazarza 6/2. Tel. 012 4123722.Jest bardzo delikatny, sympatyczny, dowcipny i nigdy mnie nie zawiódł.No i przede wszystkim jest solidnym profesjonalistą. Uratował mi już niejednego zęba, przez innych 'specjalistów' skazanego na ekstrakcję.
Pozdrawiam :)))

konto usunięte

Temat: Dentysta

Czesc Asiu,

chyba sie znamy :))) Bardzo Ci dziekuje za informacje, bo wlasnie taki specjalista bedzie mi teraz potrzebny :) Pozdrawiam serdecznie!
Bartosz Lewacki

Bartosz Lewacki Grunt to dobra
motywacja :)

Temat: Dentysta

Polecam Panią Joannę Słotę-Smoleń http://www.slota.com.pl/ gabinet na Salwatorze (ul. Flisacka). Uratowała mi zęby, ma super podejście do pacjentów (w tym i do dzieci, a to nie każdy dentysta potrafi).
Katarzyna S.

Katarzyna S. prokurent Centrum
Ochrony Dłużnika sp.
z o. o.

Temat: Dentysta

Adam O.:
Grzegorz Janoszka:
Od lat niezmiennie korzystam z Eurodentu i dobrzy są.

a ja już nie korzystam. Jeden dentysta zaszpachlowal mi tam zęba który powinien być kanałowo leczony. Wytrzymałem w bólu 2 dni. Inna kobieta która tam pracuje za glowe się złapała gdy zobaczyła co palant zrobił. Tak się skończyła przygoda z eurodentem.

Polecam za to centrum zdrowego uśmiechu na ruczaju. Zapytaj google o adres.
Ja też z daleka od Eurodentu. Dzięki "uroczej" pani wylądowałam w szpitalu, a później tylko pod narkozą mogli mi naprawić to zostało radośni rozpoczęte. Na samo wspomnienie aż mi się słabo robi.
Mariusz Nawrot

Mariusz Nawrot Urząd Miasta Krakowa

Temat: Dentysta

Ela K.:
polecam http://agmadent.pl

Ja również - dr Łukawska - naprawdę dobry, dokładny stomatolog, specjalistka od leczenia kanałowego. Bardzo dobre podejście do dizeci (mój syn też do niej chodzi). jedna wada - drogo:(
Joanna K.

Joanna K. FA Team Leader, IBM
BTO Business
Consulting Services
Sp. ...

Temat: Dentysta

Kasia K.:
Adam O.:
Grzegorz Janoszka:
Od lat niezmiennie korzystam z Eurodentu i dobrzy są.

a ja już nie korzystam. Jeden dentysta zaszpachlowal mi tam zęba który powinien być kanałowo leczony. Wytrzymałem w bólu 2 dni. Inna kobieta która tam pracuje za glowe się złapała gdy zobaczyła co palant zrobił. Tak się skończyła przygoda z eurodentem.

Polecam za to centrum zdrowego uśmiechu na ruczaju. Zapytaj google o adres.
Ja też z daleka od Eurodentu. Dzięki "uroczej" pani wylądowałam w szpitalu, a później tylko pod narkozą mogli mi naprawić to zostało radośni rozpoczęte. Na samo wspomnienie aż mi się słabo robi.

Widze, ze nie tylko mnie cierpnie skora na mysl o Eurodencie... Tyle, że ja przez kilka lat x lat temu chodziłam tam do ortodonty, niby najlepszego specjalisty w Krakowie. Srutu tutu... Zęby może mi porozstawiał pozbawiając mnie 4 czwórek, ale wadę zgryzu jak miałam tak nadal mam. I żaden cudowny aparat tu nie pomógł. Kasa wyrzucona w błoto, a niesmak pozostał.

Następna dyskusja:

Krakow - ortodonta i dentys...




Wyślij zaproszenie do